Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość pgdn
Widze, że masz silną wole.. to dobrze. Tylko pogratulować. :) Teoretycznie można, ale wiadomo, że każdy orgaznim reaguje inaczej i np. ja chudłem 5/7.5 kg na tydzień. Potem przerwa z dwa tygodnie [ bez obżerania ;p ] ..i powrót do diety na tydzień. Po tygodniu waga wskazała kolejne -5 kg i skończyłem. Gdzieś czytałem, że maksymalnie można 14 dni ją stosować, a po jakimś czasie znów. Musisz pamietać, że przez czas stosowania diety, organizm nie będzie dostawał wszystkich potrzebnych składników. Jeżeli już na prawdę chcesz być przy niej dłużej musisz ją troszke zmodyfikować. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
Widze, że masz silną wole.. to dobrze. Tylko pogratulować. :) Teoretycznie można, ale wiadomo, że każdy orgaznim reaguje inaczej i np. ja chudłem 5/7.5 kg na tydzień. Potem przerwa z dwa tygodnie [ bez obżerania ;p ] ..i powrót do diety na tydzień. Po tygodniu waga wskazała kolejne -5 kg i skończyłem. Gdzieś czytałem, że maksymalnie można 14 dni ją stosować, a po jakimś czasie znów. Musisz pamietać, że przez czas stosowania diety, organizm nie będzie dostawał wszystkich potrzebnych składników. Jeżeli już na prawdę chcesz być przy niej dłużej musisz ją troszke zmodyfikować. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
Widze, że masz silną wole.. to dobrze. Tylko pogratulować. :) Teoretycznie można, ale wiadomo, że każdy organizm reaguje inaczej i np. ja chudłem 5/7.5 kg na tydzień. Potem przerwa z dwa tygodnie [ bez obżerania ;p ] ..i powrót do diety na tydzień. Po tygodniu waga wskazała kolejne -5 kg i skończyłem. Gdzieś czytałem, że maksymalnie można 14 dni ją stosować, a po jakimś czasie znów. Musisz pamietać, że przez czas stosowania diety, organizm nie będzie dostawał wszystkich potrzebnych składników. Jeżeli już na prawdę chcesz być przy niej dłużej musisz ją troszke zmodyfikować. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
Widze, że masz silną wole.. to dobrze. Tylko pogratulować. :) Teoretycznie można, ale wiadomo, że każdy orgaznim reaguje inaczej i np. ja chudłem 5/7.5 kg na tydzień. Potem przerwa z dwa tygodnie [ bez obżerania ;p ] ..i powrót do diety na tydzień. Po tygodniu waga wskazała kolejne -5 kg i skończyłem. Gdzieś czytałem, że maksymalnie można 14 dni ją stosować, a po jakimś czasie znów. Musisz pamietać, że przez czas stosowania diety, organizm nie będzie dostawał wszystkich potrzebnych składników. Jeżeli już na prawdę chcesz być przy niej dłużej musisz ją troszke zmodyfikować. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani,ja wytrzymalam w tej diecie ostatnio tylko tydzien ale za malo sie chyba staralam hehe,dzis nagotowalam zupki diete zaczynam od poczatku tylko z wiekszym rygorem,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona87_06
Kochani właśnie kończę gotowanie mojej zupki kapuścianej. I zaczynam od jutra. moim marzeniem jest osiągnąć wagę sprzed ciąży czyli 65 kg i rozmiar 38/40 teraz jest 46 :( mam już dosyć ... swojego wyglądu- ja nie przytyłam przez obżarstwo tylko przez leki podawane w czasie ciąży aby utrzymać dziecko ... dlatego przybyło mi 30 kg , których nie mogę zrzucić, może teraz trochę spadło po kopenhaskiej ale to nie to samo ... jestem zrozpaczona . Nie wspomnę ,ze byłam kiedyś modelka i mój rozmiar to 34/36- nie oczekuję cudu ... ale chociaż do rozmiaru 42 pragnę powrócić, żeby w każdym sklepie w centrach handlowych mogła kupić na siebie upatrzona rzecz .... ps. nie żałuję swojej decyzji bo moje dziecko mając 3 latka zna większość liter i cyfr. a wierszyki brzechwy i tuwima są recytowane codziennie ale minęły 3 lata w tym czasie sterydy miały opuścic mój organizm , wiec biorę sie za odchudzanie mam nadzieje ,ze z wymarzonym efektem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
Dzidziaaaaa. :) dasz radę, wystarczy wytrwać. Idzie wiosna, więcej ruchu, dieta i na lato będziesz ulalalala. (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona87_06
Kochani właśnie kończę gotowanie mojej zupki kapuścianej. I zaczynam od jutra. moim marzeniem jest osiągnąć wagę sprzed ciąży czyli 65 kg i rozmiar 38/40 teraz jest 46 :( mam już dosyć ... swojego wyglądu- ja nie przytyłam przez obżarstwo tylko przez leki podawane w czasie ciąży aby utrzymać dziecko ... dlatego przybyło mi 30 kg , których nie mogę zrzucić, może teraz trochę spadło po kopenhaskiej ale to nie to samo ... jestem zrozpaczona . Nie wspomnę ,ze byłam kiedyś modelka i mój rozmiar to 34/36- nie oczekuję cudu ... ale chociaż do rozmiaru 42 pragnę powrócić, żeby w każdym sklepie w centrach handlowych mogła kupić na siebie upatrzona rzecz .... ps. nie żałuję swojej decyzji bo moje dziecko mając 3 latka zna większość liter i cyfr. a wierszyki brzechwy i tuwima są recytowane codziennie ale minęły 3 lata w tym czasie sterydy miały opuścic mój organizm , wiec biorę sie za odchudzanie mam nadzieje ,ze z wymarzonym efektem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona ja tez przytyłam po 2 ciążach,w sumie prawie 25kg. Dzieci są wspaniałe ale te kilogramy są dobijające,obiecywałam sobie że do dwóch lat schudnę a tu proszę,tak trudno je zrzucić,dla męża to nie przeszkadza ale mi bardzo,ciężko jest i wogóle :) ,trzymam kciuki za siebie i za was drodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis jet pierwszy dzien zobaczymy oby pomoglo cos bo juz mam dosyc - moja waga to 69 przy wzroscie 175cm oby sie dalo pozbyc tych kg i miec wage jakies 62 - 3majcie sie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona87_06
moi drodzy zjadłam mały talerzyk zupki:) i zjadłam 2 jabłka a czuje sie jakbym zjadła konia z kopytami. a przecież czym je się więcej zupy tym lepiej ( tak czytałam) Nie wiem czy to da jakiś efekt . Ale moim marzeniem jest znów byc szczupłą:) niczego tak nie pragnę jak dawnego wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie chyba sobie poszalalam doczytalam teraz (wczesnij nie mialam czasu) ze zupe powinno sie jesc co 2h - no ok ale dziennie to ile moge zjesc tej zupy np. 1 litr? a i jeszcze jedno dzis jes moj 1 dzien - zjadlam 3 pomarancze 2 kiwi i 1 jablko chyba przesadzilam :( no zupa chyba 0.5 litra i do teg ok 2 lirow wody - ile moge zjadac tych \"dodatkow\" - naiszcie ile mam zjadac zupki ??? 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie chyba sobie poszalalam doczytalam teraz (wczesnij nie mialam czasu) ze zupe powinno sie jesc co 2h - no ok ale dziennie to ile moge zjesc tej zupy np. 1 litr? a i jeszcze jedno dzis jes moj 1 dzien - zjadlam 3 pomarancze 2 kiwi i 1 jablko chyba przesadzilam :( no zupa chyba 0.5 litra i do teg ok 2 lirow wody - ile moge zjadac tych "dodatkow" - naiszcie ile mam zjadac zupki ??? 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
'doczytalam teraz (wczesnij nie mialam czasu) ze zupe powinno sie jesc co 2h ' ..jesz gdy jesteś głodna, nie ma jakiegoś narzuconego harmonogramu, oprócz śniadań, obiadu i kolacji. ;p ..a do dodatków to też nie ma co przesadzać. np. między śniadaniem, a obiadem zjedz sobie owoc, potem między obiadem i kolacją. Wydaje mi się, że powinno wystarczyć. A jak wciąż jesteś głodna ta kapuśniak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak tu pusto :( to tylko mi zostalo do pozbycia sie tych wstretnych kg ?? PGDN dzieki za odp. ale mam jeszcze jedno pytanko i nie moge trafic na fragment - a mianowicie kawe z rana chyba moge pic z mlekiem 0% a i jeszcze jedno jak sie czujesz bo mnie jakos glowa zaczyna bolec :( ale chyba to normalne dzis jestem 2 dzionek zobaczymy - a Tobie jak idzie ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też jestem na tej diecie dzisiaj 4 dzień powiedzcie mi jak wyjść z diety żeby nie było jojo. Wcześniej 2 razy stosowałam tą diete i niestety wszystko wróciło z powrotem,teraz mam w planie przejść na niełączenie ale i tak sie boje co to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdntlen.pl
Pepita82, ja tam sobie kawe pije z mlekiem albo i 3w1, to jest jedno z moich odstępstw. I jakoś nie narzekam. ;P ..a u mnie, całkiem nieźle. 4 kg w dół. Może nie za dużo, ale razem z ćwiczeniami spodnie zaczynają spadać. (: .. - jedziem dalej. Baka-ła, sprawa jest prosta. Diesta niskokaloryczna, albo stanowcza MŻ i będzie dobrze. Radziłbym odstawić słodycze na jakiś czas lub ograniczyć ich ilość, cukier też mógłby zniknąć. :) ..aaa i więcej wody w 'normalnym' życiu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
..a co do samopoczucia. Kiedyś gdy ją stosowałem, a trenowałem sztuki walki to w trakcie treningu byłem tak wyczerpany, że prawie zemdlałem. Dieta daje w kość, ale tylko dlatego, że zmieniasz swój tryb żywienia. Z czasem gdybyś ograniczyła zajadanie się dieta nie robiłaby już takiego spustoszenia. :) - choć nie powiem, od pt czuje się słabszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pgdn dzięki ja też mam nadzieje że będzie dobrze. Słodycze i tak odstawiłam do świąt a słodzić nie słodze,musze sie jeszcze nauczyć pić więcej wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Witam:) jestem tu poraz pierwszy i mam nadzieje,ze mnie jakos przygarniecie:p Dzisaj zaczęlam diete kapuscianą,ale mam pytanie , a sa różne opinie czy powinno sie solic czy tez dodawac kostkę rosołowa? Tak jak piszecie dodałam 2 pomidory i 2 łyżeczki koncentrtu pomidorowego0o-czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Witam:) jestem tu poraz pierwszy i mam nadzieje,ze mnie jakos przygarniecie:p Dzisaj zaczęlam diete kapuscianą,ale mam pytanie , a sa różne opinie czy powinno sie solic czy tez dodawac kostkę rosołowa? Tak jak piszecie dodałam 2 pomidory i 2 łyżeczki koncentrtu pomidorowego0o-czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
Jako tako, nie powinno się dawać ani soli, ani kostki rosołowej. Choć te drugie sam od czasu do czasu wrzuce. :) ..a co do koncetratu hm. ja tam zostaje tylko przy pomidorkach, nie zależy mi na kapuśniaku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
hey, mam do Was kilka pytań tzn. jaką kapuste powinnam jeśc kiszona , włoską czy teć zwykła? ja jem to paskudne zupsko 2 dzień i mam biegunkę, czy to normalne? pocieszcie mnie jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
A i jescze coś, czy ktoś mógłby napisac dobry przesis na zupę, bo ja czytam kilka i nie wiem, który jest dobtry- nap. ile wody mam do niej wlewac i czy podsmazać wcześniej warzywa? prosem o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam :) :) megan,ja do zupki wlewam tyle wody żeby były ledwo zakryte warzywa,a co podsmażania to masz się odchudzać a nie smażyć sobie warzywka hehe :),to dobrze chyba że masz dobrą przemianę,oczyścisz się trochu,dasz rade ja w to wierze,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Słuchajcie ta dieta jest jedną z najlepszych diet jaką stosowałam. Naprawdę działa. Jestem w trakcie 5dnia i schudłam już 4kg. Trzeba po prostu się stosować. Wiem że zupa po 3dniu sama wychodzi z buźki ale postarajcie się wytrzymać. Dla mnie rewelacja co prawda już ją kończę ale mam zamiar w przyszłym miesiącu powtórzyć. Zastąpcie w tej zupce paprykę marchewką i dodajcie do smaczku kucharka wtedy będzie zjadliwa. Życzę wam powodzenia! Pamiętajcie że im więcej jecie zupy tym lepsze są rezultaty no i jak przetrwacie tą dietę uważajcie na to co jecie bo możecie szybko nadrobić potrójnie to co zgubiliście! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannna
Stosowałam ją w zeszłym roku. Schudłam 3 kg w ciągu dwóch tygodni, ja na taką dietę to mało. Ostatecznie 2 kg wróciły, pewnie to była wypłukana woda albo coś. Generalnie nie polecam. Lepiej się odchudzać z głową, notować, co się się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as1305
Witam wszystkich, Od jutra zaczynam diete z zupka kapusciana, dla poprawy smaku dodalam troche sosu sojowego ze zredukowana iloscia soli i koperek.Bylam juz na tej diecie ok, 5 lat temu, ale gora wytrzymalam 3 dni ze wzgledu na smak zupy ale z tego co pamietam schudlam czy tez wyplukalam wode jak kto woli.Z Nowym rokiem postanowilam zrzucic troche . Moja zguba sa slodycze , mam niesamowity pociag do nich i zaden chrom nie pomaga. Przez miesiac bralam rozne specyfiki typu blonnik, slim 4321, reduktor tluszczu, wyciag z kaktusa i ani grama nie schudlam, wniosek jeden, nic nie pomoze gdy nie zastosujemy diety badz nie zaczniemy cwiczyc.Od lutego zaczelam chodzic regularnie na basen , tz, 1,5 godziny dziennie w czym jest 30 min, plwania, 15 min w jaccuzi z woda z basenu , 15 min z goraca woda i 15 min w saunie parowej. W miesiaca schudlam 6 kilo, moje cialo zdecydowanie zrobilo sie bardziej sprezyste. Dodam ze jaem wszystko, nie jestem na zadnej diecie i nie strinie od slodyczy, codziennie zjadam paczka plus jakies kruche do kawy.Od dwoch tyodni moja waga stanela bo widac organizm domaga sie diety aby waga ruszyla w dol. W zwiazku z tym postanowilam zajadac sie zupa. Dodam ze moja waga w ktorej dobrze sie czuje i ktora chcialabym osiagnac to 63kilo, moj wzros 167, 41 lat. Waga z 1.01.2009 to 87/jeszcze we wrzesniu ub, roku wazylam 70 kg ale ze wzgleduna stres obzeralam sie i doprowadzilam sie do 87,/ 15.3.2009 waga 81 iod jutra bede na zupce. Pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki i mysle ze wspolne dopingowanie pomaga. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silja
ja tez zaczynam od jutra, tak na dobry poczatek...wzrost165, waga 72kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiek
Cześć...Można się przyłączyć? Czy ktoś właśnie ją zaczyna? Chyba "w kupie raźniej". Ja właśnie wciągnęłam 1 miseczkę niezła jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×