Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość Beciulek
Witam, ok 3 lat temu stosowałam tą dietę i podziałała :) zapomniałam o niej a teraz potrezbuje zgubik ok 5 kg :((( Zaczynam od SOBOTY :D A zupka bardzo mi smakowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapucha
Buuuuu...po piewszym dniu na tej zupce dzis rano na wadze 600 gram wiecej !!! Brzuch jak balon...nie oszukiwalam, wszystko jak w przepisie na pierwszy dzien. Co jest ??? Ktos z Was tez tak mial ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwetka
haj-stosowalam ta diete 2 lata temu przez 2 tygodnie potem tydzien przerwy i znowu tydzien diety schudlam 18 kg a zupe jadlam tylko raz dziennie reszte jak w przepisie-dieta naprawde skuteczna stosujac miesiac jedzac 4 razy zupe mozna schudnac do 30 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwetka
od srody zaczynam diete na nowo bo znowu przytylam -sadze ze wytrwam-kuzynki przegraly z zupa-ja dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kej, my jestesmy na innym forum:od jutra dieta kapusciana..., gdzie mozna sie wiele dowiedziec i uzyskac wsparcie!! zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka kulinarna
ewidentnie nie potrafię gotować zupy-to, com ugotowała nią nie było. Czy to MUSI być zupa, czy też mogłabym np. jeść surową kapustę zamiast niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 50
witajcie -trzy lata temu stosowalam diete kapusciana efekty byly znakomite ale dopiero po trzech latach przybylo mi pare kg. wiecej ,dlatego jutro z samego rana gotuje zupke i dietka .mam nadzieje ze uda mi sie pozbyc tych pare kg. jak trzy lata temu ,czzy ktos dolaczy do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zuza 50 Fajnie,że jesteś.Ja też zaczynam od jutra i właśnie szukałam pokrewnej duszy,bo nie ma to jak wsparcie. Ja na kapuściance nigdy nie byłam,ale mam sporo do zrzucenia więc muszę wytrwać ...a teraz jadę do sklepu po składniki do zupki,żeby na rano była pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już myślałam że będę sama zmagać się z tą zupą.Jestem już 3 dzień na diecie i jestem o 3 kg.lżejsza,no i dalej walczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 50
witaj elinkaa nie bylo mnie caly tydzien na forum przerwalam tez diete kapusciana poniewaz zlapalam grype ,ale jak calkiem wydobrzeje to zaczynam diete .A jak u ciebie, ile kg. mniej ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 50
witaj elinkaa nie bylo mnie na forum ,poniewaz zlapalam grype i przerwalam diete, ale jak calkiem wydobrzeje to zaczynam diete. ajak u ciebie. ile kg. mniej??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz slysze zeby
kapusta odchudzala, chudnie sie chyba dllatego ze w tej zupie jest sama woda prawie, ogolnie sie prawie nie je tylko pije, wiec takie chude zupy mozna gotowac np. barszcz bez smietany czy ziemniakow i tez sie pewnie schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 50
zupa kapusciana napewno odchudza schudlam tyle ile chcialam ,minelo 3 lata jak jadlam zupe ,dopiero teraz przybylo mi pare kg. wiecej .napewno powtorze te kuracje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zuza50. Ciesze się,że się znowu odezwałaś.Ja cały czas walczę,chociaż ostatnio za wiele tej zupy nie jem,bo szybko mi obrzydła pomimo że ją troszkę doprawiałam pomimo zakazu używania soli.Dzisiaj mija 7 dzień dietki i jest mnie mniej o 4,7 kg.więc myślę że nie źle.A jak było u ciebie?ile i w jakim czasie schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 50
do elinkaa pisalam juz do ciebie w sobote , wyslalam ale na stronie nie ma ,wiec pisze jeszcze raz . naleza ci sie gratulacje ,duzo schudlas w jeden tydzien .U mnie bylo gorzej,ja w 6 dniu schudlam tylko 2 kg. ale sie nie poddalam.W 1 tygodniu jadlam tylko zupe ,adalej na sniadanie ciemny chleb i zielona herbata ,a obiab i kolacja zupa ,gotowane warzywa .to trwalo 15 dni schudlam 6 kg. tyle chcialam ,efekt jojo nie wrocil ,dopiero teraz po 3 latach przybylo mi pare kg. ale w najbliszych dniach zaczynam diete pozdrawiam ,zycze duzo silnej woli w jedzeniu tej zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith667
Hej wszystkim ja mam zamiar zacząc tę dietkę od poniedziałku.Czytając że schudłyscie na tej diecie dałyscie mi dużą nadzieje że ja też pozbędę się zbędnych kilogramikow;) pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love_at
Do Lilith667: więc może zaczniemy razem, ja teraz bylam na glodowce, ale chyba spróbuje kapuscianki:) A jak dlugo chcesz stosowac i ile masz do zrzucenia? Tzn jakie wymiary masz??? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jesteśmy na forum: od jutra dieta kapuściana...zapraszam do wspolnego odchudzania, jest tam większy "ruch":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena1505
ja tez dzisiaj zaczełam zobaczymy efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia :)
Hej dziewuszki:) Jak Was wiele:) Fajnie:) Ja dzisiaj ugotowałam zupkę i powiem Wam, że właśnie zażarłam całą miskę i jest pyyychoootkaaa:) Ja ogólnie uwielbiam warzywka, więc dla mnie taka zupka to coś wspaniałego:) Doprawiłam ją sobie i jest rewelacyjna:) Ciekawe jak tam będzie:) Mam nadzieję, że dobrze::) W tym roku wychodzę za mąż i chcę wyglądać i czuć się świetnie, więc bądźmy dobrej myśli:) Ja mam zamiar jeszcze stosować 6 weidera:) Stosowałam 6 weidera miesiąc temu przez 2 tygodnie i powiem szczerze, że widać efekty, brzuszek nabierał fajnego mięśniowego kształtu...:) Wspierajmy się dziewczynki, ja codziennie będe Was informowała jak efekty:) Pozdrawiam Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena1505
hej :) bardzo dobrze informuj nas o efektach to jest bardzo motywujace kiedy widzimy ze ktos chudnie ;d ja tez sie pochwale ze juz schudłąm sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love_at
Marlena a co robisz, że tak dużo schudłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena1505
na poczatku bylam na mż cwiczenia rower pilka a teraz kapusciana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia :)
hej dziewczynki, jak tam?? ja wcinam ta zupkę i dobra wsunełam też 2 jabłka i 2 kiwi (nie wiem czy kiwi jest dozwolone) aaaa... i piję dużo wody, którą co chwila oddaję, to tak ma być??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love_at
Kasia jak Ci idzie??? Ja nie zaczęłam jeszcze ale zamierzam, opowiedz jak to przebiega u Ciebie, ile masz do zrzucenia i jak długo planujesz kapuscianke? Ja mysle jeszcze ze od poniedzialku zrobie 7 dni kapuscianki, a potem marchewkowa też ok 7 dni i jabłkowa tez ok 7 dni:) jak sie tak da:) Bo się święta zblizaja i musze duuużo przygotowac pysznosci:) Ja mam do zrzucenia tak najmniej 5-6 kg. Powodzenia i pisz jak możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciusia
Hej ja jutro bede gotowac i od soboty zaczynam, chce zrzucic 3-4 kg mam nadzieje ze wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia :)
Hej love_at :) U mnie jakoś leci:) Jem tą kapuściankę :) Tak zawsze jak jestem głodna. Piję herbatkę zieloną i czarną (choć nie powinno się), ale uwielbiam (można powiedzieć, że od herbatki czarnej to ja uzależniona jestem) hehe :) Wodę piję, ale niestety smakową, bo innej nie wypiję :) I tyle :) Ja chcę schudnąć jakieś 4-6 kg :) Ważę 52 kg Ogólnie nie czuję się grubo, ale troszkę na lato bym chciała zrzucić, tym bardziej że przed ślubem :) hehe Też chcę sprawdzić tą dietę, bo ja ogólnie nie bardzo wierzę w takie dietki :) heh, ale sprawdzę na sobie i się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia :)
A na czym polega marchewkowa i jabłkowa?? Nie słyszałam o nich :) W ten weekend jadę na uczelnię, i właśnie nie wiem jak zrobię z kapuścianką, przecież nie będę wlokła ze sobą tej kapuścianki w jakimś opakowaniu.... bez jaj ;) hehe Co ja będę jadła... hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love_at
Marchewkowa i jabłkowa jak sama nazwa wskazuje polega na jedzeniu tylko tych produktów do woli:) Podobno bardzo skuteczne:) ja od jutra zaczynam kapuscianke przez tydzien plus marchewki na sniadanie i kolacje(moze kolorek skóry sie poprawi:)) Pozdrawiam i trzymam za nas kciuki, ha ha:) Pisz jak Ci idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×