Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

jutro mam wolowinke w jadlospisie, powiedzcie mi jak ja przyzadzic? czy moge ja normalnie usmarzyc czy moze lepiej przgotowac ja na grillu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
Zdecydowanie grill. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, jest mi ciagle zimno hehe, dzis po tych bananach i mleku rzeczywiscie stracilam ochote na slodycze:)) co tam u was? sa tu jakies zywe dusze ktore stosuja ta diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
oj. nie bardzo.. zdecydowanie południowy kierunek, ..i nie ma się co dziwić, jesteś osłabiona, pozbawiona witamin. Dieta daje w kość, ale i przynosi efekty. Czasem warto się poświęcić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy:) zmylil mnie nick, bo gdn to skrot od Gdansk. No wiem, trudno nie byc oslabionym przy takim menu. Ale daje rade pierwsze 3 dni byly najgorsze, dzis juz luzic, zdazylam sie przyzwyczaic. Wczorajszy, czyli 3 dzien to jakas masakra byla, wachalam paczki, czekolade ale wytrzymalam, Dzis juz nic mnie nie kusi, jutro w koncu jakas wolowinka, czwartek tez i piatek luzik bo ryz jest syty i bardzo lubie brazowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj mialam ostatni dzien diety i schudlam prawie 5 kg. Jestem bardzo zadowolona,ale juz nigdy nie zjem zupy kapuscianej ;) W ostatnim dniu w ogole nie zjadlam zupy i zjadlam troche inaczej niz bylo w jadlospisie, bo tak mi bylo slabo,ze myslalam,ze zemdleje. Madzia,dla mnie 3 pierwsze dni byly najlepsze a pozniej bylo gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina1985- gratuluje:) Dziewczyny czy waga wam sie nie zatrzymala na tej diecie? i cyz ktos ja stosowal dluzej niz tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dzis mam 6 dzien diety, ostanie 2 dni pilam soki nieslodzone, musialam poczuc jakis inny smak niz ta zupa;) wczoraj poledwiczka wolowa tak mi smakowala jak nigdy, zjadlam o 15 i do wieczora juz nic bo bylam w pracy, ale nie czulam glodu. Dzis jest wyzera hehe jarzyny i wolowina. Jutro na ryzu tez przezyje, a ile mozna go zjesc? Ogolnie czuje sie dobrze, wczoraj nawet mialam sile isc na aerobik rano, ale jak mwilam pierwsze 4 dni byly najgorsze, nieustanne poczucie glodu, zawroty glowy, teraz juz jest ok. Nie wazylam sie, ale pasek od spodni zmniejszylam o jedna dziurke i sukienka do ktorej chcialam schudnac jest juz dobra, ladnie lezy nie musialabym jzu wiecje chudnac, ale diete zrobie do konca. Powodzenia dziewczyny i piszcie jak tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_16
mi po trochu schodzi, ale powoli. waga mi się w 3 tygodniu aż na 5 dni zatrzymała, a teraz już 5 tydzień i 66,2 kg kurde do czerwca do 55 kg muszę zejść, jeszcze 11 kg w miesiąc. ;( ale wytrzymam ;] za was też trzymam kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja_aa_aa
dziewczyny a nie macie problemów z wyproznianiem? Ile razy latacie do kibelka, troche boje sie ze po tej diecie strasznie mnie przeczysci :P heheheh a czym moge zastąpic wołowinke, bo ogólnei nie jadamy wołowiny i nie chce jej jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_16
co do wołowiny to nie mam pojęcia, ale z tym kibelkiem to tylko dlatego że ta zupa jest moczopędna, ja sikam jak po piwie, a poza tym żadnych problemów nie mam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agiesia
Hej laski Jestem w trakcie ,2 dni diety wczoraj zajdłam 3 jabłka 1/3 mango , kiwi ,1,5 pomarańcza i oczywiscie pyszna zupka , dzisiaj same jarzyny marcheweczki , pęk rzodkiewek i oczywiście zupka piję dużo wody jak narazie sama woda . Zupę kupuję gotową z hortexu " Zupa prezydencka " mi tam ona smakuje . Wczoraj czułam się znakomicie dzisiaj jest gorzej , pojawiły się zawroty głowy mam nadzieje ,że to przejdzie . Najbardziej obawiam się dnia z bananami mam nadzieje ,że dam rade . :P:P:L:):) MAM 180 WZROSU I WAŻĘ aż 85 kg więc chciał bym schudnąć ok 15 kilo czy to z tę dietą jest możliwe ?? żeby nie było efektu jojo ?? > POstaram się stosować dietę ok 1 miesiąca myslicie czy marzenia się spełną pozdrawaim :):P:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0706
Witam dziewczyny własnie przeczytałam prawie 50 stron tego forum o tej zupie kapuscianej i postanowilam sie dołaczyc. Wlasnie ugotowalam ta zupe i mam zamiar od jutra ja jesc. poza tym codzinnie od jutra cwicze 8 minut abs na brzuch, bo mam straszna oponke. mam nadzieje ze przez ten tydzien schudne chociaz 4 kilo. bylabym usadysfakcjonowana. mam nadzieje ze moge sie do was dolaczyc, wiadomo ze razem zawsze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0766
wogole to chcialam sie spytac czy moge pic kawe posłodzona jedna lyzeczka cukru???? pleas o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem na tej diecie teraz, ale powiem szczerze, że trochę oszukuję:) Z resztą stosuję ją już 3. raz i zawsze coś sobie dodaję albo zamienię!:) Dieta jest przede wszystkim smaczna i bogata w witaminki:) I to mnie zawsze do niej przekonuje! ana! Pewnie usłyszysz, że nie powinnaś cukru, ale ja tam uważam, że to tylko mały dodatek. Jeśli inaczej kawy nie wypijesz to nie masz co się męczyć...Najczęśiej takie męczenie się kończy się przerwaniem diety:( powodzonka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0766
dzieki za odp a zatem od jutra zaczynam i tak pije kawe tylko 1 dziennie takze mysle ze łyzeczka cukru nic nie zaszkodzi. dam rade to tylko 7 dni. powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0766
jutro czeka cięzki dzien bo pierwszy dzien tej okropnej zupy. dzisiaj ja sprobowalam i nie wiem jak wytrzymam ale mysle ze dam rade:-) bedzie dobrze, powodzenia dziewczyny:_)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0766
ja juz po śniadniu, wypiłam trzy łyki maślanki:-( teraz pije kawe i pale. a pozniej pierwsza porcja zupki. no nic bede probowac. wogole to jakie owoce jecie bo ja arbuza i grapefruita no i czasem ananasa... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0766
ta moja zupa nie ma wogole smaku. poza ty ze smierdzi i czuc kapuste jak holera. poza tym jest ochydna. smakuje jak kapusta zalana woda z pomidorów, czy wasza tez tak smakuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agieesa
NIe moja zupa jest dobra w sklepach są już gotowe np z HOrtexu jest " zupa prezydencka" i jest naprawdę dobra ma te same składniki ! i mało kalorii całe opakowanie 72 kcal :P to tez wspomaga odchudzanie wieć polecam kosztuje tylko około 3,50 . A tak na marginesie Ja stosuje sie scisle do diety już 3 dzień i nie widze efektów ty tezż tak macie zreszta czuję się taka napchana niewmiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna90207
Hej dziewczyny! Czyli tak:przeczytałam o tej zupie około 2 miesiące temu i muszę wam sie przyznać,że od razu zaczęłam ją stosować.po 2tygodniach ciężkiej harówy schudłam 5,5 bo potrzebowałam schudnąć natychmiast,byłam głupia,po potem zaraz przybrałam na wadze. Potem zrobiłam sobie przerwę,nie objadałam się,ale znowu narzuciłam to co straciłam.Musicie widzieć,że jeśli któraś z was nie potrzebuje schudnąć szybko,to jest to idealna dieta do stosowania na dłuższy czas,tylko że inaczej. Ja robię tak: -Rano jem zupę -Do szkoły biorę jabłko i kanapkę,z czymkolwiek chcę, -Wracam do domu,czasem zjem zwykły obiad,czasem deser albo jakieś ciastko -O 18.00 obowiązkowo zupka i jeśli potem chcę mi sie jeść to jakąś rzodkiewkę. Robię już tak od 3tygodni,czuję się świetnie,bo tak naprawdę jem co chcę,tylko nie za dużo. Przez te 3tygodnie zupa mi już obrzydła,ale dalej będę ją stosować,schudłam już 6kilo i mi to pasuję,bo nie jestem na żadnej specjalnej diecie i czuję się świetnie,jeszcze tylko 10kilo mniej,jesli się postaram to mogę to zrobić w kolejne 3 tygodnie,np wyrzucając ten deser z mojego jadłospisu:) Pozdrawiam wszystkie i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0766
chyba jutro jeszcze sie przemęcze z ta moja zupa bo mam jej caly gar a w piatek kupie ta prezydencka. tylko mojej jestem pewna bo wiem ze nie ma soli ani nic takiego, ale mi na sam jej zapach robi sie nie dobrze takze kupie chyba sobie ta gotowa. poza tym ja jestem na niej dopiero dzisiaj. zjadlam jej dwa talerze bo wiecej nie bylam w stanie, a do tego 2 gejfruty i kawalek arbuza i to by bylo na tyle. waga nie drgnela wrecz nawet podskoczyla o prawie pol kilo ale to dopiero pierwszy dzien takze sie nie zniechecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_16
ehh, a ja dalej jestem w 5 tygodniu. jeszcze 5 ! ;( kurde, 2 kg tygodniowo to nie jest chyba dużo na tej zupie, co ? bo musze jeszcze 10 kg schudnąć a mam 5 tygodni. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0766
widze ze ostatnio nikt tu nie zagląda a ja mam takie pytanie? czy moge jeśc ogorki korniszone bo bardzo je lubie a wlasnie przed chwila zjadlam 3???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0766
mi tez sie wydaje ze 2 kg to nie duzo. jezeli ja mam sie meczyc przez caly tydzien i schudnac tylko 2 kilo to ja dziekuje bardzo!!! ale zycze ci powodzenia i wytrwalosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0766
musze sie przyznac ze caly czas jadlam zupe i warzywa badz owoce ale dzisiaj sie skusilam na pyszne ciasto z rabarbarem mojej cioci. zjadlam dwa kawalki ale postaram sie teraz troche pocwiczyc zeby to spalic. poza tym dzisiaj juz prawie koniec 3 dnia mojej diety i na razie mi ubyl tylko 1 kg, nie wiem czy cos zle robie ale zobaczymy jak bedzie efekt koncowy. pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0766
hej dzisiaj juz mój 6 dzien sie zaczyna. musze przyznac ze ubylo mni etylko 2 kg ale przez to ze podjadalam i nie trzymalam sie scisle diety. ale i tak jestem zadowolona z 2 kg. mam jeszcze 2 dni takze mysle ze jeszcze z kg odejdzie. nic nie piszecie, czyzby wasza kuracja juz sie skonczyla... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×