Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość syla_1975
od jutra postanowilam sie odchudzac na zupie kapuscianej przybralam 7kg w ciagu miesiaca co doprowadza mnie do depresji przed chwila zrobilam 100 brzuszkow jestem uparta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla_1975
no dobra od jutra zaczne diete bo nie moglam kupic selera naciowego ale brzuszki robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla_1975
wczoraj ugotowalam zupke cud ze swierzych warzyw ,dzisiaj o godzinie 9rano zjadlam pierwsza miseczke nastepna o 12 musze przyznac ze nie jest taka zla poza tym wszamalam jablko i wypilam kawe czuje sie pelna i mam ochote sie usmiechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola82
Ja tez chciałąbym sie zacząć odchudzac przy pomocy zupki, ale tylko przez tydzień, bo panicznie boje sie efektu jojo. Moja siostra wiele lat temu przed studniówką stosowałą tę dietkę, schodła przez tydzien 4 kg, a nastepnie przytła 6 po powrocie do normalnego jedzenia. Czy Wy macie podobne doswiadczenia? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola82
schudła a nie schódła, przepraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla_1975
Ja uwazam ze jak sie schudnie tyle kilogramow ile sie planuje po strasznej mozna tak to nazwac glodowce to potem bardziej sie uwaza na to co sie je.ja pracowalam 2lata w Angli miesiac temu wrocilam jadlam wszystkie potrawy za ktorymi tesknilam i teraz sa skutki waze 67kg ,7kg wiecej niz przed miesiacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla_1975
To jeat nie mozliwe waze 0,5kg wiecej moze jem za duzo zupy 4 miseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla_1975
Jestem zalamana dzieki tej cholernej zupce przytylam 2kg dziewczyny ratujcie moze znacie jakies tabletki dzieki ktorym mozna schudnac POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonisia
hej dziewczyny!stosowałam ta dietę przez 2 tyg i schudłam 6kg.stosowałam w tym czasie wiele diet ale najdziwniejsze w tym wszystkim jest ze po tej diecie nawet jak jadlam wszystko na co mialam ochote przytyłam zaledwie 0.5kg gdy po wszystkich innych waga wracala a nawet rosła,więc dla mnie to najlepsza dieta,dlatego postanowiłam do niej wrócić bo niestety trzeba zrzucić to co mi przyniosły inne rewelacyjne diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zali
czy na 2 dzien diety moge jesc warzywa konserwowe np ogórki papryke????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igreczek
czy musze dodawac cebule? Nie moge jej jesc bo mam problemy z woreczkiem :( a chcialam wypróbowac ta dietke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmarcia
jak ja przezyje bez slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effulla
witam wszystkich...ja zaczynam dzisiaj ..właśnie sie gotuje zupka kapuściana.. mam do zrzucenia co nie co...czy ktoś sie dołączy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effulla
ja już zjadam drugi talerz zupy..i chyba na dzisiaj dość..naprawdę czuje sie pełna i najedzona.hm ciekawe co będzie jutro.. ale muszę wytrzymać..narazie zupka mi smakuje.. TRZYMAJCIE KCIUKI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effulla
oj chyba rzadko ktoś tu zagląda..ja jestem drugi dzień na zupce...jest ok a nawet bardzo dobrze..!!! tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola2507
Witam wszystkich!!! effulla ja jestem dzisiaj tez 2 dzien na diecie.Zupa mi niesmakuje ale wzielam sie na sposob i ja zmiksowalam i teraz ja pije.Ja jestem zazwyczaj konsekfentna z dietami ale teraz postanowilam ze zrobie tylko 3 dni a moze ja przedluze:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola2507
dawajcie czesciej znac jak wam idzie dietka bo jak jest wiecej osob to zawsze razniej:-) i lepiej przetrzymac pozdrowienia i watrwalosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola2507
dawajcie czesciej znac jak wam idzie dietka bo jak jest wiecej osob to zawsze razniej:-) i lepiej przetrzymac pozdrowienia i wytrwalosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monrix
Hej! Ja już 4 dzień walczę z zupka i co dzień kilo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam. włąśnie szukałam odpowiedniej diety. czy ta kapuściana jest taka rewelayjna bo słyszałam różne opinie, że najpierw szybko zrzuzasz wagę a później nawet nie zauważysz a tu 2 razy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zamierzam iść po składniki i będę gotować he he . ylko chchiałabym się upewnić w kwestii sk ładnikó niech ktoś określi dokładnie jak gotuje kapuśniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze niestety zmykać ale ajkby ktoś miał jakieś ciekawe przepisy to czekam na info pod adresem blanka_as@onet.eu będę ardzo wdzięczna w grupie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effulla
witam wszystkich!!! jestem czwart dzien na zupce kapuścianej..stosuje się rygorystycznie do diety..narazie sie nie ważyłam, ale spodnie sa luźniejsze i ogólnie czuje sie dobrze, niestety smak i zapach zupy troszke zaczął mnie odstraszać..ale sie nie poddaje i dzisiaj rano zupe zmiksowałam i nawet nawet..dzieki za podpowiedź pszczola2507..jutro zamierzam sie zważyć..i zobaczymy jaki jest efekt...mam tylko strasznie ochote na jogurt lub ser biały ..czyli białko..ale wytrzymam !!!! pozdrawiam !!! i piszcie jak wam idzie dietka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effulla
blanka _as.. ja kupiłam gotową mrożonkę "zupa prezydencka".. i to wszystko do gotującej wody + pół kostki bulionu warzywnego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola2507
czesc wam!!! ja juz jestem 3 dzien na diecie i ja jednak przedluze przyzwyczailam sie do picia zupy hehe i do luzniejszych spodni czuje sie lepiej i schudlam 2kg. ale sie troche martretuje bo nie jem prawie nic tylko ta smakowita zupke(bllleeee) no i duzo pije herbaty i wody ale kawe pije za to z mlekiem chociaz sie niepowinno ale co tam pozdrawiam i trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola2507
effulla w 4 dniu diety mozesz pic do woli odtluszczonego mleka 0% ja mam 0.1% bo niedostalam innego jak czytalam w tej diecie to tam pisze ze mozna wogole pic takie mleko podczas tej diety zwlaszcza ze twoj organizm sie tego domaga pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effulla
witam wszystkich...to już mój piąty dzień diety dzisiaj rano się zważyłam i jest 4 kg mniej aż sama jestem zdziwiona.... pszczola2507 dzieki za podpowiedź dzisiaj wypiłam mleko 0% pół szklanki ..i powiem ci że było ono tak smaczne że poczułam sie jak w niebie hihi... pozdrawiam Pa !!!!!! piszcie jak wam idzie dietka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola 2507
effulla ale masz fajnie to juz twoj 5 dzien i 4 kg super rezultat ja juz 4 dzien ale chyba ostatni mam juz dosc jesc mi sie chce zobacze jeszcze jutro jak sie zwarze ale chyba sie poddam pozdrowienia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam takie pytanie czy będąc na diecie kapuścianej, można jeść tylko kapuśniaczek i pić dużo wody z cytryna, wydaje mi się że bdą może lepsze efekty.Proszę odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effulla
witam wszystkich!!! pszczola 2507...trzymam kciuki abys wytrzymała..daj znac!!! Anul to bedzie bardzo duzy wysiłek dla organizmu tylko kapusniaczek i woda z cytryną...owoce zawieraja cukier, weglowodany, witaminy itp....i to pozwala normalnie funkcjonować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×