Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość black-carmen
hej dziewczny przylanczam sie do Was od wczoraj jestem na zupce kapuscianej, dzisiaj rano na wadze bylo juz - 1kg:-) waze 65 kg i mam 160 cm czyli wygladam jak mała kulka :( moja normalna waga wahala sie w granicach 50-55 kg 01.03.2009 urodzila sie moja najcudowniejsza coreczka a pozostalosci po ciazy zostaly niestet, zupka nie smakuje mi w ogole bleee wciskam na sile ale jestem uparta i napewno wytrwam 7 dni, a jezeli efekty beda b. zadowalajace to moze i kilka tygodni. aha dodam jeszcze ze zmiksowalam ja sobie, wyglada teraz jak papka dla niemowlaka hehe ale w takiej postaci szybciej wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black-carmen
hej dziewczny przylanczam sie do Was od wczoraj jestem na zupce kapuscianej, dzisiaj rano na wadze bylo juz - 1kg:-) waze 65 kg i mam 160 cm czyli wygladam jak mała kulka :( moja normalna waga wahala sie w granicach 50-55 kg 01.03.2009 urodzila sie moja najcudowniejsza coreczka a pozostalosci po ciazy zostaly niestet, zupka nie smakuje mi w ogole bleee wciskam na sile ale jestem uparta i napewno wytrwam 7 dni, a jezeli efekty beda b. zadowalajace to moze i kilka tygodni. aha dodam jeszcze ze zmiksowalam ja sobie, wyglada teraz jak papka dla niemowlaka hehe ale w takiej postaci szybciej wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WENA33
Carmen... Ty mala kulka? wiec wyobraz sobie mnie, hahaha... przy okazji mam pytanie - czy ktos probowal w trakcie diety kapuscianej wspomagac ja dodatkowo jakimis tabletkami? od 1-04 zamierzalam brac meridie, czeka juz w szufladzie:) w miedzyczasie jednak przeczytalam o tym smakołyku i teraz nie bardzo wiem czy dorzucać do niego jeszcze piguły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WENA33
Carmen... Ty mala kulka? wiec wyobraz sobie mnie, hahaha... przy okazji mam pytanie - czy ktos probowal w trakcie diety kapuscianej wspomagac ja dodatkowo jakimis tabletkami? od 1-04 zamierzalam brac meridie, czeka juz w szufladzie:) w miedzyczasie jednak przeczytalam o tym smakołyku i teraz nie bardzo wiem czy dorzucać do niego jeszcze piguły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate202122
Czesc wszystkim, ja jesze ciagle (od chyba 17.03) na dietce kapuscianej, no tyle, ze z przerwami na weekendy, wiec tak nie do konca sie liczy :). Mimo wszytko stracilam 3 kg i w sumie az ta bardzo mi sie nie spieszy, bo zupka dobra;) i nie musze codziennie gotowac, ani sie martwic co do jedzenia bedzie ;). Mam w planie tak jeszcze do konca maja pocignac (prawdopodobnie zawsze z przerwami na weekendy, choc w sumie moj cel to jeszcze 5 do 7 kg, ale za to chcialabym na dluzej ;). Mam nazdzieje, ze przez "wolniejsze" chudniencie dluzej uda sie utrzymac wage. Co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black-carmen
wena33 co do tabletek, wlasnie dzisiaj sprobowalam TERM LINE II bralam je normalnie, ale stwierdzam ze z zupka kapusciana dzialaja na mnie negatywnie mianowicie musialam odwiedzic toalete a jeszcze dosadniej zygalam dalej niz widzialam, sory za to stwierdzenie, normalnie zwymiotowalam te tabletki bleee, narazie nic nie jem a trzeba by bylo zupke wsiamac, poczekam do wieczora marzy mi sie roladka z serem, ziemniaczki z sosikiem ciemnym iii buraaaczki, ale NIE ZLAMIE SIE!! a jak u Was dziewczyny?? ile juz mniej na wadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black-carmen
wena33 co do tabletek, wlasnie dzisiaj sprobowalam TERM LINE II bralam je normalnie, ale stwierdzam ze z zupka kapusciana dzialaja na mnie negatywnie mianowicie musialam odwiedzic toalete a jeszcze dosadniej zygalam dalej niz widzialam, sory za to stwierdzenie, normalnie zwymiotowalam te tabletki bleee, narazie nic nie jem a trzeba by bylo zupke wsiamac, poczekam do wieczora marzy mi sie roladka z serem, ziemniaczki z sosikiem ciemnym iii buraaaczki, ale NIE ZLAMIE SIE!! a jak u Was dziewczyny?? ile juz mniej na wadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black-carmen
wena33 co do tabletek, wlasnie dzisiaj sprobowalam TERM LINE II bralam je normalnie, ale stwierdzam ze z zupka kapusciana dzialaja na mnie negatywnie mianowicie musialam odwiedzic toalete a jeszcze dosadniej zygalam dalej niz widzialam, sory za to stwierdzenie, normalnie zwymiotowalam te tabletki bleee, narazie nic nie jem a trzeba by bylo zupke wsiamac, poczekam do wieczora marzy mi sie roladka z serem, ziemniaczki z sosikiem ciemnym iii buraaaczki, ale NIE ZLAMIE SIE!! a jak u Was dziewczyny?? ile juz mniej na wadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black-carmen
wena33 co do tabletek, wlasnie dzisiaj sprobowalam TERM LINE II bralam je normalnie, ale stwierdzam ze z zupka kapusciana dzialaja na mnie negatywnie mianowicie musialam odwiedzic toalete a jeszcze dosadniej zygalam dalej niz widzialam, sory za to stwierdzenie, normalnie zwymiotowalam te tabletki bleee, narazie nic nie jem a trzeba by bylo zupke wsiamac, poczekam do wieczora marzy mi sie roladka z serem, ziemniaczki z sosikiem ciemnym iii buraaaczki, ale NIE ZLAMIE SIE!! a jak u Was dziewczyny?? ile juz mniej na wadze?? ps jesli bedzie potrojny ost wybaczcie ale ciagle wyskakuja błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black-carmen
wena33 co do tabletek, wlasnie dzisiaj sprobowalam TERM LINE II bralam je normalnie, ale stwierdzam ze z zupka kapusciana dzialaja na mnie negatywnie mianowicie musialam odwiedzic toalete a jeszcze dosadniej zygalam dalej niz widzialam, sory za to stwierdzenie, normalnie zwymiotowalam te tabletki bleee, narazie nic nie jem a trzeba by bylo zupke wsiamac, poczekam do wieczora marzy mi sie roladka z serem, ziemniaczki z sosikiem ciemnym iii buraaaczki, ale NIE ZLAMIE SIE!! a jak u Was dziewczyny?? ile juz mniej na wadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WENA33
witajcie:) po 3 dniach mam 1,3kg mniej na wadze, nie jest to jakiś zawrotny wynik ale może to i nawet lepiej, zwłaszcza że nie zamierzam poprzestać na jednym tygodniu:) mam pytanie: namówiłam mamę na wspólną kurację z zupą i ona odczuwa silne bóle brzucha rano i wieczorem, nie wiem czy to normalne, bo ja nie mam takich dolegliwości, czy komuś też doskwiera ból brzucha??? pozdr i życzę miłego dnia:) p.s. z góry przepraszam za wielokrotność przesłanego postu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WENA33
witajcie:) po 3 dniach mam 1,3kg mniej na wadze, nie jest to jakiś zawrotny wynik ale może to i nawet lepiej, zwłaszcza że nie zamierzam poprzestać na jednym tygodniu:) mam pytanie: namówiłam mamę na wspólną kurację z zupą i ona odczuwa silne bóle brzucha rano i wieczorem, nie wiem czy to normalne, bo ja nie mam takich dolegliwości, czy komuś też doskwiera ból brzucha??? pozdr i życzę miłego dnia:) p.s. z góry przepraszam za wielokrotność przesłanego postu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WENA33
witajcie:) po 3 dniach mam 1,3kg mniej na wadze, nie jest to jakiś zawrotny wynik ale może to i nawet lepiej, zwłaszcza że nie zamierzam poprzestać na jednym tygodniu:) mam pytanie: namówiłam mamę na wspólną kurację z zupą i ona odczuwa silne bóle brzucha rano i wieczorem, nie wiem czy to normalne, bo ja nie mam takich dolegliwości, czy komuś też doskwiera ból brzucha??? pozdr i życzę miłego dnia:) p.s. z góry przepraszam za wielokrotność przesłanego postu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,i ja sie przyłanczam do dietki kapuścianej,właśnie gotuje sobie zupke,mój cel to 20 kg nie wiem czy wytrwam,ale juz sie zawziełam.Mam takie pytanie,może mi odpowiecie,jak długo można stosować tą diete? Wiem,w przepisach jest tydzień,ale jest może tu ktoś kto ją stosował bardzo długo i z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,i ja sie przyłanczam do dietki kapuścianej,właśnie gotuje sobie zupke,mój cel to 20 kg nie wiem czy wytrwam,ale juz sie zawziełam.Mam takie pytanie,może mi odpowiecie,jak długo można stosować tą diete? Wiem,w przepisach jest tydzień,ale jest może tu ktoś kto ją stosował bardzo długo i z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynka79
Black Carmen witaj w klubie, ja też zrzucam kilogramy po córci (moja urodziła się w paździeniku). Jak wczesniej pisałam porzuciłam kapuścinkę, ale dała mi wiele. Po pierwsze skurczyłam żąłądek, a po drugi była wstępem do diety bez węglowodanów. jutro mija 2 tygodnie odchudzania, a ja ważę o 5 kilo mniej. Może to nie jakiś wielki wynik, ale dla mnie super, bo waga wskazuje 60 kilo. Tak jak u Ciebie Carmen ważyłam kiedyś koło 55, zazwyczaj troszkę więcej. Wg mnie najlepsza waga dla mnie to 54 kilo. Nie dążę więc do jakiejś wagni anorektycznej, bo mam 162 cm wzrostu ( do tego masywne uda i sporą pupę, taka polska J.Lo heheh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuni
Czy uda mi się w kńcu coś dopisać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuni
Jupiiiii!! Udało się!!! Kiedyś już jadłam zupkę kapuścianą i postanowiłam do niej wrócić. Poszperałam w necie i znalazłam Was. Właśnie ugotowałam swój gar! Ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuni
Jupiiiii!! Udało się!!! Kiedyś już jadłam zupkę kapuścianą i postanowiłam do niej wrócić. Poszperałam w necie i znalazłam Was. Właśnie ugotowałam swój gar! Ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuni
I znowu zonk... czemu tak trudno się tu wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
Nie jest trudno.. po prostu jak dasz wyślij to poczekaj, aż wyskoczy błąd [tak jestem u mnie] albo jak normalnie się wyśle. Potem musisz troszke poczekać zanim wiadomość będzie widoczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampeczka
Czesc! Dzis jest moj drugi dzień na zupce. Rok temu też ją jadłam, ale musiałam przerwać bo źle się czułam. Tylko, że wtedy jadłam samą zupę. To chyba było niemądre. Teraz bede się stosowała do wszystkich zaleceń z przepisu ze str 1! Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampeczka
A dzisiaj mi się śniła taaaka ogrooomna kremówka. Sniło mi się, że ktoś mi ją kazał zjeść i musiałam znów zaczynać od pierwszego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WENA33
witam wszystkich, dziś piąty dzień na zupce i 2,4kg mniej:) bardzo cieszy mnie ten wynik, bo wiem ze moja praca nie idzie na próżno; pisze praca, bo oczywiście oprócz diety ćwiczę jakieś pół godziny dziennie. Zamierzam zrobić dwa dni przerwy i zacząć jeszcze jeden tydzień (skończy się tuż przed świętami) z małymi odstępstwami od diety, tak by pomału przyzwyczaić organizm do innego jedzenia:) czy ktoś próbował w ten sposób? czy były efekty? pytam, bo nie chciałabym zepsuć tego co już osiągnęłam... pozdrawiam i życze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuni
witam! drugi dzień zupki! Powiedzcie mi - rzeczywiście trzymacie się tych wszystkich zaleceń? wg przepisu diety? no i czy nie macie pokus? bo ja od wczoraj mam wrażenie, że zjadłabym wszystko!! zwłaszcza słodycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola22
witam!ja zaczynam dietkę od jutra!ważę ok.68 wzrost 174 cm! moim marzeniem jest 60kg!ale jak będę ważyć 63 to też będzie super!muszę coś ze sobą zrobić bo czuję się okropnie z tymi kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuni
Wiola22! czy aby nie przesadzasz? :) to się chyba nazywa... z kości na ości... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola22
nuni dzięki! ale ja naprawdę źle się czuję ze swoją wagą! kiedyś ważyłam 60kg i było mi z tym dobrze! życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WENA33
nuni a propo's slodyczy znam ten ból, bo jak już kiedyś wspominałam jestem a w zasadzie moge już powiedzieć byłam (hurrra) od nich uzależniona, ale 2 tyg przed dietą zaczełam brać bio-chrom i odstawiłam całkiem słodycze i "odpukać" mija 3 tydz jak po nie nie sięgam:) radzę spróbować: bio i oczywiście silna wola i na pewno będą efekty:) powodzenia aaaa i taka prośba nie negujmy tego kto ile waży a tym bardziej ile chce zgubić... jesteśmy tu po to by się wspierać i sobie pomagać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WENA33
nuni a propo's slodyczy znam ten ból, bo jak już kiedyś wspominałam jestem a w zasadzie moge już powiedzieć byłam (hurrra) od nich uzależniona, ale 2 tyg przed dietą zaczełam brać bio-chrom i odstawiłam całkiem słodycze i "odpukać" mija 3 tydz jak po nie nie sięgam:) radzę spróbować: bio i oczywiście silna wola i na pewno będą efekty:) powodzenia aaaa i taka prośba nie negujmy tego kto ile waży a tym bardziej ile chce zgubić... jesteśmy tu po to by się wspierać i sobie pomagać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×