Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość ewaczek
Razem te diety raczej by nie poskutkowaly... Chyba ze sprobujesz przez jakis czas samej kapuscianki a pozniej znow wrocisz do 1000kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Juz dawno wrocilam z wakacji ale jakos sie nie odzywam bo juz nie jjem kapusty a na wakacjach pozwolilam sobie na lody i inne przysmaki :) W kazdym badz razie chcialam wam napisac jedna rade, jesli nie mozecie juz jjesc kapusty to gotujcie sobie szparagi tak jak ja, nie dosc ze sa bardzo zdrowe to sa pyszne i bardzo malo kaloryczne. Ja sobie je gotuje a na gorace klade jakis ser do smaku, Philadelphia czosnkowa, ziolowa albo inne podobne serki i poprostu pychaaaaa. Teraz waga leci powoli, bo ja juz nie mam ochoty chodzic glodna, na tym etapie poprostu sie ograniczam i cwicze (no i chudne). zycze powodzenia wszystkim nowym dziewczynom i bede zagladac jak wam idzie. Zrobcie sobie stopki z jakiej wagi startujecie do jakiej dazycieitp, bo ciezko nadazyc za przebiegiem diety a wiele osob was czyta. Yo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaczek
Dalej trwam :D Jutro pozwole sobie na kefirek oczywiscie O% :) Weszlam dzisiaj pierwszy raz od baaardzo dawna na wage i sie załamałam... 66kg przy 1,65m. Nie wiem czy przez te trzy dni cos zrzucilam, zobaczymy co waga wskaże jutro :) Chciałabym schudnac do 55 a przynajmniej 58kg. Trzymajcie kciuki! a we wtorek kiedy skoncze mam zamiar przejsc na 1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaczek
4 dzien... Jest mi tak słabo ze ledwo co wrociłam z zakupów :P Na dodatek waga stoi. Niestety ale nie chce miec problemow ze zdrowiem, przechodze od razu na 1000 kcal pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce251
Witam :) Ja niestety też musiałam zakończyć dietkę w czwartym dniu po tym jak prawie zemdlałam w pracy:( Teraz jem wszystko ale tylko po pół porcji i czuje się świetnie...waga pokazuje mi narazie 1,5kg mniej ale mam nadzieje, że będzie szła w dół (choćby powoli).Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchuuuudzanie
dziewczyny, ja jestem na diecie kap. od soboty... dziś 4 dzień... tylko, ze jak wczoraj schyliłam sie nad talerzem to... odstawiłam łyżkę... nie dałam rady:( nawet jakbym bardzo chciała... myślicie, ze mogę zastąpić tę zupę kapustą kiszoną? uhhhh jem składniki jak trzeba.... tylko ta zupa... ale chyba kiszona też jest dobra, co? kwaśna... hmm..moze skurczy żołądek;) jak myslicie? [szukałam odp na to pytanie, ale jakoś nie mogę nic się dowiedzieć:(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaczek
Jak najbardziej mozesz zastapić kapuste świeża kapustą kiszoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa kapuściana jest super- ja ją teraz jem przy okazji diety Ewy Dąbrowskiej ->na tej diecie wolno używać niewielkich ilości soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaaaa
witam :) ja dzis zaczlam jesc zupke:) wczoraj ugotowałam i rano jak jadłam to nawet mi smakowała, po poludniu juz gorzej:-P zjadłam tylko pół miski;]no i wcinałam owocki:) pierwszy dzien juz prawie za sobą zobaczymy co bedzie dalej;] noi co w koncu z tą solą?mozna czy nie można?ja niestety tez mam sporo do schudniecia i postanowilam do wakacji cos z tym zrobic:( dopiero pierwszy dzien a ja mam taka ochote na kanapke z serem i ketchupem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy podczas diety kapuścianej, w dni warzywne można jeść fasolę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5529
Prosze o przepis na ta zupke kapuscianą !!! Muszę stracić pare kilo i jestem gotowa podjąć to wyzwanie pozdrawiam serdecznie wszytkich i życze duuuuużo wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlencia17
witam przepis masz bodajrze na2 albo 3 stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlencia17
aaa ja od jutra idę na tę dietkę więc może będziemy razem działać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5529
Dzięki,znalazłam przepis !!!jutro gotuje i zaczynam !!Nie wiem czy dam radę,mam bardzo słabą wole,ale zauważe że są efekty to zmobilizuje sie.Wkońcu na wakację trzeba jakoś wyglądać!Pozdrawiam i życze sukcesów w odchudzaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1111
Czesc wszystkim ja własnie skonczyłam tez słynna diete kopenhacką i meczyłam sie na niej 2 tygodnie , zrobiłam ja krok po kroku i zamiast obiecanych 7-20 kg mniej schudłąm zaledwie 3kg po czym w tydzien przy mniejszym jedzeniu niz przed dieta przytyłam te 3 kg spowrotem i nawet sie boje co bedzie dalej i zastanawiam sie nad ta dieta , powiedzcie mi czy zamiast tej gotowanej zupy moze byc ta tzw Mrozonka \"ZUPA PREZYDENCKA \"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5529
na którejś stronie czytałam że właśnie je tą mrozoną i jest tak samo .Teraz mnie załamałaś z tą wagą,ja dopiero mam 3 dzień i nie mogę wytrzymać a do tego jak jeszcze nie zgubie tych 6 kilo to się chyba załamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ablebla
A ja mam takie pytanie. W diecie jest wolowina i drób. Wiecie czym mogę je zastąpić, jeżeli nie jem mięsa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence__
Ja dzis zaczelam diete;) waze 65 kk przy 170 cm wzrostu Chciałabym schudnać 6/7 kg przez 2/3 tyg. jak myslicie..moze sie udac??:) Zupka pyszna, ale troche ciezko mi uwierzyc ez jedzac bez ograniczen mozna schudnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeee
a można nie dawac selera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdaanka
czemu nie chcesz selera ? mozesz go utrzec na tarce na małych oczkac nie bedzie widoczny ani wyczuwalny w smamku Sama wpadłam na pomysł i zupke zmiksowałam pije ja jak sok bo po 3 dniu jak tylko ja czułam nie chciało mi sie jej jeść Nie wiem jak wy ale ja nie czuje sie rewelacyjnie nic mi sie nie chce robic dobrze ze mam klika wolnych dni w pracy na razie nie wazyłam sie zrobie to jutro po 6 dniu moze bedzie mały efekt ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiska
Dieta dzien III. Robię wszystko jak w zalecenich jem wazywka, owoce tak jak zalecaja. Ale po pierwszym dniu nie moglam przelknac tej zupy mimo, ze bardzo chcialam. Poprostu moj zoladek nie przyjmuje jej. Ale jestem dalej na diecie tzn jem wszystkie te dodatki co w danym dniu do zupki. Wiem, ze kapusta wspomaga odchudzanie wiec wiele nie schudne, ale od wtorku juz spadlo 1.5 kg. Mozna zastapic czyms te zupe? bo ja jej nie rusze juz. Moja mama tez jest na tej diecie tez ma 3 dzien, ale jest twarda i je te zupe i schudla juz 2.5, ale ja nie moge ehh musze to czyms zastapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeee
ej ja kiedyś też chciałam zrobić tą diete ale wybrałam inną bo ta zupa mi nie smakowała własnie przez seler. Ja jak czuje seler to jest mi nie dobrze dlatego nie chcem go w zupie bo po co mam jeść i wymiotować? mam nadzieje, że zupa bez selera bedzie działała tak samo... Powodenia życze wszystkim i trzymajcie kciuki od jutra zaczynam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baha
czesc dziewczyny chce sie dołaczyc do was z dieta chciałabym zrzucic z 8 kg. u mnie problem polega na tym ze nie lubie tej zupy po prostu mi nie smakuje. Mam pytanie i prosze o odpowiedź ; czy moglabym zastapic kapuste surowa kapustą kiszona?? czy zupa bedzie miała taki sam rezultat??? bardzo prosze o szybka odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugenvilla
czesc, wlasnie przygotowuje sie do gotowania zupki. mam seler zwykly zamiast naciowego-mam nadzieje ze taki tez moze byc. moja pani doktor polecila mi na schudniecie jesc przed kazdym posikiem garsc kapusty kiszonej :)) wiec moze zamiast zupki mozna wcinac kapustke kiszona? Baaaardzo chcialabym zobaczyc juz efekt tej diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta i Paula
CzeSc dziewczyny od rana katujemy sie z siostra ta zupa...pierwsze kilka lyzej nawet dobre ale pozniej...jednym slowem mamy ochote na kopytka z sosikiem...mialysmy sie wspierac ale powoli wymiekamy jak ta kapusta a to dopiero pierwszy dzien....ja moze pociagne ze 7:)hihiih juz mnie glowa boli. siostra jest starsza wiec mam nadzieje bardziej wytrwalsza:) ale nie duzo starsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia295
czesc dziewczyny!!!!!!! nie wiem na co wy narzekacie!!!! ta zupka jest pyszna nie moge sie ja najesc jak bym mogla to co 5 min bym ja jadla, przypuszczam ze kazda jest inna w smaku bo moja jest pikantna troche wiecej pieprzu dalam do smaku. Lecz zobaczymy jak bede po 3 dniu kuracji............. chodz trudno jest wyrzec sie tylu smakowitosci w domu na miescie lecz zagryzam zeby i ide dalej nie ogladajac sie za jedzeniem. aha mam pytanie czy zamiast wody do picia moge sobie pic wode zywca truskawkowa wiem ze ma cukier ale woda mi nie wchodzi ani herbata na dodatek bez cukru:((( blehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie stosowałyście diete kapuścianą w tabletkach ????? nie wiem którą wersje wybrać, czy gotować gary zupy czy też kupić tabletki i łykać, jak coś wiecie na temat porównania w stosowaniu tych dwóch wersji to piszcie plis ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myhas
Allusia, stosowanie tych tabletek nic nie daje. Cały pomysł tzw. diety prezydenckiej (kapuścianej) opiera się na tym, że podstawą diety jest zupa na bazie kapusty, którą zaspokajasz głód kiedy tylko masz ochotę - im zjesz jej więcej, tym lepiej. Opiera się to na tzw. inteligentnym spalaniu kalorii - ilość energii potrzebnej do strawienia kapusty przewyższa ilość kalorii dostarczanej przez kapustę (zupę), stąd spory bo ok. 5kg ubytek masy ciała w skali tygodnia. Poza tym samymi tabletkami, choćby niewiadomo ile "ekstraktu z zupy kapuścianej" zawierały, głodu raczej nie zaspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia295
czesc dziewczyny!!!!!! musze sie podzielic swoimi doznaniami co do diety, a wiec pierwsze dwa dni byly super zupka mi smakowala ale 3 dzien to masakra nie dosc ze kapusta sama rosla i rosnie mi w gardle i nie moge na nia sie juz patrzec, w trzecim dniu mialam kryzys konia z kopytami bym zjadla byle nie ta zupa az sie poplakalam ze nie moge zjesc nawet chleba suchego, zagladalam do lodowki i wachalam jedzenie wiem ze to glupie ale mi pomagalo i podbudowywalam sie tym ze 4 dnia moge zjesc 3 banany i wypic mleko 0% i jak narazie to na tym dniu przystane bo jutro mnie czeka miecho czyli wolowina........... mniam mniam ale zastapie to kurczakiem gotowanym. niemoge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×