Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość violinpop
Witam Wszystkich, Ja od dziś rozpocząłem tą dietkę :) mam wzrost 180 , i ważę 81 kg. Znajomi mówią , że wyglądam ok. Ale mam dziwną budowę ;( chciałbym mieć płaski brzuch. Oprócz tego zamierzam jeździć na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love_at
Ja zaczelam i skonczylam, juz wole nie jesc niec niz tak:) zaczne chyba znow glodowke, jakos to znosze lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violinpop
Dziś 3ci dzień diety. Ssie w brzuchu że szok :( już nie mogę tej zupy, na sam widok nie chce mi się jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciusia
ja zaczynam 4 i drugi gar zupy, nie jest zbyt zjadliwa ale jak sie człowiek uprze i ma cel to da sie wytrzymac, wyobrazam sobie ze jem cos bardzo pysznego, dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violinpop
Ja jak już mam na talerzu i mam ją jeść to automatycznie nie jestem głodny :D może by tak jej nie jeść i samą głodówkę ? Oprócz tej zupy nie jem nic, czasami herbatę piję bez cukru . Dzięki za pocieszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violinpop
Kuciusia to ile Ty tej zupy jesz? ile jej ugotowałaś ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciusia
i powiem wam ze zupka wyszła lepsza jak ostatnio mozna rzec ze spoko smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciusia
ugotowałam taka porcje jak w przepisie, starcza na 3 dni jem 4 michy dziennie tylko tak czytam forum ludzie pisza ze ich po zupie czysci mieli gazy a mnie nic, chodze tylko siku co chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciusia
dzis sie skusiłam i zwazyłam, po 4 dniach tylko 1,5kg smutno mi bardzo liczyłam na wiecej, człowiekowi odbiera checi ale juz wytrwam do konca moze jeszcze cos spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violinpop
Kucusia :) głowa do góry :) to nie jest tak szybko ;D powoli a dokładnie :) może za mało jesz tej zupy? ja bym chętnie tą kapustę podusił z cebulką i oregano :D zamiast tej zupy bleee ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciusia
jem 4 michy dziennie i woda nawet nie jem tego miesa ani ryzu co potem mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violinpop
no ja też nic nie jem oprócz tej zupy, nie wspominając że mało jej jem , bo na sam widok nie chce mi się już jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka105
to może ja powiem jak mi idzie :) dziś trzeci dzień i 2 kilo mniej :D mam nadzieje, że do końca to w sumie będzie jakieś 4 kilo mniej może nawet 5 ;) jem dziennie około 3-4 talerzy zupy - mi smakuje nawet ta zupka ;) no i tak jak w tym rozkładzie co napisała Ewka44 pierwszy dzień dużo owoców, drugi - warzywa no a dzisiaj to i to. Oczywiście jeszcze woda... 4 do 8 szklanek + herbata. pozdrawiam wszystkich odchudzających się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureatkabdb
To ja chyba jestem najlepsza, zaczęłam dietę w święta wielkanocne, sumiennie przestrzegam, jeżeli nie schudnę to przynajmniej nie przytyje przez te święta.Najgorsze jest to ze takie ciasta na stole stoją że aż żal się na nie patrzeć .Codziennie biegam może jakieś 6-7 km.Dzięki tej diecie i bieganiu odkryłam cuuudowne miejsca w mojej okolicy.Zobaczymy co z tego wyjdzie. trzymam kciuki za siebie i za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diakonova
Hej Dziewczyny!:) naczytałam się tyle o tej zupce,że postanowilam do Was dołączyć:D ugotowałam gar-zaczynam od jutra,zapas owoców i warzyw na pierwsze 3dni też jest...zobaczymy jakie będą rezultaty.Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureatkabdb
Ja Tobie też, jestem już ponad tydzień na tej diecie i dzisiaj zakładam opinające spodnie - są luźniejsze.Ciesze się niezmiernie, na pewno nie przerwę jeszcze tej diety .Do słodkiego ciągnie ale jak mam obraz swojej wagi to jakoś się zapomina. Od babci która jest cukrzykiem dostałam czekoladę dietetyczna :D ale i od tej lepiej z daleka się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINA27
ZUPA KAPUSCIANA TO REWELACJA!:)STOSOWALAM,I SCHUDLAM 5 KILOGRAMOW:)WAZNE JEST ABY JESC OWOCE I WARZYWA,ZERO CHLEBA,MIESA..ITP.NAPRAWDE W TYDZIEN MOZNA SCHUDNAC AZ 5 KILO,OCZYWISCIE,POZNIEJ TRZEBA PRZEJSC NA DIETE BARDZIEJ ZROZNICOWANA,POD ZADNYM POZOREM NIE WRACAC DO STARYCH NAWYKOW,BO EFEKT JO-JO GWARANTOWANYPOWOSZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam jutro. uwielbiam kapustę więc moge ją jeśc codziennie:) przynajniej tak mi się wydaje:) mam do zrzucenia ok 10 kilo. w tydzien chce zrzucić 3 kilo. bo 4 czerwca mam wesele. po weselu robię jeszcze 7 dni na kapiuscianej a potem 1200 kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala N.
Witajcie odchudzacze kapuściani! Zaczynam dietę drugi raz - za pierwszym razem po czwartym dniu musiałam wyjechać i przerwałam. Od dzisiaj zaczęłam. Mam już doświadczenie - wszystko to, co napisane w diecie trzeba jeść, bo to przemyślane.Już dzisiaj nie mogę patrzyć na zupę, ale jak się doda koperku lub pietruszki - to jakoś się da zjeść. Poprzednim razem schudłam 3 kilogramy /po 4 dniach/. Teraz zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spatzl
hej,przez ostanie 3 lata przytylam ponad 25kg. masakra. patrzec na siebie nie moge w zawsze bylam szczupla. dzis gotuje zupe zaczynam od jutra. zyczcie mi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala N.
Trzymam kciuki! Nie jest łatwo, ale używaj do codziennej porcji zupy dużej ilości zielonego koperku lub pietruszki - to poprawia smak.Mnie zupy wystarczyło na 5 dni i przyznam się nie chciało mi się gotować na dwa dni - postanowiłam więc, że taką 5- cio dniową dietę będę robiła raz w miesiącu. Po 5 dniach schudłam 2 kg, ale cały czas pilnuję się z jedzeniem i też powoli spadam. Najwięcej spadłam na wadze w pierwszym dniu /ponad 1 kg/. Było to spowodowane wyczyszczeniem jelit i odwodnieniem. W pierwszym dniu lepiej nie wybierać się na dalsze wyprawy, zakupy - bo może być bieda...Pisz proszę jak Ci idzie i pytaj jeśli chcesz - będę tu wchodziła codziennie.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam parę pytań
Czy Do tej zupki trzeba dodawać cebulę ? (nienawidze jej ) i czy po tym tygodniu mogę powoli wprowadzań rzeczy które jadłam przed dietą ? Po jakim czasie mogę zacząć wszystko jeść jak przed tą dietką ? Powodzenia w odchudzaniu ! J ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala N.
Cebuli w zupie się nie wyczuwa. Myślę, że wszystkie składniki zostały przemyślane i są potrzebne, ale jeśli tak bardzo nie lubisz cebuli, to spróbuj bez niej. Ja po diecie starałam się jeść rozsądnie, z umiarem - nie ma cudów, jak zaczniesz po staremu to jo-jo murowane. Ta dieta dosyć szybko obniża wagę, odwadnia, oczyszcza przewód pokarmowy, ale musi być jednocześnie wstępem do rozsądnego odżywiania. Przez tydzień trochę żołądek się zmniejszy i jest szansa, że nie będziesz musiała jeść dużo. Muszę jednak też powiedzieć, że trochę mnie ta dieta osłabiła - wyskoczyła opryszczka i przez 2 tygodnie było mi zimno, czułam się tak, jakbym wstała z łóżka po jakiejś grypie. Może to zbieg okoliczności, ale ja tak się czułam. Czytam, że ktoś się czuł wyjątkowo dobrze, miał energię i siłę -ja tak nie miałam, wręcz odwrotnie. Napiszcie jak czułyście /czuliście/ się po tygodniu, dwóch po diecie. Pozdrawiam wszystkich odchudzaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0saka
Witam :) Mam zamiar rozpocząć dietę ale nie wiem jak jest w sprawach nabiału. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam i powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekna za Chwile JA
Jestem na diecie 4-ty dzien.Waga pokazala minus 2.5 kg .Mam nadwadi 20 kg.Kapuste lubie i ja jem. Nie jestem glodna wiec napewno wytrzymam. Alez to latwe tym razem- tak mysle. Wszystkich pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jestem dzis drugi dzien na diecie kapuscianej. Powiem szczerze ze narazie jest oki ale sama mysl ze tak jeszcze 5 dni (w tym mam wypad w gory za 4 dni) i nie wiem jak to pogodzic z garnkiem zupy/ Dobrze ja doprawilam wiec mi nawet smakuje. Wczoraj owocki dzis warzywka . Zrobilam salatke i jem marchewke. Mysle ze 4 dni bedzie znaczacy. Powodzenia wszystkim. Ja niestety mam 176 i 89.5kg:( jest co zrzucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim...o ile jeszcze ktoś tu zagląda? Ja na japuscianej dziś 2dzuen, zioła dobrze doprawiona i mi smakuje a ze lubię kapustę to jest OK :-) Czytałam na innych forach ze dobrze hestvbyc na diecie np.4dni, potem zrobić kilka dni przerwy np.3-4dni i znowu wejść na "kapusciana" sle już na 2tyg! Podobno efekty są widoczne! Co o tym myślicie? Ja tak zrobię...a wiec jeszcze 2dni (do czwartku) potem 4dni przerwy i od wtorku znowu dietjuje ale nie wiem ile dam radę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzegzolka
Witajcie! Dziś 2-gi dzień diety - rano jak się zważyłam to było prawie kg mniej! Ciekawe ile waga wskaże jutro - wiem, że teraz będzie szło powoli. Zarloczek1982 nie wiem czy to dobry pomysł - ktoś już pisał, że wszystko jest przemyślane w diecie - ja chcę zmierzyć się z tą dietą i postępować dokładnie tak jak jest napisane. :) gdzieś było napisane, że po 2 dniach można powtórzyć :) Trzymajcie kciuki i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzegzolka
oj, pomyłka hehe - odpowiedź nie do Zarloczek1982 tylko do monis1982 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura47
Hello, ja dziś zaczynam dietę kapuścianą. Wczoraj skończyłam dietę kopenhaską z wynikiem -6,5 kg. JUż dziś raz zjadłam zupę ale trochę za ostra mi wyszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×