Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość przyklad ile to kalorii ?
Stanie na baczność 115 kcal Stanie swobodne 100 kcal .Przejście 1000 metrów szybkim marszem kalorii ......Kcal . Można poszukać szereg przykładów gdzie poszukać spalania kalorii analizując swoje możliwości chęci ? Życzę powodzenia w działaniu oczywiście angażując się w ruch nawet jak jesteśmy niekiedy zmęczeni lub bez napędu i nie mylić tego z depresją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie narzekam na brak ruchu. po pierwsze również go szukam po drugie chodze na zumbe i tym sposobem co 2 dzień mam godzine całkiem sporego wycisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubaKacha
Witam wszystkich, trochę sobie was poczytalam i od jutra zaczynam dietę. Przez ostatnie 3 lata przytyłam z 55 do 85 więc bardzo dużo. Mam 170 wzrostu i marzę o 60 kg. Mam nadzieję że dam radę do lata. Bo mam dosyć ukrywania tych boczkow i wielkiego brzucha. A o nogach już nie wspomnę. Tak że jutro wieczorem jestem i zdam relacje z pierwszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...ja chce rozpoczac ta dietke od srody...dzisisaj moj ostatni dzien kopenhaskiej, dwa dni przerwy i zupka kapusciana start:-) napiszcie cos jak sie na niej czujecie? pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka89i
Hej dziewczyny czyli mozna po solic ta zupe bo juz zglupialam i dodac koncentrat pomidorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka z tego co wiem to zupy sie nie soli, mozesz dodac pieprzu i inne ziola i przyprawy...ale soli musisz powiedziec niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewokol
Dziewczyny ja jestem od wczoraj na tej zupce,ale jem ja tylko raz, lub dwa razy dziennie. Po godzinie 17 samą wodę pije, czy po tygodniu mogę liczyć na jakiś efekt? musze schudnąć 7 kg. proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerin
hej dziewczyny :) i jak tam dietka wam idzie? ja planuje zaczac od jutra-czyli od tego slynnego poniedzialku...mam nadzieje,ze na niej wytrwam te planowane 2 tyg narazie...a nie wiecie jak sie ona ma w trakcie okresu? w sensie czy bezpieczna jest i w niczym mi nie bedzie szkodzic? bo jeszcze silniejszego bolu brzucha niz normalnie to juz chyba nie zniose,a nie chcialabym sobie sama go zafundowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna0000
Hej:) Ja także zaczynam "od poniedziałku";) szukam towarzystwa, bo razem zawsze raźniej! Ale nie chce mi się gotować, więc będę zajadać tę z Hortexu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki86
Zastanawiam sie czy mozna pic sok zurawinowy codziennie ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietka ;)
Ja zaczełam od dziś kto ze mną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacky75
Witam wszystkie na kapuscianej ja zaczelam w poniedzialek z waga 74 kg !!! Do tej pory uwielbialam kapuste ale powiem szczerze gdyby nie efekty ( 3kg ) odstawilaby. Juz mam powoli powyzej uszu tego smaku dzisiaj wrzucilam troche jalapeno zeby choc troche ten smak urozmaicic juz sie ciesze na jutrzejszej jogurt z bananem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietka ;)
ja dziś o bulionówce zupki + 2 jabłka+ tabletka zupy kapuścianej +tabletka linei+kawa gorzka z mlekiem i 2 szklanki wody ;) jest dobrze jak na razie wogóle nie czuję głodu mam nadzieję że wytrwam piszcie dziewczyny jak u was ?jak efekty?razem będzie nam raźniej bo coś cisza na tym topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacky75
Pierwszy i drugi dzien byl ok dopiero dzisiaj odczuwam troch glod no i do apteki musialam sie pofatygowac cos na " wzdecia " bo zaczynalo brakowac tlenu w pokoju ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietka ;)
blacky75 u mnie na razie z tym problemu nie ma może to dlatego że dałam do zupy mielony kminek i majeranek:) pisz o swoich efektach ;) ja tez będe może jeszcze ktoś dołączy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacky75
kminek i majeranek tez dodalam ale poniewaz jestem bardzo podatna nie wiele pomoglo w kazdym razie zaczelam w poniedzialek z waga 74,9 dzisiaj rano przed pracy bylo na wadzie 71,2 po pracy 70,4 !!! brzuszek tez juz znika i spodnie jaos takie luzniejsze sie zrobily :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietka ;)
No to juz Ci zazdroszcze zrzuconych kg;) ja mam sporo do zrzucenia ale mam silna wolę mam nadzieje że wytrwam i będzie oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietka ;)
Hej forumowiczki ;) Ja dziś dzień 2 widze że chyba jestem tu sama :( czy nikt nie stosuje diety? :/Od rana jestem o szklance wody +tab.linea+bulionówka zupy :)wcale nie jestem głodna:) jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacky75
U mnie dzisiaj 4 dzien czyli banany iJogurt zupka tez sie juz grzej bo dopiero z pracy wrocilam waga 70,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewokol
Witam , ja gotuje sobie tez tą zupke kapusciana, ale czy ktos moze mi powiedziec, czy ja ja mam jesc przez caly dzien jak tylko jestem glodna? czy tylko w porach obiadowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietka;)
ewokol mozesz jesc kiedy chcesz i ile chcesz ;) nie musza to byc pory obiadowe ;) dobrze dziewczyny ze sie odezwalyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacky75
Im wiecej jesz tym szybciej chudniesz tak przynajmniej slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietka;)
blacky75 ile wazylaś przed dieta?i teraz w 4 dniu jesli sie warzyłas?:) ewokol a ty na którym dniu jesteś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewokol
dietka:) ja ważyłam 80 kg. od 1 Stycznia jestem na dietce do dnia dzisiejszego udało mi się zgubić 5kg., dla niektórych aż , a dla nie których tylko:(, od niedawna dostałam przepis na zupkę kapuściana, gotowałam ja dwa razy i jadłam w porach obiadowych, ale efektów za dużych u mnie nie widać po niej, wiec myślę ze może źle ja stosuje w swojej diecie:).A do tego jeszcze chodzę na Zombę od niedawna, wiec może do kwietnia będą lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacky75
W ubiegla niedziele wazylam 74,9 !!!diete zaczelam w poniedzialek i stosuje sie dokladnie do wskazan w tej chwili sprawdzalam wage 71,2 !!! Moj cel jest 65 kg miejmy nadzieje ze wytrwam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietka ;)
blacky75 to efekt super;) mam nadzieję że i mnie uda się zrzucić zbędne kg ja warzyłam sie we srodę i było 81,3 obiecałam sobie że będe się warzyć po skonczonej diecie czyli za tydzień ;) a później zobaczymy;) ja od niedawna chodzę na aerobik raz w tygoniu ;) mam nadzieję że do świąt będą juz widoczne efekty ;)pozdrawiam i wytrwałości ;) do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewokol
ale tylko stosujecie w jedzeniu przez caly dzionek ta zupe? i efekty po tygodniu???? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacky75
A wiec ja sie stosuje scisle to diety tzn 1 dzien zupa i owoce, 2 zupa i warzywa ,zupa owoce +warzywa i tak dalej a wiec dokladnie jak w diecie opisane juz sie ciesze na jutro na kawalek miesa :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×