Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość Nesia1
Życzę wytrwałości i powodzenia, moja waga po 4 dniach pokazuje tylko 1,5 kg mniej ale nie rezygnuję, walczę dalej, może jeszcze trochę da radę zrzucić przez następne dni. Grunt to wytrwałość i samozaparcie, a najważniejsze, że samopoczucie mam lepsze. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doommiis
Ja od 3 dni jem samą zupę. Dzisiaj stwierdziłam, że wole wytrzymać dłużej i wprowadziłam ten system 7-dniowy. Mój przepis to: -głowka kapusty -3 duże cebule -por -4 pomidory -3 papryki -seler -brokuł lub kalafior lub fasola -sól i pieprz do smaku (ale ja omijam szerokim łukiem sól) Zupę gotuję tak samo jak w poprzednim przepisie. Mój sekretny przepis na słodkie to Coca Cola Light lub Zero (250ml = 0,5 kcal) Nie zdrowe ale to moje światełko w tunelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusiia
hej dziewczynki:) od dzisiaj zaczynam dietke:) zupka pyszna, wogóle uwielbiam wszystko co jest z kapusta i pomidorami;) no i oczywiscie codziennie odwiedzam silownie:) polecam! power jest mega i motywacja. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusiia
Aha, fajny sposób na zjedzenie wszędzie zupki: gotuje, miksuje blenderem i wlewam do termicznego kubka. W pracy naprawdę się sprawdza, siedzę przy biurku i popijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilkaa2010
Witam was dziewczyny :):) Chłopaków również jeśli są:) Ja od dzisiaj lecę kapuścianą xD zupka już wczoraj została ugotowana... Powiedzcie mi, jak wam idzie...? działa ona...? Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytałam troszke o tej diecie i nie skorzystam z niej bo efekt jojo murowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilkaa2010
Efekt jojo jest wtedy, kiedy po stosowaniu diety 7dni nie zastosujesz przez tydzień diety 1000kcal... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doommiis
Jak ktoś chce po diecie wrócić do normalnych nawyków to po każdej będzie efekt JOJO, to logiczne!!!!!!! I sprawdzone. Więc jeśli chcesz być na jakiejkolwiek diecie zrozum, że już NIGDY nie można jeść tak jak przed nią jeśli chce się utrzymać efekt. Ja proponuję jednak zwiększać ilość kalorii o 100 na tydzień i do końca jeść zupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilkaa2010
No tak to logiczne :) Ta tygodniowa przerwa (diety 100kcal) powinna być zrobiona po zakończeniu kapuścianej oraz jeśli ktoś chce dłużej stosować kapuścianą to właśnie po tym tygodniu :) Czytała to w książce o dietach - bardzo mądra ta książka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Jestem na kapuścianej zupce 6 dzień.Po chorobie przytyłam 9 kg i od ponad roku meczę się z ich zgubieniem,spadły w międzyczasie 3kg a +6 zostało.Postanowiłam więc,że ugotuję ten gar zupy i będę stosowała się do wszystkich zaleceń bez oszukiwania samej siebie.Już 6 dzień wytrwałości:)Widzę po ciuchach,brzuszku i udach,ze jest lepiej:)Ważyłam się wieczorem w dzień poprzedzajacy rozpoczęscie diety,kończę w poniedziałek,ale na wagę wchodzę jutro wieczorem.Postanowiłam sobie też,że przez 2 tyg.po kapuściance będę szczególnie uważała na kalorie i to,co jem,zeby nie wystąpił efekt jo-jo.Później oczywiście na stałe zmiana nawyków żywieniowych,ale bez głodzenia się.Zobaczymy jak bedzie np. za rok.... Za wszystkie odchudzajace się trzymam kciuki i życze sukcesów w walce z tymi strasznymi dla nas zbędnymi kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważyłam się dzisiaj i schudłam 4kg :) jupiii! Dzisiaj o 18 zjadłam OSTATNI talerz rej kapuscianki ufff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacokradnieniebo
Witajcie dziewczyny! Ja dziś pierwszy dzień na kapuściance. Do zrzucenia 20kg po ciąży :-( Zupka ugotowana wczoraj, wyszła pyszna tylko przesadziłam z pieprzem i papryczka chilli :-) Ale jakoś to przeżyję. A zjadłam 2 miseczki zupki, jabłko i gruszkę. No i kawa ze słodzikiem. Mam nadzieję że wytrzymam chociaż dwa tygodnie. potem myślę o kopenhaskiej. Póki co czekam na kapuściany efekt. Pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieję że nam się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Od dzisiaj jestem z Wami na kapusciance- gar nagotowalam;) przytylo mi sie;) od kiedy nie pale, a to juz 9miesiecy- jakies 6-7kg- czas zaczac trenowac silna wole- rzucilam palenie to tez udowodnie ze nadal bede szczupla- jak wczesniej.. Od dzis az do osiagniecia wymarzonej wagi- Trzymam kciuki i za Was i za siebie!! 170cm/ 62kg-ufff, bylo 55;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miluś30
Hej dziewczyny ugotowałam właśnie zupkę nawet mi smakuje ale mam problem właśnie dostałam okres więc nie wiem czy jest sens stosować tą dietę.Pomóżcie czy któraś z was stosowała ją podczas miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kapustki, mam pytanie: czy jedząc tą zupę powiedzmy 3 razy dziennie, można wtrącać też inne jedzenie? Chciałabym zrzucić ok 10 kg, nie chodzi mi o zrobienie tego w tydzień, czy dwa, ale czy da się to zrobić np. w miesiąc? Chodzi o to, że jak będę cały dzień żyć na samej zupie, to moja mama się będzie ciskać trochę. np. na śniadanie jakaś zdrowa kanapka, na drugie śniadanie owoc, lub jeżeli można kapustka na surowo, później na obiad zupa i owoc i jako ostatnie danie zupa? chyba mniej więcej zrozumiale opisałam menu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zaczelam dziisja stosowac ta diete ,ale mam pytanie co do jej konsystencji ... czy mozna z niej zrobic zupe krem tzn zmiksowac wszytskie skladniki? czy jej dzialanie bedzie takie samo czy to cos popsuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola89k
hej dziewczynki;-) z jakiego przepisu korzystacie? a i właśnie czy można zmiksowac te warzywka blenderem? kiedyś byłam na tej diecie ale wytrzymałam tylko 3 dni,to jest właśnie mój problem brak silnej woli, a muszę zrzucić sporo kg po ciąży i ciężko mi żyć bez soli;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaaiLa
witam:) u mnie 6 dzień diety niby waga wskazuje 3 kg mniej ale tego po mnie nie widać tak samo wyglądam jak wyglądałam, mam 164 cm wzrostu mam teraz 61 ja sobie zupkę ugotowałam tylko z samej kapusty włoskiej i cebuli, bo z tamtego przepisu zupa była nie do przyjęcia nie chciała w ogole wchodzić;/ zeby tkanka tłuszczowa zniknęła to trzeba ćwiczyć innego wyjścia nie widzę.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowapodkowa
Boze !!!dziewczyny,podziwiam Was ,naprawde. Ja na tej kapuscianej bylam 1 dzie i myslalam ,ze sie pozygam,fuj,coc okropnego!!!!:( Teraz jestem od 5 tyg,na sb.To cudowna dietka ,juz schudlam 9 kilo i dalej chudne!!! POzdrawiem i zycze powodzenia na tym ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ąsemadąse
Nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda, ale co mi tam :P U mnie 4 dzień tej haniebnej kapuścianki i jak Boga kocham, po jej zakończeniu nie tknę już nigdy zupy na bazie kapusty! Zmuszam się do jej jedzenia, a co gorsza nie widzę efektów! Ani o milimetr luzu w spodniach, czy gdziekolwiek indziej. Irytujące to okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Wlasnie od dzis postyanowilam przejsc na te diete.rano ugotowalam zupe z p[rzepisu z neta..glowka kapusty,seler naciowy,marchew,papryka,cebula itd..tylko dalam chyba za duzo wody;/wlasnie siedze,jem ja i sie mecze...nie dodalam soli jak niektore przepisy kategorycznie jej zabranialy ,ale tak szczerze...chybadodam kostke rosolowa bo strasznie szie mecze jedzac ja;/ jestem na diecie od ok 3 tyg..ale wygladala ona inaczej...porzuciłam całkowicie podstawe mojego dotychczasowego jedzenie czyli chleb i ziemniaki...fakt czuje sie lżej..po 2 tyg waga wskazala 3 kg mniej,po 3 tygodniu jeszcze 1,5kg czyli lacznie w 3 tyg schudlam 4,5 kg.od dzis dieta z zupa kapusciana..zobaczymy czy efekt bedzie lepszy bo mam jeszcze duzo do zrzucenia..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eellea
mam pytnie czy n tej diecie mozna jesc kukurydze z puszki i oliwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo goraco:o)To ja powiem takDiete stosowalam juz 3 razy.Pierwsze podejscie bylo udane..przy wzroscie 168cm i wadze 74kg w tydzien zgubilam 7kg ale po 4 dniu diety na zupe nie dalo sie patrzecochyda!!!Jednak dotrwalam do koncaMoja waga dzisiaj to 62kg;o)Chcialabym tylko sprostowacDziewczyny zadnej soli maggi i rosolkow do zupy nie dodajemy!!!zatrzymuja wode w organizmie!!!Zupe jemy az do znudzenia:sniadanie,2 sniadanie,obiad,podwieczorek i kolacja!w miedzy czasie owoce i warzywapijemy nie mniej jak 3 litry wodyPrzy duzym samozaparciu efekty napewno beda widoczne!!!pozdrawiam Sylwia;o)P.s nie wskakujcie na wage po jednym dniu dietyto was tylko zniechecischowajcie wage na caly tydzien!po tygodniu napewno bedzie radocha widzac kilka kg w dol;o)No a teraz moge napisac ze po raz kolejny probuje tej dietki ale tym razem w troche innym wydaniu...zmiksowalam cala ta zupine w tak zwany krem bo od tych wszystkich warzyw w buzi mi roslozupke upichcilam pol na pol z kapucha kiszona ma bardzo orginalny smak i doprawiam carry przynajmniej tak daje sie ja zjesc;o)i pije litry zielonej herbaty bez cukruzobaczymy czy tym razem dam rade;o)Bede sie odzywac jak mi idzieJesli macie jakies pytania to walcie jak w dym;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ąsemadąse
Z tym, że z curry również należy uważać, bo ma w składzie sól :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ale jest naprawde malo:-) nie sadze ze przyszlo by komus do glowy wsypac pol kilo curry do garnka zupy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam od dziś:)) Zelmerek poszedł w ruch i zupka krem lub papka dla niemowlaczka;P jak kto woli ale jakoś mi tak lepiej to wchłaniać;] DK próbowałam już n razy zawsze efekty świetne to i teraz postanowiłam sięgnąć po nią gdy jestem w "potrzebie" zbicia nadmiarów... ech ja również zupka bez soli/kostek bulionowych/vegety etc chociaż na pewno ułatwiłyby odbiór zupki:))) Jest w głowie plan żeby zrobić kilka DK pod rząd ale nie wiem czy wytrzymam smak tej cudownej zupki dłużej niż tydzień - tak czy siak doskonały wstęp do dalszej utraty wagi.. do tego areobik jeśli czas pozwoli to 3 razy w tyg jeśli nie to domowe ćwiczenia i może w cudowny sposób z 10-15 kg do wakacji ubędzie oby jak najwięcej heh marzeniee:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakrzys
cześć dziewczyny. czy jeszcze ktoś tu zagląda? a czy kyoś stosuje tą dietę? ja dziś mam trzeci dzień i jakoś leci. na wadze -2kg także nieżle:) odezwijcie się dziewczynki bo topik umiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_zioło
Ja lecę od wczoraj na diecie: warzywa duszone, jajka, botwinka (jako zupa) + Bio CLA 3 razy dziennie po 2 kapsułki. Masuję się namiętnie bańką chińską i ćwiczę - głównie brzuszki bo tam zawsze tyję. Zastanawiam się nad tą zupą - tak dodatkowo - może to w jakiś sposób wspomoże moje odchudzanie. Jak mi się ta botwina skończy to spróbuję z tą kapustą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×