Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Czesc Dziewczyny, Ja dzisiaj na lozu bolesci, migrena , buuuuuuuuuuuuuu. Na szczescie juz przeszlo. Ale polozna do domu sciagnelam zeby sprawdzila czy wszystko OK ze mna i z malutka, na szczescie odpukac tak, MAm nadzieje ze to jednorazowy wyskok, tyle lat mialam spokoj :( To widze ze historie porodowe mamy podobne - nie wiem czy to powod do usmiechu, wiec sie powstrzymalam przed wklejeniem buzki. Ja co prawda rodzilam w Polsce, zaczelo sie od odejscia wod, 17h brak postepu, oksytocyna brak reakcji no i ciecie. Ale Mieszko zdrow, 10 Apgar :) Dzielny chlopak :) Mayka - z ta noga to nieprzyjemnie :( Zabandazuj sobie moze chociaz troszke zeby ja unieruchomic? Albo taka opaske sportowa? Powinno troszke pomoc... A co do Aski z Preston (jeszcze nie ale niedlugo) to skontaktuje sie z nia na gg i dam znac ze jestes na kafe :) Pozdrawiam i zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja naturalnie rodzilam:):).Szybko wody odeszly o 22.00 ,a o 6.00 maly juz na swiecie.Przez pierwsze dwie godzinki zero bolu potem bylo znosnie o 5.00 przestalo bolec musieli mowic kiedy przec bo Ja nic nie czulam:):) Pomijajac fakt ,ze mieli mnie zszyc ,ale stwierdzili ,ze nie trzeba ,a teraz ta operacja mnie czeka😭,pewnie sie bede czula jak po pordzie dziewczyny z szwami:( No ,ale nie bede narzekac . Co do opieki kazdy szpital ma inna troche chociaz zasady te same polozna z gp na zmiane .U mnie w przychodni od 6 miesiaca prowadzi lekarz ploznik tak ,ze mialam dodatkowe usg i takie tam.#Szpital uwazam super opieka nie moge powiedziec zlego slowa:):).Nawet polska polozna mialam do dzisiaj kontakt utrzymujemy:) Malgorztka wymiana okna poszla sprawnie czysciutko posprzatali po sobie maz jest bardzo zadowolony zadzwonili potem z biura czy nie mamy jakis zastrzezen.Tylko jak te okno wyjeli to zimno bylo na dole to drzwi otwarte to przeciag byl ,maly zafascynowany .Panowie wiercili troche trzaskali i bylo super ubralam go cieplo i patrzyl potem padl na 2h:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayka- Niezapominajka
Szanta ok, thx :) malgorzatka26- ja mialam cesarskie ciecie bo mialam ciaza zagrozona.. Ale bylo ok. Mialam moja pania gine na wylacznosc, na kazde wezwanie :) Poza tym czulam sie bezpiecznie, poniaz przez caly ten okres moj maz byl ze mna, oprocz pobytu na sali operacyjnej hehe. Pilnowal naszej dzidzi caly czas, czym poczatkowo wkurzal a pozniej wzbudzal podziw personelu medycznego hihi- Sam kapal i przewijal dziecko, a p.pielegniarki nie mialy nic do roboty. Bylismy w osobnej sali z lazienka. Caly czas we troje hehe Podobno byl 1. facetem nocujacym na oddziale polozniczym. :) Pomimo bolu jaki czulam, byly to jedne z najszczesliwszych dni mojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly - dobrze ze masz okna juz z glowy, my tez wymienialismy nie tak dawno, ale jeszcez przy pieknej cieplej pogodzie, wiec nie bylo problmu :) A jaka roznica dzieki temu :D Operacji wspolczuje, mam nadzieje ze bedzie wzglednie bezbolesnie. Z tego co wiem to i tak niezle ze Ci zrobia kosmetyke pochwy (choc ty pewnie myslisz o tym bynajmniej nie jako o kosmetyce), bo dziewczyny w Polsce, z tego co slyszalam, to dosc czesto marza o tym, a trzeba zaplacic. Ale bolu i niedogodnosci wspolczuje :( Mayka - a Ty rodzilas Leo w Polsce ? Z tego co piszesz warunki jak z bajki :) Fajnie ze taki Tata na poziomie, ja na naszego tez nie moge narzekac :) A zwlaszcza po cesarce to sie baaaaardzo przydaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem od Szanty 🌻bo dowiedzialam sie że jest tu kobietka z Preston i chcialabym sie z nia skontaktowac bo ja w Preston bede w styczniu. mój mail asiulka26_78@o2.pl lub tlen ten sam nick lub gg ponizej dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zadowolona jestem, bo odezwala sie do mnie mamuska znajoma z tego samego miasteczka. Ma 2 tygodniowa coreczke :) a w Londynie to ja tez mam jedna mamuske znajoma - kumpela juz od zerowki :) i tez ma dzidziusia. Szkoda ze tak daleko mamy do Londynu. Ciesze sie z tego bo musze przyznac ze czuje sie teraz troche na uboczu. Z naszymi starymi znajomymi trudno mi teraz utrzymywac kontakty, bo co tu ukrywac mnie teraz inne tematy absorbuja. Pewnie nudna sie im wydaje z tym moim ciaglym gadaniem o Julce. Mam nadziej ze uda mi sie nawiazac jakies kontakty z kobitkami ktore maja teraz takie podobne male zainteresowania jak ja w domu :) Miewaci czasem podobne problemy? Asia a ten Twoj bouncer to moze taki zielony firmy blossomfarm? My taki wlasnie dostalismy w prezencie, chos jeszcze troche czasu minie zanim bedziemy mogli go uzywac. Julce tez powinien sie wiec spodobac skoro Ewelinka taka zadowolona z niego byla. Flyfly takiedgo porodu to pewnie pozazdroscic. ale ja tez nie narzekam. Przykre ze musisz sie teraz meczyc oj niby w domu ciaghle siedze a czasu na klikanie nie mam czas na kapiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos oprocz mnie zaglada tu w weekend? my z mezuskiem planujemy wyjsc gdzies potanczyc w sobote :) :) :). Daaawno strasznie tego nie robilismy a taki relax powinien nam dobrze zrobic. Ostatnio jakos tak brakuje mi normalnosci. Teraz powinnam sie przyzwyczaic ze tak wygladac bedzie moja normalnosc. Dzis spedzilam calkiem mozna nawet powiedziec mily wieczor z tesciowa. Staram sie korzystac z urokow jej pobytu i go jakos wykorzystac. No i jestem na diecie. Bezmlecznej, zeby kolki przeszly (pomaga :) :) :) i bezciastkowej zeby mi wkoncu waga zaczela znow spadac. Kolki przeszly. Moze to przez mleko. Nie wiem Przestalam jesc podgrzewane tylko w mikrofali mleko na sniadanie, ale jem go np w nalesnikach. Julke, odpukac brzuszek nie boli od dwoch dni, czyli odkad nie pije mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki, witaj Asiu, imienniczko moja z Preston 🌻 Dzisiaj moja mama przylatuje, na 5 tygodni, co oznacza ze ja w poniedzialek do pracy wracam!!!!! BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Malgorzatko, ciesze sie ze: 1. kolki przeszly 2. mily wieczor z tesciowa mialas 3. na tance sie wybieracie! oj zazdrosna jestem! :-) no wspaniale wykorzystujesz obecnosc tesciowej. Wiesz, ja tez sie przylapuje na tym ze mi jakos nie tak ze starymi przyjaciolmi ktorzy dzieci nie maja. Mysle ze to zalezy od faktu ze dla nas, nowych matek juz inne rzeczy sa w zyciu wazniejsze, albo ze mamy ta zyciowa odpowiedzialnosc. Ale mysle (i mam nadzieje) ze kiedys bedziemy umialy tez o innych tematach niz dzieci rozmawiac :-) opowiedz jak tam na tancach! A gdzie ty mieszkasz, myslalam ze na Ealing, nie? A bouncer taki kupilam: http://www.mothercare.com/invt/lh8032&bklist= Mala jak na razie zadowolona, wczoraj juz takiego wycia nie bylo ale duzo smiechu i radosci nawet do babci przez telefon. Szanta, jak migrena? poszla sobie, mam nadzieje, i nigdy nie wroci! to taka zla bestia! Ja nigdy nie mialam, ale mieszkalam przez cztery lata z kolozanka ktora co drugi dzien cierpiala to wiem co to znaczy. flyfly, a ty Adama juz sadzasz? Ja Ewelinke tak, zawsze z jakims oparciem, albo w gondoli (z ktorej juz dawno wyrosla ale zauwazylam ze mozna wykorzytac bo ply pen nie mamy) albo z ta polksiezycowa poducha. Mala lubi jak nie wiem! Bo na brzuszku to mi nie polezy! Pytam sie bo na topiku Majowek nowia zeby absolutnie tego nie robic. Ale to chyba znowu \"co kraj to obyczaj\". Wspolczuje tej operacji - jedyna moja pociecha cesarskego byl fakt ze mnie ani nie pocieli ani sie nie naderwalam przez parcie ;-) ale jak bol przejdzie to zobaczysz jak bedzie fajno :-) no i maz sie bedzie cieszyl hee hee maya, piekne warunki rodzenia milas. Z tego co czytam na topiku polskim, to takie warunki w Polsce to tylko w prywatnej klinice :-) No tak tak, mimo bolu to i tak nas ciagnie do \'robienia\' nastepnego dzidzia :-) My juz bysmy probowali ale ja z pracy sie zwalniam w Marcu, potem dom chcemy kupowac to ja musze prace stala miec, no i ten roczek przepracowac zanim znow zajde w ciaze. Czyli moze cos z tego wyjdzie w 2008! Dwa lata roznicy by byly, jak ja i moj brat. Cos sie musze zabras to sprzatania takiego ekspresowego z wierzchu zeby mama mi sie nie przestraszyla i odrazu wyjezdzac chciala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayka- Niezapominajka
szanta i mama Ewelinki~ to was zdziwie- to nie bylo w prywtnej klinice ale w zupelnie normalnym szpitalu. Tyle, ze zebym miala MOJA gine na wylacznosc i za przyjazd w kazdej sytuacji podczas ciazy i rowniez w szpitalu zaplacilam jej poprostu. Bylo to na zasadzie~ zaden inny lekarz nie zbliza sie do mnie, jakbym cos chciala, ona nawet jak nie jest na dyzurze przyjezdza do mnie itp. Za ta sale osobna zaplacilismy 100zl, maz zostajacy na noc nie byl mile widziany na poczatku, ale nie dal sie wygonic hehhehehe, pozniej wszystkie piguly gratulowaly mi takiego meza. Ogolnie rzecz biorac, bylismy dosc trudni ;) ale zapewnilismy sobie takie warunki a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayka- Niezapominajka
aha. ta sale mialam 2 miesiace wczesniej zaklepana. asiulek27 ciesze sie bardzo, ja na Sw. jade do Polski i wroce tez w styczniu wiec dobrze sie sklada ;) Napisze ci maila i sie ugadamy. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i zycze milego weekendu. Zwlaszcza tym tanczacym ;) Tez mielismy dzis wyjsc ale przez ta mojqa noge nieszczesna nie pojdziemy :( Buziaczki!*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. No maz sie cieszy z operacji :):) Asia sadzam malego czasami w lezaczku ,a najlepsza zabawe to ma na kolanach przy stole puszki toczyc:)Jak siedzi na kolanach to nie musze sadzac sam sobie potrafi usiasc:)Rozmawialam na temat sadzania jak dziecko jest mocne nie ma zastrzezen tak mi powiedziano .W polsce zabraniaja ,ale co masz zrobic jak moj dzindzibol sam sobie usiadzie chwieje go na boki ,a czasami siedzi i nic go nie rusza:)Lezak to chodzi czasami caly tak w nim walcuje :):) Czekam na meza na zakupy trzeba jechac u nas chyba cos z zebami zaczyna ruszac bo maly nic tylko wszystko do dziuba i czasami placz nagly jak sobie te dziasla podrazni:)Chociaz wedlug mnie jeszcze do zebow daleko.Przynajmniej jeszcze noce spokojne. Widzisz Asia pozycja na brzuchu u nas byla wrogiem numer jeden od momentu jak sie zaczal obracac sam na brzuszek zmienilo sie na ukochana.Lezy na brzuchu bawi sie zabawkami ,nawet do 1.5h tylko w miedzy czasie trzeba obracac na plecy odpocznie i nastepny obrot:) Szmedze chyba lece co posprzatac bo sie prosi ,a chetnych nie widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze bouncer furore robi to sie skusze moze malemu przypanie do gustu :)Bedzie chwila oddechu moze bardziej go zmeczy bo czasami ciezko juz wymyslac nowe zabawy:( Czasami mam wrazenie jak ktos by patrzyl z boku to pomysli matka walnieta tak wariowac z dzieckiem .U nas teraz bardzo modne glosna w miare muzyka ,a maly piszczy z zachwytu ,a tak wali rekami i nogami ,ze czasami zastanawiam sie skad tyle sily ma:):) Teraz wlasnie rozwala karuzele oh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly skad te dzieciaczki tyle energii maja? A i ty na brak energii, z tego co piszesz, nie narzekarz. A ja to tak teoretycznie to i tamto bym zrobila a w praktyce ta energia to gdzies sie nagle ulatnia jak juz przyjdzie co do czego. Asia mama przylkeciala? Tera bedziesz miala mniej czasu przez ta prace. pewnie kazda wolne chwilke bedziesz z Ewelinka spedzac. Czemu rezygnujesz z pracy? Zmieniasz czy calkiem nie chcesz pracowac? Pewnie juz pisalas a ja nie doczytalam. a w weekendy bedziesz mogla mame wykorzystac tak ja ja tesciowa i pochulac (?) moje podejscie do tesciowej sie lekko zmienilo. Moze dzieki temu ze niedlugo wyjezdza :) a moj szalony mezus nagle sobie wymyslil ze sprzeda samochod. Moj kochany samochodzik :( chce sprzedac i kupic inny. Wlasnie pokazuje go jakiemus chetnemu gosciowi. Smieszne jest to ze jak sprzedamy to nie bedziemy mieli czym jezdzic oczywiscie i mezus to chyba na dwoch kolkach (ostatnio lekko pogietych przeze mnie) do pracy bedzie jezdzil. Ta perspektywa go pewnie przeraza bo nieziemski leniuch z niego, wiec zajmuje mi ciagle komputer i szuka jakiejs super okazji zeby szybko cos znalezc. A mi z trudem przyszlo przekonanie sie do prowadzenia po Anglii i mysl o innym samochodzie mnie troche przeraza. Oj chyba odeszlam troche od tematu :) a gdzie Szanta. Mieszko nie dopuszcza do kompa. Tak jest weekend owienien byc dla rodziny. Tylko zeby jeszcze moj mezus tez tak uwazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicone
witam 🌼 POZDRAWIAM WSZYSTKIE PANIE GORACO :) mam nadzieje ze jeszcze mnie pamietacie :) troche mnie nie bylo ale przeziebienie mnie dopadlo i przy mojej 2 maluchow spadlo wszystko na meza :(ja moglam tylko patrzec bo o caluskach w czulko nie bylo mowy ( mialam 39,1temperatury) widze ze jak zwykle na kazdy topik trafi sie jakas nie życzliwa osoba (czytalam zaleglosci ) jeszcze raz pozdrawiam i jutro napisze szczegulowo co u nas a teras ide karmić buziaki MATKI POLKI W UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, Ja dzisiaj mialam mega pracowity dzien, ale pochwale sie, udalo nam sie upolowac na e-bayu wozek Jane, i jechalismy go przywlec do domu. Straaaaszny klakier, ale moze jednak bedzie slyzyl lepiej niz poprzedni :) A i cena przyjemna, za 30L :D Prosze prosze, na tance sie wybieraja co poniektorzy! Brawo Malgorzatko, tak trzymac! Powiem Wam, ze w zasadzie nie mialam problemu z kontaktami ze starymi znajomymi po urodzeniu Mieszka, mimo ze wszyscy nie dzieciaci...Poki bylismy w Polsce, spotykalismy sie kika razy w tygodniu wieczorami, u nas w domku :), i - no moze nie tance hulanki swawole, ale na pewno przyjemny czas. Moze po prostu mieli duuuuzo wyrozumialosci dla problemow poczatkujacej matki? Albo moze byli zaciekawieni tak na wszelki wypadek? A teraz uciekam, marze o kapieli (niestety, nie goracej :( ) i o przyjemnych olejkach do kapieli, nie ma to jak relaks po polozeniu najwiekszego szczescia spac :) Dobrej nocy mamom zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jescze cos naklikam :) Cicone - nie pamietam, przyznaje bez bicia :( ale chetnie poznam, milo mi :) Widze ze jestes matka doswiadczona, dwojka dzieciakow juz, pieknie! Malgorzatka - ja przyzwyczailam sie do prowadzenia po Anglii w sumie szybko, i teraz wole 100x bardziej niz po Polsce, jakos mi latwiej (no fakt, ze w Polsce malo co jezdzilam, a tu przez rok mialam auto na wylaczny uzytek). A chcecie kupic z kierownica po angielskiej stronie? To jeszcze latwiej sie jezdzi niz polskim! Bedzie dobrze, jeszcze bedziesz szalec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze jednak pusto dzisiaj. Malgorztka tanczy oj oj uwazaj na nogi:):) Szanta w lazience pluska :):) Asia pewnie z mama dyskusje prowadzi. Ide cos poczytac nie ma co robic, maz na kawalerskim, Adas spi matka sie nudzi:):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly, nie odlatuj, posiedz jeszcze! Maz zajal mi wanne, poki co nici z pluskania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre u mnie to samo jak ja sie wybieram to mi sie wciska:):)Ah te chlopy:):) Widze ,ze wchodzilas na topik o matka za granica Ja nic nie pisze bo bym musiala bluzgac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie staram nie bluzgac ale malo mi brakuje Tyle tylko ze ta nieszczesna dziewczynka (????) nie potrafi prowadzic konfrontacji, cos tam sobie pokrzyczy i juz...Bo i tematu tak na prawde nie ma, gdzie kto i kiedy tu na topiku wyrzekal na Polske????? Mniejsza o to, troche mnie energia nosi, myslalam ze bedzie sparing, a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly, a twoja pociecha serio potrafi sie sama bawic przez 1.5h???? Niewiarygodne! U nas to nawet teraz nie jest mozliwe...Trzeba przynajmniej dobrze udawac ze sie bierze udzial w zabawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafi potrafi czasami sama sie dziwie ,ale musi go cos strasznie zainteresowac :):)Sama sie dziwie ,ze taki pogodny maluch malo placze najglosniej daje znac oczywiscie o jedzenie:):) Malgorzatka traci na wadze ,a ja nie wytrzymalam i paczke ciastek otworzylam mniam tylko wyrzuty sumienia teraz mnie nekaja .Ciastka dobre kokosowe hmmmmm miod w gebie ,kiedy Ja sie tego nadmiaru przybytku po porodzie pozbede:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super synek! Zazdroszcze! Zdradz jakie masz na to sposoby, chytnie sie naucze :) U nas co prawda kroluja paciagi, ale dopiero od niedawna wystarcza same pociagi bez mamy...I to nie na dlugo... Mmmm, ciastka kokosowe, az slinka cieknie...Ja sobie teraz przyznaje nie odmawiam dobroci, plakac bede w grudniu :) Uciekam do wanny, woda juz zdaje sie przygotowana, teraz to juz naprawde dobrej nocy zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Cicone. Jak tam Twoje maluszki? Urosly im juz faldki tu i tam :) czy nadal takie chudziutkie? Na tancach bylam i super sie bawialm :) nawet wypilam kieliszej sambuki z bayleysem (pycha) ale potem mialam wyrzuty sumienia. Julke karmilam dopiero o 5 rano i chyba dobrze to zniosla. Nastepna okazja nie szybko sie trafi. Moze w Sylwestra najwyzej. Szanta gratuluje polowania. Taki jak chcialas ten wozeczek? Co do samochodu to ja juz prawie wszystie wersje przerobilam. Polskie auto w Polsce troche, i polskie w UK, ale najlepiej mi wychodzi angielskie w anglii. Tak na prawde to wlasnie tu tym angielskim zaczelam jezdzic tak prawdziwie. Szczerze mowiac, to jestem z siebie :) strasznie dumna :) ze udalo mi sie przelamac i jezdzic. Kiedys bardzo w to watpilam, a teraz sobie nie wyobrazam gdybym miala byc ciagle od kogos zalezna pod tym wzgledem. No i smigam :classic_cool: Flyfly moja waga wlasnie stanela i uparcie stoi dlatego ta dieta bezciastkowa :) Moze sie ruszy. Teraz to dopiero znam problemy z serii: nie mam sie w o ubrac, a raczej w co zmiescic haha. a moja Julcia jest na takim etapie ze rozdaje usmieszki na prawo i lewo :)) Jest taka slodziutka. Juz prawie dwa razy wieksz niz po urodzeniu. Wczoraj ogladalam te jej pierwsze ubranka, takie tycie. Teraz moja dziewuszka ma juz takie inteligentne oczy, patrzy sie na wszystko, probuje podnosic glowke. Ja teraz poluje z aparatem zeby uchwycic jeden z tych usmieszkow, ale jak widzi aparat to sie w niego strasznie wpatruje z taka niesamowita powaga :) Asienka zajrzyj do nas czasem jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa wredoto widze ze partyzantke uprawiasz, powyzywasz i uciekasz. Nie potrafisz poprawnie dyskusji prowadzic? Tego cie w tej wspanialej ojczyznie nauczyli? Gratuluje!!!! Wszystko wskazuje na to ze niedojrzala i marna z ciebie istotka. Zakladajc nowy temat nawet sie pewnie nie spodziewalas (zakladam ze jestes kobieta), ze wszystkie, ale to absolutnie wszystkie rodaczki cie tak zbesztaja? Nawet te, ktore nigdy kraju nie opuscily. Boli co? Sprzedawaj sie dalej w tym swoim ukochanym kraju skoro ci tak dobrze placa i nie zasmiecaj nam forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny, to raczej nie jest jeszcze \"moje forum\" ;P ale nie moglam sie dzis powstrzymac. Smieszne zyjatko z tej wredoty, nieprawdaz :D ??? Pozdrawiam serdecznie wszyskie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jestem wyrodna ....
tez mnie rozsmieszyla ta wredota pomoaranczowa :) nie chce jej oceniac bo nie znam a nie mam jakos nawyku oceniania ludzi których nie znam wiec sie powstrzymam ale jej wypowiedzi sa conajmniej smieszne ... ja z checia zostalabym w Polsce spokojnie sobie zyla za dobre pieniadze ale niestety nie jest mi to dane a mamy do splacania kredyt a tam mozna i zyc i troche chociaz go splacic, nie mam szans na prace choc mam wyksztalcenie wyzsze i maz tez choc on ma stala a teraz ma urlop wychowawczy na mala na dwa lata i moze przedłuzyc jeszcze na jeden rok. Zobaczymy jak tam sie ustatkujemy ciekawe czy bedzie do czego wracac bo zostanie jedynie mieszkanie ale chociaz splacone Na dzien dzisiejszy mam zasilek 380 zl który idze na mala jej pieluchy zupki i takie inne dla dzieci... maz od 1,5 m-ca jest za graniac wlasnie w Preston i ciesze sie że bede mogla do Was dołaczyc bo widze że jestescie ciekawe kobitki :) Szante juz znam 🌻 bardzo mila mamusia :)wiec mam nadzieje że i z reszta sie dogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×