Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Kalena! Podziwiam za cierpliwosc do dzieci partnera 🌻 to naprawde duza praca i wymaga mase cierpliwosci. Ja nie mialam tyle szczescia, córka mojego partnera (bylego juz ) niestety tak skutecznie rozwalila nasz związek, ze juz nic z niego nie pozostalo :( zresztą, nie tylko ona sie do tego przyczynila. Dorosły tatus okazał sie takim osiołkiem ze podżeganie do wszelkich złych zachowan w stosunku do mnie okazalo sie jego konikiem :( Córka to doskonale wykorzystała, a ze w wieku 17 lat człowiek ma rózne pomysly w głowie, jestem znów samotna mamą. Jednak moje dzieci , male , mówia \"mamo, dobrze, ze tak sie okazało , bo bysmy mieszkali z kims, kto udawałby ze jest dobry\" - i tomówia małe dzieci, które ponoć mało wiedzą ..... Więc jeszcze raz pozdrawiam Kalenka, życze zdrówka dla małej cały czas, mój synus choć 10-latek bardzo sie przejmuje przyszła dzidzia i wiem, że na pewno bedzie pomagał, bo jest bardzo czuły. Pozdrawionka dl wszystkich mamus - ja dziś imieninki synysia swietuje, wiec zmykam na zakupy- prezent już dany, deskorolka sie b. podoba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widze ze milo na naszym topiku witam na nowo Sztefke po przeprowadzce ...pochwal sie co macie teraz za mieszkanko ..??Olo jeszcze troche a bedzie smigac na czworaka zobaczysz ... co do zdrowka mam nadzieje ze wszytko szybko sie ulozy i bedziesz mogla pojechac do Polski Szanta ja poprostu powiedzialam im ze mala takie mleko pije i poprosze o recepte... tez o nim nie slyszeli ale jakos mi je dali....moja soje tez pila ale pepti jej w lepiej pasowalo. Współczuje gosci ...chyba ze pomocni :) braga 🌻 kalena trzymja sie z ta gromadką:)syn niech sie uczy na przyszlosc przyda sie jak znalazl ... Fly Fly 🌻u nas tez sloneczko :) jovka smutne co piszesz ale tak bywa widocznie to nie ten skoro uciekl ... spotkasz jeszcze kogos kto pokocha Cie calym serduszkiem 🌻 pozdrawiam Was serdecznie i zycze milego weekendu, mąz zaraz zabiera nas do pizza hut taki sobotni prezencik .... od rana mialam dzis kiepski nastroj ledwo zylam i plakalam ale teraz jak w jego ramionko kilka łez ulecialo od razu mi lzej i glowa przestaje bolec ....wiec mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej ... mam nadzieje ze i ja niedlugo zmienie mieszkanie bo to juz mnie dobija ..:(( trzeba byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek 🌻 Jovka dzieci sa ta swietni psychologowie wiecej rozumieja i wiedza niz nam sie wydaje:):):)Postepy kazdego dnia sa widoczne ,a postawa twoich maluchow tylko do pogratulowania:):) Zycie czasami bez partnera jest wbrew pozorom latwiejsze czy mozna powiedziec spokojniejsze:):(:( kobitki sobota ,pogoda piekna teraz lece budzic panow spiochow na spacerek mozna sie udac:):) Moj maly dzisaj mnie zadziwil po 10 minutach kombinowania przy zaslepce w gniazdku wyciagna ja potem polazl do kuchni znalazl zelazko .Pomeczyl sie troche przytaszczyl do pokoju i dalej do wlaczania prasowac mu sie zachcialo:):):P:Ppomocnik w domu mi rosnie>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki i Wasze Małe Słoneczka!!!!!!! No, kochane nawet dzisiaj w Szczecinie słoneczko wyszlo, a tak naprawde w moich rejonach lata nie bylo i zimno dokuczalo. Jovka jestes super dzielna babka i masz bardzo madre dzieci , tak to juz jest ze niby dzieci nic nie slysza a wszystko wiedza i widza. Masz duzo mal;uchy po swojej stronie. A tak apropo mezow posluchajcie: Bylam w szpitalu u mojej babci ktora lezy z Pania około 85-88 lat. Pyta sie jej lekarka jak ma Pani na nazwisko, a ona ze iksinska(sorki nie pamietam jak) a lekarka ale tu tak nie jest wpisane tu pisze ze ma Pani na nazwisko igrek. A na to ta starsza Pani mowi :Pani lekarko igrek to ja mam na nazwisko po mezu wezu a teraz to ja sie nie chce tak nazywac tylko po mojej swietej pamieci mamusi chce nazwisko. Moj maz waz od 10 lat nie zyje a ja musze sie tak paskudnie nazywac. Kochana a tak powaznie jeszcze trafisz na ta druga polowe dla Ciebie. A moze akurat bedziesz szczesliwsza teraz sama zdecydujesz. Tego kwiata jest pół świata. Buziaki babeczki milego weekendu ja pracuje wiec bedzie srednio mily. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZTEFCIA! Będę pierwsza sto lat sto lat z okazji kolejnych nastych urodzinek. Super prezentu i bosko kalorycznego tortu. Buziaki niech w tym dniu twoje chlopaki Cie rozpieszczaja do bolu i nosza na rekach. Pozdrowienia juz nie od sasiadki przyszlej .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie,ze bedziemy sasiadkami i ploteczki zaklepane!!! A teraz szanowne Panie Solenizantki i nie Solenizantki: Niech Wam Sie Przysni Koszyczek Wisni!!!! Dobranoc Kurcze mezulek baluje u mojej siostry ciotecznej na parapetowie a ja grzecznie spac! A jutro do pracy dla ksiegowych 20 tuz tuz. A gdzie sprawiedliwosc? Juz planuje jak sobie powetuje te strate. Slyszalam , ze warto wybrac sie na Salse w Londynie i troche potupac noga? Wiecie cos babeczki na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka 🌻🌻🌻🌻🌻też dołaczam sie do zyczen dla Ciebie i dla malucha z okazji pól roku co do Twoich 23 ... mlodziutka jeszcze jestes kochana ... ja za roczek 30 ...zycze Ci zdrowka i opieki Bozej bo chyba tego trzeba CI najbardziej ... ciesze sie ze masz fajne mieszkanko ... kurde nas by nie bylo stac na takie mieszkanko 700 f to 9/10 pensji mojego meza musielibysmy zyc z dodatkow ale wiem to Londyn ... dzis wizyta w pizza hut udana :) kupilam sobie tez japonki bo to zaraz bylo kolo duzego centrum i malej adidaski :) wiec dzien na ok braga 🌻 ulus 🌻 szanta 🌻 megx🌻 jovka🌻 duila🌻 mada🌻 kalena🌻 fly fly🌻 spokojnej nocki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke bo tylko cos zjem i spadam do szpitala znowu powtorka z tego co bylo u mojej malej chyba najlepiej jak przeprowadze sie do tego szpitala DLA SZTEFCI POZDROWIONKA I DUZO DUZO SLONKA Jovita ja na szczescie mam oparcie w swoim partnerze a na moje szczescie matka Kamila byla nie dobra matka i on docenia sobie to co ma teraz i jeszcze da sie nagiac tymbardziej ze on jest troche glupiutki jak na swoj wiek i lubimy sie nawzajem a dzieci nasze sie swietnie sie dogaduja tak ze nie ma tak zle tylko troche pracy to wymaga juz nauczylam go jak sie odcedza ziemniaki czyli wiadomo jakie braki sa u niego spadam bo moja mala bez mleka do jutra i mozecie sobie wyobrazic jaka bede miala noc na chwilke usnela to sie wyrwalam PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sloneczka i Gwiazdeczki! Ja tylho na chwilke bo mam 15 min. przerwy. Kalenka trzymam kciuki w koncu w zyciu musi byc z gorki i bedzie na pewno sloneczko z twoim sloneczkiem ok., wierze w to. Jovka tez sie ulozy zobaczysz. Asiulek dziekuje kotku za kwiatki jak zwykle nie do zastapienia i poprawa nastroju dla nas. Babeczki ja rowniez kwiatki dla wszystkich sle. A CO JEST Z MAMCIA E ? Obrazona czy cus? A MOZE TEZ PRACUJE LUB SIE PRZEPROWADZA LUB INNY STAN RZECZY ? MAMCIA E TESKNIMY ODEZWIJ SIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na chwilke, bo jeszcze ide na latawce z dziecmi :) a obiadek tez czeka. Szanta, najlepszego 🌻 🌻 🌻 nawet jak wczesniejsze zyczonka, to wiecej swietowania :D Asiulek, braga, dzięki za wsparcie, gdyby nie ten topic, mialabym na pewno o wiele gorsze samopoczucie, a tak wiem, ze nie jestem sama jak palec. Kalena, wsparcie w partnerze to coś co powinno być naturalne, wtedy i jego dzieci inaczej patrzą i wszystko uklada sie inaczej. Dzieci to w końcu tylko dzieci, młode i chłonne nowych doswiadczeń. To my dorosli uczymy je na swoim przykłądzie. Jeszcze raz trzymam kciuki za Toją córcie i całą rodzinke - powodzenia i całusy 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batumi4
witajcie jestem ,po tak dlugiej przerwie ale mialam problemy zdrowotne z kregoslupem.Ale nie o tym chce pisac.Prosze powiedzcie mi bo nie jestem doinformowana jak tu jest z receptami.Mam przyznany working tax i child tax credit i pani w aptece zapytala sie mnie czy posiadam jakis benefit ,odpowiedzialam ze takwiec kazala mi sie okazac karta (podobna do bankomatowej) ja jej powiedzialam ze mam tylko decyzje, ona na to ze na tej podstawie nie moze mi zrefundowac lekow.|Musze posiadac karte na ktorej bedzie wyszczegolnione jakie otrzymuje benefity by miec leki za darmo.Czy wiecie gdzie taka karte sie wyrabia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka-najlepsze życzenia urodzinowe 🌼 przede wszystkim dużo, dużo zdrówka oraz spełnienia wszystkich marzeń tych dużych i tych malutkich 🌼 🌼 🌼 a także buziaki dla synka jak by nie było pół roku to już poważny wiek :P Pozdrowionka dla wszystkich kobietek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batumi czy tobie chodzi może o kartę na darmowe recepty do roku czasu po urodzeniu dziecka? Bo jeśli tak to bierzesz druk FW8 w rejestracji w twojej przychodni wypełniasz dajesz do podpisu GP oddajesz w rejestracji i czekasz aż ci przyślą. Jeśli o inne karty to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka, nie zabij mnie za pomyłkę, wszystko przez ten pospiech! Oczywiście , dla Sztefki zyczonka!!! Najlepszego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Chyba cos dziś musze uważac, bo z głową cos nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka zaraz klade sie spac ... dzis dzien na plus spokojnie i przyjemnie poza malej napadami histerii..ale ogolnie ok mam nadzieje ze u Was rowniez :) kalena mam nadzieje ze z mala ok?? dobrej nocki kochane 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy te karty dostali a nic nie zalatwialismy poprostu dostalismy ale z tego co zrozumialam to reveniu nas zglosilo do takich uprawnien przynajmniej tak z tego pisma wynika sama bylam zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batumi... a kiedy przyznano wam working tax credit? Bo podejrzewam, ze na tej podstawie powinnas dostac NHS tax credit exemption certificate. Jesli przyznali wam to nie dawno to czekaj cierpliwie na list bo oni to automatycznie wysylaja poczta nie trzeba nic wypelniac. tu znajdziesz wszystkie informacje http://www.ppa.org.uk/ppa/taxcredits_faq.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny tylko na krotko bo jak zwykle zajeta jestem serdeczne zyczonka z okazji urodzin dla Sztefci:) u nas sprawy sie powoli stabilizuja tzn chyba poznajemy sie z malutka coraz lepiej specjalne dzieki dla Szanty za cenne rady i ukierunkowanie na ksiazke tracy hobbs - mam juz ksiazke po angielsku plus pdf od ciebie po polsku - dzisiaj pierwszy sukces po paru dniach \'szkolenia\' mianowicie malutka zasnela w lozeczku po 10 minutach marudzenia. kolki chyba jednak nie bylo tylko gazy troche sa ale nie jest zle - pomaga gripe water plus czeste odbekiwanie:) mala budzi sie w nocy dopiero o 3-4 i potem o 7- jesli tak zostanie to cudownie:)))) mama E jak tam idzie malowanie? zamilklas ostatnio to moze juz w trakcie przeprowadzki? (nie zazdroszcze bo nie jest to latwa sprawa nawet z firma przewozowa ale jak juz sie urzadzisz to bedzie super:) ja niedlugo to wracam do malowania bo pokoj malutka wymaga skonczenia a potem nasza sypialnia i korytarz na gorze:) pogoda u nas sie zepsula troche chlodno i deszczowo - a bylo tak ladnie i cieplo przez ostatnie 4 tygodnie..miejmy nadzieje, ze sloneczko jeszcze wroci... wielkie dzieki za linka nt witaminy D, niestety nie pamietam kto go podal, sorki pozdrowionka dla wszystkich babeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski 🌻 przede wszystkim, spoznione ale z calego calego serca, zyczenia urodzinowe dla Sztefci 🌻🌻🌻🌻 Kochana, zycze ci spelnienia najglebszych pragnien i naszych modlitw! A jak to juz bedzie to wszystko inne tez przyjdzie ❤️ jestes najdzielniejsza osoba jaka znam, kochana 😘 Braga :D ja, obrazalska? przyjezdzaj, to jak sie poznamy to mi tu tak pisac juz nie bedziesz :) :) :) jestem troche zawalona, ale jeszcze nie przeprowadzka :( ta to dopiero gdzies na przelomie pazdziernika i listopada. tak naprawde to mi sie jeszcze nie spieszy bo wiem ze to bardzo stresujace. Dzisiaj poslalismy do nowego domu elektryka no i trza wszystko wszystko wymieniac... ale ze bedziemy w obecnym domu do konca listopada to bedziemy robic wszystkie remonty a potem sie przeprowadzimy juz na gotowe i na spokojnie. Dzisiaj bylam z Myszka na \'settling in\' w zlobku, taki proces stopniowego przyzyczajania bo zaczyna full time od 1go pazdziernika. Nawet dobrze to zniosla (tylko 2 godziny) ale po obiadku wstala od stolu, troche pobiegala dookola a potem do drzwi i zaczela wszystkim mowic \'bye bye\'. No tak, pewnie myslala ze bylysmy w restauracji.... pozdrawiam goraco i przesylam caluski wszystkim bo musze odrobic lekcje z niemieckiego :) Kalena, specjalne usciski dla ciebie i Malutkiej, oby wreszcie zdrowie jej przypisywalo. Jestes super kobita, matka i zona 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was od rana wczoraj nie mialam sily by cokolwiek pisac .... rano lekcje angielskiego i mala mi sie póxno obudzila wiec ledwo co zdazylysmy do tego pedzilam jak szalona i to sie na mnie odbilo niestety bo niedaleko tego centrum co mam zajecia przestalam widziec bylo mi juz tak slabo .... szybko szlam do tego centrum bo myslalam sobie ze jak padne na ulicy tragedia .... jakos doszlam ... okazalo sie ze przedszkole zamkniete ale mialam czas by dojsc do siebie ... szybko otworzyli i malutka weszla do srodka ...cala zadowolona i usmiechnieta do Pan w szalach.:) ja poszlam na angielski ogolnie lekcje na spokojnie i no grupa women only wiec mozna sie domyslic ze jestem jedyna polka a reszta kobiety w szalach i pozakrywane ale to nie jest najwazniejsze ... wiec ok po angielskim poszlam po mala i babka mowi ze mala spi ...a ja w szoku... bo jej nie widzialam i ona mowi ze w wozeczku i mala akurat sie obudzila ... bo plakala bo jedna kobitka weszla po jakims czasie jak ja wyszlam i ona byla przekonana ze to ja i z tego placzu ja polozyly do wozeczka a ona tak smiesznie ale zarazem troche smutno wygladala bo spala bez smoka cud !!! a druga bajka to ze miala buźke zakryta raczkami.. przez nastepne 10 minut stala i mnie przytulala póxniej zostalysmy jeszcze godzinke i mala sie pobawila ... wiec byla zadowolona ... wieczorkiem pojechalismy na zakupy do Tesco do innego miasteczka bo u nas nie ma duzego tesco wiec pojechalismy tam z checia i mala sie wybiegala ....ogolnie dzien ok mialam jakies dziwne sny i obudzilam se zmeczona .... musze zadzwonic do mojego landlorda bo ciagle mam podgrzewacz zepsuty ... i nie moge wziac prysznicu ... fakt mam wode w kranach ale wole z prysznica z ogrzewacza ... a co u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anio7lol
ello! jestem w uk od czerwca pracowalam przez agancje w paru firmach wlasnie robie home office. O jakie benefity moge sie starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anio7lol
mam termin na 10.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki 🌻 Jak wam mija dzien ? Ja z takim pytankiem... Czy jest tu ktos z Grimsby lub okolic? Firma. w ktorej pracuje moj partner zostala wykupiona przez Young\'s i istnieje prawdopodobienstwo, ze przeniosa go do glownego biura wlasnie w Grimsby. No i sie zastanawialam jak tam jest? Wiem, ze mieszkania tanie no ale jak z reszta? tzn czy sa jakies parki i place zabaw itd jak tam sie zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka u mnie dzien ok choc musialam odchorowac wczorajsza wedrowke ... jutro powtorka z rozrywki ... wiec musze odrobic lekcje i ide spaciu uciekam papa buziaki dla mamus i dzieciaczkow :) jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ SLONECZKA GWIAZDECZKI KWIATUSZKI! Dopiero skonczylam prace ale jak minie 20 to moge sie smialo zaczac pakowac na powaznie. Wiec wszystko jeszcze w proszku, jak mezulek przyjedzie po nas i zobaczy ile nakupowalam i jak poszalalam to sie zalamie ale mam nadzieje ze w jakis magiczny sposob powiekszy nasz samochod i bedzie ok. Wiecie jestem tu krotko ale mi sie podoba jest sympatyczna atmosferka i serdecznie wszyscy sie do siebie odnosza, fakt Asiulek miala racje jak bysmy sie znaly blizej. Mamcia E ja zartowalam, ale kazdy sposob jest dobry i moj poskutkowal bo sie odezwalas. Sloneczko wiele cierpliwosci podczas remontow tego nie zazdroszcze. Wiesz ja mam bardzo operatywna mame w ciagu mojego zycia w trudnych czasach fundowala nam przeprowadzki od pokoju przy tesciach poprzez M3 i tak dalej do dwurodzinnego domku. Osiagnela swoj cel teraz tylko moi rodzice ciezko znosza nasza przeprowadzke do Londynu. Niestety dla mnie to priorytet ojciec i maz dla malej i dla mnie a wiec pelna rodzina. Dodatkowo jedyna wnusia i corka tak daleko to mozecie sobie wyobrazic jak jest ciezko nawet nie chce myslec co bedzie 10.10 jak bedziemy wyjezdzac. Ale zmieniajac temat Asiulek mala szybko sie przyzwyczai do przedszkola zobaczysz. Wydaje mi sie ze moja i twoja maja podobne charakterki moja urodzila 20 minut po polnocy 22.12. A wiec twoja 21.12 , niektore horoskopy podaje ze to jeden znak a niektore ze w przypadku mojej to juz koziorozec. Dodatkowo moja jest numerologiczna 11 ( mowia mistrzoska chyba 11). Nasze male to silne charaktery i musze przyznac ze mialam duzy problem jak poszla do przedszkola ona byla najmlodsza w grupie 3 latkow, dlugo nie mogla zaakceptowac rozstan ze mna. ona szla a ja podgladalm ja przez okienko w sali i ocieralam lzy.Ale przez dobre 3 miesiace beksa i szantazystka byla straszna. A teraz czesc dzieci sobie podporzadkowala i ma ulubionych przyjaciol od samego poczatku. A mojm zdaniem dzieci powinny chodzic do przedszkola lepiej sie rozwijaja, a pozatym zadna mama i babcia nie maja wyksztalcenia pedagogicznego (chyba ze maja ale powiedzmy to tylko nauczycielki). A na pewno mala moja nauczyla sie pracy w grupie przebojowosci zarowno zrozumienia dla innych jak walki o swoje. UFFF chyba sie rozpisalam. Buziaki Dobrej Nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie!!!🌼 SZTEFCIU-spoznione zyczonka ale duzo ZDROWKA i pociechy ze swoich chlopakow:D😘 Mało zmartwien i agresji, zadnych stresow i depresji, DUZO smiechu i radosci wiele sexu i milosci, cieplych lozek a nie pryczy w Dniu TWOICH URODZIN Ula i Jeremi zyczą:) 🌼 Kochane kobitki ubolewama nad tym ze tak zadko zagladam na forum i ze mam zaleglosci w tym co u Was slychac i co wogole sie dzieje ale kurcze nie ma czasu!!! Jeremi zaczal teraz ząbkowac na dobre i jest marudny jak kobieta w ciązy poza tym budzi sie w nocy z placzem i nie wysypiam sie (to dla mnie nie normalne bo od poczatku spal mi w nocy super)-ale mam nadzieje ze to minie!!! Poza tym szukam mieszkania do wymajecia bo chcemy sie przeprowadzic i ogolnie zawrot glowy po powrocie z Polski(wogole Jeremi strasznie ciezko znosi jakiekolwiek zmiany) Milego dnia zycze kochane!!!😘 P.s. mam pytanko:wiecie ile sie czeka na zwrot podatku??moja siostra zlozyla dokumenty w grudniu i do tej pory cisza(przysylali jej do Polski papiery zeby wypelnila i odeslala dokumenty i tak robila ale dalej cisza)-myuslicie ze mi cos powiedza jak pojde zapytac?? Zmykam cos ugotowac i ogarnac dom poki Jeremi-urwisek spi!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAT_83
Czesc dziewczyny mam do was pytanie. Czy mozecie polecic jakiegos polskiego (oststecznie angielskiego) prywatnego ginekologa,albo klinike ginekologiczna??? Niestety mialam te nieprzyjemnosc trafic na tego rzeźnika z Ealingu. Strzeżcie sie przed takimi jak on, 140 funtow za wmowienie bezplodnosci, nadzerki, i wszystkiego zlego podczas pierwszej wizyty, a na koniec zaprasza na kolejna. Dajcie jakies namiary na kogos kompetentngo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszysktie mamusie i ich kochane dzieciaczki. 🌼 ❤️ Pewnie mnie nie pamiętacie, żadko piszę same wiecie jak to jest z maluszkiem w domu. Moja Julka skończyła już 3 miesiące, rośniejak na drożdżach , z dnia na dzień jest coraz zabawniejsza, uśmiech się pełna buzią a jak rozmawia z nami :-) kochana jest. I właśnie mam do was pytanko czy mogę podawać już małej coś innego do jedzenia oprócz piersi (ona ciągle jest głodna) czytałam że jak dziecko skończy 3 miesiące można dawać starte jabłko i jakieś soczki? pytam was bo wy doświadczone mamusie jesteście :-)proszę o odpowiedz. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam anusia w zasadzie skoro mala je tylko piers okres przyjmowania pokarmow stalych troche sie przedluza do 5-6 m-ca nasza ok 5 w sumie pod koniec zaczela dostawac marchewke gotowana....i lepiej pierw podac mniej slodkie pokarmy bo czasami dzieci naucza sie slodkiego smaku i nie chca innego ...takie jest moje zdanie my podawalismy malej prosta zupke jarzynowa tak nam zalecil lekarz ... musisz patrzec na sloiczki co od jakiego m-ca chyba ze chcesz sama gotowac ... braga malej juz coraz bardziej sie podoba przedszkole :) chce tam byc ale nie chce sie ze mna rozstawac pozniej zostajemy jeszcze godzinke wiec sie bawi z dzieciaczkami ...w sumie 3 godzinkiwiem ze dla niej to lepsze, tez mam takie zdanie jak Ty co do przedszkola ulus podobno zel bojgela jest ok idz do lekarza niech Ci da lub kup na wlasna reke chyba ze masz jakies polskie zele ... ja ma takie i takie - czy minie kochana mysle ze kiedys wyjda mu zabki ale troche to potrwa choc wiem ze jak cos takiego sie dzieje szybko chcemy by sie skonczylo...:) a moze jeremi ma za malo zmian i malo nowych znajomych i dlatego ciezko mu sie przyzwyczajac ... chyba ze ma taki temperament ... co do zwrotu podatku my dostalismy po 4 tygodniach wiec moze niech zadzwoni i zapyta, nam mowili ze jak za 4 tyg bedzie cisza mamy dzwonic... pat niestety ale nie znam ginekologa ale moze dziewczyny jakos Ci doradza reszta dziewczynek 🌻🌻🌻 ja bylam wczoraj na angliku i kurcze musze zagadac z kobitka bo czuje sie troche dziwnie z tymi kobitkami chyba wolalabym grupe mieszana w czasie przerwy one gadaja w tym swoim jezyku a ja jedna jak taka trusia ... musze zapytac czy jest mozliwosc przeniesienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×