Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

A ja wlasnie koroneczke dostalam na Maternity card nawet bez proszenia czy klotni... Nie jest ona super rewelacyjna, ale moj dentysta sie postaral i wyglada naturalnie tylko jak sie bardzo szeroko usmiecham to wtedy widac bo wyzej zachodzi na dziaslo... no i nawet kolor dobral idealnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megx ,a co masz na mysli zachodzi na dziaslo ????????? Koronka nie moze zachodzic na dziaslo musi byc osadzona dodziaslowo lub poddziaslowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, chwila oddechu bo zaraz maluchy wlasne pogryze, ani sekundy spokoju dzis nie mialam, uroki half term, psia kosc... Siobhan - a zwykle Calcium probowalas? Bo glowy nie dam, ale wit D tam chyba nie ma... I tak Wam moge pozazdroscic dyskusji na temat dentysty, bo u nas to juz jest standing joke ze najblizszy dentysta na NHS to od nas jest w Leeds... I to niestety prawda, ostatnio 7 plomb zalozylam w PL (ech, karmienie...), i modle sie zeby mi cos nie wyskoczylo, bo do ceny plomby bede doliczac cene biletu last minute.... Dobra, czas wracac, bo wojna o klocek zaczyna przybierac niebezpieczny ksztalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megx to mialaas szczescie moj dentysta powiedzial ze koronka na nhs to niestety metalowa jedynie - oczywiscie o takiej mowy nie ma; za porcelanowa trzeba zaplacic najmniej 380 funciakow i chyba sie zdecyduje bo z lotami do polski moim i cory to mnie na to samo wyjdzie a i bede musiala tam z dwa tygodnie siedziec - inna sprawa ze w polsce moj dentysta mysle lepiej by mi zrobil szanta 8 zebow? o boszzz..u mnie na razie ok ale zobaczymy na pewno cos sie pojawi bo zabki to ja od zawsze mam slabe, a moze juz cosik malutkiego jest tutaj jak malutkie to nie bardzo to \'widza\' hahah no nic mysle ze jesli cos sie dzieje to do wielkanocy wytrzyma a wtedy tak jak ty Szanta bedzie hurtowo - ostatnim razem w polsce tez chyba z 5 zrobilam:( na szczescie udaje sie to skombuniwac z lotami ktore i tak odbywam standardowo co 2 miesiace zwykle (teraz wyjatek czekam az mala troche podrosnie bo nie chce sie z calym majdanem telepac) co do nhs dentist -to udalo nam sie zalapac bo noweguo otworzyli w zeszlym roku bylo tez bez szans wiec moze i u ciebie cos nowego sie pojawi ale i tak polski dentysta bedzie zawsze lepszym rozwiazaniem bo tu owszem mozna tez miec super materialy ale koszt jednak duzo wiekszy no i rozperala sie dentystyczna dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanta wlasnie zwyklego calcium nie probowalam bo nie moglam tego w aptece znalezc...zobacze w bootsie moze ichniejsze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie taka dyskusja podoba czuje sie jak w domu:):):P:P Powiem tak dentysci na calym swiecie sa lepsi i gorsi. Materialy tutaj nawet bym powiedziala mozna sie doszukac lepsze:):) Ceny tutaj przemilcze:(:( Sztefcia no Olus kawal chlopa :):) Czekamy na dobre wiesci:):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fly no nie zachodzi tylko tak po prosstu siega nieco wyzej niz moj naturlny zab ... no nie wiem jak to wyjasnic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nareszcie sie rozpisalyscie!!! Sztefciu, nie ma za co, ja wole takie bezposrednie pytania :) Starania plananowane na wiosne 2008, ale wlasnie wczoraj zdecydowalam sie zejsc z pigulki i zaczac pozadne przygotowywanie organizmu, tzn najpierw dieta odtruwajaca, wzmocnienie organizmu witaminami i troche sportu :) Zobaczymy jak to wszystko sie ulozy. Co do zebow, a raczej cen ich leczenia, to rzeczywiscie tragedia! ja chodze prywatnie, bo jest szybko i wygodnie i na szczescie nie robie wiecej niz jedna mala plabka na rok, ale juz za samo czyszczenie place 50-70 funtow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefciu - Olus taki pogodny przystojniak!!! ❤️ Ucaluj go mocno ode mnie ale jak sie spotkamy to go sama wycaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Siobhan - nie wiem czy tu sie da kupic Calcium, ja sprowadzam z PL :) dziewczyny ktore karmily piersia - czy po zakonczeniu bardzo Was bolaly????? Bo ja normalnie chodze po scianach jak czasem dotkne, i wydaje mi sie to lekko nienormalne - HV powiedziala ze moze tak byc, ale kurde to mnie boli nie ja :( Mayeczka chyba nie ma szans na rozwiniecie kobiecych sklonnosci, ukochane zabawki to autka, kolejka - a w chwili obecnej metr budowlany :p. Pod preja otoczenia (dwie torby przeslicznych ciuchow :)) Zaczelam ja ubierac na rozowo, ale czy to wystarczy????? :D No nic, mamusia byla i jest chlopczyca, widac jej tez to jest pisane, bede mniej wydawac na kosmetyki za niedlugo :D Flyfly dzieki wielkie, poczta wreszcie sie spisala, moja ulubiona firma :) Mama E- starania na wiosne sa najlepsze :) Mozna sobie wlasnie zrobic wspanialy prezent pod choinke albo na nowy rok - a mowi to juz jakby na to nie patrzec ekspert :p Sztefka - trzymam kciuki zeby na badaniu wyszlo all clear, dosc juz tej zabawy z chemia! OK, czas potomstwem sie zajac....piszcie, moze jeszcze uda mi sie zerknac na siec dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry............ Pieknie sloneczko swieci:):) Szanta:):) Mamae no widze pelne przygotowania:):) Cicho moj maz nie moze nic slyszec bo od razu tez bedzie chcial :):) Lece do pracy do radacy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w koncu dochodze do siebie po nieprzespanym weekendzie - bo spedzonym w polsce na polskim weselu - wiec wiadomo jak ;) Mamo E - no to widze,ze u was starania w pelni... U nas udalo sie w pierwszym cyklu po pigulce :) i Ola zostanie o 18 miesiecy starsza siostra dla nowego czlonka rodziny ktorego spodziewamy sie w maju :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicity, jaka piekna nowina!!!!! Gratulacje!!! No u nas to jeszcze wszystko w planie jak narazie, a i wczoraj moj mi podpadl troszke no i teraz nie wiem kiedy to staranie sie zaczniemy 😠 A tak wlasnie planuje zeby dzidzio bylo z grudnia/stycznia ale, jak wiadomo, tych rzeczy nie da sie na 100% zaplanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki A ja mojejmu nic o Waszych nowinach i staraniach nie powiem bo jak sie wyda to mi spokoju nie da. Gratulacje dobrych nowin, a o tych planowanych to dopiero pogratuluje jak sie uda trzymam kciuki Mamciu E a moze beda blizniaczki? Zartuje oczywiscie sobie troszeczke.... Tak kochana sport jak najbardziej wskazany, moj kochany maz tamten okres sportu wspomina jako najlepszy w zyciu jak sie staralismy o Oliwcie....... Pozdrawiam kochane A od tego tematu o zebach wszystkie mnie rozbolaly i mam gesia skorke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak udalo sie :) Z tym ze tylko jeden dziabag spi, drugi odmowil wspolpracy - czy u Waszych maluchow 2 minutowa drzemka w aucie tez wyklucza spanie pozniej w domu?????? B Mieszko tak miali widze ze Mayeczka to samo 😠 Felicity - gratulacje!!!! To dbaj teraz o siebie dziewczyno na maxa i odpoczywaj ile tylko dasz rade - bo potem to juz wcale nie bedzie jak....❤️ Mama E - nie gniewaj sie na meza tak strasznie, jak to mowia - chlopy takie sa, trzeba im sporo wybaczyc... A Mayeczka calkiem inaczej niz brat - mimo ze raczkuje pieknie do chodzenia sie rwie wlasnie zaczela spacerowac wzdluz kanapy ....Wszystko przez rozwiniete kolezanki :P Lece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braga, ty mi tu tak nie zartuj bo blizniaki sie zdarzaja w mojej rodzinie a kiedys i wrozka mmi powiedziala ze bede miala trojke dzieci, w tym blizniaki!!!! Chyba bym sobie nie poradzila :o spadam do domciu kobietki, moze sie z L ladnie i przyjemnie pogodzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanta moja tez tak ma ze 2 minutowa drzemka potrafi ja strasznie wybic .... dlatego robie wszystko by w samochodzie nie spala ... mama E mam nadzieje ze starania bedą owocne ... my w 2008 bedziemy mieli malenstwo no chyba ze szybiej sie pojawi kochane wpadne jutro bo maz chce jeszcze pogadac pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu E co komu przeznaczone...to i tak sie tego nie ustrzeze. zawsze mozesz zgonic ze ja wykrakalam, ale za swoje wrozby reklamacji nie uznaje. jak sie Oliwka urodzila to szukalam instrukcji obslugi ale nie dolaczyli, moze w twojej sytuacji bedzie inaczej. Moja corcia dala dzis popis swoich mozliwosci, byla tak paskudna ze nerwy mi puszczaly i nie wiedzialam czy plakac czy sie zloscic, ale wygrala rozwaga i krzeselko madrosci. wiec Oliwka pyta sie ile ma siedziec na nim a ja ze tyle minut ile ma lat a wiec 5 minut, a ona ze jeszcze 5 to nie ma, wiec siedziala 4 minuty i 50 sekund......uffff juz spi i teraz jestem w dniu dzisiejszym szczesliwa.ciekawa jestem na jak dlugo krzeselko poskutkuje, bo mam zamiar stosowac je az do skutku i zrobie z tego rogatego stworzonka (po tatusiu, bo to co dobre to po mamusi) aniolka. Pozdrawiam wszystkie spracowane mamusie i zycze duuuuuuzo cierpliwosci, blagam zyczcie mi tego samego. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu E to pogodzenia z najukochanszym sa najlepsze, a przynajmniej moje koncza sie zawsze baaardzo przyjemnie. czasami nawet warto sprowokowac klutnie tak dla urozmaicenia dnia. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zapomnialam sie zapytac: Kobietki znacie jakas dobra sprawdzona ksiegowa gdzies z okolic wschodniego Londynu najchetniej polskie biuro rachunkowe? Cos ta obecna ksiegowa podpadla paru osoba z mojego otoczenia i szukamy kogos. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braga, oj cierpliwosci to nam wszystkim koniecznie potrzeba.... U mnie dzis maluchy byly super grzeczne (Mieszk poszedl spac o 15.30....), ale przez ostatnie dwa dni to malo nie gryzlam scian ze zlosci.... OK, spadam, dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ Braga, skonczylo sie taaaaaak przyjemnie - teraz czekam do nastepnej klutni ;) Niestety polskich ksiegowych nie znam, ale w biurze siedze w Finansie to sie zapytam. Oliwka, sprytna dziewczynka, a diabelki lepiej sobie w zyciu potem radza, warto pamietac jak tracimy cierpliwosc i wlosy sobie wyrywamy. Moja ma zaledwie 17 miesiecy a juz czasami mnie z rownowagi wyprowadza :o ale na krzeselko jeszcze za wczesnie, chyba tak od dwoch latek warto zaczac? No, do mnie instrukcje obslugi tez nie doszly, jakas marna firma .... :D:D:D wszystkim duze 😘 na dobry dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) 🌼 Od jakiegos czasu zagladam na forum i cos cicho tu ostatnio!!!??? Mam pytanko: moze ktoras z Was orientuje sie w sprawie IMPLANTU ANTYKONCEPCYJNEGO???konkternie chodzi mi o sprawy kobiece typu czy ma sie miesiaczke co miesiąc,czy jak cos jest nie tak to objawia sie odrazu czy po pewnym czasie i czy jak IMPLANT jest przedluzeniem tabletek to trzeba przez jakis czas dodatkowo uważać lub sie zabezpieczac?? MOZE KTORAS Z WAS ORIENTUJE SIE W TYCH SPRAWACH??🌼 Pozdrawiam wszystkich😘 Milego wieczoru i spokojnej nocki!!!🌼 ps.u mnie oki.Jeremi wreszcie ma pierwsze ząbki(2 na dole)-i to odkrylam w dzień imienin Super prezencik❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola.ewa
Witam wszystkie obecne i przyszle mamy, dziewczyny moze ktoras z Was pomoze mi. Otoz moja 9cio i pol miesieczna coreczka ma od trzech dni zaparcia. Zrobienie kupy to dla niej wielki problem. Czy znacie jakies sposoby na zaradzenie temu. Za kazda rade z gory dziekuje, ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesola ewo, ja poradzilabym sok z pomaranczy lub pomarancze, na pewno pomoga. Ale i moja, teraz juz 17to miesieczna, czasami ma zaparcia i nie robi kupki przez pare dni i potem samo przechodzi. Dajesz jej wody do picia? Tak jak i u doroslych, dzieci powinny pic duzo wody. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola ewo-ja tez radzilabym podawanie czesto wody,kompociki ze sliwek lub gruszek,cytrusy tez pomagaja.Ja mam 5-miesieczna corcie jak miala zaparcia rozcieczalam jej te soczki.Dzialala tez herbatka rumiankowa.Jablko w diecie maluszkow jest potrzebne o tym sie przekonalam sama. Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek. Ja jakos nie moge sie pozbierac ze wszystkim ,na nic nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola.ewa
Mamo E i Saro26 sprobuje tego co mi radzicie, mam nadzieje, ze pomoze. Jeszcze raz dziekuje za pomoc, wiedzialam ze moge na was zawsze liczyc. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×