Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

totalna beznadzieja normalnie macie chyba czasu za duzo i wymyslacie bzdury 😠 spadam stad bo wole sie swoim dzieckiem zajac niz Was czytac niech sobie ten Wasz topic trwa ile chce ja sie razem z Wami blaznic nie bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Witam z rana Widze,ze byla wojna na topiku,mam nadzieje,ze to juz minelo. Dalyscie sie poniesc emocjom. NIE OCENIAJCIE WSZYSTKICH JEDNA MIARKA!!!Ja jestem pomaranczowa!!!na tym topiku bo jestem tu gosciem i nie zycze sobie,zeby ktos mnie obrazal!!!A jestem tu bo chce wiedziec jak najwiecej,zeby byc dobrze przygotowana jak przyjdzie moj czas. Sztefka-ja nie porownuje Polski-Anglii.Napisalam wyraznie ..co kraj to obyczaj...Wiem jak jest w Polsce bo rodzilam i bylo SUPER-zycze kazdej takiego porodu.A pytam bo chce wiedziec czego moge sie spodziewac w kraju ktorego nie znam.A chce poznac bo zamierzam tu zyc!!I teraz interesuja mnie tutejsze realia. Dlatego prosze o informacje i wymiane doswiadczen na tym topicu,bo Wy juz to przezylyscie.Jesli ktos nie chce nie odpowiada.Pamietam Cie z poprzedniego forum,tez zadawalas pytania tak jak wiele dziewczyn,ktore od niedawna sa matkami. Ktorym serdecznie GRATULUJE i POZDRAWIAM. milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co wogole tak gadacie dziewczyny... obojetnie gdzie jestesmy powinnysmy sie wspierac ... atu widze wrogosc ... smutne to ale niestety mam dwie znajome tutaj z mojego miasta i jedna mnie oszukala a druga jak potrzebuje to sie odzywa .. ludzie sie zmieniaja na emigracji i wlasciwie jestem sama choc mysle ze i tak jest mi tu lepiej bo teraz wiem z kim mialam doczynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Megx... jakos przypadlas mi do serca.Jak zmienic sie na czarny login?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Asiulek 27-masz racje w 100% to ja jestem wazna a reszta sio;) Dajmy spokuj i badzmy ponad tym co nas dzieli.Nie marnujmy czasu na glupoty i wasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleczko musisz sie zarejestrowac jako pelen uzytkownik i wtedy bedziesz czarna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka nie chodzi mi o Ciebie ...poza tym kazdy ma prawo wyrazania swojej opinii i to w sposob kulturalny.... do lekarza juz sie umówilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowo żmijo wiem ze sa tyle ze musisz troche znac angielski bo musza zrobic z Toba wywiad na temat twojego stanu zdrowia tabletki dostaniesz bez problemu ...i prezerwatywy musisz isc do swojej przychodni i zapytac o klinike planowania rodziny tam uzyskasz wszytkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pomaranczowej Zmiji ... tak, plastry antykoncepcyjne sa dostepne. Podejrzewam ze jak z kazda antykoncepcja przypisuje je GP na bezplatna recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 sztefka 😘 nie ma co sie denerwowac, jedza zawsze jedza bedzie ;) Anka z Manczesteru, kochana, tutaj nie zawsze tak jest, a raczej przez barrrrdzo dlugi czas zlosliwych i glupich komentarzy tu nie bylo (nie zdazylam wszystkiego przeczytac bo moderator skasowal), zostan z nami, prosze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Megx,ale gdzie mam zrobic ta pelna rejestracje?? Wiesz jeszcze zrobilam blad bo wpisalam swojego maila i wszystkie wypowiedzi mam w skrzynce.Czujesz jaki smietnik,zwlaszcza ostatnio.Naszczescie nie zrobilam tego na forum dla ciezarnych(uff)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuszczam temat .. Mam was dosc ..!!!!! Teraz doszly czarne nicki ktore sobie folguja na pomaranczowo .. Jak juz sie wyklocicie to dajcie znac na smietniku ciazowym . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, kazda moze miec zly dzien ale po co wyzywac sie na kolezankach? Sztefciu - mozemy nawet sie zjechac ;) juz od dawna o tym mysle ale musze sie jakos pozbierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajgonkaaaaa
gwarantuje wam ze duzo pomaranczowych zleci sie z ogolnego!!!! Mozecie podziekowac wiecie komu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleczka chyba ci sie udalo bo juz twoj nick jeste czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to ze plastry daja po rozmowie z tego wzgledu ze one sa mocniejsze ... wiem ze nie pytalas ... sama swego czasu ubiegalam sie o plastry ale nie znalam na tyle angieslkiego by pogadac z pielegniarka na ten temat ...pisze co mi proponowano... juz sie w takim razie nie odzywam bo co niektorym widze to przeszkadza gdy chce pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kropeczka
chciałabym przewieźć 3000F w samolocie. Czy bedę musiała sie na lotnisku tłumaczyc z e źródła pochodzenia?czy musze zgłosić to celnikom?Pieniążki są dziecka,wiecie,narodziny,chrzciny i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Kropeczko.... nie wiem tego na 100% ale z tego co znalazlam w necie to nie ma ograniczen w ilosci przewozonej gotowki. Jedynie jesli przewozic sumy powyzej 10.000F musisz zlozyc sensowne wyjasnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
There are no restrictions on the amount of money you can bring into Britain. However, any amount of cash over £10,000 will require some explanation by the owner, to the Officer of Customs and Excise at the place of importation or the police, as to why such a large quantity of cash is being carried. If no reasonable explanation is forthcoming, the money will be detained and the traveller will be given a receipt. The traveller will be given 48 hours to furnish an explanation as to why the money is being carried in cash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskowassssssssssss
a jak tam jest z papierosami? ile moge wziasc do samolotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry........ Sztefcia odpuscic trzeba. Smutno sie robi jak sie zaczyna takie rzeczy czytac. Ok.. trzeba isc dalej:):) MamaE jak tam wyjazd:):)Odpoczelas:):):P Ziarenko chyba sie wkupilas moze byc:):)🌻 Asiulek uwazaj na siebie teraz juz tylko odpoczywaj jak najwiecej bo potem to juz sama wiesz:):)Nie zawsze sie uda:):) Modessa jak mozesz odpuscic ,nie odpuszczaj i nie opuszczaj nas:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem jakie sa limity na przewoz papierosow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×