Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

malo brakowalo a juz bym do was dolaczyla... moj misio sie chyba juz wybiera na swiat... do terminu mam jeszcze 6 tygodni :] teraz musze lezec w domu i czekac bo podobno moge urodzic w kazdej chwili a puki co to lece do poloznej bo mam wizyte... wpadne poczytac jak wroce buziaki dla wszystkich mamus :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Czesc dziewczeta, mamuski! Ale tu u Was atmosfera...gnojowisko. Tylko dlaczego? Szanta, wiesz co? U nas na topicu tez byla jedna taka, co to sie nawet nazwac nie umiala i miala jakies dziwne problemy. Coz to byl za tupet i chamstwo! Pierwsza liga. Pewnie osoba, ktora tak tu miesza tez ma problemy z psycha i pewnie cholernie Wam zazdrosci dzieciaczkow, bo sama nie znalazla takiego, co by ja uszczesliwil (ciekawe czemu?). Tajemnicza kobieto, uwazam Cie za wredna dewotke, ktora poza opowiadaniem o swiom uwielbieniu dla Boga (czyny zostawiasz sobie na potem) nie masz nic nikomu do zaoferowania. No nie wiem. Moze troche pojechalam za ostro, na pewno zaraz i ja zostane zmieszana z blotem. "Moja droga" dziwna osobo. Ani ja, ani Szanta nie boimy sie przynajmniej podpisac pod swoimi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ta baba jest jakas naprawde walnieta.... ja z nudow sobie czytam inne topiki i wszedzie ja widac gada normalnie jak by jej ktos mlotkiem porzadnie trzepnal.... az strach.... widzialam jej wypowiedzi nawet na topiku \"Mamy, przyznajcie się, co zrobiły wasze dzieci dlatego że nie dopilnowałyście\" musi miec dziewczyna jkais kompleks chyba :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teoria jest taka ze to maly, gruby, pryszczaty facet, ktory ma porzadne kompleksy na tle kobiet...I stara sie je ponizac, tylko - buhuhuhu - jakos mu to wcale nie wychodzi... Choc tu akurat pisze jak babka, no to moze mala pryszczata babka? juz pare miesiecy temu czepiala sie nas jak rzep, ze takie jestesmy paskudne ze wyjechalysmy, idiotka. No ale co jej zrobic? zlac i tyle...niech sie sama gotuje w tej zolci, jak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Portret psychologiczny kobiety, ktora nie mie sie nazwac: mala, wredna, pryszczata i to jeszcze dewotka, ktora nie ma dzieci....ma straszna prace w Polsce, najpewniej zarabia tyle, co kot naplakal, maz ja zostawil, albo nie-nie miala meza, bo kto by ja chcial, a jej jedyna rozrywka to sluchanie o. Dyrektora i mieszanie w internecie. Nigdy nikt jej nie powiedzial niczego milego, dlatego taka wredna. Kobieto, ktora siebie nie potrafisz nazwac: juz wiemy, ze jestes brzydka, nie zaznalas nigdy slodyczy bycia w ciazy i masz wielkie kompleksy. Ale swiat nie jest taki zly, a ludzie nie sa tacy straszni. Rozejrzyj sie. Dookola moze byc wiele ciekawszych rzeczy niz mieszanie innych z blotem. Posluchaj Mozarta, kup sobie bukiet kwiatow ,powiedz komus cos milego, zrob dobry uczynek... Chocbys nie wiem, jak byla zepsuta, takie zabiegi na pewno Ci pomoga. Z dobrego serca zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co ci biega psychopatko??? zadna z nas nie zebra zato ty sie wyraznie prosisz o porzadnego kopniaka.... Zasrana patriotka sie znalazla!!!!! idz pozawracaj glowe komus innemu bo mnie chce z...ać jak jak czytam te Twoje idiotyczne odzywki.... wydaje mi sie jakas gowniara jestes i ci sie nudzi!!!!! przepraszam was dzieczyny ale nie moge na to patrzec jak widze takie smieci na forum >:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akira
SZanta przepraszam ze pytam ale mam nadzieje ze zartowalas z tym "cos"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akira - przeczytaj post powyzej mojego, bedziesz wiedziec skad sie cos wzielo w moim zdaniu. Staram sie nigdy o czyichs wierzenniach nie wypowiadac pogardliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akira
wiem chcialam sie tylko upewnic ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wojujacy katolik sam pisze \"cos\" to az sie to prosi o komentarz... Mowie, ludzie maja naprawde jajecznice w glowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojujacy katolik
obiecał sie pomodlic o zdrowie naszej sztefki a czy to zle ? Wiesz szanta z całym szacunkiem ,ale naprawde przesadzasz ,czasem mocno przesadzasz Nikt nie kaze ci wierzyc ale wysmiewac sie tez nie powinnas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuła i brak slow
co sie tu wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojujesz szanta
szanta troche pokory by ci sie przydało niewatpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojujesz szanta
ty tez masz jajecznice w głowie ale tego nie widzisz jak wpadniesz w wir szyderstw to trudno ci sie wypetac taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!! Dopiero teraz przeczylama wszytskie wypowiedzi i jestem zalamana tym co sie dzieje!!! Dajcie sobie wszyscy spokoj z sprawami wiary i tym czy ktos jest lepszy czy gorszy bo wyjechal pracowac do innego kraju!!!Kazdy wierzy w co i kogo chce i to nie powinno byc tematem rozwazen na tym forum!!! Ja jestem wierzaca ale nikogo nie potepiam za to ze nie wierzy i nie wyzywam!!!Poza tym skonczylam studia w Polsce(mam wyzsze wyksztalcenie i tytul magistra),zebraczka nie jestem mimo iz mieszkam i zyje w Anglii-zyje godnie i dostatnionie martwie sie czy mam kupic dziecku ubranie czy zaplacic za mieszkanie(teraz to w Polsce to wiekszosc ludzi zebra o kawalek chleba i zastanawia sie jak przetrwac miesiac-trakie czasy)wiec dlaczego ktos zabrania zyc i pracowac Polakom w innym kraju-czyzby z zazdrosci?????????????????????????? Naprawde nie rozumiem!!! LUDZIE DAJCIE SOBIE NA LUZ i NIE WCHODZCIE NA TO FORUM JAK MACIE WYZYWAC I KARCIC LUDZI ZA TO ZE MAJAINNE ZDANIE-glupota!!! Sztefka jak zdrowko!!!🌼 Szanta glowa do gory!!!u mnie dzis tez pogoda do d...:( Pozdawiam i mam nadzieje ze juto juz nie przeczytam nic podobnego!!!Dobranocka!!!:))😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj.... HAHAHAHAHAHAHA!!!!!! az rzeczywiscie wierzyc sie nie chce!!! No ale coz, rozne dziwactwa na swiecie sa. Szanta, ty to czesto take g.... przyklejone do buta masz ;) u nas sie mowi ze to na szczescie, hihihi a tak to jest ze do dobrego zawsze jakies licho sie doczepi! No kochane, jutro lot do Gdanska (do tesciowej) nas czeka... Mam nadzieje ze dobrze sie bedziecie trzymac i za duzo tu nie wojowac, pa pa!!! do szybkiego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Aneczka, rozsmieszylas mnie jak napisalas, ze ostro pojechalas - jakbys kogos rzesa chciala podrapac - jestes uuuuuuuuurocza. A czemu porodu masz sie spodziewac w kazdej chwili? Ulus - GP dopiero 10.04? Powiedz Pani w rejestracji o objawach a na pewno znajdzie cos szybciej. Jak sie czujesz? No Szanta, troche pokory do pieruna - rzuc doktorat, sprzedaj dom i dwa samochody a pieniadze oddaj na cele charytatywne, dwoje udanych dzieci do adopcji i na kolanach zapierniczaj do Polski poszukac miejsca pod mostem. No. Dobranoc kwiatuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Mama E - bezpiecznego lotu! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna, TA!!!! :) Szanta, ale zmywarki nie sprzedawaj!!!! Jak cos to zawsze mozesz biznes na zmywaniu robic no? ;) ale ubawwwwwwwww! ok ide spac, bo od czytania tych glupot to chyba sama latac zaczne (jak golabica) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeee nieee
czy wy myslicie ze miec doktorat dwa auta i dom i 2 dziecito jakies wielke alllo? a jak ktos ma tytuł profesora to co on ma robic ? chodzuic na rzesach i plus innym magr i dr w twarz ale wy proste jestescie mama e chciałam zauwazyc ze g....jeste ktos taki jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeee nieee
bo ja wiem czy te dzieci taki udane matka mówi o nich ze petaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna- bo ja straszny nerwus jest i czasem mnie ponosi na ogol jestem spokojna ale zdarzaja sie mi nie przyjemne wybuchy a jesli o porod chodzi to tydzien temu spedzilam 3 dni w szpitalu i mialam juz skurcze co 2 miuty (w 33 tygodniu) teraz juz do konca ciazy musze odpoczywac, z pracy juz tez wzielam urlop, do tego dzidzia jest calkiem duza a ja malutka (doslownie) i polozna obawia sie ze moge urodzic w kazdej chwili wiec umieram z nudow lezac caly dzien w luzku ale zdrowie dziecka jest teraz najwazniejsze pozdrawiam wszystkie mamusie...... :] juz niedlugo do was dolacze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Tak, tak uwazam. Sama chcialabym te wszystkie rzeczy miec. Wiele nie brakuje ale na doktorat np raczej sie nie porwe. A dzieci jak to dzieci - petaki i robaczki kochane❤️ Jak dzisiaj pieknie. Szanta bedziesz miala cudna pogode na wyjazd - jutro ma byc tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Aneczka - strachu sie najadlas co? Ja mialam to samo w 26tc. A teraz jak jestes w domu twoj "adorator" Cie odwiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanna: dokladnie w zyciu tak sie nie balam zwlaszcza ze zdazylam sie nasluchac krzycacych radzacych przez te 3 dni... a co do adoratora to niestety bywa w zyciu ze go nie ma :( ojciec dziecka o nim nie wie i nie bedzie wiedzial (dowiedzialam sie ze ma juz zone i dziecko i zerwalam z nim a potem sie okazalo ze jestem w ciazy) spotykalam sie potem z kims juz bedac w ciazy i wiedzial o dziecku ale byl zbyt wielkim tchorzem i zostawil mnie w najgorszym momencie... nawet nie przyszedl do szpitala mnie odwiedzic bo powiedzial ze musi jechac do kolegi w londynie :( jestem zalamana bo nie moge o nim zapomniec a on wogole sie nie odzywa i najgorsze jest to ze nie mam go prawa nawet za to winic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
To nie bedziesz sie starala o alimenty od ojca dziecka? A na stara milosc najlepsza jest nowa milosc. Po porodzie jak juz dojdziesz do siebie, wrocisz do dawnej sylwetki, odzyjesz i znowu sie zakochasz. Czy wiesz ze kobieta po urodzeniu dziecka jest ladniejsza? Roznie to ludzie nazywaja - dojrzaloscia rysow, rozswietleniem twarzy, miloscia w oczach jakby tego nie nazwac kobieta jest atrakcyjniejsza. Wlasnie nie moge zrozumiec po co niektore kobiety krzycza przy porodzie. Traca niepotrzebnie sile i nie moga sie skupic na parciach. Ze mna rodzily 3 inne kobietki ( w osobnych pokojach), ale zadna z nas nie krzyczala. Aneczka uwierz mi ze nie ma powodow do krzykow i sie nie boj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zbyt skomplikowane, nie chce za duzo mowic dopuki nasza \"przyjaciolka\" sobie nie pojdzie w kazdym razie tak jest bezpieczniej dla dziecka i dla mnie a alimanty nie sa warte tego stresu ktory moglby mnie czekac np zgoda na wydanie paszportu itp.(a rozwazam powrot do polski) nie chce miec z gnojem juz nic wspolnego oszukal mnie, moja rodzine, swoja zone i dziecko wiec nie potrzeba mi takiego ojca zeby jeszcze i moje dziecko oklamywal albo nie daj Boze zabral !!! umarlabym wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie porodu bo ja jestem naprawde malutka i drobniutka... a wszycy lekarze i polozne mowili ze dzidzia jest calkiem spora i boje sie ze moga byc jakies komplikacje.... przed porodem wazylam 48 kg przy wzroscie 156cm a teraz waze 60 kg z tm ze tylko brzuch mi urosl a reszta ciala jest tak jak byla (dzieki Bogu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Czesc dziewczyny. Pozwolicie, ze sie wtrace? Aneczka, ja kiedys mialam dobra kolezanke.Asia miala chlopaka, ktory dla mnie byl strasznym egoista i cepem, ale do Asi nic nie docieralo i chodzila z nim chyba od podstawowki (nie przesadzam). Po maturze Asia powiezdziala mi, ze jest w ciazy, to ja jej facetowi, ze jesli kiedys ja skrzywdzi, to na pewno pozaluje. Nasze drogi sie rozeszly, ale po roku Asia powiedziala mi, ze ten sk...syn ja zostawil. Po prostu ja ZOSTAWL!!!Z malenkim dzieckiem. Asia w ciagu roku podjela decyzje o wyjezdzie do Niemiec, do pracy. Teraz jest super ustawiona, ma super meza i drugie dziecko w drodze. Powiesz szczesciara? Ja mysle, ze to nie szczescie, tylko kazdy ma jakies gorsze i lepsze chwile. Ten, kto teraz troche sie pogubil, za jakis czas narodzi sie na nowo, bo zmienia sie okolicznosci i podejscie do roznych spraw. Chodzi mi o to, ze mozesz miec ciezko, ale wszystko sie ulozy. To tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wierze w to ze czlowiek musi byc nieszczesliwy przez cale zycie, jedyny problem w tym ze same wiecie jak to w ciazy jest wszystkie problemy robia sie 2 razy wieksze a ja tu sama jestem tylko z tym moim brzuszkiem i jest mi strasznie przykro ze nie mam nikogo kto moglby sie cieszyc moim malenstem ze mna dzieki za dobre slowa to naprawde wiele znaczy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×