Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość forummmmmmmmmm
ma to do siebie, ze kazdy moze to czytac, a nie tylko ci ,do których tekst jest kierowany Ja równiez nie miałam nic do Polaków na emigracji dopóki nie zobaczyłam jak oni na polskich forach wypowiadaja sie o Polakach o i o Polsce Uwazam, ze ci, którzy psiocza na Polskosc powinni nie miec prawa powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
a ten chwascior ii tu zapuscil korzenie????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzana30
a "spytala sie" to po polsku? Aneczka, masz rzeczywiscie racje co do alimentow i zwiazanych z tym innych konsekwencji. A ze z brzuszka cieszysz sie tylko Ty - no przeciez to wystarczy. Bedzie Wam fajnie we dwoje, zobaczysz. A na swojego zyciowego partnera warto czekac - zobacz, ja spotkalam go tutaj w wieku 30 lat a w ubiegla sobote pobralismy sie. Warto czekac i nie zadowalac sie byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
0! Hipokrytke zwineli hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ty masz 30 lat Zuzanna, a kiedys bylas Zuzanna18 :p ;-). Wszystkiego dobrego mezatko, duzo szczescia na nowej drodze zycia. Jak sie czujesz w nowej roli? Jak wygladal Wasz slub? Pochwal sie ;-). Duzo rodzinki z Twojej strony sciagnelas? Sorry ze taka wscibska jestem. Troche mnie nie bylo i chyba dobrze bo bym sie jeszcze z kims poklocila. Rzeczywiscie sie gowna przykleily. Piekna pogoda dzisiaj. Trzy goziny na spacerze bylam. Nogi mi do tylka wlazly :P. I placz wielki, gdzie mama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Dzieki dziewczyny! Tak, ja mam 30 lat - 18 to moj szczesliwy numer, ale ktos go zajal. Madzik to Ty sama na spacerze bylas? Slub bardzo kameralny - urzad, wloska kuchnia i do domu. Muminka oddalismy na ten czas do opiekunki. Baaardzo mi dobrze w stanie malzenskim. Madzik, duzo Polakow mieszka w Shefield?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zupelnie sama to nie, z Malym. Wracalam biegiem, bo myslalam, ze moje dziecko z glodu kocyk zje - stracilam poczucie czasu. Wlasnie taki slub chcialabym miec, zadnych tlumow. Czy duzo Polakow? Hmm, sama nie wiem. Brakuje mi porownania z innymi miastami. Mysle, ze sporo. Polowa fabryki Cadbury to Polacy :D :D, zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zupelnie sama to nie, z Malym. Wracalam biegiem, bo myslalam, ze moje dziecko z glodu kocyk zje - stracilam poczucie czasu. Wlasnie taki slub chcialabym miec, zadnych tlumow. Czy duzo Polakow? Hmm, sama nie wiem. Brakuje mi porownania z innymi miastami. Mysle, ze sporo. Polowa fabryki Cadbury to Polacy :D :D, zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny, u nas jak zwykle sajgon przed wyjazdem :) Aneczka, na forum rzeczywiscie w ogole lepiej sie nie zaglebiac w szczegoly osobiste, pomaranczki czuwaja! Zuzanna- lepiej sie glosno nie przyznawaj ze oddalas synka do opiekunki na czas slubu, bo wystapia o odebranie ci praw rodzicielskich, albo co... Dobra, zarty zartami, wojna postu z karnawalem, a ja mam 5 toreb rozgrzebanych :D Uciekam do pakowania i do obiadku ktory mi maz pracujacy przygotowal (:D)... Mama E - widze ze sie pofatygowalas takze na inne tematy :D niezle jaja, nie sadzisz?... Dobranoc, nastepne pogaduchy to juz z Polski, o ile mnie przez granice puszcza, na wszelki wypadek cicho sza, nie powiem ktoredy jade ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Dziewczyny!!! Mam pytanko:czy ktoras z was dostala list zze spotkaniem na Ultrasoun"US Spine"gdy dziecko mialo 3 miesiace???bo zadna z moich kolezanek nie dostala a ja dostalam??!! Zuzanna30!!!Jeszcze raz gratulacje z okazji zaslubin-swszystkiego naj na nowej drodze zycia!!! Ja czuje sie teraz dobrze niec mi nie jest ale mam stracha zeby ten atak sie nie powtorzyl!!!doczekam do 10.04 bo naszczescie niespodziewanie moja siostra przyleciala(zeby zobaczyc siostrzenca:))❤️)wiec jestem spokojniejsza!!! Aneczka-glowa do gory jescze wszystko sie ulozy i bedzie ok.😘🌼 Naprawde jakis dziwny Sajgon sie zrobil na tym forum!!! Czy nbie mozna takich ludzi co pisz beznadziejne i obraźliwe rzeczy zablokowac??? To starszne jeszcze jak sie obraza kobiety w ciazy, matki karmiace,matki i niepotrzebnie je stresuje!!!Ktokolwiek jest tym patriota co gardzi emigrantami jest strasznym egoista i podlym czlowiekiem!!! BRAK SŁÓW!!!:( najlepiej nie zwracac uwagi na takie teksty odrazu wykasowywac i juz!!! Szczesliwej i bezpiecznej podrozy podroznikom:)))))))🌼 pozdrawiam!!!Dobranoc!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Ulus - jeszcze raz dziekuje🌼 Nie mamy w planie takiego badania o jakim piszesz. Hmm, czy podczas badania cos sie lekarzowi nie podobalo? np motoryka albo odruchy malenstwa? A moze jednak to rutynowe badanie i nie ma co sie przejmowac. Kiedy macie to badanie? Jak pojdziesz do lekarza w swojej sprawie to nie zatajaj niczego (objawy) ze strachu ze cos znajdzie - OK? Spisz sobie na kartce zebys o niczym nie zapomniala. Pozno juz, dobranoc dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKIRA
JA DO TEJ KROWY CO TO POZJADALA WASZYSTKIE ROZUMY:MOJA DROGA ZEBY WYEMIGROWAC TO TRZEBA MIEC JAJA!TOBIE SIE WYDAJE ZE TO TAKIE PROSTE?WIEC SPROBOJ!JESTEM PEWNA ZE WROCISZ DO POLSKI SZYBCIEJ NIZ CI SIE WYDAJE BO TWOJA ZGORZNIALOSC NIE POZWOLI CI PRZETRWAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKIRA
ZANIM KOGOS OBRAZISZ ZASTANOW SIE KILKA RAZY,PAMIETAJ TO CO DAJEMY WRACA DO NAS I NIE CHODZI MI TYLKO O DOBRO..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKIRA
FORUUUUUUUUUUUUUUUUUM CZY JAK CI TAM-MI DO POLSKI NIE SPIESZNO PRZEZ TAKICH BUCOW JAK TY........I TOBIE PODOBNYCH,ACH TA POLSKA ZJADLIWOSC.POZDRAWIAM POLAKOW Z JAJAMI!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie :) kurcze, nie mam czasu do Was pisac, bo co siade to zaraz ktos mnie wola. Wiec choc troche mam czasu w srodku nocy. Ktos nam tu chce troche pomieszac, ale my sie nie damy, prawda? MOj sposob jest taki, zeby nie reagowac na niegrzeczne zaczepki, tak jak z malym dzieckiem, jak sie znudzi to przestanie. Zuzannna witam wiec w gronie mezatek (przepraszam ze tam pozno) i gratuluje. Kurcze ja tez juz niedlugo bede musiala zmienic nick na 27. Latka leca... :( Aneczka niezbadane sa koleje losu. Glowa do gory, brzuszek do przodu - wszystko sie ulozy :) Szanta szczesliwej podrozy zycze - dobrze ze limitu bagazu nie masz, bo z dwojka maluchow to troche sie wam uzbieralo tego pewnie. MAma E juz w Polsce? Jak tam POlskie moze? Gdansk jest piekny... ostra wymiana zdan przyslonila tematy bobasowo- mamuskowe. a ja mam jedno takie pytanie z tej serii :) chodzi mi o banany :) moja dzidzia je uwielbia, a na babyboom pisza ze powinno sie je dawac dopiero od 10 miesiaca. Czy ktos wie czemu? mi sie wydaje ze akurat banany sa pyszniutkie i zdrowiutkie. takie zarenko watpliwosci tylko mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Malgorzatko - bardzo dziekuje! W sprawie bananow - przychodza mi do glowy tylko dwa powody - sa ciezkostrawne i maja alergizujace wlasciwosci ale skoro Julka dobrze je znosi to chyba nie ma powodu zeby jej odmawiac bananka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mateczki z Polski! Jakos mnie wposcili ;) no ale to moze dlatego ze lecialam na wlasnych skrzydlach golebicy. Gdansk sloneczny ale zimny, brrrrr! dzisiaj bylysmy w Sopocie na spotkaniu z inna forumkowiczka i jej dzidzia! Fajnie bylo!!!! Madzik, no dlugo cie nie bylo!!! Malgorzatko, ciebie tez tu brakowalo!!!! A z bananami, jak tez i innymi przysmakami, to w roznych krajach sa rozne teorie. Ja na paczatku oszalec chcialam bo sluchalam rad z Polski, Wloch i UK - na koniec ide na instynkt. Mysz tez lubi banany i normalnie je gryzie jak dorosli. Mozesz zawsze Julci dawac i uwazac czy ma jakies niechciane reakcjie. Niech je co dobre serduszko!!! Ok spadam bo mnie tu podgladaja z kim tu pisze, hihihi tesciowa chyba zazdrosna ;) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Pozdrowienia dla Sztefki😘 MamaE juz w Polsce :):) Szanta nie wiem czy juz w drodze czy na miejscu :):) My lecimy we wtorek juz sie doczekac nie moge:):) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tesciowa pomaranczko jakos ciezko cie zrozumiec:P:P Jak juz chcesz cos powiedziec to bardziej zrozumiale prosimy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Czesc mamuski! Tak milo sie tu zrobilo, a nikt nie pisze? Ja wlasciwie mam pytanie: robimy z mezem wyprawke dla naszego pierworodnego (lub pierworodnej) i zastanawiam sie nad taka rzecza, ktora tutaj nazywa sie sleeping bag, czyli zwyczajnie-spiworek.Czy uwazacie, ze mozna go kupic, tzn, czy jest bezpieczny i wygodny (zarowno dla dziecka jak i opiekuna)? A moze jednak lepiej uzywac tradycyjnego kocyka? Pozdrawiam PS. Zuzanna, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie kupilam ta sleeping bag co prawda nie wiem jak to wyglada w praktyce ale czytalam ze jest calkiem przydatna bo dzidzia podczas snu nie skopie z siebie kocyka i nie bedzie jej zimno :] pozdrawiam was mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Czesc Aneczka. Wlasnie, ja tez czytalam, ze to jest calkiem fajne, ale ciekawa jestem, jak to wyglada w praktyce? Wiesz, moze sie okazac, ze lepszy jest kocyk. Poczekajmy, moze jakies doswiadczone mamuski cos dorzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×