Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Witam powiew morza🌻i jastrzebski klimat🌻 bylem w tym motto wypilem sobie dwa zywczyki i juz w domciu jestem, po drodze zrobilem zakupy ,nalalem paliwka i teraz napije sie jeszcze jednego zywczyka;) Miłego wieczorka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Robal tak sobie myslę, że wszyscy którzy wczoraj pałali zapałem - dziś o topiku zapomnieli :P A dla mnie to taka forma rozrywki po męczącym i trudnym dniu... której sobie nie odmawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na topicu poznym wieczorkiem ,kyrde nikt sie nie wymienił zdjeciami;) Oj robaczku Ty to masz zycie pizza ,piwko w motto A tak na marginesie gdzie Motto? Ja grasuje w obszarach jaru pud Lider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapatki malutka wyspij sie ,kolorowych snów . Ja tu jeszcze poczytam o indeksie glikenicznym produktów . Nie potrafie nic zjesc bez tej wiedzy :classic_cool:odbija mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motto to taka przytulna knajpka na Wroclawskiej.Obok Beskidu;) Do lidera czasami w lato ale jakos mi sie tam nie podoba za duze;) ale sałatke z krewetkami maja dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybki to ja łowie i przyzadzam na roznorakie sposoby tak wiec na pewno znajdzie sie jakis Twoj przysmak.a zaproszenie jak najbardziej jak sie tylko sezon zacznie na rybki. czesto jezdze na bukow i na okoliczne jeziorka tam rozbijam namiot i siedze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bukowie gonia wędkarze tych co na rowerkach odpoczywaja w ubiegłe lato na mnie krzyczeli :( Ale, palki dzielnie udalo mi sie zdobyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadasz:) heh ja jestem w zarzadzie bukowa i jestem tam zawsze a jak łowie to z tego duzego pomostu.czesto tez na kasie siedze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehehe no proszę powiedz ,kiedy bedziesz na kasie to moze bede czuła sie bezpieczniej przepływajac koło tych szalonych wędkarzy :) Uciekam juz spac miłej nocki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo hej gotowi do pisania? żyjecie? słoonko dziś świeci a ja siedzę w pracy i jestem zła zamówiłam drzwi wejsciowe meili je zamontować we wtorek, dzownią ze im sie auto zepsuło jak jechali do mnei z drzwiami, dzisiaj mieli przyjsc o 9, dzownią ze drzwi nie mają bo nie ma na stanie, jak nei ma jak mi już je podobmo wieźli, o 11 maja przywieźć inne, wypierdziele ich jak mi sie nie będa podobać wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Destina, sorrrrrry...dopiero jak teraz na forum Cię zobaczyłam to sobie przypomniałam że zdjęcie mam ci wysłać....wiesz, stara już jestem...skleroza i te sprawy... :P Dzis jestem weselsza...mój ukochany skalar Sis czuje się lepiej już dzisiaj jadł...to dobra oznaka, wyglada też lepiej. to musiała być jakaś infekcja po prostu albo znalazł i zjadł coś nieświeżego....w każdym razie mu przechodzi. Moje dzieciaczki same w domku....ciekawe co tam broją....ciekawe czy mam do czego w ogóle wracać po pracy....:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj namiar gdzie Cie znalesc dokładnie ..jade zaraz do superku to bede w poblizu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalku, ja wiem gdzie nasza destinka pracuje, nawet tamtędy wczoraj samochodzikiem przejeżdżałam :P ale niestety nie mogę dać namiarów bo mnie do tego nie upoważniono :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie Robal łazi mi po biurze hehehehe przylazł ale go nei zadepczę ;) bez kawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Widzę ze dziś humorki dobre.Pogoda ładna to i humory dopisują.Kurde mam mało czasu bo jednocześnie gotuję obiad,zajmuję się 2 i półletnia córką isiedzę na kompie,chyba dostanę rozstroju nerwowego bo mała ciągle mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×