Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Wiiiitam, ja własnie zażeram rogala z czekoladą i kawkę popijam...to sniadanko. Po wczorajszej 1,5 godzinnej gimnastyce ekwilibrystycznej przy obcinaniu psa i dopasowywaniu poz swojego ciała do jego akuratniego widzimisię mam takie zakwasy, że boli mnie wszystko....nawet szyja mnie boli....masakra :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka🌻 Wy to szybkie jestescie na te sniadanka:)ja mam ochote na zupke chinska taka zarabiscie pikatna wlasnie taka kupilem teraz ja doprawie na ostro i ...... Miłego Dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah a ja własnie wychodziłam do sklepu po zupkę bo też jakoś mnie na nią wzięło ale chyba będzie to ser w ziołach :) a ja zmarzłam w drodze do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobita ja też kiedys obcinałam swojego psa :( niestety w zeszłym roku jak panowała parwowiroza w J-biu mimo szczepionek nasz NOrdzik zdechł ;( ale się napłakałam, zwłaszcza jak mieszkał z nami od maleńkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję, Destinko....chyba serce mi pęknie jak przyjdzie mi się kiedyś rozstać z moim Fidusiem :O . Mam go też od maluszka-wzięliśmy go ze schroniska jak miał 4 tygodnie, teraz ma 2 lata i jest przyjacielem całej rodziny :D . Ja kocham zwierzęta.....bo one potrafią kochać tak całkiem bezinteresownie....zawsze miałam jakies zwierzaki w domu i to zawsze ja byłam prowodyrem działań spiskowych w celu wprowadzenia zwierzaka do domu (mój mąż zachwycał się dopiero po czasie lub wcale :P). Od myszek , szczurków, chomików poprzez papugi, koty i psy przybłędy....a teraz mam ryby i psa....na więcej nie mogę sobie pozwolić ze względu na to , że Kasia jest alergicznym dzieckiem. Kufa, allle mnie wszystko booooli....łóżka potrzebuję a tu trzeba siedzieć na krześle-obrotowym... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi nie mów, dobrze że mam golfik dzisiaj bo zimno :( poszłam do sklepu i kupiłam sałatkę grecką :D właśnie będę jadła więc ciiii hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
Dzien dobry wszystkim:) ja dzis zaszalałam...wlasnie wstałam,dobrze że dziś na 14 ide to mogłam sobie pozwolić :) Fajnie Wam kobietki z tymi pieskami,ja to mam taką alergie że nie mam szans na zwierzaczka... jak byłam mała próbowałam-myszki, chomiczki...ale mnie do szpitala odwozili... chyba tylko rybki mogłabym mieć , ale rybek nie poprzytulam i nie pogłaszcze... Lece na sniadanko...Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieeeeknie alez rybki są extra ja lubię wieczorem właczyc same akwarium, zero innych swiateł siadam w kącie łóżka sama otulam sie w kocyk i oglądam sobie jak moje sumiki sie przytulają pyszczaki gryzą, glonojady gonią po szybie i już robi się romantic hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
DEstina ładnie to opisałas...az mi sie spoobalo;) Ale w moim pokoiku znalazloby sie miejsce chyba na małą szklana kule i jedną złotą rybke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieeeknie >>>> u mnie też nie ma za dużo miejsca ale 100 litrowe akwa stoi sobie na komodzie :) do tego w misce pluska się żółw ( akwa ciekło non stop ) no i to wszystkie moje zwierzaki, zamierzam sobie sprawić gekona ale boję się hodowli swierszczy a coś musi jeść a ja nie mam czasu dymać codzien do zoologicznego po 3 swierszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się obijacie, nic nie napiszecie a mnie tu juz trafia coś z nudów wrrr pamiętacie gdzie jest tstronka z emotami z O2? bo mni siem straciła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie piszę, bo się załamałam -policzyłam ile będę musiała dziś na poczcie zostawić-rachunki... :O...1250 zł rachunki +przedszkole+paliwo do autka....porażka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhuhu a ja wolę już o tym nawet nie myśleć ale nie jszt źle :) zawsze ustalę sobie limt z $$ a i tak wydam więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
Nareszcie w domku:) No i mam już te roletki:) I tradycynie siedze i prace pisze...:O aLE jeszcze jutro i przerwa świateczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co? nie wiesz za co? Robal taki \"duży\" chłopczyk a taki niegrzeczny :P reszta baluje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto:) ja dopiero z pracy zciagnalem ...caly dzien ale za to owocny w sukcesy :) Jutro sobie odbije i poleniuchuje... Milego wieczorka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale zaraz idę do wanienki :) Kobita gdzies się pewnie kręci po caffe z ciekawości też gdzieś polazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
Dzien doberek 🌼 Lece na zajecia ,ale głowa mi peka...:( i jeszcze deszcz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i co znów mam zacząć monolog? deszcze jest i Destinka przygnębiona bo złą noc miała :( co zrobić :( kto mnie psytuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobita zparacowana, kochana wpadnij do mnei na kawkę z sokiem malinowym i whisky :) ludzie topik nam umiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co umiera :P nic nie umiera!!! Masz wiecej tego soku :) dzis chyba dam rade ... Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×