Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Gość No to pieeeknie
nie umiera nie umiera:) ale ciśnienie jakies nie takie...bo głowa pęka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, koniec chichichichi i chachachacha........ Idziemy jutro na piwko, Robal .....zaproponuj jakąs miłą knajpkę, my z Destinką już omówiłyśmy na gg możliwość jutrzejszego wyjścia :P . Czekamy na propozycje i chętne osóbki do poklachania o dupach marynach w jutrzejszy wieczór......... Ja poponuję Roger albo Fama....czekamy na inne propozycje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
Kobitka ja chętnie:)) Roger super;) Jesli tylko sie zgadzacie na moje towarzystwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto przytaszczy swoje 4 litery-będzie mile widziany :D :D :D..... tylko poczekajmy na robalka-on ma lokale obcykane to jeszcze poczekamy co zaproponuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Robalek gdzie siem podziewasz hehehe czekamy :D a mi się nudzi jak jasna cholera! o! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka jestem 🌻 ja tam jestem otwarty jak roger to roger wszystko jedno gdzie jak w milym towarzystwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oki, jak tam reszta tubylców się zapatruje???? czekam na zgłoszenia....kto będzie i o której godzinie się spotykamy w Rogerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę ok.20 godzinki się pojawić....tylkojak się poznamy wszyscy???zdjęcia zdjęciami....a w życiu różnie bywa :P Destinka-gadzinko, gdzie jesteś i o której będziesz jutro w Rogerze??? To już nas jest trzech...no to pieeknie się jeszcze zapowiadała to już będzie całe stado :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge byc o 20 w rogerze spox,heh jak sie poznamy:)mysle ze w srode za wiele narodu tam nie bedzie wiec chyba damy rade;) ja pewno bede pil zywca wiec to bedzie znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alllle numer będzie jak wejdę a tu sami wypakowani faceci przy żywcach.... :D acha, bez Destiny się nie ruszam.........teeee, gwiazda ....gdzie Cię nosi........że cię na caffe nie ma........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, i jeszcze jedno....nie jezdem żadna blond lala z 3-centymetrowymi tipsami w różowych ciuszkach tylko zwyczajna kobita...... :P mam nadzieję, że się jakoś dogadamy bo oprócz tego wszystkiego to ja jakaś trochę dzika jezdem......:D :D :D hej, kobity.......no zgłaszać mi się tu, bo co mężowi powiem....że co, z obcym facetem na piwsko idę ;)??? jeszcze co najmniej ze dwie....czekam.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem kurcze za chwilę się z Wami dogadam bo mała wojna w domu :( wrrrrr idem się napic :P piszta cosik kobita weź mi zarzuć ten link co w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy lepiej czy nie :( bo jak juz mi się wydaje że wszystko OK to nagle zaczyna się to ze zdwojoną siłą :( ale bierze już leki więc trzymajcie kciuki. A gdzie mój ulubieniec Robalek się podziewa cio? Uciekła mi bestyjka hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , ja też się zrywam ---jeszcze gary pomyć i do łózia.... acha, Destina...piszesz się na 20 godzinkę do Rogera??? bo z Robalem ustaliliśmy , że tak się spotkamy... o 20 w Rogerze...jak ktoś jeszcze przyjdzie to będzie fajnie, a jak nie to się schlejemy i tyle....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam byłam odreagować w wannie wczorajszą noc i dzisiejszy dzioneka teraz siedze w samym ręczniku więc nie podglądać :P co do Rogera to ja bardzo chętnie ale ja nie wiem konkretnie o której wróce z tego spotkania. mam nadzieje ze posiedzicie tam długo jakbym nie wyrobiła się na 20 . No chyba ze wymienimy sie nr telefonów i ja kbede wracała to dam Wam znać. Ale mnie nie wystawcie :P bo was znajdę i się zwalę Wam do domku a z pustą flaszeczką nie przyjdę :) Chciałam zaznaczyć ze mogę być po kilku piwkach więc moge mieć humorek. z reguły niepiję ale po to są reguły by je łamać :) Noooo nie chce zrobić złego wrażenia :] Wogóle słucha mnie ktoś tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucha słucha:) wiec jestesmy umowieni:) bede napewno o 20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorki takie jaka pogoda:) czyli wysmienite:) Pozdrawiam i milego dnia zycze🌻 zaraz sie biore do wodzislawia[jak ja uwielbiam tam jezdzic]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie , ludziska....o 20 w Rogerze....acha, robal ... z tym kwiatkiem to chyba tak serio, co? Bo co se myślisz, że ja będę od stolika do stolika chodzić i patrzeć czy chłop żywca pije??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×