Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchacha

Prostowanie włosów na stałe u fryzjera-ktos miał??

Polecane posty

Gość Wiola Wasek
Ja miałam i muszę przyzna, że byłam miło zaskoczona. Trochę mnie to kosztowało, ale efekt po keratynowym wygładzaniu włosów był niesamowity i utrzymywał się przez kilka miesięcy. Zabieg ten wykonała Pani Marlena z salonu Gnatyshyn znajdującego się przy al. KEN 36A. Kobieta naprawdę dobrze zna się na fryzjerstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostowanie powinno być wręcz zabronione! Tak niszczy włosy, że oh... sama co prawda mam suszarkę w domu, jednak tą taką fryzjerską, kupioną w fryzomanii wiec nią szybko suszę włosy i wydaje mi się, że tak ich nie niszczy. bo te zwykłe sklepowe to sprawiały, ze suszyłam włosy nawet pół godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1973
Masakra co piszecie. Kazdy ma inne wlosy iinny efekt wychodzi. Najwiecej bredni pisza te osoby ktore powtarzaja niepeawdziwe plotki i niecmaha pojecia o prostowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto to zrobić jednak w profesjonalnym salonie. Ja też mam taki sprawdzony http://www.beauty-center.pl/ i moim zdaniem w Szczecinie najlepszy. A depilacja laserowa to jednak podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Jank
U mnie efekt po keratynowym prostowaniu utrzymał się ok 5-6 miesięcy. Ale wiele zależy od tego jakie masz włosy no i przede wszystkim i jakiego produktu użyjesz. Jak mam płacić już tyle kasy to nie chce ryzykować i tu zdałam się na moją panią Asię która pracuje na True Keratin. Polecam jej salon w centrum Szczecina - www.pasja.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą opcją na proste włosy to właśnie keratynowe wygładzanie włosów, który jest zabiegiem mającym na celu nie tylko wyprostowanie włosów, ale również odbudowę struktury włosów. Obecnie jest to najlepsza alternatywa dla prostownicy czy sztucznych chemicznych preparatów prostujących, po których można naprawdę mieć zniszczone włosy. Ja mam swój sprawdzony salon Gnatyshyn na Ursynowie i swoją sprawdzoną stylistkę Irenę, która doskonale ten zabieg przeprowadza. Warto właśnie do niej się zapisać http://gnatyshyn.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na keratynę do JLD na puławską. Podoba mi się po tym zabiegu fakt, że mogę dowolnie modelować włosy, a po umycia nadal są idealnie proste. Np. do biegania zakładam opaskę ivybands zamiast dradycyjnej gumki, a potem wszystko wraca do "normy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ale prostownica ogólnie tak mi zniszczyła włosy że prawie nic nie mam xD Plus wyrywające gumki do włosów :( Ogólnie polecam tylko Ivybands jesli chodzi o opaski, bo jedyne jaki mi nie wyrywają włsosów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaśkaaa
Ja słyszałam o tym prostowaniu tyle, że strasznie niszczy włosy i kolor schodzi. Mi się takiego nic nie stało ale ile włosów straciłam to poezja. Teraz muszę tylko nosić opaski np IvyBands żeby jakoś wyglądać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka250
Cześć, jestem świeżo co, drugi raz, po encanto (w salonie) - mam gęste, długie niemal do pasa, farbowane na blond (właściwie blond sombre) włosy, falowano-kręcone, puszące się niemożliwie od deszczu - i keratyna miała je ujarzmić. Strasznie długo to trwa (ok.6 godz.), śmierdzi niesamowicie, podrażnia oczy, trochę dusi (maseczka na usta/nos niewiele pomaga), ale da się wytrzymać... Włosy po zabiegu są gładkie jak po starannym wyprostowaniu prostownicą, przy głowie wręcz przyklepane (to mija po myciu). Ważne -rozjaśniło kolor o jakiś ton-dwa (mi to nie przeszkadza,bo miałam ciemny blond u góry), dociążone, nie puszą się, mimo deszczowej pogody. Związałam do spania po zabiegu i nic się nie stało. Zobaczymy, ile tym razem potrwa, bo ostatnio (mimo stosowania odpowiednich preparatów ) efekt trwał taki super kilka tygodni -maksymalnie 3 miesiące,żadne sześć :-( Zapłaciłam 400 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka była i jest zadowolona. Oczywiście trzeba przygotować się na niezły wydatek. Jeśli chodzi o ciemne włosy to wiem że nie ma problemu nawet z prostowaniem farbowanych. Mogę jedynie podpowiedzieć żeby pod żadnym pozorem nie prostować włosów blisko skalpu bo daje to efekt przetłuszczonych włosów których jak wiadomo umyć się nie da. Ale dobrze wykonany zabieg sprawia że włosy wydają się odżywione i błyszczące. Jeśli ktoś jednak nie jest zdecydowany polecam olejowanie włosów olejem kokosowym. Ten akurat pasuje do wszystkich rodzajów i ma też wiele innych zastosowań. Wrzucam link może się przyda :) Pozdrawiam. https://100club.pl/artykuly/10-kosmetykow--ktore-zastapi-olej-kokosowy,469.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi prostowanie keratynowe włosy rozjaśniło, nie wiem jakim cudem, ale z jasnego brązu, zrobił mi się ciemny blond, także jeśli się nie boisz;-) Ja korzystałam z kosmetyków amazon keratin, a raczej mój fryzjer ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Częstochowie w Magii Urody. Fryzjerka użyła preparatu firmy Alfapart. Dla poprawy struktury włosa zakupiłam zarówno szampon jak i odżywkę tej firmy. Niestety zbędne koszty. Na całość wydałam prawie 500zł a efekt utrzymywał się przez kilka dni:( Najgorsze jest to, że od czasu zabiegu minęło sporo czasu a ja włosy muszę myć codziennie i obowiązkowo prostować. Włosy są dziwne, nie umiem dokładnie określić co jest nie tak. Niby się nie przetłuszczają, ale rano nie wyglądają na zbyt świeże. Wcześniej myłam włosy co 2-3 dni i po modelowaniu i prostowaniu efekt utrzymywał się do kolejnego mycia . Teraz mam włosy dziwnie napuszone i jakby nie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę szkoda, że się tak rozczarowałaś bo wiadomo, że jak się płaci takie pieniądze to oczekuje się jednak innych rezultatów, ja jestem wielką fanką prostowania keratynowego i efekt się super u mnie trzyma no ale mam swój sprawdzony w Warszawie salon http://studiourodysophia.pl/ i nie wyobrażam sobie nawet ich zmieniać tym bardziej, że cenowo też to o wiele lepiej mi wypada niż u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka25
Ja mam i jestem bardzo zadowolona z efektów, jedna sprawa, że są proste, a druga, że wyglądają na dużo zdrowsze i grubsze. Wcześniej co prawda niezbyt mądrze chciałam przyoszczędzić i kupiłam najtańszą prostownicę w sferisie, a moje skąpstwo odbiło się na kondycji włosów... ale fryzjerka je poratowała tym zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje włosy też były spalone takim bezmyślnym prostowaniem, ale zdecydowałam się na permanentny zabieg u mojej fryzjerki. Fajnej keratyny używała - winogronowej od Amazon Keratin, nie śmierdziała tak jak to dziewczyny opisują, że muszą w maseczkach siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja keratyna troszkę śmierdziała, ale to na pewno nie była ta AK. Prostowanie robiłam u swojego fryzjera na Jerozolimskich - u pani Kasi w In Harmony. Efekt jest bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prostowałam włosy keratynowo u fryzjera. Jest to o wiele lepszy zbieg dla włosów niż prostowanie chemiczne. Kiedy zdecydujesz się na takie prostowanie keratyną to zwróć uwagę na to, jaką keratynę używa fryzjer. Najlepsza jest ta od inoar bo najdłużej trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Amazon Keratin troszkę śmierdział, no ale to normalne, bo każda keratyna mniej lub bardziej śmierdzi podczas zabiegu. A to, że Inoar najdłużej trzyma to nie do końca prawda. Każde włosy tolerują inną keratynę, niektóre jej wręcz nie lubią (!!), a u mnie ta keratyna całkiem nie zdała testu. Dlatego zdecydowałam się na mocną winogronową AK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowa o keratynowym prostowaniu włosów? jeśli to macie na myśli , to ja byłam na takim prostowaniu w Studiu Gaja Kluczbork i powiem szczerze, że lepszego zabiegu dla swoich włosów nie mogłam zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niszczy włosy. Nie polecam. Szał prostowania wraca. Wolę naturalne. A jak to żre w oczy to keratin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na takim prostowaniu w Kelo Design Gdynia efekt - od trzech miesięcy nie miałam prostownicy w ręce włosy idealnie gładkie, pięknie jedwabiste, proste, nie puszące się no to była dobra decyzja, polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam włosy kręcone baranki a po rozczesaniu siano czy suszeniu rok temu zrobiłam sobie brazylijskie prostowanie keratynowe inoar w salonie we Wrocławiu i zapłaciłam 350zł i wcale się nie dziwie że takie ceny mają bo zabieg trwa długo ale na długo się utrzymuje teraz jak wysuszę suszarka z dużą mocą to mam proste błyszczące włosy a kiedyś były takie matowe , jestem zachwycona to była moja najlepsza decyzja i wg tak mi urosły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam kiedyś Amazon Keratin, ale jabłkową. To miał być taki okres przejściowy, bo chciałam trochę wzmocnić włosy, które masakrycznie się puszą (takie zniszczone). Keratyna ujarzmiła mi włosy, nie musiałam ich codziennie wiązać i w tym czasie chodziłam na zabiegi do fryzjera, robiłam w domu olejowanie, wcierki i nakładałam maski. Taki przyspieszony okres naprawy, ale keratyna miała się trzymać 3 miesiące tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie robiłaś tę keratynę jabłkową? W jakim salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Brazilian Blowout w dobrym salonie, jak macie proste lub lekko falowane. Włosy muszą być w dość dobrej kondycji. Mi się utrzymywało średnio 2 miesiące. Nie liczyłabym jednak na zbyt wiele, jak macie włosy problematyczne. W niektórych salonach mają tak śmierdzące produkty, że możesz paść po prostu. Trzeba wypytać przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione 4 miesiące temu inoarem i rewelacja wysiedziałam 4h w salonie ale było warto , włosy są sypkie i lśniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prostuję włosy samodzielnie w domu - no ok czasem z pomocą przyjaciółki :) Najlepszy zestaw do keratynowego prostowania włosów, z jakim miałam do tej pory do czynienia to ten szampon i odżywka z firmy Inoar https://inoar.com.pl/produkty-profesjonalne/moroccan-keratin-treatment-keratyna-szampon/. Efekty rewelacyjne, dokładnie tak samo trwałe jak po wizycie u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×