Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchacha

Prostowanie włosów na stałe u fryzjera-ktos miał??

Polecane posty

Gość lidiaa86
Witam.Czy miał ktos robiony zabieg GOLDWELL prostowanie keratynowe ?zamowilam sobie wlasnie ale na you tube babka psikala jakims spreyem niebieskim czy on jest potrzebny i gdzie go dostane i jakim szamponem myje sie wlosy po zabiegu bardzo prosze o pomoc gg 9350341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidiaa86
Witam chcialam zapytac czy robil ktos trwale prostowanie wlosow keratynowe GOLDWELL poniewaz zamowilam sobie ale na internecie widzialam ze tam jeszcze Pani uzywala jakiegos niebieskiego sprey do ochrony czy moze ktos mi pomoc i napisac co to za specyfik lub cos wiecej na ten temat gg 9350341 chumrka2020@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bghnjm,./
hej, tez to mam, robilam w domu zgodnie z instrukcja i nic nie dalo, nie wiem, moze nie na wszystkie rodzaje wlosow to dziala albo zle cos zrobilam, trzymalam sie instrukcji ale wlosy takie jak przed, stosowalkam kreatyne brazyliska, dostalam razem z szamponem bez sulfate sodium, bo to wyplukuje kreatyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tonika: Trwałe prostowanie wcale nie musi niszczyć włosów. Wiem, że w łódzkim salonie Berendowicz&Kublin przy Good Time Day SPA używa się do tego celu metody Global Keratin która jest na pewno o wiele zdrowsza niż inne metody chemicznego prostowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemzałamana
Ja chcę iść wyprostować sobie na stałe bo jak fryzjerka zobaczyła moje włosy które jak się kręcą są do połowy głowy a jak mam proste to są za ramiona to sama mi to poleciła ;(( aha i ile średnio kosztuje taki zabieg bo nikt mi nie da 1000 na prostowanie włosów teraz po tych waszych wypowiedziach to nwm co mam robić ;(( jak myślicie iść wyprostować czy nie??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidiaa86
mam pytanko dziewczyny- przy prostowaniu Goldwella potrzebny jest jakis sprey niebieski moze ktos wie co toi jak sie nazywa?prosze o pomoc;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napuszona
też męczę się z puszeniem. Dzisiaj na grouponie jest obniżka - czy za tyle to duża oszczędność? czy można jeszcze taniej? http://www.groupon.pl/in/.6Jhlg6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssalim45
czy moze koś mi powiedziec gdzie znajduje sie salon frzjerski w Toruniu oferujacy zbieg GLOBAL-KERATIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizikotek
Potrzebuję porady, myślę o zabiegu z jednym małym zastrzeżeniem: Czy jeśli przy zabiegu keratyną zamiast prostownicy użyłabym lokówki to miałabym gładkie, lśniące loki? Jak myślicie?? Mam naturalnie kręcone włosy i mi się to podoba, natomiast chce żeby były gładkie, błyszczące i nie puszące się i myśle o keratynowym wygładzaniu, tyle że nie chcę żeby włosy po ty zabiegu były całkowicie proste. Czy jeśli zabieg wykonam "delikatnie" to będe mieć delikatne fale przynajmniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki4567
witam! w tamtym roku miałam robioną ondulację włosów, która mi strasznie zniszczyła włosy, czy po ondulacji też można stosować zabieg z kreatyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evian style
Produkty encanto nie sa produkowane na bazie naturalnej.Prosze nie wprowadzac w blad klientek.Posiadam 5 letnia praktyke w salonie wloskim we Wloszech.Naturalne srodki wykorzystuje firma QOD GOLD LUB MAX.Nie znaczy to ze sa złe lub nie daja efektow ale,nie posiadaja prawa poslugiwania sie znakiem organiq,ktory w Mediolanie znaczy wiecej niz pusty frazes w takiej dyskusji.Chetnie odpowiem na pytania w dziedzinie prostowania wlosow bo pisze na ten temat ksiazke.Arturo Gregotowicz 504-241-240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkali
Witam, jestem po zabiegu Global Keratin. Efekt przerosl moje oczekiwania. Wlosy po prostu wygladaja ladnie i nie stwarzaja zanych problemow w kwestii ukladania i codziennej pielegnacji. Mialam wlosy puszace sie, sianowate, przy odrobienie wilgoci nie do ujarzmienia. Teraz naprawde wygladaja ladnie i daja spora ulge podczas codziennej pielegnacji. Wiekszosc pozytywnych postow/opinii odbieralam jako reklame salonow fryzjerskich, ale teraz musze zwrocic honor i przyznac racje:) Mam jednak pytanie do doswiadczonych 'zabiegowiczek': czy bardziej wymyslna fryzura (np. kok po zrobieniu lokow) utrzyma sie na wlosach poddanych zabiegowi? We wrzesniu biore slub i przed zrobieniem zabiegu nie wzialam tego pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettawiola
dajcie sobie spokoj. ja tez mialam kiedys prostowanie keratyna. efekt fajny, ale to oczywiscie tylko i wylacznie zludzenie optyczne. po kilku miesiacach wlosy wypadaja garsciami bo keratyna sie z nich wyplukuje. masakra. zreszta nie tylko ja mam roblem z wypadajacymi wlosami po tym zabiegu. nigdy wiecej!! nie wspomne juz o tym ze encanto i global keratin zawiera rakotworczy kwas mrowkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettawiola
takze smieszy mnie, ze to jest regeneracja wlosow. owszem jest, ale tylko optyczna!! zreszta kto wie o co chodzi to sie ze mna zgodzi:) przeciez ten watek tylko smierdzi reklama gdzie kto robil zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian Szunke Fryzjer-Styli
Zapraszamy na Keratynowe Prostowanie Galeria Fryzur Montibello Katowice ul.Tysiąclecia 80 nr kont.513-215-929 Cena od 300zł - 600zł( w cenie dodatkowo szampon odżywka do stosowania po keratynowym prostowaniu) Zapraszamy również do skorzystania z Innych usług Fryzjerskiech Fryzjer-Stylista Sebastian Szunke Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl. Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selective.com.pl
Nigdy nie miałam takiego zabiegu u fryzjera,więc nie wiem jak to wygląda od tej praktycznej strony. Polecam natomiast profesjonalną linię produktów do pielęgnacji włosów Selective Professional. Używają ich właśnie w salonach fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałowa
Ja prostowałam włosy metodą goldwell dokładnie w marcu tego roku i efekt na początku- super,wyłam z zachwytu po prostu,niestety tylko przez jakies 3 miesiące,teraz kosmyki włosów przy twarzy falują się i dodatkowo są zniszczone bo doprostowywuję je siła rzeczy.Wywaliłam na ten zabieg 1000 zł i byłam zapewniana,że będzie trwały.Byłam już u fryzjera i pytałam czy dałoby się poprawić te kilka kosmyków ,da się ale włosy mogą się spalić więc na własne ryzyko.Jestem wściekła bo zbliża się jesień,potem zima i nie będę mogła chodzić w rozpuszczonych włosach bo będą się puszyć na wietrze i deszczu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia1009091
MIGDAŁOWA nie da się wyprostować trwale włosów, nawet za ileś tysięcy, po prostu włosy rosną i to co odrasta jest twoim włosem naturalnym więc kręconym, tak jak z farbowaniem FARBĄ, koloryzacja jest trwała ale włos odrasta i jest odrost więc siłą rzeczy włosy po 3 miesiącach mają 3 cm odrostu i te 3 cm się kręcą. Jeżeli chcesz włosy odżywić a przy tym trwale je wyprostować, trwale około 3 miesięcy skorzystaj z tego http://fryzjerpraga.pl/global-keratin/global-keratin/ może będzie lepsze, przynajmniej odżywia włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam glob. ker. włosy są proste ja miałam 5-6 mcy jak schodziło to nie było raptownego przejścia . Jest mega wygodnie szybko schną fajnie same się układają , jest bardzo wygodnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia-klaudia
MASZ JUŻ DOŚĆ SUCHYCH,ŁAMLIWYCH,ZNISZCZONYCH,POFALOWANYCH WŁOSÓW?????? CODZIENNIE SETKI KOBIET ZMAGA SIĘ Z PIELĘGNACJĄ WŁOSÓW STOSUJAC RÓŻNE ODZYWKI,BALSAMY, SERUM BY WŁOSY BYŁY ZDROWE,PIĘKNE I LŚNIĄCE. WŁAŚNIE Z MYŚLĄ O TAKICH KOBIETACH ZESPÓL ENCANTO POSIADAJĄCY WYSKO WYKFALIFILOWYNYCH SPECJALISTÓW STWORZYŁ NAJLEPSZA FORMULE REGENERUJĄCO STRUKTURĘ WŁOSA. NAJNOWSZA FORMULA OPARTA JEST NA KERATYNIE (JEST TO NATURALNE BIAŁKO BUDULCOWE WŁOSÓW ) DZIĘKI KTÓREMU REGENERUJE WŁOSY ,ODMŁADZA I ELIMINUJE EFEKT PUSZENIA SIĘ WŁOSÓW. NAJLEPSZA ZALETA ENCANTO JEST ZE MOŻNA ZABIEG PRZEPROWADZAĆ NA WŁOSACH FARBOWANYCH ,ROZJAŚNIANYCH I ZNISZCZONYCH. W PRZECIWIEŃSTWIE DO TRWAŁEJ PROSTUJĄCEJ WŁOSY NIE INGERUJE WE WNĘTRZE WŁOSA LECZ CHRONI TWOJE WŁOSY PRZED SZKODLIWYM DZIAŁANIEM UV. ZABIEG POLEGA NA WPRASOWANIU ZA POMOCĄ PROSTOWNICY (MIN.205*C-230*C) KERATYNY KTÓRA SZCZELNIE BĘDZIE OTACZAŁA WŁOS. DZIĘKI TEMU DOCHODZI DO WYGLADZENIA WŁOSA ORAZ ZREDUKOWANIA JEGO NADMIERNEGO PUSZENIA SIĘ I LAMANIA monia-klaudia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dududu3
Ja byc moze zdecydowałabym sie na taki zabieg,ale przyznam szczerze ze boje sie efektów.Zreszta dopiero co jestem po zabiegu wzmocnienia włosów haircare,wiec nie chce psuć rewelacyjnego efektu...chyba troszke obawiam sie efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekgosia
Czy można gdzieś kupić kosmetyki QOD GOLD bo chciałabym sobie wykonać taki zabieg w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna- RYBNIKKKKKKKKKKKKKKKK
Witajcie! Miałam robione keratynowe prostowanie włosów w Rybniku. Zabieg robiłam 4miesiące temu i efekt trzyma się super! Zapłaciłam 300zł, ale pewnie cena waha sie od dlugosci i ilosci POLECAM WYKONANIE TAKIEGO ZABIEGU ! Miałam sianowate blond włosy. Po keratynie stały się jak z reklamy! :):):):) Jestem MEGA zadowolona:) Pewnie powtórze zabieg nie raz;) Włosy były prostowane w salonie fryzjerskim WENUS w Rybniku. Dla zainteresowanych kobiet keratyna z rybnika daje namiar .. 32-4248391 :) Czy znacie dabrą kosmetyczkę z tych rejonow która wykonuje kwasy ??????:)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaoina ;) Łódź
Cześć dziewczyny, Mam zamiar wykonać Global Keratin w Good Time Day SPA - Berendowicz&Kublin w Łodzi. Proszę powiedzcie czy warto oddać im swoje włosy w ręce ? Bedzie mnie to kosztować 640zł (450zł cena podstawowa dla włosów półdługich 95zł szampon i 95zł odżywka - Juvexinu) Moje kudełki o kolorze złotego blondu, farbowane co 2 miechy (koloryzacja INOA albo loreal jakaś trójwymiarowa) prostuję co 2dni. Jak zostawiam je do naturalnego wyschnięcia są falowano-kręconawe (nie są sprężyny) natomiast kiedy suszę mam sianoooo (na tyle że mój narzeczony mówi "oj dam Ci na ten zabieg"!) PROSZĘ O RADĘ PONIEWAŻ ALBO ZROBIĘ ZABIEG ALBO ŚCINAM SIĘ NA KRÓTKO PO SYLWESTRZE! Która z nas ma czas i cierpliwość myć włosy, trzymać odżywkę/maskę, suszyć, zabezpieczać i prostować!? Zwłaszcza rano kiedy trzeba iść na 8 do pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siarusa
Witam. Czy orientuje się ktokolwiek gdzie mogę NAJTANIEJ wykonac prostowanie metodą keratynową włosów długich w Radomiu/Warszawie lub okolicach????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siarusa
Witam. Czy orientuje się ktokolwiek gdzie mogę NAJTANIEJ wykonac prostowanie metodą keratynową włosów długich w Radomiu/Warszawie lub okolicach?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masocha1243
Witam, ja robiłam włosy w www.fryzjerpraga.pl Z tego co znalazłam w Warszawie to najtaniej bo za włosy do łopatek zapłaciłam 350 zł, włosy mam rozjaśniane a efekt jest super, nie puszą się, nie kręcą i mogę normalnie rozczesać po umyciu, zamiast szamponu i odżywki juvexin używam szamponu dla dzieci, keratyny w płynie z prosalonu oraz od czasu do czasu maski do włosów zniszczonych. Za taką cenę mogę pozwolić sobie na częstsze prostowanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×