Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchacha

Prostowanie włosów na stałe u fryzjera-ktos miał??

Polecane posty

Ja robiłam w Instytucie Urody na ul. Wspólnej 27 w Warszawie, włosy są fantastycznie miękkie i błyszczące, pan Michał pełna profeska :) WOW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki salon jean Louis David w wawie polecacie. Jestem nowicjuszką i nie wiem który ewentualnie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f56444444444444444mu pierdzimy
na alegro kupis z preparat za ok 100 i samemu mozna robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merci999
W kazdym JLD w Warszawie maja prostowanie Nouar. Ja robilam na Grzybowskiej, ale podobno fajnie tez robia w Reducie, moja kolezanka tam byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponowniezajete
Do wszystkich Łodzianek i mieszkanek okolicznych miejscowości. :) Mogę Wam (biorąc pełną odpowiedzialność za pisane przeze mnie słowa) polecić salon Pani Ani w Pabianicach. Zabieg robiłam już dwukrotnie. Miałam włosy do ramion, były okropnie napuszone, 5 lat prostowania dosłownie doprowadziło je do stanu nieużywalności. Odważyłam się jednak zrobić ten zabieg (pomimo różnych opinii na jego temat) i to uratowało moje włosy. Mówcie mi co chcecie, że to wielka inwazja dla włosa, że po "zmyciu" włosy będą jeszcze gorsze... Nic z tych rzeczy. Przynajmniej nie w moim przypadku. Po pierwszym zabiegu (w lutym tamtego roku) włosy były idealne przez 5-6 miesięcy. Pisząc idealne mam na myśli to, że po umyciu nadal były prościutkie, a przede wszystkim nienapuszone, bo w sumie o to mi chodziło. Drugi zabieg zrobiłam w sumie nie wiem dlaczego, chyba brakowało mi tej idealnej "prostości" :) A teraz? Po październikowym zabiegu włosy umyłam szamponem dla dzieci może kilka razy, CODZIENNIE myję je normalnym szamponem (chociaż Pani Ania zabraniała:P) i są wprost zwyczajne! Jak każde niezniszczone włosy. Dbam o nie, podcinam końcówki raz na półtora miesiąca, są w końcu dłuższe, lepiej się układają. Może zabrzmi to dziwnie, ale zabieg dosłownie mi je uratował. Nie widziały prostownicy już praktycznie 4,5 miesiąca i nie wyobrażam sobie używać jej teraz przed każdym wyjściem z domu. Pani Ania jest świetną kobietą, ogromnie sympatyczna i precyzyjna. Zabieg trwał około 5-6 godzin, w przemiłej atmosferze z kubkiem kawy :) Ogromnie polecam. Głównie dlatego, że gdyby nie ona i jej naprawdę tani ( w porównaniu z innymi salonami) zabieg - 350-400 zł, moje włosy zapewne kruszyłyby się teraz w dłoniach. Jeśli którakolwiek z Was waha się jeszcze - tak/nie - naprawdę przestańcie. Jeśli tylko odłożyłyście na zabieg trochę kasy, to naprawdę warto je na to przeznaczyć. Kontakt do salonu Pani Ani i pozostałe informacje (które mogłyby rozwiać Wasze jakiekolwiek wątpliwości) odpiszę w wiadomości zwrotnej na: olosie3@gmail.com. Serdecznie pozdrawiam wszystkie pokręcone i napuszone główki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CooCo
Do ponowniezajete- chciałam spytac na jakich produktach pracuje pani Ania z Pabianic bo slyszlam i o global keratin i o goldwellu i czy pani Ania ma jakas strone internetowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponowniezajete
Pani Ania wykonuje zabieg środkami encanto. Nie prowadzi żadnej strony internetowej. To zwykły mały salonik, prowadzony przez jedną fryzjerkę i kosmetyczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byłam jaaa
a czy po takim zabiegu można farbować włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponowniezajete
należy odczekać dwa tygodnie (lub zrobić to dwa tygodnie przed, ale polecam po, gdyż kolor włosów po zabiegu się rozjaśnia - przynajmniej w moim przypadku tak było). Ja swoje włosy farbowałam półtora miesiąca temu u Pani Ani właśnie i nadal jeszcze je mam na głowie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak pozostaję przy swoim gk jest najlepszym i nie posiada folmadechydó tak jak ma się to do enkanto :( po za tym nie trzeba już trzymać i bać się że coś same zrobimy nie tak przez 72 godz, zabieg jest zrobiony i zakończony tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm..
Hmm... Moja mama ma Salon fryzjerski i Kupywala, Prostownice i Kreatyne najwięcej u niej ten zabieg kosztuje do 500 zł .. sama Prostowala, Jak Na Razie są proste zobaczymy co bedzie Dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaParola
Na targach w Pozaniu widzialam prostowanie keratynowe Nouar- bylo genialne! Robili modelki z trudnymi wlosami i wszystko wyszlo idealnie! Kupilam sobie ten zestaw do salonu, napisze za kilka tygodni jak mi to wychodzi u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zna ktoś tani i dobry salon który zrobi mi prostowanie keratynowe w Toruniu ? albo jakąś prywatną Panią która dojedzie do domu i zrobi w miarę tanio ? proszę pisać na email wisienka0209@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--------------zapraszam do zakupu prostownicy ultradźwiękowej do prostowania na zimno! nie niszczy włosów, dzięki niej włosy są odżywione- proszę pisać na fitnessclub@wp.pl--------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitiki89
ale tego Nouara reklamujecie..:) niezły pic na wode fotomontaz.a przede wszystkim rakotworczy formaldehyd i smrod,ze oczy pali. jak na tak gruby konserwant i wysokie stezenie formaliny - efekt bez rewelacji. internet niestety nie jest zbytnio wiarygodny, jesli chodzi o produkty godne polecenia a komentarze pisane pod dyktando sprzedawcow keratyny, badz salony wykonujace usluge..przeciez to az w oczy kole ( rownie mocno jak Nouarowy formaldehyd..:) ) pozostaje stara dobra metoda - poczta pantoflowa, ale od osob, ktore faktycznie zabieg mialy robiony, blogi, zdjecia..itp.a nie kolejne cudowne opisy kolezanek, siostr i niewiadomo kogo jeszcze..ludzie! nie robcie ludzi za debili. pozdrawiam i sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateisgreat
hej dziewczynki, czy któraś z Was moze prostowała włosy w jakimś salonie w lublinie? jesli tak bardzo prosiłabym o namiary, zastanawiam sie też czy by nie poszukać jakiegos salonu w angli bo obecnie tu mieszkam i pracuje ale patrzac na wymodzone fryzury anglikow boje sie ze zostane z polowa pokrecona a polowa wyprostowana:P jak myslicie? moze któras z Was prostowała włosy za granica? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinika
A ja miala zrobionego Nouara i nic nie piecze ani zadnego smrodu nie czuc! Widac konkurencja nie proznuje:) Mialam robione niebieskim produktem, wg mnie cbyba najlepszy z tej firmy. Wlosy mam proste juz 3 miesiac, uzywam szamponu bez soli i jest ok. Na pewno lepszy jest ten produkt niz global, w kazdym calu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkuckaa
a ktoś miał prostowane przy użyciu kosmetyków ALFAPARF ? ile płacicie za szampon i odżywkę do pielęgnacji po zabiegu? czy któraś z was myje włosy codziennie - jak z utrzymaniem efektów prostowania? ogólnie polecacie czy odradzacie keratynowe prostowanie włosów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atemlos
Witajcie, Ja raz prostowałam włosy metodą COCOCHOCKO i jestem bardzo zadowolona. W tym tyg idę po raz kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkuckaa
a ile kosztuje zabieg COCOCHOCKO i jak długo widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszlam wiele opini na ten temat i niemam zdania. Kiedys bardzo chcialam ten zabieg ale niektore dziewczyny pomimo wydania duzej kasy mialy efektu na dlugo. Jak na razie zrezygnowałąm i przekonałam sie do swoich wlosow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 21
Hej :) Orientuje się może ktoś, gdzie wykonywany jest zabieg w Toruniu lub może czy ktoś z Torunia go wykonuje? Jeśli tak to jakie są koszty takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_ssss
hej, szukam zabiegu TRWAŁEGO prostowania włosów Goldwellem w Szczecinie. Keratynowe prostowanie powinno nazywać się tymczasowym bo efekt może się utrzymać czasem tylko 3 miesiące, a nie stać mnie dać 500 zł nawet raz na pół roku. Zabieg Goldwellem znalazłam jak narazie tylko w małym mieście Lębork ( 30 km od Słupska ) i na bardzo długie włosy Panie życzą sobie 400 zł, odrost 250 - na to mogę sobie pozwolić, dlatego szukam SZCZECIN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejandra777
Jestem drugi dzien po trwalym prostowaniu Straight&Shine GOLDWELLA. Zabieg wykonywalam w Katowicach u doswiadczonej fryzjerki. trwalo to 5godzin (wlosy mialam do polowy plecow, troche skrocilam do biustu) poki co, jestem zachwycona, wlosy sa niemozliwie mieciutkie sliskie i proste jak druty, szok autentycznie:) przez 3 dni po zabiegu nie wolno myc glowy ani narazac sie na wilgoc/pare wodna/spocenie, dlatego o efekcie prostowania napisze jak umyje glowe bo sama jestem ciekawa czy to rzeczywiscie dziala! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz prostuje sie kreatyna jest ti wsasadzie odzywienie wlosow czego efektem ubocznym sa prose wlosy ok 500zl na sredniej dlugosci trwlosc ok 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś wykonywał zabieg samodzielnie? na allegro jest zestaw do encanto, wychodzi taniej niż u fryzjera....ale jaj jestem beztalencie i boję się że coś spartaczę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_ssss
Alejandra, dlaczego zdecydowałaś się obciąć? Przecież jeżeli zabieg tak włosy odżywił, to zniszczone końcówki też powinno chwycić. Powiedz ile zapłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelia85
W Rzeszowie prostowanie keratyną robiłam u Pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona. Efekt super, cena tez przystepna bo zaplacilam 190 zl, już utrzymuje mi się 3 miesiace i napewno skorzystam ponownie takze dziewczyny jak juz to tylko profesjonalna osoba. W razie czego zostawiam namiar 795 737 717 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×