Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchacha

Prostowanie włosów na stałe u fryzjera-ktos miał??

Polecane posty

Gość balbinka987
Ja byłam dziś na promocji keratynowego prostowania brazylijskiej firmy Nouar we Wrocławiu, na Rynku w salonie Carlo Biani. Efekt cudowny, włosy mam idealnie proste i lśniące a naturalnie mam bardzo krecone, puszące się, można powiedzieć że grzywa jak u Króla Lwa :) NIe wiem, czy gdzie indziej można to zrobić - ja miałam zaproszenie na promocję marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajebala
Ja prostowałam włosy w Warszawie. Mam włosy długie i zapłaciłam 700 zł jestem zadowolona z zabiegu efekt naprawdę fajny. Ale polecam iść do Hurtowni fryzjerskiej zakupić produkty do robienia tego zabiegu ja zapłaciłam za wszystko razem z dodatkowym szamponem i odżywką 500 mil. 1100 zl a zrobiłam mojej siostrze i siostrzenicy zabieg. I myślę zę wystarczy mi jeszcze na dwa jak nie na trzy zabiegi. łatwo się robi tylko cierpliwości potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1767
Greta? To ta co pracowała w Akademii B&K w Warszawie? Boże ona nie pracuje na kosmetykach global keratin tylko na jakimś sunlisie który po pierwsze śmierdzi po drugie efekt utrzymuje się do miesiąca po 3 kosmetyki do pielęgnacji w domu są rozrabiane albo mało skoncentrowane ponieważ wystarczyły na około miesiąca a przy kosmetykach z Global Keratin na około 3 miesięcy. Tak więc Pani Greto ostatni raz byłam u Pani, nie oszukuję się ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arri
a ja polecam trwale prostowanie wlosow kosmetykami z goldwella - ja akurat zalapalam sie na promocje 50% taniej w butterfly w Katowicach - moje wlosy co prawda nie byly mega krecone ani geste ale cienkie i strasznie! puszyly sie po mysli, a ich prostowanie trwalo przynajmniej godzine, pryskanie, jedwab, lakiery pianki, a jak byla pogoda a la mzawka wszytsko szlo na marne... teraz co prawda trzeba je myc codzienie jesli nie 2 razy dziennie bo natluszczaja sie szybciej ale sa proste! nie prostuje ich wcale, a one sa gladkie jak z reklamy szamponow, polecam, fakt jest to dosc drogi wydatek ale zamiast ciaglego prostowania macie czas dla siebie, a i wlosy odzywaja:D polecam szczerze (ps zanim sie zdecydowalamk wiele o tym czytalam - global keratin obciazylby mi za bardzo wlosy wiec zdecydowalam sie na tego goldwella)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra777
prostowanie brazylijskie jest też w Warszawie - ta firma Nouar ma bardzo dobre opinie, długo się trzyma i włosy sa bardzo gładkie i nabłyszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec_5
Witam. ja miałam robiony global keratin w salonie w warszawie http://fryzjerpraga.pl/ u Emila - efekt rewelacja. miałam też sunlisse - porażka a obecnie jestem po nouar - efekt super, znalazłam na gumtree ogłoszenie, dziewczyna wykonuje zabieg nie drogo. kosmetyki po (czyli bez soli): 1. OSMO -seria COLOUR SAVE http://www.osmoikon.pl/pielegnacja-wlosow/szampony.html 2. FANOLA - seria SENSI THERAPY - polecany po zabiegu keratynowym, niedrogi szampon i maska, można kupić w sklepie fryzjerskim na Kasprowicza 119 a (sklep nazywa się FEMME, mają też internetowy sklep) albo w hurtowni internetowej: http://hurtowniawera.pl/c/264/sensi-theraphy-kuracja-bez-soli-fanola.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak już prostujecie to zwróćcie uwagę na firmę tego produktu bo z tego co się orientuję to jedyna dobra firma to global Keratin bo reszta jednak to nie to samo, moja mama z braku czasu nie przyjechała do mnie do poznania więc poszła do Gorzowa i tu niespodzianka efekt trzymał się może 1 m-c ale i tak nie można było tego porównać do globala mimo że tańsze wcześniej jak miała globala to efekt utrzymywał jej się do 4 -5 m-cy mi dłużej ale ja nie mam kręconych tylko puszyste :) choć teraz po 2 razach są fajne i świetnie sobie daję z nimi radę. Sam zabieg polecam mega wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina1984
Witam kobietki!Prosze o pomoc ,mogłybyscie podac mi namiary do osoby która zajmuje sie kreatynowym prostowaniem włosow(pracuje na kreatynie global)w okolicach Ciechanowa ?bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy któraś z zadowolonych Pań mogłaby mi polecić salon w okolicach Warszawy, z którego usługi Global Kreatin sama korzystała i jest zadowolona? :) Jestem juz zdecydowana, pomimo kilku zlych opini. Moje rozjasniane blond wlosy ciagle sie pusza, codziennie stoje przed lustrem z prostownica w reku 2 godziny. Prosze o szybka odpowiedz, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanelkim
Miałam w Warszawie robione w czterech salonach. Najbardziej byłam zadowolona z Akademii Berendowicz&Kublin chyba mają akademie na Tamka 49, mają dobrą obsługę etc ale ceny też maja spore, i robiłam w malutkim salonie na Dwernickiego www.fryzjerpraga. pl salon strasznie mały ale ekipa super roześmiana i cenowo połowę taniej. Nie polecam prostowania w marcoAldane, nie mają produktów oryginalnych a ceny też wygórowane i do wszystkiego doliczają a efekt utrzymywał się około miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec_5
też polecam w w-wie Dwernickiego. Fajni ludzie, przystępne ceny. Robiłam u nich 3 razy, za każdym razem super i zapewne na 4 raz i kolejne też pójdę o nich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel08.
Ja mam pytanie. Znalazłam na stronie swojego fryzjera taki zabieg: Wygładzenie włosów systemem Keratin Complex (trwałe prostowanie - efekt do 5 miesięcy) Pytałam się fryzjerki, powiedziała, że na moją długość włosów (kończą się pod łopatkami) to kosztuje ok. 450 zł. Czy to działa? Widziałam, że pisałyście coś o Global Keratin. Czym to się różni? Bo bardziej do mnie przemawia to pierwsze, ze względu na cenę. Dodam, że mam naturale włosy, nie prostuję, więc nie są w żaden sposób zniszczone, tylko bardzo się puszą, co jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel08.
Dodam, że salon stosuje produkty marki Golwell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile trzymał się wam dziewczyny efekt prostowania na glowie po salonie na dwernickiego ? I jaka jest cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natanelkim
Efekt miałam na włosach około 3 miesięcy (tzn po 3 miesiącach zrobiłam sobie 2 raz ponieważ miałam odrosty kręcone) :-) Zapłaciłam za długość taką do łopatek chyba 350 zł lub 400 nie pamiętam bo dostałam jeszcze do domu keratyne w sprayu którą używałam po myciu włosów przed suszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gina1984 czy rozumiem że ty pracujesz na tych kosmetykach i chcesz namiar na salon który się tym zajmuje? salon magia poznań 794412699 chodzę tam od dawna i robiłam keratyną globala nie raz nie tylko ja więc śmiało może Pani je pytać na pewno pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad trzy stówy za taki zabieg? dziewczyny, czy nie lepiej kupić sobie porządną prostownicę? ba, za taką kasę to kupicie prostownicę i lokówkę, w magicznej planecie na promocji można trafić niedrogi a firmowy sprzęt. no i służy to na lata, nie to co taki zabieg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się ale jak zmoczysz włosy to czar pryśnie a po tym zabiegu nie :) nie mówiąc już o tym jak prostownica niszczy włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina1984
Witajcie kobietki!Jestem po zabiegu kreatynowym (kreatyna global)i jestem mega zadowolona !zaplacilam 700zl plus szampon 100 i odzywka 100 -ale warto było!Zazwyczaj jak sobie wyprostowalam wloski i wyszłam kiedy padało czarł prysł a teraz moge chodzic po deszczu a one nadal proste :) po kapieli tylko susze je suszarka przeczesuje szczotka i jest ok .Narazie trzymaja mi sie około 4tygodni ale wiem ,ze za 2miesiace powtorze ten zabieg .Moje włosy kiedys były zdrowe i pieknie krecone ,niestety po rozjasniaczach i prostowaniu zrobił sie puch !!Teraz wkoncu mysle ,ze moje włoski zaczna rosnac :)POLECAM NAPRAWDE WARTO Regina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie może jakieś namiary na salon w Warszawie gdzie prostują kosmetykami Goldwella? W necie ciężko znaleźć coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam goldwella jeżeli chcesz mieć zdrowe i wyprostowanie włosy to global jest naj naj lepszy naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnjaIga
Ja również polecam Globala, zwłaszcza że moja koleżanka robiła prostowanie w Akademii Berendowicz&Kublin na Tamka 49 i zapłaciła w promocji 350 zł, natomiast dowiedziała się że również będzie u nich promocja we wrześniu na usługę Global Keratin ale dokładnie nie wie od kiedy, wszystko będą mieli na stronie internetowej albo na fun pagu facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za podpowiedzi. Tez myślałam na metodą Global. Ile efekt wyprostowania włosów się utrzymuje po Globalu. Ja mam grube, sztywne włosy, ale nie kręcone tylko pofalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninikaqw
Zależy jaką keratyną, z tego co miałam u Berendowiczów to oni pracują na tej starej i jak używałam szamponu i odżywki to miałam około 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatabout123
Ja miałam zrobiony zabieg keratyną Nouar w salonie Lovely Look na Śląsku. Zapłaciłam 300 zł, czyli nie tak drogo jak na keratynę. Sieć Lovely Look ma wiele salnów w Polsce, więc można coś wybrać. A teraz o samym efekcie - włosy robiłam w lipcu i jescze się efekt trzyma; włosy przez bardzo długi czas były mega gładkie, oczywiście żadbego puszenia się! Teraz efekt sie delikatnie spłukuje ale jestem bardzo zadowolona i pewnie zabieg powtórzę, bo wcześniej bardzo często używałam prostownicy i teraz włosy bardzo odpoczywają - stają się jakby mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Keratin
Witam, mam na imię Agnieszka i planuję otwarcie Studio Keratin we Wrocławiu. Badając rynek dowiedziałam się, że klientom bardzo odpowiada kiedy zabieg keratynowej regeneracji/ prostowania/ wygładzania włosów przeprowadzam w ich miejscu zamieszkania. Dlatego zapraszam serdecznie do kontaktu i zapisów na zabieg keratynowy. Pracuję na keratynie firmy CocoChoco, dla zainteresowanych mogę wysłać zdjęcia z zabiegów na maila. Osoby zainteresowane proszę o informację i zgłoszenia przez formularz ze strony: www.studiokeratin.pl oraz polubienia naszego profilu na Facebooku. Zapraszam do kontaktu Pozdrawiam serdecznie Agnieszka 600177770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blair_w
Polecam zabieg keratynowy w Jean Louis David Najlepsza keratyna jaka mialam, a delikatnie mowiac mam lekkiego fiola na tym punkcie. Mialam juz Global, true keratin, QoD, itd Po zabiegu w Jean wlosy moge myc od razu, rewelacyjnie prostuje - a mam sprezynki:) wlosy sa mega odzywione. Cena to 450 zl , wiec jak na Wawe to nie tak zle Zabieg nazywa sie Nouar Keratin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuuuda987
Popieram post przede mną, zabieg jest ekstra. Na początku bałam się, bo przeczytałam, ze jak się ma balejaż, to mogą być kłopoty, ale fryzjerska przetestowała na kilku pasmach i nic się nie działo. Włosy są nie tylko proste, ale odźywione i naprawdę bardzo sie błyszczą. Jestem 3 tydzień po zabiegu i nadal jestem pod wrażeniem. Jedno ale - w JLD nie maja szamponów i masek Nouar tylko swoje kosmetyki. Ale widziałam na allegro, że ktoś je ma. jak mi sie skończy szampon, na pewno sobie kupię na spróbowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemela99877
Ja rez sobie prostowalam wlosy w JLD w Katowicach, bardzo polecam ten zabieg:) prostowanie brazylijskientej firmy jest lepsze niz Global, wlosy mozna myc juz na drugo dzien po prostowaniu:) kosmtetyki nazywaja sie Nouar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammasita_999
Ja rez polecam keratyne Nouar, mam zrobiona w Jeleniej Gorze w salonie Carlo Biani. Jestem po zabiegu 2 miesiac i dalej sie trzyma pieknie:) tylko uwaga: uzywajcie szamponu bez soli, bo te normalne wyplukuja keratyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×