Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

:) Chodzi o to, że musze mieć zgodę twórcy na publikację jego utworów. Musze znac jego mail by móc sie z nim skontaktowac i miec jego nick by umieścic go pod utworem. Postanowiłam jednak, ze jeżeli ktos wyrazi zgodę umieszcze także o nim inne informację, stworzę jakby mini-profil :). Wysyłając ten formularz do mnie zgadzacie się na publikację swoich prac. Jest tam taka formułka. A teraz jak zrobic by miec ten formularz na swoim kompie :) 1. klikasz tu http://esza.cp.win.pl/ 2. klikasz na \"dodaj pracę\" w meni stronki na dole 3. zapoznajesz się z formularzem i jeżeli decydujesz się na przesłanie pracy to 4. klikasz na \"Ściągnij formularz (plik word)\" 5. wyskakuje Ci okienko , wtedy klikasz \"zapisz\" 6. Rozpokowujesz pilk i otwierasz go w wordzie 7. Uzupełniasz pola obowiązkowe i jeżeli chcesz to także inne pola w formularzu. 8. zapisujesz wypełniony formularz na swoim kompie 9. tworzysz folder, w którym umieszczasz formularz i swoje wiersze, moga byc zapisane w wordzi, albo w notatniku 10. Pakujesz folder w plik RAR lub ZIP i wysyłasz na adres podany na mojej stronie. Mysle, ze teraz już wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, ale narobiłam błędów, bardzo Was przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wierszyczek dla Ciebie -To Może i ja mogę ( bez pomyłki ,uff) Osa leci osa leci niech nie siada mi na dzieci bo jak siądzie mi na dzieci TO JUŻ WIĘCEJ NIE POLECI !!! :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapiąc na wędkę motyle egzekwuje swoje prawo do życia sadząc po wyglądzie bladych policzków w okowie sinego makijażu oczu nie udaje mi się kiedy na murawie pojawia się nowa zwierzyna klękam przed nią naga próbuję poznać moje fatum chodzę do wróżki i jasnowidza zmienia mi sie cialo i zjadam marzenia popijając łzami kiedy na horyzoncie pojawia się kolejny motyl po prostu zarzucam kleiste pułapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfrunąłeś z rajskiej jabłoni drzewa Adama i Ewy jak statek Artura Rimbauda i znów jesteś choć przez ostatnie wcieleni nie dostałam od ciebie nawet kartki czy teraz po milionie nierozłącznych sekumd będzie miłość i pragnienie? doszedłeś do kresu kąpiąc się w źródle i byłeś odbiciem Narcyza kochałeś siebie, rajskie kwiaty i morskie nimfy już teraz wiem że masz serce z soli już teraz wiem że martwe legendy przyniesione z mroku chrześcijaństwa rozbijają się o skały teorii Darwina odejdź tam gdzie byłeś! jako jabłko i statek nie jesteś już sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy dopada go kac (moralny) wypija kolejną wódkę - zagłusza cichy trzepot międzykomorowy wahnięcie szali zla drżenie dłoni w fałszywym uścisku nawet uśmiech wygląda prawdziwie i znów może szukać siebie w lustrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry poeci :-) Sloneczna sobota leci Czas by oczy juz otworzyc Siasc do kompa i cos tworzyc ;-) teoretycznie...hehe...bo praktycznie nic nie idzie \"na zawolanie\" poza..wspanialymi rymami czestochowskimi -ale \"to kazdy moze\"-czasem lepiej, a czasem gorzej\"\"\"(cytat) z piosenki (Jerzy Stuhr), ktora znaja tylko wczesniej urodzeni;-) pozdrawiam wstepujacych do klasztorow i wstepujacych na te strone poezji i zycze super dnia w kolorach teczy-amen:-) Jagoda Lee - niestety nadal nie udaje sie przeslanie kwiatow - pewnie cos nie tak wbijam , ale co tam -.masz Dziewczyno wyobraznie wiec spojrz jaki bukiet laduje u Ciebie: (kwiat) >kwiat> /kwiat) etc.etc.etc. v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny... ,żeby był kwiatek ,musisz otworzyć i zamknąć nawias kwadratowy ,a w środku wpisać - kwiatek ( bez spacji ) Wyobraźnię mam - piękny ten bukiet !! Dzięki 🌼.Ten kwiat jest dl Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czekam na Was u siebie. jeżeli ktos juz wysyłał pracę i dostał zwrot, prosze o ponowne jej przesłanie i bardzo przepraszam za trudności. W kod wkradła sie literówka :(. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
22:02 fajne, trafnie ujete tak..niekonwencjonalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroki wieczora - mam kaca od wczoraj;-) I wszystkie tabletki gdzies wcielo... Poprawie koniakiem , choc chodze juz rakiem I wysle Wam zaraz me dzielo ;-) Gdy nie ma rozpaczy to przeciez nie znaczy Ze wszystko wspaniale sie sklada Radio pozdrawia swych wiernych sluchaczy Ja skocze po chleb do sasiada Ten sasiad - pazerny- odmowil pomocy I nadal ze sam lazi glodny Niech przysni sie jemu tesciowa po nocy Od dzis nie bede tak zgodny Pomoglem cholerze , gdy forsy zabraklo A dzis nawet szprotek nie rzuci Pokaze mu kiedys to krzywe zwierciadlo Mnie jego los juz nie smuci %%%%%% %% % % ...........la..la...laaaaaaaa Pozdrawiam 100%-towo ;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już na dobranoc. Wykrusza mi się TOWARZYSTWO :( motyle już nie zatrzymują się w moich dłoniach ,zbyt szorstkie kaleczą skrzydła ,nie zerwą się do lotu, otrzepują się z rosy, odlatują by zamieszkać w płatkach róży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy. Jakaś dziwna pustka tutaj zapanowała. To chyba dlatego że mnie nie było wczoraj! 🌼 A dzisiaj zbyt ładna pogoda żeby siedzieć przed komputerem. Trzeba dzieci na spacer wziąć Jagódko ,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację - wpadłam tylko na obiad ,ale później ZAPRASZAM . NIE ZAPOMINAJ O NAS [ kwiatek]. Pozdrawiam i zawsze tutaj czekam !!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×