Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

chciałbym kiedyś... na gałęzi drzewa siedząc machać beztrosko nogami... zachód słońca powitać i po raz ostatni... uśmiechnąć się do nieba... a potem... czekać cierpliwie aż czerwone chmury znikną... stłumione czernią nocy... chciałbym kiedyś... wpatrując się w gwiazdy nucić wesołą piosenkę... księżyc podziwiać i po raz ostatni... zapłakać cichutko... a potem... wypatrywać gwiazdy mknącej za horyzont by... życzenie me wyszeptać... chciałbym kiedyś... linę mocno przywiązać i pętle założyć na szyję... mokre oczy wytrzeć i po raz ostatni... zadać to samo pytanie... a potem... słuchać wiatru zawodzącego głucho czy... odpowiedzi nie przynosi... chciałbym wtedy... tak bardzo głos usłyszeć... cicho i kojąco mówiący o przyszłości... chciałbym wtedy... zobaczyć czyjąś rękę... pomagającą mi zejsć na dół albo skoczyć... chciałbym wtedy... poczuć kogoś obok... spokojnie obejmujšcego mnie ramieniem... chciałbym wtedy... wpatrywać się w oczy... mówiące że wszystko będzie dobrze... chciałbym kiedyś... stanąć na gałęzi i ręce szeroko rozłożyć... rozejrzeć się raz jeszcze i po raz ostatni... zamknąć zmęczone oczy... a potem... lecąc w dół nie żałować że... mam te cholerne skrzydła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkołysałeś mi biodra wilgotnym spojrzeniem falowały na parkiecie krągłością krawędzi królowały zachłannie bezwstydne nie moje wtańczyłam się w ciebie lecz muzyka już nie gra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocne brzęczenie owadów przerywa śmiech nie chcę się dowiedzieć czyj i zabijam przerażenie wykrzywieniem ust wiem że słowa niewypowiedziane ranią stoją jak mur nieopisany, nie-do-prze-by-cia w mroku czai się tajemnica w osobnych sercach, na osobnych biegunach w innych latach świetlnych w końcu szelest puste pytanie, i puste odpowiedzi i ta niewiara i przerażenie siła zazdrości to nić niepojeta bezkresny smutek i szalony śmiech pusty jak oczko igły z motyką na słońce... z nitką pokonuję przepaść może spleciemy choć sznur? jak się nie uda poszukamy szubienicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam paranormalne pojęcie rzeczywistości i czułam powiew dziury ozonowej padał wiatr świecił deszcz wiało słońce chory z anormalności dzidziuś dziecko bachor z osmarkanym okiem załzawionym nosem i gwiazdy w dzień i zimny ogień i czerwony śnieg zabarwiony krwią wielkiego karła i małego olbrzyma krótkie migdałowe paznokcie wiedźmy i szpony panny w wianku gromy w jasny dzień burza deszczowa śniegowa na Saharze i lód na Karaibach I chory Bóg w Piekle i Szatan na niebiańskim tronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w maleńkich głowa nierozumnych krasnali kiełkuje myśl z siłą wulkanu wybucha nieokiełzana moc każdy z dziesięciu każdy z dwudziestu wybucha niewypał taka szkoda a byli już blisko każdy chciał wykazać intelekt i czekam aż znowu będzie burza zagrzmisz ty wielki przerażony czlowieku? czy schowasz głowę w piasek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnego wiersza ( nawet pomysłu) , więc zaraz idę spać. WSZYSTKIM , KTÓRZY WPADAJĄ DO MNIE ( NAWET NA CHWILĘ ), ŻYCZĘ - SPOKOJNEJ , UROCZEJ NOCY .POZDRAWIAM . DOBRANOC🌼 🌼 ]kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZTSTKICH PO WYPOCZYNKU- CZAS WZIĄĆ SIĘ DO PISANIA !!! PUSTO TU BEZ WAS , A SAMA TRACĘ JUŻ WENĘ :) ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA I PIĘKNYCH WIERSZY . POZDRAWIAM🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) \"spotykaja sie dwie kolezanki -- pierwsza ma opuchniete oczy od placzu - druga pyta : co sie stalo ? jak ty wygladasz ? --ach...odpowiada zaplakana: nie uwazalam,,,i,,,WPADLAM\" hehe Tutaj na strone *Jagoda Lee* mozna \"wpadac\" bez najmniejszego niebezpieczenstwa;-) ;-) :-))) I kiedys to - wpadla do mojej skrzynki wiadomosc o *kaciku poezji* zatem odwiedzam - \"wpadam\" tutaj czesto i czytam Wasze slowa :-) A kiedy ukaze sie TUTAJ cos wiecej \"mojego\" poza - jak to pewien nick..hehe...\"P-rzepraszam\" - napisal --totalnie w sensie \"grafomania - stuprocentowa\" - tego nie wiem - bo kto wie - kiedy muza nas caluje??? Czasami pisze sie wspaniale bez cienia wysilku , ale bywa i tak , ze slowa tancza w myslach a na kartce pusto;-) W kazdym razie , by wcielo wiatr z zaglow wspanialego krytyka \"P-rzepraszam\" dodam tutaj, ze ja WIEM o tym iz moj wierszyk o przyjazni to czysta grafomania i usmiecham sie z poblazaniem do tego dziecinnego mego dziela a ten krytyk chcial mi dopiec -niestety mnie jego slowa ani ciut nie zbily z tropu..hehe hehe hehe i jeszcze raz : HEHE To co tutaj czytam - efekt Waszych przemyslen i odczuc tak wszelakich - nie spotka sie nigdy ze slosliwa dezaprobata , zatem POECI --piszcie prosze dalej:-) :-) :-) Sle dla *Jagoda Lee* i Reszty Swiata serdeczne pozdrowienia :-) :-) :-) konsument tej strony : v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Radosny ..- jest w Tobie tyle dobrej energii ,że aż ją czuję :) Masz rację , tutaj można wpadać beż lęku i niech tak pozostanie Amen. SERDECZNIE POZDRAWIAM I CZEKAM NA TWOJE DZIEŁA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety , to tylko ja .:) a ja wciąż pod wiatr z niemodną szturmówką w dłoni choć, burzy włosy , drażni oczy ,smaga twarz choć ,wszystkich mijam po drodze choć , stukają się w głowę ty dokąd ? z wiatrem POPŁYNIESZ! ja wciąż POD WIATR bo tylko tak umiem Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Dostałam juz pierwsze \"zgłoszenie\" NIech sie pochwali jeżeli chce ;). Ale jak to w zyciu bywa problemy pojawiają się przy nowych przedsięwzięciach ;). W związku z tym proszę Was o nie zgłaszanie sie przez pewien czas. Sprawa dotyczy usprawnienia przyjmowania zgłoszeń. Zamieszczę na stronie specjalny formularz, który będzie należało wypełnic. Będzie to wygoda zarówno dla mnie, jak i dla Was. Myslę, że do wieczora się z tym uporam. Odezwę się jak juz wszystko będzie gotowe. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz??? *Jagoda Lee* ! wcielo srodek tygodnia - i choc nie samym chlebem czlowiek zyje - nawet POECI - musza czasami ciut harowac..hehe...wiec...uzbroj sie w cierpliwosc a zobaczysz wkrotce jakie pikne wiersze tutaj wyladuja!;-):-):-) I nie waz sie na zbyt dlugo znikac!;-) pozdrawiam Ciebie!:-):-):-) (kwiatek) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stałam się... innym istnieniem zapełniłam wnętrze światłem wypędzając czekające w ciemności koszmary mam już dwie nogi i dwie ręce potrafię się poruszać nie czołgając się zniknęła pustka Jagoda cieszę się że ci się podobają moje wiersze. Jestem zaszczycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze pory roku Wiosna - znów utopiłem marzannę Nagle zakochaliśmy się w sobie Mija kolejny miesiąc a my razem Lato - żar leje się z błękitnego nieba Nasze ciała w namiętnych splotach Tak spedzamy nasze pierwsze wakacje Jesień - liście opadły już z drzew Chłód czuć w naszym związku Czemu oddalamy się od siebie? Zima - śnieg skrzypi pod butami Między nami już nic nie ma Już nie długo będzie wiosna... Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×