Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

zaczynam znów się urodziłam i jakoś inaczej oddycham mam pełniejsze płuca i wrażliwsze zmysły sina ze zmęczenia ale silna wolą stawiam czoło życiowej konkurencji gdzieś tam głęboko w sobie mam małego sprzymierzeńca kiedy padam wyczerpana on dodaje mi sił kiedy płaczę pociesza i mam nowe życie muszę zapamiętać nie mogę go zmarnować Jagoda jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , tylko z małymi przerwami na prozę życia . Koli da znać , gdy formularz będzie gotowy . Chyba też się zdecyduję . 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jestem zbyt radosna zeby cos sklecic i Wam zaprezentowac...tez tak macie ze szczescia czesto nie da sie przelac na papier? sciskam Was mocno a Wy trzymajcie za mnie kciuki bo jutro maturka z angielskiego :) buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda czy ty też myślisz że jestem facetem? Koli wysłała mi meila ze swojej stronki, i napisała, że myślała że jestam facetem. hihi, dobrze że nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,dawno mnie tu nie bylo.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.A teraz co nowszego,chc juz tez troche \"przeterminowane\" Dawno zapomnialam jak sie pisze wiersze Nikt nie wymagal ode mnie slow ubranych w epitety Ten ktory co noc zegna mnie pocalunkiem nigdy nie slyszal trzepotu moich skrzydel o zamknieke okno Jego ramion I dopiero TY schodzac do mnie po teczy rozchyliles zaslony Badz pozdrowiony i niech aniolowie strzega TWEGO snu MOJ SYNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta i woja idą w parze Kobieta jest wojną Wojna kobietą Kobieta tworzy Rodzi ranek Wojna sieje zniszczenie Przynosi mglista noc Zakropioną łzami Obie panie Wodzą mężczyzn Za nosy na pokuszenie Jedna z nich Rani zabija Druga kocha cierpi I znowu kocha Ale w miłość nie wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja pomogę - nie , nie myślałam ,że jesteś facetem:) Faceci , piszą inaczej .... Witam tych , których dawno u nas nie było!:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również. Widze ze topik sie rozwija:) No i super P.S.Co sie stało z JOAHIMEm i Alcolumbem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam - oczywiście -To może i ja pomogę . Wybacz , chyba jestem już senna . Myślę ,że zdecyduję się na stronkę Koli . Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam :) Alcolumb ,czasem wpada . Joahim , chyba znalazł inne towarzystwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w okularach i płaszczu przechodzi zakamarkami ulic chowa się przed oczami ciągle sledzącymi go przez mrok przed kim on ciągle ucieka? dlaczego nie chce się pokazać? zabił zanim zabili jego nie dał się zwieść zdradliwemu dobru nienawiści teraz nałożył perukę ma czarne kręcone włosy i soczewki kontaktowe odszedł zanim przykuli go kajdankami w ciemnej celi nie patrząc na aktorsko smutne oczy chciałby się przeprowadzić zapomnieć miekką kanapę i wygodne łóżko tylko.... coś go tu trzyma.... kiedyś zabierze psa na spacer i nie wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda przestań, naprawdę nic się nie stało. głupota czcicielki równowagi zniszczyła upór rozsądek stopił się z zasadą kwas wlewa się litrami do zardzewiałej skrzyni mojego umysłu roztapia zawiasy nieuwagi nadzieja zgubiła skrzydła pełznie teraz pod śmierdzącym płotem i kąpie się w zgniłych warzywach jak wiatr szalejących muchomorów idzie za głosem zza grobu matk uśmierca spotkane ideały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać , mój umysł potrzebuje snu . Mam nadzieję ,że jutro tu będziesz - To może i ja mogę ( pomimo ,mojej wpadki - ciężki dzień). Życzę Wszystkim , spokojnej nocy . Do jutra . Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc *Jagoda Lee* - odsapnij , wypocznij , wyspij sie jak susel i wstanie nowy dzien sloneczny -amen;-) pozdrawiam i wysylam *usmiech* v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×