Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość
Sny ja snie tylko o tobie Slowa mowie ci kocham cie Milosc nie odwracam sie, poniewaz milosc tylko ja daje ci Smiech razem sie bawimy Zyczenia na zawsze z toba byc Lzy najlepiej zapomnij o nich bo jestesmy wciaz razem Piekne jest zycie ciesze sie nim kazdego dnia troche go biore i troche go daje ucz sie zyc z usmiechem Piekne jest zycie chodz czasem slonca nie ma ucz innych wybaczc poniewaz tak zapomnisz o swoim smutku Lata uciekaj tak szybko Razem to jestesmy my oboje Zaufanie jesli ktos dzieki tobie go buduje gdyz ty tak wiele kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i jak zawsze po 🌻 Moja muza odleciała (tj. leci właśnie) na prawdę ale nie na miotle ;) tylko 2 tygodnie za ocean, wróci i wtedy będzie się działo... oj będzie... :D A co do meczu hmm może niech Polska nie wygrywa dziś meczu ;) bo w nagrodę ma się rozebrać Frytka :O ta z nowym nosem :D Strach się bać ;) *radosny--smutek* --> moje gratulacje dla Dziecięcia ;) Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest noc , jest zimno ja czekam az przyjdziesz do domu patrze ukradkiem w twoje okno, tam ciemno wciaz. Staje sie zimniej i ciemniej. Podnosze swoj kolnierz. Ach. o ktorej bedziesz w domu . jest mi tak strasznie zimno. Widze cie przez chwile. I jestem zadowolona. Ide z powrotem do domu. Jeszcze godzinka telewizji. Widze cie przez chwile. Tak, i mam juz dosc. jestem znowu szczesliwa do jutrzejszego dnia. Tak , popelnilam blad to nie powinno sie zdarzyc Ech tak glupio sie czuje tego nie oczekiwalam stalo sie , tak duzo zalu juz nie mozemy porozmawiac jest za pozno, skonczylo sie ja stoje w zimnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM MIKA 1234-CIESZĘ SIĘ ,ŻE SIĘ U NAS ZADOMOWIŁAŚ :D WPADAJ, JAK DO SIEBIE 🌻 3 GROSZE - WITAM ! NO TAK ,JAK MUZA WRÓCI , TO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO ...... CO DO ROZBIERANIA SIĘ FRYTKI - WOLĘ NIE ,NAWET Z NOWYM NOSEM .... ALE MECZ OGLĄDAM ! POZDRAWIAM CIĘ- SŁOMIANY WDOWCU 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze i ja mogę
Witam poetów kibiców! Oglacacie mecz? Ja tak. Trzymajcie kciuki za naszą reprezentację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNY - NIE WIEM JAK MAGŁAM TO PRZEOCZYĆ :( TERAZ ROZUMIEM I Z ZAŁEGO SERCA GRATULUJĘ LATOROŚLI :D NIECH POGODA DUCHA CIĘ NIE OPUSZCZA :D TO MOŻE I JA MOGĘ -WITAM ! TAK ZARAZ ZNIKAM , BO IDĘ OGLADAĆ MECZ , A POTEM NA JAKIEŚ TAŃCE :D PEWNIE -DO ZOBACZENIA JUTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SOBOTNIO I SMUTNO :( I PO CO NAM TO BYŁO :( WRACAMY NIEDŁUGO DO DOMU :( SZKODA,ŻE OGLĄDAŁAM TEN MECZ 3 GROSZE - JA TEŻ ODETCHNĘŁAM - PRZYNAJMNIEJ FRYTKA DA NAM OD SIEBIE ODPOCZĄĆ :D MIMO WSZYSTKO ,ŻYCZĘ UDANEGO DNIA, A SAMA ZACZYNAM KIBICOWAĆ BRAZYLII :D POZDRAWIAM SMUTNYCH - TO TYLKO PIŁKA .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj smutno mi smutno, łzy sie leją za niespełnionymi marzeniami o wyjściu z grupy. I po co mi to było? Tylko dziecko wrzaskami obudziłam. Ale Mundial jeszcze sie nie skończył i dalej wierze w naszych. Pozdrawiam niopoetycko ale zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie siadłam przed telewizorem, bo wiedziałam, że nic mnie nie zaskoczy :( Można mieć nadzieję, ale bez przesady... Popełnianie błędów jest rzeczą ludzką, ale kiedy ściera się gumka na ołówku, to znaczy, że połełniłeś ich zbyt wiele... A nasza reprezentacja zużyła już o wiele za dużo gumek... Ja również niepoetycko. Opowiem wreszcie o co chodzi. Mam chwilkę, to mogę siąść przy komputerku. No więc tak: podróżowanie to jest moje największe marzenie. Ale podróżowanie, a nie turystyka. Kiedyś usłyszałam, że turysta różni się od podróżnika tym, że ma opłacone wszystko z góry, a podróżnik musi w drodze zastanawiać się, skąd wziąść pieniądze na kolejny dzień. I ja jestem podróżnikiem, dlatego jadę do Londynu w ten czwartek. Jedziemy we trzy dziewczyny, potem dojadą następne osoby. Mamy zamiar tam popracować przez cztery miesiące i wrócić na początku października. Taki mam właśnie plan. Dlatego teraz muszę za wszystkim biegać, załatwiać, kupić sobie jakieś ciuchy i w ogóle ciągle jestem gdzieś w trasie i nie mogę nawet siąść do kompa i czegoś konkretnego napisać. Jak mówię, to jest moje marzenie i mam zamiar je spełnić bez względu na wszystko. Wiem, że może być różnie, mogę nie znaleźć pracy i w ogóle, ale to jest akurat mało ważne, bo wiem, że nie będę tego żałowała. Tak już mam. Jeśli robię coś, na czym mi zależy, co jest dla mnie ważne, nie ma możliwości, żebym żałowała czegokolwiek. Zresztą, człowiek jest tak zbudowany, że na starość żałuje raczej tego, czego nie zrobił, niż tego, co zrobił :) U mnie w każdym razie tak jest. Dlatego nie wiem jak będę się tutaj pojawiała po 15. 06. Jeśli tylko będę miała możliwość w kafejce skorzystać z internetu, albo jakoś inaczej, to obiecuję tu wpadać zawsze i zostawiać jakiś znak od siebie. A jeśli nie, to po powrocie siądę i przeczytam wszystko, co napiszecie. :) 🌻 dla wszystkich obecnych, wszystkich bywających, no i tych, którzy bywają tutaj tylko raz na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNY ! TO MOŻE I JA MOGĘ - SMUTNO , ALE CÓŻ- OT KOLEJNA PORAŻKA , NIE PIERWSZA I NIE OSTATNIA :( ŻYCIE PO RAZ KOLEJNY UCZY POKORY I SZACUNKU DO PRZECIWNIKA . NIESTETY -MĄDRY POLAK , PO SZKODZIE . POZDRAWIAM CIĘ -JUŻ NIE ROZPACZAM :D MALEŃKA - DZIĘKI ,ŻE ZNALAZŁAŚ WRESZCIE CZAS I OPOWIEDZIAŁAŚ , CO U CIEBIE . JESTEŚ ODWAŻNA - ALE W ŻYCIU TRZEBA PRÓBOWAĆ I RYZYKOWAĆ :D ŻYCZĘ CI SZCZĘŚCIA W LONDYNIE - TYLKO PÓŹNIEJ DO NAS WRACAJ :D JAK SIĘ TAM ZADOMOWISZ I ZNAJDZIESZ KOMP- PISZ CO U CIEBIE :D TRZYMAM KCIUKI I PRZESYŁAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po nocy
przychodzi dzień , a po burzy spokój 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedłem jako żebrak blask przeszywa mnie na wskroś wschód królestwa światła złotem obsypuje morze jakby to było w spokojnych wodach skąpane ciało kochanki widzę przeźroczystość piękna za nim nieuchronnie czysty pigment pustki podobnie ja jestem przeźroczysty i zaczynam opadać coraz głębiej zabierz duszę do siebie zamień w słowika nim dotknę stopami dna ciszy niech pozna ciepły szum wiatru jeśli kiedyś nocą zaśpiewasz dla mnie łzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłej niedzieli
i udanego nowego tygodnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la..la..la...zupelnie cichym glosem spiewane: \"dzis do siebie przyjsc nie moge...po wczorajszym ciezkim dniu...%%%%%%...%..%%..\";-) dzien dobry - sloneczne - poniedzialkowe - dla *Jagoda Lee* i Reszty Swiata:-) Wreszcie ciepla aura! pozdrowionka sle ! \"komu w droge - temu czas\";-) -- kto musi Londyn podbic - niech sukcesy notuje na swym koncie !:-) :-):-) mala kobietko:-):-) Przede mna sporo do odwalenia dzis - ale kac minie jak nie w Wiedniu to w Lublinie..hehe 3majcie sie Rodacy - kto musi - niech startuje do pracy;-) wow...jeszcze ciut i rozwine skrzydla rymowe bo wlasnie Maryska poszla doic krowe;-) hehe hehe hehe czyz nie sa wspaniale te mysli rymowane muza czestochowska chojnie calowane? :-) :-) :-) 🌻 dla *Jagoda Lee*:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNY - JUŻ MI POPRAWIŁEŚ HUMOR :D PRZYKRO MI TYLKO ,ŻE MĘCZY CIĘ KAC :(ALE I TO MINIE :D DZIĘKI ZA WYSOKICH LOTÓW POEZJĘ ;) MIŁEGO DNIA I DO ZOBACZENIA SWOICH SŁÓW :D DLA CIEBIE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOI DRODZY - MAM PROŚBĘ - ZAJRZYJCIE NA STRONKĘ www.esza.pl - ESZA ZAPRASZA DO UMIESZCZANIA SWOICH WIERSZY .POLECAM ! KONTAKT NA STRONIE -BEZ OGRANICZEŃ . DO DZIEŁA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespodzianka wydane na kredyt lecz bez zabezpieczeń z terminem płatności bez praw do gwarancji bez prawa do zwrotu z wątpliwym nawet jego pochodzeniem z jakością nie znaną a za wysoką cenę co tam – to tylko życie na przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDNAK KTOŚ ... Z DALEKA - WITAM CIĘ :D Życie - bez zabezpieczeń , bez gwarancji na przyszłość , bez pewności na jutro , czasem na kredyt ..... Ot , po prostu życie .....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto Jagodo bo wszystkich ogarnął szał mundialowy... nawet mnie kobietę. I na nic nie ma czasu, mecz goni mecz, a mi tylko nadzieje na wygrana z Niemcami zostały. Wiec tylko pozdrawiam i trzymajcie kciuki w środę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO MOŻE IJA MOGĘ - dzięki za słowa otuchy 🌻 Też czekam na środę , choć bez większych nadziei- jestem realistką .Ale oczywiście trzymam kciuki i oglądam :D Pozdrawiam i wpadaj w przerwach między meczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uciekam do tego wszystkiego, co muszę dziś zrobić... a za dwa dni już mnie nie będzie... na razie zabieram się do roboty, bo nie zdążę z tym wszystkim :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×