Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

jagoda ---> z japkami, moje ulubione, czyli na słodko.. pyszności mam kaca więc nawet cię nie obmacam :) ..gdzieś to słyszałem hmm 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia 🖐️ a ja nowu bez sniadania :o marzy mi się stos kanapek ale koniecznie kolorowych :) ...bo tak juz mam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poetanie poeta
Wierszenie wiersze Choć ci sie zdaje że słowa same spod powiek wypływają I tak je pięknie umiesz składać mądre znaczenie im nadając To jednak zbiór jest przypadkowy powrównywalny do bełkotu który pijany facet wczoraj wygłaszał do desek drewnianego płotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie jest szkoda lata
i letnich szkoda wspomnień ......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam *Jagoda Lee* i Poetow:-) :-) :-) Komu jest minorowo..ze spiewa...stary przeboj \"a mnie jest szkoda lata\" ???? Przeciez jeszcze TRWA to lato!;-)))) Teraz jest extrem - przyjemnie - upaly minely, slonce swieci - i tak tydzien za tygodniem leci..hehe Aby zakonczyc te slowa muzycznie ..zanuce za Czerwonymi Gitarami: \"a ja lubie - wszystkie cztery pory roku - bo...kazda z nich: wiosna, lato, jesien, zima---przypomina mi...ciebie\"lalalala pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Radosny :D Fajnie ,że znów jesteś :D Tak , lato jeszcze trwa , a ja i tak wolę spokojną, cichą , szeleszczącą liśćmi jesień.... Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nieme gwiezd wołanie\" zasnęłaś tak nagle tak cicho tak szybko mówiłem zbyt długo jak zwykle więc równy spokojny bezpieczny twój oddech znów zamknął mi usta spod poszwy kołderki wyszedł stopy cień pospacerować pewnie w blasku księżyca spotkać braci swych co tak przez cały dzień przemierzają życia przyziemne okolice lawina włosów poduszki miękką toń oplotła niczym kobieta pięknolica gdy zmęczona codzienności upojną grą zasłania nocne niedoskonałości bycia znów lewa dłoń coś we śnie mocno ściska i nie odda tego - wiem to już na pewno drobniutkie tak ciało potęgą jest z bliska gdy raz pochwyci coś – wyrywać daremno odkryłaś się opadła poszewka na materaca gładź ramiona przestrzeń poczuły wolności choć lekko skręcony na boczek talii pas bioderkom dodaje krągłości przez okno wpada nocy paź by dostrzec kto znów na krzyża się rozłożył drzewcu choć krzyża nie znalazł to było żal mu odejść bo przykuł go nagości czystej przecud tak dał się zwabić kolejny wolny elf na czystość na młodość na tej skóry blaski skóry co na rozpostartym nagim ciele jest i oddaje się jakby pragnąc tylko łaski utraciła pazia noc majowa cicha płodna co swą wolnością dawał oddech siłę bo pochwyciła go senność i czystość powabna niewiedzą o tym co pod jej żyje krzyżem noc i sen i gwiazdy na niebie jasne do których tak wzdychają miłosne par oczęta niemymi świadkami są więc i znają prawdę jaką siłą dysponuje delikatna niewinność dziewczęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam Cię JEDNAK KTOŚ .....Z DALEKA :D Fajnie ,że sobie o mnie przypomniałeś :) Miło jest , gdy Ktoś powraca z daleka . Wiersz pachnie inną epoką . Ładny ...... Pozdrawiam ! Dzień dobry Wszystkim :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widzę i na dodatek wcześnie u ciebie świta :) dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego piatku
i więcej pięknych wierszy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe życzenia 🌻 DZISIAJ WYJEŻDŻAM NA TYDZIEŃ - NIE ZAPOMINAJCIE , WIĘC O TOPIKU :) RADOSNY - APEL DO CIEBIE - PRZEJMIJ ZA MNIE STERY :D Z GÓRY DZIĘKUJĘ 🌻 ps. Jeszcze dzisiaj zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden z zamieszczonych już tutaj wierszyków rozkołysałeś mi biodra wilgotnym spojrzeniem, falowały na parkiecie krągłością krawędzi , królowały bezwstydnie zachłanne - nie moje wtańczyłam się w ciebie lecz muzyka już nie gra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj *Jagoda Lee* - znow wybywasz w swiat? - udanego urlopu zatem zycze:-) i..przedluzam konkurs na rymy wszelakie ...lacznie z tymi \"czestochowskimi\"..hehe pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim
MarzenieRytmu nie mam śpiewać nie umie mikrofonu trzymać nie potrawie tylko ołówek Umie tylko pracować lewitować ze swoimi myślami z ołówkiem w dłoni nad kartką papieru Pracować nad nowymi słowami słuchając tych co śpiewają rytm posiadają Choć do kultury nie należę daje wam swoje myśli na papierze Z głowy wyrwane przez usta tego człowieka wymawiane. Bo w życiu jest jak w książce Każda kartka coś nowego niesie Dzieciństwo Młodość Dorosłość Starość Tylko zakończenie już znane Wątpię czy zaśpiewam bo to nie moje miejsce to nie moje życie tylko kartka i ołówek Nie pisze klawiszami ani długopisami dużo nie kreślę używam ołówka oraz dłoni no i oczywiście swojej głowy. Głowy która codziennie bije się z nowymi pytaniami zagadkami i odpowiedziami Szkoda ze słuch mam jak trup głuchy choć w głowie myśli złote Ktoś kiedyś powiedział jesteś geniusz nie wiedziałem o co chodzi Dopóki nie usiadłem i nie wylałem na kartkę swoich myśli złotych. Przekaż to niech usłyszą. Teraz już was żegnam ustami człowieka tego i siadam do pracy Biorę ołówek włączam dźwięki biorę kartkę i zaczynam pisać to co widzę i słyszę A ołówek goni po kartce z myślą złotą szeleści na kartce jak bibułka w dłoni Ołówek goni myśli lecą czas ucieka a ja nadal pisze i cieszę się życiem Życiem z kartką papieru i ołówkiem złotym który się nigdy nie stępi nie pokona mnie żaden motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×