Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

jest strach a we mnie radość jest szarość a na dworze świt jest spokój a budzi mnie przeraźliwy krzyk jest samotność a obok idzie ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak drzewo bez zapachu jak ostatni liść na gałęzi trwam jak studnia bez dna i jak przepaść bez powrotu kocham jak milczenie wyrażone tysiącem słów zapominam że jestem że kocham że czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla miłości mojej nie ma dróg nieprzebytych nie ma słów uwięzionych w klatce strachu dla miłości mojej zapomnę kim jestem i na koniec świata pójdę odnaleźć ją dla miłości mojej jakkolwiek na imię jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim
Bo czasem stara zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spogladam w niebo, liczę chmury... Rozciągam w wieczność każdą chwilę.... Tulę swoimi rękami swoje serce. Ćwiczę codziennie siłę woli. Przecież nikt nie może dowiedzieć się o mokrych porannych rzęsach. Idę przez miasto... kolejna spełniona kobieta sukcesu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararara- zapraszam ponownie :D Witam Cię Takatamsobie :D Jak widać , nie każde \"spełnienie \" daje radośc i szczęście ...... POzdrawiam i zapraszam znów :) Joachim - szkoda , że ta stara zawodzi .... POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomniałam - Dzień dobry Wszystkim :) Ja już czuję w powietrzu jesień , którą uwielbiam :) Tylko teraz , wszędzie tyle barw , powiewów wiatru , ciszy i zadumania ......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry *niedzielne* ---*Jagoda Lee* oraz dawni Bywalcy tej strony i Nowi--->zagladajcie tutaj i zostawiajcie swoj \"SLAD\" poetycki:-) --ja czytam Wasze slowa i czekam na nastepne!:-) Ech...*Jagoda lee*...Twe Malenstwa - jesli meskie sa - kiedys wybeda na Sluzbe Wojskowa --pisze o tym --bo jutro Moj Nastepca Tronu idzie do Woja....nowy rozdzial zycia - Matura super zaliczona, teraz Wojsko - potem- Studia --a ja spogladam ciut wstecz i stawiam znane wszystkim mauskom i tatuskom pytanie: chol...gdzie te lata tak szybko zlecialy?????? Ciut nostalgii we mnie i duma oczy-wiscie tez! Zamiast jesiennych zakupow zeszytow i innych duperelii - kupilo sie kolejny krem do golenia..hehe... Tak *Jagoda Lee* ...jesien idzie powoli przez park i jestem z tej samej \"parafii\" co i Ty --lubie te pore roku prze-o-grom-nie:-) No to sle Tobie i reszcie swiata: sloneczne - praiwe - juz - jesienne :::: *pozdrowionka* :-) :-) :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , Radosny - życie płynie wartkim nurtem . Często nie zdajemy sobie sprawy jak szybkim.... Życzę powodzenia Twojej Latorośli 🌻, a Tobie wytrwałości w oczekiwaniu na Jej powrót :D Ciszę się ,że też lubisz jesień i pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie mówią, że nie można żyć bez miłości... Ja z miłości umieram... Ludzie mówią, że bez miłości nie istniałby świat... Mój od miłości się zawalił... Ludzie mówią, że miłość jest rajem... Dla mnie jest środkiem piekła... Ludzie mówią, że miłość jest lekarstwem... Ja potrzebuję lekarstwa na miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam młoda krew? :D no tak, może i tak :D moja krew ma 20kilka lat :D też czuję jesień, wilgoć w powietrzu, dni krótsze, dłuższe noce, ale upaly afrykańskie wciąz mi się marzą :D jestem dzieckiem zimy, ale każdy promyk słońca sprawia, że żyć mi się chce... bardziej ;) pozdrawiam, miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tararara- naprawdę młoda krew :D Moja fizycznie starsza, ale psychicznie młodsza od Twojej - hi, hi .. Super ,że tu zaglądasz :D Skoro lubisz słońce -to przesyłam słoneczne i ciepłe pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim
Zawodzi ????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim
cały czas tu jestem obecny duszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakuje mi, a może nam? Czasem potrzeba kogoś tak blisko Czasem chcieć to nie znaczy móc Czasem zrozumieć jest za trudno Wtedy bardzo brakuje kogoś nam Wtedy znów dajesz sobie spokój Wtedy wiesz że masz być sam Czasem potrzeba kogoś tak blisko Wtedy bardzo brakuje kogoś nam Czasem chcieć to nie znaczy móc Wtedy znów dajesz sobie spokój Czasem zrozumieć jest za trudno Wtedy wiesz że masz być sam Bo za bardzo chieć, to znaczy sam Pozdrawiam po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawił się nagle w samym środku lata i coś naszeptał do ucha by wzbudzic zazdrość w zazdrosnych kwiatach tak dobrze go było słuchać pąsem oblały się płatki makowe zalotnie opadła główka czujnie szemrały trawy łakowe chciały ukraść nam słówka jednego wieczoru moje listki drżące otulił zielonym pluszem cisza płynie zmierzchem po łące łzy szczęścia pod kapeluszem świt łzy pozmieniał w eliksir prozy kojącej poranki, wieczory wiatr zycie wplatał w krótsze już włosy obłoki, losu humory.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joachim- czasami duszą to za mało ......:) Jeszcze jakieś miłe słowo , by się zdało ....:) O ! 3 Grosze -wróciłeś ! Ciszę się :) Dla Ciebie :D Gdzie się podziewałeś ? Muza Cię całkiem zagarnęła dla siebie ?;) Witam Maalutką :) Ciesze się ,że wpadłaś :) Zapraszam znów :) Wszystkich pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muza a kto to taki :O? No tak ehhh ja się chyba nie nadaję do tego :P Czemu czuję siejak facet z innej epoki :O Ja już tracę siły i ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda :) ktoś kiedyś powiedział \" coż za romantyzm a fujjjj\" ale ja lubię wiersze, lubię bo istnieją po nic nie można tego nazwać pisaniem:) lubię Tuwima, Brzechwę, Tetmajera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 Grosze -Muza odfrunęła ? Bywa i tak , one są bardzo ulotne ..... Poczekaj na nową :D Maalutka -tez lubię wiersze , bo to samo (nawet banały) ,można powiedzić na tysiąc sposobów , tak pięknie dotykając rzeczy ulotnych ......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:) czasmi piszę coś od niechcenia właściwie nie ja:) lato trwa jeszcze choć mogę przysiąc że zieleń jakby zszarzała a on do ucha wciąż szeptał o ciszy co świadkiem szczęścia się stała tę ciszę szeptaną ..słyszę…. słyszy do dziś łąka cała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×