Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

..czyzby biala sroda wszedzie - bedzie?:-) bo u mnie ciut pada...ale..czy polezy - jak nalezy?;-) dnia aktywnego - niezaspanego- zycze:-) uuuuauuuuuuu...... uuuuuuauuuuu................;-) *tajemniczy* - piknie pisze :-) zgadzacie sie ze mna? :-) \"gdzie Rzym..gdzie Krym..gdzie Mackowa grusza\" najwiekszy kamien - poezja wzrusza :-) pozdrowionka !:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No, no, no :) ;) Widzę, że ciekawie tutaj... ciekawie. A za oknem śnieg. A już miałam nadzieję, że nas nie dopadnie zima w tym roku :( Tak fajnie było, a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się bardzo cieszę że w końcu zasypało... Tylko samochodem poruszac się ciężko. Bo ja mieszkam na wsi i są takie miejsca gdzie trudno przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :-) hey -*tajemniczy* - i tutaj za oknem niebo, jak szare plotno:-( w Krakowie trza by mieszkac! tam bialego puchu pod dostatkiem ! ale oczyma wyobrazni trza sobie namalowac biale pagorki, ogrody i ulice a nawet tramwajowe przecznice..hehe i jak wszystko--aura sniegowa ma swe plusy i minusy ..i pewnie wkrotce zakwitna krokusy:-)))))) z lekka zazdorscia w kierunku sniegowych okolic pozdrowionka sle:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌻 Na dworze zrobiło się pięknie, a ja muszę siedzieć i zmuszać się do nauki ;( Ale za niedługo czeka mnie cudownie wolne dwa tygodnie i muszę powiedziać, że strasznie zatęskniłam za Krakowem i chyba będę musiała się tam wybrać, nawet jeśli wolę to miasto bez śniegu... No ale Kraków... tam mogę być bez względu na to kiedy, z kim i w jaką pogodę. A na razie pozostaje mi tylko obietnica dobrej zabawy na osłodzenie tego czasu, który muszę spędzić nad książkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy Panie...
czy ja cię skądś nie znam ... hm ? BP... ? hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ! Nie było mnie , bo awaria zablokowała komp :( A wczoraj szusowałam ;) na nartach .Upadków było trochę ,ale poza tym suuuuuuuuuper :) Miłej soboty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy Panie_
a mówiłeś, że to inni biegają po topikach ;) ja wpadłam tu kiedyś tropem Jagody :) ale raczej zostanę już tam gdzie jestem P. z W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) zaglądam tutaj od dawna...choć w zaciszu poszedłem Twoim tropem:-) dzięki tym \"innym\" postanowiłem ujawnić się i też wpisać:-) lubię tutaj przebywać...pełne wyciszenie:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - wróciłam cała ,ale zmarznięta i zasypana śniegiem :) Pozdrawiam Tajemniczego Pana :) , moich Stałych Bywalców i Wszystkich , którzy wpadają chociaż na chwilkę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty dla mnie bądź wiatrem co we włosy się wplata szepcze ciche zaklęcia choc to koniec już lata dotknąc wiatru nie mogę bo wciąż pędzi przez pola ciebie objąc nie mogę - ot tułacza ma dola ;) :) Takie rymu częstochowskie -wybaczcie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jak tu cicho o zmierzchu\" ;-) witam Poetow :) *Jagoda Lee* - zaliczylas kolejne biale szalenstwa - mega- fajnie:-) a ja donosze z radocha - u mnie \"pada babcia i dziadek i ziec\"..i..pada snieg:-) wreszcie!..o wiecej niz miesiac ..za pozno:-( prze-milej niedzieli zycze i odplywam w puchy:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pandora89:) Cieszę się,że znów tu jesteś .Z pisaniem tak już jest ,że nie da się go przyspieszyć \'\'na siłę \'\';) Mam nadzieję ,że niedługo opisywany przez Ciebie stan minie i będziesz już mogła zostawiać u mnie swoje pisanie :) Czekam ,więc cierpliwie ,życząc miłej niedzieli :) Ps.Zawsze też możesz wpaść ,żeby porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy Panie_
:) Myślę sobie, że Ta zima kiedyś musi minąć Zazieleni się Urośnie kilka drzew Niedojedzony chleb W ustach zdąży się rozpłynąć A niedopity rum Rozgrzeje jeszcze krew. Zimny poniedziałek Gorącą stanie się niedzielą To co nie pozmywane Samo zmyje się Nieśmiały dotąd głos Odezwie się jak dzwon w kościele A tego czego mało Nie będzie wcale mniej... Choć mało rozumiem A dzwony fałszywe Coś mówi mi, że Jeszcze wszystko będzie możliwe Nim stanie się tak Jak gdyby nigdy nic nie było Nim stanie się tak jak gdyby nigdy nic K. Nosowska uwaga - będę podglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy Panie_
nie zaliczam się do jego wielbicielek ;) znajoma :) podglądać w dobrym znaczenie - patrzeć, czytać, zaglądać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczy Panie -zapytałam ,bo trochę sugerował to Twój nick :) Serdecznie zapraszam do podglądania i jeszcze bardziej do pogadania :) Ciepło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaaaaaaaaaaaa mila
niedziela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za jedną chwilę Miłości Oddałabym Ci wszystko Moje usta spierzchnięte Moje oczy bez wyrazu I dłonie zziębnięte Moje włosy zaplątane w przeszłość Moje ubranie przesiąknięte samotnością I wiersze duszą pisane Powtarzam raz jeszcze Za jedną chwilę Miłości Oddałabym Ci wszystko Bo tylko tyle mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;):D:) Jak morska bryza miętowa rozkosz przymykam oczy wdycham znajomy zapach proszę wybacz mi, że moje usta nie są tak słodkie jak twoje o, tak... przytul mnie bym poczuła mocniej tego wiatru tchnienie a twoje ramiona jak żagiel będą mym oparciem... pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze nowych Przybyszy na tej stronie - uklony i pozdrowienia sle:-) dzis u mnie %-towo totalnie - choc minal juz tydzien - urodzin swietowanie trwa;-) la..la..laaaaaaaaa niewazne czy tylko zagladacie i czytacie czy tez dajecie rozwijac sie tej poetyckiej szacie kazdy tutaj jest mile widziany i przeze zmnie sedecznie witany -amen:-) la..la..laaaaaaaaaa%%%%%%%%% v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×