Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

🖐️ wszystkim Ja tylko chciałam się przywitać. Nadal książki, kserówki, notatki, wykłady - słowem: Multum nauki :( Ale jeszcze tylko miesiąc, a potem cały tydzień słodkiego nieróbstwa... może jakieś góry, albo Kraków... Zobaczymy. Na razie spadam. Mam dziś zaliczenie, którego nie przejdę ;) a jutro kolejne, które muszę przejść. Kurcze, co za debil wymyślił sesję ??? Pozdrowionka dla wszystkich :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maleńka -już myślałam ,że nas zostawiłaś :( Na szczęście to tylko nauka ;) Trzymam kciuki i życzę powodzenia - NIE DZIęKUJ !!! Jak już będziesz po sesji , wpadnij pogadać :) Na pocieszenie , dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy Pan
zaglądam i czytam tutaj na bieżąco:-) dziękuję za zaproszenie🌼;-) pozdrowienia dla Ciebie Jagódko oraz dla osób przebywajacych na tym topiku :D To może... uśmiechnij się do mnie czule opowiedz kim jesteś a ja posłucham sercem czego się boisz obronię w swoim wyimaginowanym realnym świecie walcząc jedyną bronią jaką mam miłością...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno -ładne \"posłucham sercem czego się boisz ..\" Umiejętność słuchania to wielki dar , a włączenie do tego serca to prawdziwa sztuka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie czytam znacznosci i wieloznacznosci ;-) \"malenka\" - jak ciut odsapniesz po bojach sesyjnych to nie zastanawiaj sie dluuuuuuuuugo co zrobic z czasem wolnym --..lecz wsiadaj do pociagu byle jakiego, nie dbaj o bagaz , nie dbaj o bilet, sciskajac w rece kamien zielony, spojrz jak wszystko zostaje w tyle\"\"\"lalalalaaaaaaaa ...i..odwiedz Podwawelski Grod ..bo KRAKOW..to...KRAKOW:-) :-) :-) i...jesli tak sie stanie..pozdrow ko-niecz-nie! Adasia odemnie--ok? dzieki:-) Tajemniczy - pisz wiecej - masz juz publicznosc lubiaca :-) pozdrowionka! v.v.v. P.S. Mam racje z Krakowem---*Jagoda Lee* ? :-) odpowiedz rzuce jak z karabina: MAM 100 pro racji!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niebieskie oczy twe...gdziekolwiek spojrze..wszedzie widze je..lalala..a tutaj blekit nieba tak intensywny ..ze myslisz..jesztes we Wloszech i plus 14 stopni..no to...juz \"wiosennie\" leci nasz zyciowy kabarecik;-) dzien dobry *Jagoda Lee* i Reszta Swiata:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdy cię nie widzę
nie wzdycham nie płaczę .Nie tracę zmysłów , kiedy cię zobaczę " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór! Nie mam żadnego utworka-potworka ;) ale jak mnie natchnie cuś to napiszę :D A pozwolicie, że wkleję jeden utwór, który bardzo lubię :) Louis Aragon - Wymyślę dla ciebie różę Dla ciebie która jesteś różą nie do opisania Przynajmniej słowami z modlitewnika twoich procesji Różą którą ukazać mogą słowa obce róży Podobnie jak wyrywający się krzyk oznacza cierpienie Gwiazdy pożądań nad otchłanią miłość Wymyślę dla ciebie różę z palców uwielbienia Tworzących nawę krzyżujących się i obnażonych Wymyślę dla ciebie różę z portyku Kochanków których jedynym łóżkiem są ich ramiona Różę w sercu kamiennych umarłych konających bez spowiednika Różę rolnika rozerwanego przez minę na własnym polu Karmazynowy zapach znalezionego listu Gdzie nic się do mnie nie odnosi ani miłosne napomknienie ani zniewaga Spotkanie na które nikt się nie zjawił Wojsko w ucieczce podczas gwałtownego wiatru Kroki matki przed więzieniem Śpiew mężczyzny w godzinę sjesty pod oliwkami Walkę kogutów w kraju mgły Różę żołnierza oddalonego od kraju Wymyślę dla ciebie moją różę tyle róż Ile jest diamentowych błysków w morskiej wodzie Tyle róż ile wieków wiruje w pyle nieba Ile marzeń krąży w umyśle dziecka Ile świateł pomieścić może jedna łza Eh chwiałbym umieć tak pisać 🖐️ :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapatrzony w ciebie
w ciebie zasłuchany bez własnych myśli i pragnień - a jednak szcześlwy i zakochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaaaa
dzieki za pomoc w interretacji, ale nie o ten wiersz chodzilo... zreszta juz nieaktualne pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> to się okaże ;( ale nie widzę tego, nie widzę. Mój mózg się chyba zbuntował już konkretnie, bo nic a nic nie wchłania. Dziwnie się ostatnio czuję. Tyle rzeczy mam w sobie i chciałabym to wszysto przelać na papier. Ogromna liczba kawałków utknęła mi na końcu języka. Kiedy siadam z piórem w ręce i pustą kartką przed sobą, nic ze mnie nie wypływa... Zawsze pisałam na czarno. O tym, co złego we mnie siedzi... A teraz to, co we mnie siedzi nie jest złe, wręcz przeciwnie. To znaczy, że o tym nie umiem napisać? Nie mogę? Szkoda by było. Tym bardziej, że to są naprawdę dobre rzeczy. Wiem, wiem, przepraszam. Nudzę, ale zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu. Bo sporo się zmieniłam w ostatnim czasie. Tego, co powodowało, że pisałam na czarno, już nie ma, wiem o tym. A ja kocham pisać, nie tylko wiersze. I boję się, że ta moja \"zdolność\" pisania odeszła razem z tym wszystkim co złe. A może po prostu teraz jest czas na coś innego... Jak widać na załączonym obrazku, pisanie to dla mnie sesja terapeutyczna, a teraz - chociaż z zupełnie innych powodów niż kiedyś - potrzebuję terapeuty, tyle że on bawi się ze mną w chowanego, berka, czy tam cokolwiek innego ;) Refleksyjnie pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądają. Widzę, że są nowe twarze, to miło, że się pojawiają. ;) 🖐️ Dla wszystkich bez wyjątków 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maleńka :) Człowiek z biegiem czasu, zmienia się .Nowe doświadczenia albo otwierają albo zamykają na świat i ludzi .To co kiedyś wydawało się bardzo ważne , czasami przestaje mieć już takie znaczenia . Z czasem pokorniejemy wobec świata i samego siebie . Dobrze ,że tyle w Tobie światła i jestem pewna ,że kiedyś to światło przelejesz na papier :) Czekam ,więc :) Pozdrawiam ciepło 🌻 Witam Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara czyni cuda
nadzieja nigdy nie umiera ale bez ciebie -to tylko banały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry sobotnie dla *Jagoda Lee* i tych , ktorzy uracza nas swymi wierszami:-) \"wiatr to jest taki gitarzysta, co gra na akacjowych listkach, pogra ..odleci..i nie wraca ..tak bardzo smuci sie akacja\"lalala..a tutaj nie wiatr---lecz szturm totalny o predkosci 80-100km/godzine pozdrowionka serdeczne sle:-) :-) :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×