Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość Tęskniąca
Mam pytanie do tajemniczego Pana---- jeśli się pisze takie wiersze to z pewnością bardzo się kocha .A potem co? Czy można przestać i tak szybko zapomnieć? Wiem ze jestem banalna ale tylko teraz i tylko w tej chwili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby skąd on ma to wiedzieć
? - przecież on tylko te wiersze kopiuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęskniąca
to moze " a niby skad....." to wie? albo ktos z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęskniąca -> a potem boli jak diabli, bo druga osoba ma nas gdzieś... tj. daleko w poważaniu. To tak samo jak ze zwykłym rozstaniem, no może troszkę inaczej, bo my odbieramy to troszkę inaczej, jesteśmy w pewien sposób bardziej wrażliwi. Czasem piszemy, aby zapomnieć a czasem piszemy by wspomnieć. Ale cóż życie nie jest proste, ma tysiące zakrętów, któryś zakręt jest tak ostry, że i my wypadamy z życia. Wszem i wobec pozdrawiam 🖐️ ))) i do następnego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęskniąca
3 grosze-dziekuje za odp. ale to nie tak jesli o mnie chodzi nie ma mnie nikt w "głebokim powazaniu".Ale o tym moze jutro bo teraz nie moge.Nietypowa ta moja sytuacja tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnacieplejszy wieje wiatr
wiosna,znów nam ubyło lat,lalaaaaaaaaaaaaaaa:) Ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszem i wobec :) tęskniąca -> powiem tak, on nie powinien za dużo pisać, bo to tez przegięcie. Tak jak mówi przysłowie: \"co za dużo to i świnia nie zje\" - czyli w największym skrócie namiar szkodzi. Po jakimś czasie, to zacznie cię nużyć, po za tym choćbyś miała nie wiem jak sprecyzowane plany, to cię to po prostu zamęczy. A jeśli robi to co jakiś czas, nie robi masówki tak jak tu tajemniczy pan, zapewne dostrzeżesz w nim wrażliwego człowieka, ale najważniejsze i powtarzam po raz kolejny nie przeginać! Pozdrawiam, do kolejnego wpisu :) 🖐️ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Pana Tajemniczy Panie
a ja tam lubię tę masówkę Tajemniczego Pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wychodzę na dwór i czuję wiatr Który gładzi mą twarz i włosy W zadumie patrzę na świat i na ludzi A wewnątrz mnie budzą się różne Głosy Jeszcze wczoraj kochałem… Tak, jeszcze wczoraj dobrze pamiętam Dziś znowu stoję z boku … życia Nie wiedząc, na co tak naprawdę czekam Szczęście mi dałaś, Albo raczej je dopełniłaś Sprawiając że, Natchniona była każda przy Tobie chwila Teraz, natchnienia do życia Szukam poza Tobą… Czy je znajdę … ? Przecież tak wiele mego życia wypełniłaś Byłaś tam, Gdzie nikt nie dotarł Poznając prawdę o mnie Odgadując zagadki mych uczuć I duszy która wiecznie swego miejsca w tym świecie szuka Teraz, Znowu zostaję sam JA, moje Serce i Dusza… Wiem że żadne z nich Cię nie zapomni Bo tak odnaleźć się przy kimś to jest sens i cel mojego życia\" P. 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA DZISIAJ WSZYSTKIM KOBIETOM ,TYM MAŁYM I DUŻYM I NIE KRZYCZCIE ,ŻE TO KOMUNISTYCZNE ŚWIĘTO ;)( BO KOMUNISTKĄ NIE JESTEM :) ) ŻYCZĘ CODZIENNEGO ZAINTERESOWANIA , CZUŁOŚCI , UŚMIECHU I PRZEKONANIA ,ŻE JEST SIĘ TĄ JEDYNĄ I NAJPIĘKNIEJSZĄ NA ŚWIECIE :) DLA WAS I DLA SAMEJ SIEBIE 🌻 i 👄 " Tylko mnie poproś do tańca .Jakbyś mnie kpchał nad życie .... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 Z okazji dnia Kobiet: Życzę Ci abyś odnalazła W ciszy swoje myśli i marzenia, W bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, W otaczającym świecie radość istnienia, W kolorach, smakach i zapachach, wielkość natchnienia, A w sobie miłość. 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> apropos twojej wypowiedzi o komunisycznym święcie. Nie sądzisz, że to dziwne, że wszystkie święta ostatnio się neguje? Walentynki nie, bo amerykańskie, Dzień Kobiet nie, bo co prawda polski, ale komunistyczny!!! A ja tam lubię i Walentynki i Dzień Kobiet. To taki dzień, żeby każda gospodyni domowa poczuła się choć raz w roku jak dama. No i chyba nie muszę dodawać, że to jedna z niewielu okazji, kiedy mężczyźni (a szczególnie mali chłopcy ;P) mogą się zachowywać jak dżentelmeni bez poczucia wstydu. Chciałam jeszcze nadmienić, tak poza tematem, że uważam, że każda kobieta choć raz w życiu powinna od swojego mężczyzny dostać bukiet złożony z 12 róż. Jakkolwiek banalne i oklepane by to nie było, ma swój niepowtarzalny urok. WSZYSTKIM KOBIETOM, ODE MNIE - RÓWNIEŻ KOBIETY (bo kto powiedział, że tak nie można?) - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 Grosze - piękne życzenia :) Znajoma_- :) Maleńka - myślę tak samo jak Ty :) W naszym kraju wszystko ,co miłe musi być negowane .Bo lepiej narzekać i lubować się w ciemnych kolorach :) A ja lubię słońce , kwiaty i radość 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( czy pragniesz wraz ze mną ...) pieścić zieloność traw bosymi stopami i świeżość łąk spowitych mgłą i rosy brylantami zatracać się w rozkoszy do bólu o północy a potem tonąć bez tchu w słodkiej niemocy budzić się ze mną radośnie o świtaniu i szeptać czule przez chwilę o kochaniu czy pragniesz tego…jeżeli tak wyjdź mi na spotkanie jeżeli tak … kochanie a może uginasz się pod nadmiarem ciężaru pozwól miłości odejść przeminąć bez żalu niech nie dręczy ciebie tęsknymi nutkami późna zbyt tragiczna by przeżyć naszymi zmysłami otul ją w sercu aksamitnym cieniem niech skona w tobie niespełnionym marzeniem jeżeli nie …kochanie jeżeli nie Z. Szydzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie-pecie
a Pan Janusz też niedorajda natrętne to jak mol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi odpowie
kim jest Pan Janusz????????Czy on tu pisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłącz mnie proszę już tak nie chcę te myśli plączące moje poukładane przecież życie wszystko na opak wbrew nie tak chcę spokoju tego w środku tylko jaką cenę muszę za niego zapłacić uśmiechu zabłąkanego w kącikach ust nagłego ciepła w brzuchu rozmarzenia na twarzy czułości w oczach czy tego chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki znowu Pan Janusz
?:O - nigdy nie widziałam go tutaj :) - a moze on ma jakiś nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszem i wobec :) Gdyby jakaś kobieta nie pamiętała to dziś jest dzień mężczyzny :) Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie pamiętają
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 dla wszystkich mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie poszukuje Pana Janusza
tego natrętnego jak mol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×