Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Oj, coś tutaj ostatnio pustawo. Ja też rzadko bywam, bo wiosna i pełna energii jestem i ciągle chcę coś robić, czymś się zajmować, gdzieś iść... no i się próbuję uczyć, bo inaczej tego nie można nazwać. Ale wpadam, oglądam, czytam. Wiosna chyba musi ochłonąć, żeby zacząć coś o niej pisać. Musimy się nią nacieszyć, nawdychać. 🖐️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczaruję ten moment na zawsze, przeobrażę go w skałę z granitu, niebo wzruszę, na chmurach wypiszę, byle trwał - z dala od niebytu. Potem zwiążę go liną stalową, żaden wiatr ani szkwał go nie zmiecie. I gdy zacznę wierzyć, że to prawda ...to obudzę się znów w głupim świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brodząc we krwi w próżnym szukaniu nader konając niczym gazeta na wygnaniu kopię swą mogiłę bezsens tkwi we łkaniu gdy myśli na wygnaniu gdy szczerznę i zgniję niech zjedzą mnie żmije podpisala: bardzo dumna pijana werter :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ------> szumi, szumi, a jakże ;) !!! Rzeczywiście, za oknem wstaje nowy dzień. Tak się złożyło, że dziś musiałam wstać bladym świtem, czyli o 5!!! Ale nie żałuję! Kiedy się obudziłam, było jeszcze ciemno. Na granatowym niebie widać było tylko księżyc o barwie ognia. Nie wiem, co to oznacza. Kiedyś słyszałam, że to ma coś wspólnego z pożarem na goryzoncie, ale to nie ważne. W każdym razie księżyc dzisiaj wyglądał tak, jak słońce, czasem, kiedy jest już nisko nad horyzontem i można na nie patrzeć bez potrzeby mrużenia oczu Piękny widok na tle granatu nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Maleńka -a co ty o takiej porze robisz na nogach ? Widzę ,że wiosna i radość życia nie dają Ci spać :D Też uwielbiam wiosnę :D Miłego i pełnego pozytywnych wrażeń dnia Ci życzę 🌻 O ,witam także Pijaną Werter Mam nadzieję ,że szybko Cię te żmije nie zjedzą :D ;) Wiosennie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> To raczej nie chęć życia, tylko \"przemożna\" chęć nauki, jeśli wiesz, co mam na myśli. Dzień jest za krótki, jak się okazuje :) Ale widok był przepiękny! Kiedyś przeczytałam, że przynajmniej raz w roku powinno się zobaczyć \"na żywo\" wschód słońca. Rzeczywiście, za każdym razem kiedy mam taką okazję, przekonuję się, że świat codziennie na nowo dosłownie rodzi się na naszych oczach, a każdy dzień jest darem, który możemy wykorzystać, sporzytkować. Każdy dzień jest nadzieją i obietnicą. Hmm... aż mi się żyć chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka -jasne ,że rozumiem doskonale tę wielką chęć do zdobywania wiedzy ;) Znam ją z własnego doświadczenia :D Na szczęśćie ,teraz ta potrzeba jest już nieco mniejsza :) Cieszę się ,że tyle teraz w Tobie radośći i dobrej energii 🌻 kiedy kochać przestanę umieć , widzieć słońce przez zamglone okna, biegać boso wśród kroplel deszczu , śpiewać obok zadziwionych twarzy - wtedy nikt mnie nie rozpozna ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino??? Kto tu wspominał o winie??? Ja bardzo chętnie!!! Zawsze!!! Od jakiegoś czasu bardzo chętnie uskuteczniam pijaństwo. To co? Tort jakiś się szykuje? I świeczki, mam nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maleńka 👄 Dzisiaj mija rok ,więc od rana częstuję dobrym winkiem i pysznym tortem ( co tam kalorie ;) Jak nikt się nie zjawi , grozi nam totalne pijaństwo ;) :D Ale raz się żyje .Czekam na Ciebie-winko i torcik stoją na barku. Częstuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Między nami wszystko jest czekaniem Na co słychać jak się masz Na wczoraj dzisiaj tu i tam Dodaję do siebie uśmiechy i słowa W staroświeckich sztambuchach zapisuję Daty godziny i gesty pożegnań Wciąż jednak nie wiem Czego w tych wierszach jest więcej Tęsknoty za tobą Czy ciebie A. Tarkowska pozdrawiam Jagódka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT, STO LAT!!! URODZINKI!!! Z tej okazji, życzę wszystkim... WSZYSTKIEGO. Jagoda -----> Winko, pomimo wczesnej pory już skonsumowane. Torcik też przepyszny, cudowne urodzinki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOchane :) Cieszę się ,że wpadłyście na urodzinki .Pyszne to winko , prawda Maleńka ;) Co tam wczesna pora , proponuję kolejnną lampkę :D Znajoma _ - dla Ciebie też winko i torcik :) Jak smakują ? :D Cieplutko i wesoło ( chyba już zaszumiało mi trochę w głowie :) ) Was pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ------> impreza była przednia!!! Trochę za dużo wypiłam, bo jak już zaprosiłaś na drugą lampkę, to i trzecią trzeba było wypić... Torcik przepyszny!!! Sama piekłaś? Naprawdę niebo w gębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczypan67
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczypanie67- dziękuję za piękne życzenia , a Tobie i wszystkim, którzy tu zaglądają -życzę radości i szczęścia płynącego z obcowania z drugim Człowiekim, doceniania każdej pięknej chwili , ciepła , dotyku , uśmiechu .Życzę -życia , w którym wciąż jest jeszce miejsce na zachwyt , musnięcie policzka , przesłanie ciepłego spojrzenia 🌻 ALLELUJA!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostara77
http://teledyski.onet.pl/10172,1760082,teledyski.html świat pełenych nowych dróg pełenych miłosci radosci słonca az po grób:) wesołego alleluja:) To ja Bogini WIosny;) Tajemniczypanie67👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Życzę wszystkim, bywającym tu czasem, aby marzenia się spełniły i w ich miejsce pojawiły się nowe. Aby każdy z was miał to wszystko, czego tylko zapragnie. Wesołych świąt i smacznego jajka... a jutro... no, sami już wiecie co będzie jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przyjdziesz, to proszę, w progu zdejmij buty i wchodź powoli, bym mogła nacieszyć się tobą jak odkrywanym miastem przebiegać ogrodami odpoczywać w cieniu, w kościołach kryć się przed zgiełkiem, błąkać po zaułkach monety wrzucać do fontann. I wracać bez końca. K. Boruń Jagoda - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×