Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Maleńka -u mnie na termometrze 37 stopni .Nawet nie próbuję wychodzić na zewnątrz.Rolety zasunięte , wentylator pracuje i da się jakoś przeżyć .Byle do zimy ;):) Dzisiaj wyjątkowo pozdrawiam chłodno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senator bułgarski
przestrzenne zorze kwiecą się przez dnie gdy czekam na nią samotność to śledź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta o którą Woland pytał
Lepiej by mi było być prostą dziewczyną Żyć tęsknotą za mężęm i rodziną Wpaść w rutynę codziennego życia Wyzbyć się pragnień innego świata odkrycia Niż tłumić w sobie namiętność, niepokój i rozedrganie Kotłujące się we mnie Ciebie pożądanie Lepiej żyć monotonną, szarą rzeczywistością Niż uczynić z siebie... ladacznicę ostrą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość percivalinka
jeszcze nie czytałam całego topiku ale postanowilam się już pochwalić swoim... wierszem? "Ciebiegłodna" Rozłożylam zastawę, Usiadlam przy stole, Naważyłam zupy Na Twoich myslach. Rozlałam ją... na tależe. Rozkoszując się smakiem Powoli wylewałam Zawartośc łyżki. Podlewałam goryczą moją niechęć Do Ciebie. Zakwitła, A ja przestalam potrzebować Twojego szeptu By co noc Śnić. Na nic zda się Twój uśmiech Nauczylam świecić się własnym blaskiem. Zasypiam kołysana Nie Twoją nutą oddechu. ...Ciebiegłodna... M.P.-M.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) O ,ile nowych twarzy :) Witam Was serdecznie :) Doktorze Syf-Malaria - duży plus za interesujący i oryginalny nick ;) oraz pisanie doskonale współgrające z nim :D Brawo za poczucie humoru :) POzdrawiam wesoło :) Witam także Tę o którą Woland pytał :) oraz Percivalinkę :) Miło Was u nas widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umierający słowik ma więcej duszy organizm mój nie przyswaja złożonych doznań wśród zerojedynek biegną uczucia odpycha je nieobliczalne serce niejednorodność słów nic nie wyrazi pod warstwą milczenia pusty zbiór nadziei wykres życia przyjął wartość ujemną wnikły mięśnie mimiczne w metaliczną glebę słychać w niej ciche westchnienie podobnego ciała ukrytego dla świata ogrzewa mnie emanacją myśli by w samym rdzeniu przesłać wzór bliskości nim wyodrębni się reakcja rozkładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszysz? chociaż czasem, słyszysz? wołam cię przeraźliwie głośno nie odpowiadasz idziesz ścieżką przez las nie słyszysz mnie nie chcesz słyszeć? próbuję dosięgnąć twoich zimnych, mokrych dłoni za daleko za blisko za prawdziwa jestem dla ciebie gęste mgły dla ciebie prądy mórz dla ciebie świat po drugiej stronie lustra wody dla mnie tu i teraz dwa przekleństwa których nie umiem - nie chcę? - się wyrzec ze zdjęciem w ręce siedzę w kuchni próbując się ogrzać choć wspomnieniem ciebie w piecu płonie lodowate zmęczenie nie chcę spać każdy zmierzch przypomina mi ze obudzę się znowu sama co najwyżej w bezcielesnych objęciach mojego prywatnego Gabriela 28.05.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymać kciuki dalej :D Co mogę powiedzieć? Hm powolutku kwitnie wiosna w ❤️ , tyle mogę powiedzieć, czy coś dalej i więcej z tego będzie.... się okaże wkrótce, więc trzymać kciuki dalej :) Pozdrawiam poetów (bez względu na płeć) 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOchani 👄 Witam serdecznie dawno niewidzianego Alcolumba :) Miło Cię znów czytać i w pewnym sensie widzieć :) Maleńka - brawo !!! Wreszcie jest wiersz🌻 3 Grosze- trzymam mocno kciuki za ❤️ i powodzenia ( nie dziękuj ) Mocno Was ściskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> a twoja wena gdzieś się podziała? Ostatnio mało twoich kawałków tutaj (nie, żeby moich było więcej ;) ). Kiedy się pojawi coś twojego? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maleńka 👄 Chyba proza życia przysłoniła ostatnio moją \"wenę \".W duszy nie rodzi się nic , co ułożyłoby się w wiersz .Poczekam ( może do jesieni ? ;) ) .Jesień chyba lepiej mnie nastraja :) A może wcześniej ? Kto wie ..............Ciepło Cię pozdrawiam .Miło mi ,że wciąż tu zaglądasz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> tak łatwo się mnie nie pozbędziesz ;) Ale, ale ... ja też wolę jesień pod tym względem. Jest bardziej poetycka, melancholijna, duchowa... alcolumb ----> dopiero teraz przeczytałam to, co wrzuciłeś. Naprawdę ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maleńka :) U mnie też buro i szaro ale zaraz idę do fryzjera -to może się trochę rozjaśnię ;) Maleńka -głowa do góry .Niedługo znów zaświeci słońce :D Ściskam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie dziś znów szaro ,ale nie narzekam .Czego i Wam życzę :) \"Jeszcze w zielone gramy .Jeszcze nie umieramy (...) .\"Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ----> za niedługo ma być 35 w cieniu, to ja już wolę tę szarość... nawet ją polubiłam, wiesz? Muszę się pochwalić, że zdałam dzisiaj egzamin na 5 :) zostały jeszcze 3 :( od jutra nauka :( ale też nie narzekam. Za miesiąc będę już znowu w Londynie :) i zobaczymy, co tym razem życie ma dla mnie w zanadrzu... Coraz częściej zastanawiam się nad tym, ile jestem sama sobie winna tzn. czy nie warto byłoby się zastanowić nad tym, aby przestać realizować oczekiwania innych, a zacząć zajmować się tym, czego JA chcę. A to nie jest łatwe, bo musiałabym zaryzykować wszystko... Nie wiem, czy mam na tyle odwagi, ale zastanawiam się nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - trzeba realizować siebie .Na pewno !!!!:) Życzę Ci odwagi i mam nadzieję ,że wrócisz tu z Londynu :) Cieplutko pozdrawiam :) Ps.Też lubię szarości , rozmyte obrazy.................Słońce czasami opślepia i nic się nie widzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Jest tu ktoś??? Taka piękna pogoda... wszyscy pewnie się wybrali na opalanie, albo coś w tym rodzaju... :) W każdym razie miłej soboty wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tamtej stronie tęczy Dziwna kraina się zaczyna W moim śnie nad wodospadem Rośnie biała lilia Otoczona pragnieniami Podlewana marzeniami Po tamtej stronie tęczy Tam gdzie łzy landrynkowe Spadając na zielona trawę Zamieniają się w złote motyle By ulecieć ku słońcu Po tamtej stronie tęczy Nadzieja i dobroć Układają mnie do snu A roześmiane gwiazdy Śpiewają mi kołysanki Po tamtej stronie tęczy Wszystko się może zdarzyć.... A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj Tajemniczy Panie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutek może być radością ...przyjaźń może być miłością ... bo wszelkie prawa istnienia... osadzone są na zasadzie ludzkiego cierpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_znajoma
Tajemniczy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyż nie prawdą jest, iż miłość jest nadzieją i tym co nigdy nie umiera...? Czy prawdą jest, że łączy to co niepołączone...? a niszczy to co złem jest przepełnione...? Czy faktycznie leczy rany których sama dokonała...? Czy też pogłębia je tak jak studnie sie pogłębia by więcej wody dawała... Czyż nie jest tym czego każdy z nas tak cierpliwie poszukuje...? Lub tym czego od życia wiernie wyczekuje...? L...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×