Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość ten co nie umie
byl kiedys dzien co nie mialem sil lecze bylo cos co czymalo mnie przy tych silach a tym cos wrecz byl ktos ktos taki nie powiem jaki nie powiem kto? nie powiem jak? ale to jest nie wazne co, gdzie i jak :) nie wazne jest wszytko to wazne jest jest ten ktos :P pisane w cjagu jednej minutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_złośnica
Może gdybyś wiedział, Ale nie wiesz i się nie dowiesz Może nie jesteś tego wart? A może to ja mam za mało odwagi? Może wtedy byłoby zupełnie inaczej, Ale nie będzie, Bo Ty nie wiesz o wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna moich marzen
czy ktos mnie pokocha? czy ktos pokocha mnie ? prawdziwa szczera miłoscia? jestes ty...ale czy na pewno kachasz mnie tak ... jak tego chce? jak tego potrzebuje? chce aby moj kochany..był dobry czuły uczciwy troskliwy chce aby pamietał o moich urodzinach o imieninach o tłustym czwartku i o dniu babci i dziadka chce aby budził mnie pocałunkiem i ciepłym spojrzeniem... gdzie jestes moj kochany? wiec czy ja bede kiedys szczesliwa? tak jezeli zwiążesz sie z kobieta:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna moich marzen
potrzebuje ciepła którym będziesz mnie otaczał każdego dnia ciepła które będzie widoczne w oczach twych w dotyku twoich rak, ciepłaaaaa patrz na mnie ..patrz z podziwem, z szacunkiem i trwoga przytul..przytul tak abym poczuła twoja miłość mow do mnie, mow, mow co czujesz gdy przymnie jestes... co myslisz gdy patrzysz na mnie ... czego sie boisz gdy jestem przy tobie i gdy mnie nie ma mów do mnie mówww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna moich marzen
dzieki ale ja sie do tego nie nadaje...raz na rok cos mi do głowy wpadnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertrywtry br
:-O :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spędzę kolejny miesiąc przed komputerem, tworząc kolejne w sumie potem nikomu niepotrzebne dokumenty :( ale może przy okazji przyjdzie mi jakaś bardziej ciekawa myśl do głowy, to się odezwę i pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOchane :) Ja w piątek wróciłam z narciarskiego wypoczynku .Było fajnie :) Maleńka - nie choruj ! Coda- wiele cierpliwości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coda -----> skąd ja to znam :/ Jagoda -----> niestety, nie mam na to wpływu, najmniejszego jeśli już o to chodzi... Generalnie uwielbiam jesień i te ok. 10 stopni na dworze :), ale nie da się ukryć, że jest to wylęgarnia bakterii, a one mnie chyba bardzo lubią ;) No ale... będzie dobrze. mam trochę wolnego, to mogę pochorować ;/ a tak w ogóle to pozdrowionka dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez już wiosna :D na razie bez wierszyków może pojawią się z pierwszymi kwiatkami 🌼 🌼 ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja ... cieszę się wiosną :) Uwielbiam słońce. I mimo że w sumie nie było zimy, to brakowało mi tego słońca. A teraz mam go pod dostatkiem :) 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda ----> wyludniło się... ja nie mam wierszy nowych. tylko czasem coś spłodzę, ale to wrzucam i niewiele tego jest. Nie wiem, co się dzieje. Przecież wiosnę praktycznie mamy. Powinny być góry wierszy... a tu słowa nie chcą ze mną rozmawiać. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka -tak w życiu bywa .Często proza zabiera cały nasz romantyzm ,ale wierzę ,że wiosna jeszcze go w nas obudzi :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×