Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość całkowicie czarny kot
Jedna łza, druga łza Jeden szloch, drugi szloch Przez oczy ucieka Przez oddech ucieka miłość Jedna łza, druga łza Jeden szloch, drugi szloch Przez oczy wnika Przez oddech wnika smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jeszcze tęsknię moje myśli już tylko delikatnie falują w okolicach dotyku wspomnienia już nie wywołują drżenia w opuszkach palców i tylko jeszcze czasem budzą mnie szybkie uderzenia skołowanego serca które jeszcze do końca nie wierzy że już nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jagoda :) ja to zawsze wolałam wakacje :) a teraz to nawet lubię je jeszcze bardziej :D nie masz tam w jakimś kąciku swojego wiersza? były ciekawe, a już dość długo milczysz pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Coda:) Z tym moim pisaniem to niestety nic:( Jakoś ostatnio nic nie przychodzi do głowy .Ale co tam , najważniejsze ,że moge się jeszcze tutaj z wami spotkać :D A pisanie może jeszcze samo przyjdzie :) Uściski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu już jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mam wrażenie, że czas umyka mi przez palce, z wieloma rzeczami się nie wyrabiam, a jednocześnie czuję, że muszę zwolnić obroty, jak to zrobić a serce w uśpieniu serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coda , mam podobnie .Od jakiegoś czasu mam wrażenie ,że dla mnie czas płynie dwa razy szybciej :( Poza tym w sercu już od jakiegoś czasu jesień .Tylko niestety nie ta złota :( To tak , ale nikt nam nie obiecał ,że zawsze będzie słonecznie . Pozdrawiam i czekam na nowe wieści 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surrealistyczna_81
witam wszystkich i dzielę się wierszem...o nim... *** Nie chcę spłoszyć Twoich rąk nie chcę pochopnym gestem rozerwać płaszczyzny między przestrzenią palców a kosmykiem włosów opadających na czoło które odgarniasz z patosem chwili nie chcę zburzyć atomów, które składają się na całokształt myśli nie chcę zasnąć bez Twoich ust na rozpalonych do czerwoności powiekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcolumb1896
wędruję ustami po twej skórze jakbym szedł przez miękki ogród na końcu którego otoczysz mnie zasłoną pocałunków przynoszę ci pąki kwiatów patrzę jak kwitną w twych dłoniach niczym żywe srebro tak samo ożywiasz me serce miłości głodne gdy przy tobie zasypiam jestem małym chłopcem który obserwuje pierwszy śnieg zimy i dopiero wtedy spokojna jest moja dusza choć otacza nas gwałtowny nurt życia my ocalimy delikatność uczuć i przytuleni przetrwamy jak łabędzie na jeziorze w ostatnią noc przed odlotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pamięci zacierają się może obrazy i jasność kolorów ale nigdy nie znika napotkane w życiu dobro , uśmiech . zapach ,dotyk. Dziś w szczególny sposób ( bo myślę o Nich zawsze ) wspominam Tych , którzy pozwolili mi tego wszystkiego doświadczyć .Dziękuję Wam ,że byliście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jagoda, dawno mnie tu nie było :( wybacz ta jesień nastraja mnie w tym roku wyjatkowo pesymistycznie, do tego niezbyt trafne decyzje i spiętrzające się obowiązki chyba już pora na nostalgiczny wiersz, który jednak nie chce się przebić przez ciężkie myśli a przed nami zima, uff ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Lee7010
Witaj Coda :) Mio Cię widzieć .Co tam zima ,poszalejemy na nartach :) Dawaj ten wiersz , bo ja już nic nie piszę :( Uściski i uśmiechy dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×