Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość sQa71
Szaleństwo Dusza ucieka od niemocy Jej moc jakże ogromna A jednak nie wie czym jest wolność Śpiew ptaków słyszany każdą komórką Dotyk wprawiający w drganie wszystkie neurony Czymże są, skoro niedoświadczone nigdy? Tylko wszechogarniająca tęsknota za niesprecyzowanymi pragnieniami, których ukryć się nie da, a i poznanie jest niemożliwym... Cóż, że egzystuje dusza moja, skoro jest studnią, wyschniętą, zapomnianą, tak bardzo nierealną, a jakże prawdziwą jednak? Upadły Anioł kiedyś powstał i wzbił się w przestworza, lecz znów chyli się ku upadkowi... Jednak ogrom jego marzeń, jest silniejszy od wszelkich porażek Nie umrze, a powstanie, gdyż wiara jest jego skrzydłami Nie spadnie Wciąż wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka , jak dobrze widziec Cię w takim nastroju :D Ja od zawsze najbardziej lubiłam wszystko to , co działo się przed wigilią - bo te przygotowania ( oczywiśie bez niepotrzebnych szaleństw) najbardziej pachniały mi świętami :) Ubieranie choinki , porządki , stroiki .Naprawdę tym pachaną moje święta z dzieciństwa i wczesnej młodości ;) Tak trzymaj :) Witam Cię sQa71 :) Miło Ci tu u nas gościc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdy zaświeci już pierwsza gwiazdka, czerwony barsz na stół wypłynie , suszone śliwki w wpadną znów w kompot . Niech nie zabraknie ciepła i blasku , co sens prawdziwy Świętom nadają :) Dla Wszystkich na te Święta - miłości , bliskości , radości , usmiechów i wiele czułych gestów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się spełnią świąteczne życzenia Te łatwe i trudne do spełnienia Niech się spełnia te duże i te małe Te mówione głośno lub wcale Niech się spełnią te wszystkie Krok po kroku Niech Nowy Rok będzie dobry, A miesiąc każdy nie chudy lecz szczodry, Niech miłość każdy dzień opromienia. A smutek w radość się zmienia. Niech chwile w szczęściu i dostatku mijają. A kłopoty i burze szybko znikają. Zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku :-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za piękne życzenia - Maleńka i Tajemniczy Panie 🌻 Dziś jest dzień , który dla mnie oznacza Święta - wspólny stół, modlitwa , kolędy i wiele wspomnień :) Niech będzie dziś pięknie :) I uważajcie - jaki dzien wigilijny , taki cały rok .Unikajcie , więc kłótni , smutku i złości .Uśmiechajcie się i przytulajcie ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda :) u mnie też już poświątecznie diety nie zaczynam, ale trzymam kciuki za twoją - jeśli naprawdę warto się nią męczyć ;) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też poświątecznie. Zaczyna się praca=nauka, bo sesja już w toku :P ale co tam. Życie , prawda? :) Do tego zima się piękna, bo słoneczna, a do tego niezbyt mroźna zrobiła... i Nowy Rok za pasem... Żyć, nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Coda - z tą dietą to mam tak zawsze , gdy wszędzie za dużo jedzenia ;) Potem jak zwykle już o niej nie myślę , bo na szczęście nie jest ze mną aż tak źle :D Ale zaczynam dietę - to brzmi jak wyzwanie :D Pozdrawiam :) Maleńka - nie przesadzaj z tą nauką - nie zając nie ucieknie ;) A poważnie -życzę Ci wytrwałości i dużo energi do nauki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczy Panie - dziękuję za życzenia :D Dla Ciebie - dużo miłości , radości , ciepła i uśmiechu na co dzień w nowym roku :D Kochani - gdzie dziś się bawicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ten nowy rok przyniesie Wam nowe pasje i namiętnności, które może i czasami zabolą, ale jak by nam było bez nich pusto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Dziewczyny -tak jakoś nic innego nie przychodzi mi do głowy .Kolejny rok się zaczął , za oknem ni to zima , ni to wiosna :( Muszę umówic się z koleżankami na \"wódkę \" ;) Taka wodka bardzo pomaga :D Na razie Was ściskam i serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypalila sie we mnie dzisiaj moja milosc do ciebie i spokoj we mnie zagoscil i slonce wyszlo zza chmury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie dziekuje Jagodo, to zeszloroczne jest co napisalam, ale jakze aktualne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onieśmielona dzisiaj rano znowu ubrałam się w maskę uśmiechu niepewna czy dobrze ukryję moje oczy wewnątrz myśli świadoma swojej beznadziejnej nieporadności w walce o dotyk drżących palców na moich ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burza... roziskrzone niebo... grzmoty... w mojej głowie huk wodospadu, szum fal i stukot drewnianych drzwi i trzask płonącego drewna deszcz... kolorowe niebo słońce... i ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecieram oczy ze zdziwienia - To może i ja mogę -to naprawdę Ty ?????? Nie było Cię tutaj wieki .Co u Ciebie i co sprawiło ,ze znów tutaj jesteś ? Uściski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×