Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Ech Jagoda zwyczajnie życie mi dopiekło. Najpierw przeprowadzka, wielki remont, potem maleńki porodzik i cały czas wrzeszczący niemowlak i dopiero teraz mam neta więc szybciutko was odnalazłam. Pozdrawiam gorąąąąąąąco!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytając
czytając niektóre wiersze , które niektórzy uważają za swoje jestem po prostu w szoku jak można kłamać...naczytałam sie poezji tonami i orientuję się że po prostu są zerżnięte. oczywiście pozdrawiam prawdziwych twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja mogę - niemowlaczek ? A to dopiero wiadomośc :D Gratuluję -chłopak czy dziewczynka ? NIe martw się , kiedyś przestanie krzyczec :) Fajnie ,że nas odnalazłaś .Mam nadzieję ,że będziesz zaglądac 🌻 dla Mamy :) Witaj Maleńka ! A co u Ciebie ? :) Do Czytając - jeżeli się takie trafiły - to nie moja wina .OT , rózni ludzie po tym świecie chodzą :) Ale większośc tu zostawiona -jest autentyczna .Pozdrawiam i dzięki za opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta ano niemowlaczek... mam już drugiego fantastycznego synusia. jest śliczny jednak zdrowo daje w kość. Ale nic to, minie kiedyś ( tylko kiedy). Za to ja mam uduchowiony wiecznie wyglAd, podkrążone oczęta, zamglony wzrok....Dziękuję za gratulacje. A co tu u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta ano niemowlaczek... mam już drugiego fantastycznego synusia. jest śliczny jednak zdrowo daje w kość. Ale nic to, minie kiedyś ( tylko kiedy). Za to ja mam uduchowiony wiecznie wyglAd, podkrążone oczęta, zamglony wzrok....Dziękuję za gratulacje. A co tu u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , witam Maalutka :) Widzę ,że też jak marnotrawna córka powróciłaś na nasze łono ;) To może i ja mogę - także mam dwóch chłopaków w domu .A co do uduchowinego wyglądu - też to przerabiałam ( kilka lat temu ) :) Fajnie Was znów widziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro tu teraz takie tłumy :P to mam coś jeszcze. kiedyś spakuję walizkę a może wystarczy tylko torba... bo co ja właściwie mam? upchnę do środka szczoteczkę do zębów kilka bluzek, moje ulubione spodnie ręcznik - sztuk jedna i parę wygodnych butów to wszystko, więcej nie trzeba nawet telefon zostawię i tak go nie odbieram kiedyś spakuję walizkę... a może wystarczy mała torba... - nie głuptasie! nigdzie nie odchodzę jestem tu z tobą, głuptasie na zawsze chciałam tylko... gdybyś kiedyś wrócił do domu w którym mnie nie będzie nie szukaj mnie ani listu już teraz się żegnam ... ot tak, na zapas a teraz... pocałuj mnie, głuptasie PS chciałam jeszcze nadmienić, że żaden z wierszy zamieszczonych tu pod moim pseudonimem nie jest z kategorii "pożyczonych". Wrzuciłam tu sporo swoich kawałków. Podkreślam: SWOICH. A co do innych... niestety nie mogę ręczyć za nikogo poza sobą. Podobnie jak Jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :D moje to też tylko nędzne oryginały :) pozdrawiam i cieszę się, że topik działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Dziewczyny :) Dla Was ode mnie 🌻 Maleńka - jak ładnie to napisałaś :) Dzięki :) Ciepło Was pozdrawiam , a u mnie leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ może mi ktoś wyjaśni, po co mi wiedza o tym, jaką karę trzeba zapłacić za wycięcie bez pozwolenia drzewa, które ma x cm obwodu na wysokości 130cm??? bo ja nie wiem. ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, moja biedna Maleńka :) Tak to juz u nas jest - uczymy się tylu niepotrzebnych rzeczy , które i tak potem nam ulatują :) Pozdrawiam serdecznie i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co nie umie P
mam male serce ktore moze kochac a kocha juz wiecznie nielam go prosze a bedzie zyc wiecznie czy to serduszko jest ci az tak obce za zimne dla ciebie? a plonie swym zarem i nie przestaje poczekaj chwile nie odchodz jeszcze daj sie przekonac by zylo wiecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może i ja mogę ----> na życzenie, specjalnie dla ciebie :) : a ja w ciemności szukam siebie przeplatam dłonie przez obrazy co marą były w innym życiu lecz tu i teraz aż nazbyt realne nie szukam szczęścia, mój kochany nie potrzebuję już spełnienia chcę tylko czasem się obudzić bez twoich ramion, co mnie duszą 17.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snu tylko snu gdzieś pomiedzy swiadomościa i podświadomością czai sie potwor, który każe mi krzyczeć małe ciało skuli się wtedy i zamilknie... i ja zasnę męczona wyrzutami sumienia odpłynę jak okret w bezwietrzne sny i zaraz wstanę, i zaraz wstanę i tulę i tulę ten ryk ten ryk... litości i ciszy któraś z kolejnych nieprzespanych nocy 😭 buziaki wierszokletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obłęd rodzi obłęd więc ja w tym obłedzie ogłaszam wszem i wszystkim obiadu nie będzie padam już na buzkę skądinąd ładniutką bo robiąc pyszną papke nazywaną zupką całkiem zapomniałam i sobie nic nie ugotowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny -dzięki za wiersze i proszę o jeszcze ;) Ciepło Was pozdrawiam . To może i ja mogę - jak Niemowlaczek ? Malenka - jak drzewa i ich obwody i wysokośc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemowlaczek ma sie swietnie Jagodo. Sypia sobie zdrowiutko w dzień najlepiej w wózeczku na spacerku. Rośnie jak na drożdzach! Tylko ubranka mu dokupuję. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ----> drzewa stoją, ale ja to już co innego ;) teraz się przerzuciłam na wysokość stawek podatkowych. Vat ma tylko 4 - fajnie. Ale akcyza... Zastanawiam się tylko po co mi to wszystko. Ale ... pocieszam się, że to już prawie koniec podobnych bzdur :) A Miłosz to rzeczywiście bardzo ładne imię :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kurcze nie mam czasu nic wrzucić... (wiadomo czemu) ale pozdrawiam Was i ciesze sie że podoba wam sie imię mojego Maluszka. Woła mnie więc uciekam. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×