Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Spokonych , rodzinnych i pełnych pięknych uczuć Świąt Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jagoda :) myślisz, że czas juz się obudzić z zimowego letargu? Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne przestałam śnić juz nawet we śnie boję się dotykać twoich dłoni taka jestem silna potrafię nawet swoim snom rozkazać zamknąć mocno oczy nie patrzeć sercu nie bić nie wolno tyle we mnie siły niech ktoś w końcu pozwoli mi na słabość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Piękne Panie!!! Życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Wam z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu Święta Kobiet niech będzie spełnione. Życzę Wam Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu. ;-) http://i46.tinypic.com/2s668lg.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tajemniczy Panie :) hej Jagódka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juunka
"I co?" -zapytalo serce sumienia "I jak ty sie teraz czujesz? Masz mi cos może do powiedzenia? Czy znowu mnie zignorujesz?" Sumienia na chwile się zamysliło Szukając porządku w słów doborze Chcialo uznać sprawę za "niebyłą" Lecz z tym czuło się znacznie gorzej "Powiedz coś!"-rzekł cicho rozsądek Sumienie natomiast nadal milczało "Zrób w końcu z ta sprawą porzadek Nie pozwól by to wciąż powracalo" Sumienie szukając wyjścia z sytuacji Postanowilo się schowac By w ciszy i koncentracji Do końca zycia żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta na 102
siedział wróbel na dachu... i się zesrał.... czymże jest to gówno... gówno wróbla jak miłość... dwa gołębie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknąłem świat w jednym pokoju, bez słońca, bez gwiazd, bez natury, ktoś bije do okna kroplami z Nieba, nie otworze, choć nie wiem kto to, domyślam się, że to zimny podmuch.. Wolę umierać tu i filozofować, tu mogę myśleć bez pomocy ludzi, ocierać łzy i nie słyszeć współczucia. Chciałbym stąd wyjść bez strachu i pokazać mą duszę całemu światu, doznać wolności tej nietykalnej, wyjść za drzwi mojego więzienia... P... Miłego, spokojnego ppłd:-) http://i42.tinypic.com/zxqtxx.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jagoda :) Hej Tajemniczy :) pozdrawiam poświątecznie P... ładny wiersz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Mamom -radości z bycia mamą ! 🌻 Kocham Cię Mamo ! 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchakontas
Miłego dnia wujku Edwardzie 🌻 i tobie ciociu Eugienio ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem, A Nowy Rok obdaruje Was Pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, Niech spełniają się wszystkie Wasze życzenia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Tajemniczy Panie :) Tobie też magicznych Świąt życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracamy do pisania, koniec moi mili laby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×