Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

No nie moje....niestety,kocham poezję,ale sama jestem do niczego w tym względzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne wiersze się tu pojawiły :) przepraszam Jagoda, że ostatnio tak rzadko tu bywam, postaram się to nadrobić pozdrawiam Was serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codo Twoje też super,tak to już jest życie nas goni,ciągle brak czasu dla siebie...Takie czasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być inaczej po naszej myśli według naszych planów z lampionami i tak kolorowo....aż do czasu.... gdy zrobiło się szaro i prawdziwie zstąpił Bóg i postawił krzyż pośrodku życia pomieszał nasze plany jak języki przy wieży Babel.... W.P dotknij mnie Panie niewidzialną ręką jak się dotyka Miłości choć się jej nie czuje a wie że jest... dotknij mnie sercem nieskończonością w Tobie by moje ożyło.... dotknij mnie wzrokiem przenikliwym niech zobaczę jasność i odnajdę drogę na końcu skrzyżowań dokąd prowadzi? W.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciągle w tych samych klimatach nauczyłam się być z tobą tak po cichu bezszelestnie prawie tylko myślami dotykać twojej skóry tylko wspomnieniem gładzić powietrze wokół twojej twarzy ...prawie bo tylko czasami wymknie się jeszcze z moich ust ciche westchnienie żalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi Drodzy :) Właśnie wróciłam :) Szusowałam na stokach ,ale już jestem :) Miło Was widzieć :D Witam Nową Twarz -Vampire 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coda ,piękne....proszę o więcej:) Jagódko no to wypoczełaś troszkę,tylko pozazdrościć,pięknych widoków,góry są wspaniałe nie tylko zimą.Latem też je kocham!Co do nart,to z przykrością muszę przyznać,że po wielu próbach(nieudanych:()odpuściłam sobie;) ocal mą naiwność Panie gdyż wciąż wierzę że istnieje różnica między białym a czarnym prawdą a kłamstwem że więcej światła w naszych oczach niż ciemności że śnieg jest jeszcze biały a trawa wiosną zielona że człowiek człowiekowi bratem serdecznym na cząstki dzielonym.... W.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fiołeczku :) Tak , wypoczęłam -ale już czekam na wiosnę :) U mnie z nartami tez nie było łatwo ( jeżdżę od kilku lat ) ,ale się zaparłam i dałam radę :) Teraz śmigam jak się patrzy ;) Ciepło Cię pozdrawiam i niedługo kupię sobie fiołki ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Fiołki....moje ulubione kwiaty.....niosą ze sobą wiosnę:) proszę Cię Panie o niepokój serca co zadowolone o ból sumienia co rozdziera ciszę o krzyż lekki brzemieniem i jarzmo słodkie ciężarem ....nie proszę Cię Panie o zdrowie i pomyślność o chleb codzienny jak w \"Ojcze nasz....\" i błogi nastrój w środku serca o miłość nawet nie proszę.... wyrwij z odrętwienia W.P Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dziewczyny! Co tam u was?Czy zawitała do Was wiosna,u mnie wczoraj było piękne słoneczko i bardzo nie chciało się siedzieć w pracy. ja nie piszę już wierszy niebo miało zbłękitnieć trawa zazielenić się deszcz jesienny zanurzyć w marzenia złotem liści ubarwić szarą ziemię świerki ośnieżyć życie garbate wyprostować smutek rozproszyć... ja nie piszę już wierszy niech pozostaną w mgłach wyobraźni miejscu przeznaczenia.... W.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołeczku - u mnie też pachnie wiosną 🌻Już nie mogę się doczekać , kiedy wszystko zacznie pachnieć i kwitnąć :) Ciepło Cię pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z niecierpliwością czekam kiedy wreszcie będę mogła popracować w ogródku,uwielbiam przekopywać,siać a potem patrzeć jak wszystko pięknie rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Co tam u Was?Ja mam strasznego doła....Nie udało nam się uratować życia pobitego dziecka...to takie dołujące,że po prostu nic mi się nie chce,pełna załamka:( :( :( uspokój się serce niemądre uspokój i nie bądź szalone bo umrzesz na zawał niespodziewanie i nikt nie zdąży zapłakać i łez ukryć wstydliwych wspomnień spisać sekretnych pieczęci ostatniej postawić znaczka wieczności nakleić by wysłać pod wskazany adres z kodem miłości.... W.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko,gdzie ja pracuje......szpital,hospicjum,szkoła i jeszcze fundacja,ale tu już wieczorami.Mało czasu mi zostaje na takie sobie zwykłe "życie".....Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak,tyle że za często przegrywa się z głupotą,bestialstwem i śmiercią....to potrafi pojechać po psychice:( Trzymajcie się cieplutko!Póki się nie pozbieram ...nie będę się tu pojawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, Fiołek :) serdecznie pozdrawiam z pierwszym dniem wiosny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod powiekami złoty pył. Otula ciało moje noc. Jeszcześ przed chwilą ze mna był, teraz się wszędzie czai zło... Kto mnie obroni zarem ust, kto mnie rozpali pośród mgieł niby ofiarny switem stos, który pochłonie ciało me? Na płachcie śniegu czarny ślad jak rozszerzonych żrenic błysk do serca mego nagle wpadł i zabił wsztskie moje sny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ! Coda ----------gdzieś Ty była? ;) :) Zaglądaj częściej :) Witam Freydis :) Miło widzieć nową Twarz i to jeszcze z fajnym wierszem :) Zapraszam i czekam na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona*************
dzień dobry :) Trafiłam tu przypadkiem , ale pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dla R.. Spojrz kochanie Moje lzy splywajac po smutnej twarzy zamieniaja sie w perly Nawlekam je na nic czasu.. Mija kolejny rok.... Spojrz mam juz caly naszyjnik. Moze juz wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierszokleta i poeta
wiersz o zonie az sie dziwie, ze Ty jestes moja zona stara, brzydlka pomarszczona tluszczu duzo masz i rozstepy nie dorastasz i do piety zaraz mlodsza sobie znajde nie bede juz robil za ciamajde nie bede placil alimentow ani dawal Ci prezentow rozwod to najlepsza sprawa znow beda dupeczki i zabawa nie pojde wiecej pod pantowel teraz wiem, iz malzenstwa to najwieksze zycia sa przeklenstwa nie chce zyc jak w piwnicy kartofel dzislasz zdrowo mi na nerwy wiec z innymi dupencjami wole dawac perwy nic mi nowego do zycia nie wnosisz tylko swymi spazmami sie unosic dalem sie namowic na slub koscielny teraz zywot mam piekielny ty mnie zdradzasz z sasiadamy a ja charuje ciezko nocami wole miec 2 kochanki niz takie wypudrowane utrzymanki czas tak szybko leci wic zrobie testy DNA czy to moje dzieci mimo ze jestes straszna ladacznica to juz nie chce trzymac Cie za cyca wiersz o mezu ech moj mezu, dlaczego mnie zdradzasz? zamiast dla mnie to dla innej wsadzasz ona mlodsza i bardziej ploda lecz do zycia niewygodna mi nie placisz alimentow i nie dajesz juz prezentow kiedys byly, tance, kwiaty dzis nie wpadasz do mej chaty po co godzilam sie na intercyze teraz mam tylko klopotow walize moje cialo juz zaraz do wymiany i bedzie przemawial ksiadz i graly organy nie ma sensu jednak zycie bo na starosc tylko hemoroidy i picie dupczysz wszystko co sie rusza tys szybszy niz najlepsza kusza tys zawsze przepijal swoje wyplaty i nie przynosil nic do chaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę,że jakiś psotny chochlik się tu wkradł. Ale dziś piękna pogoda....połaziłoby się po lesie:( Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×