Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

:) w takim razie bawić się będziesz na pewno dobrze dzisiaj czeka mnie sama rekreacja ;) zero pracy... no prawie do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jagoda, jak tam po sylwestrowym weselu? czas się obudzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coda - obudziłam się :) Było fajnie i na drugi dzień głowa nie ciążyła :D A to naprawdę po wielkiej zabawie duży plus :D A jak u Ciebie po sylwestrowych szaleństwach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu zaczęłam wyścig z czasem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coda - to życzę kondycji :D Z nim tak trudno zremisować ,a co dopiero wygrać . A jak u Ciebie z mrozami .U mnie teraz jest - 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też ziąb :) nareszcie jakaś normalna zima w Polsce ;) ale pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą zimą masz rację :) Chociaż już podobno od poniedziałku -odwilż .Co tam .Byle do wiosny i pachnącego bzu ( który uwielbiam :D ) Trzymaj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jagoda :) ale te dni szybko lecą :) przesyłam dużo uśmiechu - u mnie dzisiaj szaro i ponuro, więc postaram się być kolorowa w środku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coda - miło Cię widzieć :) U mnie tez szaro ,ale z Twoimi i moimi kolorami będzie fajnie :) Mocno ściskam i czekam na nowe wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tam kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jagoda 🌼 jestem, jestem, tylko tak bezszelestnie czasami tylko westchnę myśląc o tym czego tak bardzo chcę lub nie chcę i o tym dlaczego jeszcze nikt nie odnalazł jeszcze we mnie tej którą naprawdę jestem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Coda 🌻 Dzięki za wierszyk i ciągłe trwanie na posterunku :D Witaj Fiołku niezdarny :) Tak , malo nas , bo Towarzystwo się wykruszyło i nas\" wena \" opuściła :( Dołącz do nas - będzie nas więcej .Serdecznie zapraszam a może i wierszyk zostawisz ? Co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ten wieszyk to raczej nie wierszyk ;) i o jedno jeszcze w nim za dużo :D ;) na lepsze chyba muszę poczekać do wiosny ;) ale będę wpadać pisz, co u ciebie pozdrawiam serdecznie fiołek - przyłączam się do słów Jagody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zaproszenie,skorzystam niewątpliwie,ALE z wierszami to już gorzej będzie:OKocham poezję ale nie tworzę,za co niewątpliwie świat powinien być mi wdzięczny,bo co tu ukrywać ....beztalencie jestem w tym akurat względzie:)Lubię u Was bywać bo oprucz wierszy,całkiem dobrych,znajduję tu miłych,życzliwych ludzi....a o to trudno dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coda - fanie ,że jesteś :) Będę pisać , jak tylko coś wymyślę :) Mam kilka wierszyków dla dzieci i chyba je tu wkleję :) Fiołek - trzymam za słowo ,że będziesz zaglądać :) Jak nie piszesz swoich , to wklejaj te , które są Ci bliskie ( oczywiście z informacją o autorze :) ) Dzięki za ciepłe słowa o miłych ludziach 🌻 Pozdrawiam Was Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) U mnie troszeczkę leży białego puszku:-) Jagódko:-) mała przesada z tym Twoim wpisem:-) Pozdróweczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tajemniczy :) Może malutka :D Mam nadzieję ,że nie uraziłam Cię tym niewinnym żarcikiem ? Pozdrawiam Cię wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem słońcem, które świeciło dla Ciebie byłem księżycem, który oświetlał Ci drogę. Byłem jedną z milionów gwiazd, wpatrzonych w Ciebie. Serce moje małe z całych sił Cię kochało, do Ciebie ciągle tęskniło, płakało i szlochało. Zapomniec o Tobie nie mogło, chocby nie wiem, jak chciało. Marzyło by Twoje serduszko też je kochało Tęskniłem do Twoich oczu, których spojrzenie, budziło we mnie tyle miłości. Tęskniłem... cdn Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) czy pytanie o śnieg jeszcze aktualne :D chyba mnie tu dawno nie było :( śniegu nie ma, pięknie świeciło słońce, szkoda, że do wiosny jeszcze daleko (czekam na wenę :D ) pozdrawiam wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Coda :) Gdzie Ty się podziewasz ? Nie zapominaj o mnie , bo cóż ja biedna pocznę ? :( U mnie już tylko błoto po śniegu pozostało , a ferie jeszcze przed nami . Pozdrawiam Cię ciepło i też czekam na wiosnę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×