Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Wehikuł czasu Chciałbym wrócić do tych chwil młodzieńczych Zmienić tak wiele i tak mało, tylko czy zdołam? Chciałbym przytrzeć nosa wielu złym ludziom Poprawić moje błędy, tyle ich przecież było Chciałbym tak wiele zrobić... czy powinienem? W uszach brzmi: \"Non possumus Non possumus\" To odzywa się staruszek czas. \"Nie pozwalam Nie pozwalam\" Dlaczego? Przecież... Więc tego wszystkiego nie przeżyłem na darmo? \"Non possumus\" I już wiem nie zmienię, nie warto! Wiem, że dziwny ale cóż taki miał być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :-) *Jagoda Lee* i Poeci:-) Hey--------->> 3 grosze:-) - - - kiedys Niemen nam spiewal \"dziwny jest ten swiat\" .... a ja rozwine...najdziwniejsze poematy maja w sobie mysl i sklaniaja do zastanowienia, zadumania , dobrze ze piszesz -->\"3 grosze\"--a rymne zaraz , bo dodam: o nastepne strofy prosze:-) pytanie za 100 zlotych: ile lat \"na karku\" nalezy uznac za \"duzo\" ? 20 ?.. 30?... 40 ?....a moze dopiero 50? lub 60 ? lub ...90 ? wszystko sie relatywuje , gdy radosci zycia nam brakuje;-) zatem.... \"hey - uzyjmy zywota , wszak zyjem tylko raz ! niechaj ta czara zlota - na prozno nie wabi nas\";-) przywiozlo sie z podrozy po Polsce roznosci procentowe i dzis - \"swiatecznie\" popijam sobie \"Nalewke Babuni\" ..hehe ....tylko,ze te procenty nie daja nowych rymow raczej ida w piety...hehe ale chetnie tutaj do Was zagladam noca i o swicie choc czasami poprzez wiatru muzyke slysze wilkow wycie..hehe to bedzie poemat zoologiczny;-) urwany naglym telefonu graniem zmieni sie w tak pospolicie prozaiczny zakonczony ...Waszym ..chrapaniem:-( no coz...taki to los ...sobotnich poetow... brakuje talentu na wzniosle slowa i w kuchni kotletow;-) no???? usmiechnal sie ktos przypadkiem czy powaga u Was dominuje? ja koncze juz i dodam - za Wasze wiersze - piknie dziekuje:-) pozdrowionka coraz bardziej wiosenne! ech...*JagodaLee* - Ty sobie ciut na nartach poszalalas a tutaj - o sniegu..ani widu,,,,ani slychu;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*radosny--smutek* -> nawet Ci się rymnęło kilka razy, widać dobra ta nalewka :) ale polej nam tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) Miło ,że wieczorem zostawiliście po sobie ślad ,tego mi brakowało :D U mnie też wiosenna aura :) Ale , co tam :) Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja śpiewam sobie: I\'m singin\' in the rain, Just singin\' in the rain. What a glorious feeling I\'m happy again. I\'m laughing at clouds So dark up above, The sun\'s in my heart And I\'m ready for love, ...for love. Let the stormy clouds chase Ev\'ryone from the place, Come on with the rain I\'ve a smile on my face. I walk down the lane With a happy refrain And singing, Singing in the rain, ...in the rain. Daba do__ do do do do Do da do. Daba do__ do do do do Do da do. La la la la__ la la La la la la____ La la la la__ la la La la la la____ La la la la__ la la La la la la____ La la la la__ la la La la la la__. I\'m singin\' in the rain, Just singin\' in the rain. What a glorious feeling I\'m happy again. I walk down the lane With a happy refrain And singing, Singing in the rain, ...in the rain, ...in the rain. Daba do__ do do do do Do da do. Daba do__ do do do do Do da do. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do--> 3 grosze :-) i jesli tak jest u Ciebie jak tutaj nam zanuciles- to extrem - astral - orbitral - gratuluje i niechaj ten stan potrwa dluuuuuuuuuuuuuuugo! kazdemu zaswieci ...kiedys...slonce-amen!:-) nie zapominajcie o tym! pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiaaaaaaaa
mam prosbe- pomozecie mi zinterpretowac wiersz? jako poeci pewnie lepiej sie na tym znacie niz ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie zanuciłem tekst piosenki z nadzieją że tak będzie :D a czy będzie okaże się najwcześniej za tydzień... eh tylko 6,5 dnia do godziny 0. Po za tym lubię tą piosenkę :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiaaaaaaaaaaa
serio serio mi pomozesz? to wiersz "Arkadia?" Ernesta Brylla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiaaaaaaaaaaa
Błagam, niech mi ktoś pomoże, próbowałam coś stworzyć, ale nie bardzo go rozumiem. Interpretacja wierszy nie jest moją mocną stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey....ten wiersz musisz juz caly tutaj wpisac - nie mam pod reka tego tekstu - wiec jak pomoc??? czas ucieka .. zajrze tutaj za male ciut --potem zjezdzam kompa wiec pospiesz sie! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracę mam w miarę dobrą, śmiecie mam w koszu, nie palę, nadzieję jeszcze mam :D , więc jakby co to będziecie mnie TYLKO pocieszać ;) „Arkadia” Ernest Bryll Wspominam Arizony rezerwat szczęśliwy Sarmackie twarze Indian. Ich tańce orłowe Turystów zapatrzonych w bujne pierza grzywy Co zamiast myśli naszą otaczają głowę A są też kwiatem cierniowej korony Tęczą krwi która w locie Nike utoczyła Znakiem narodów niedorozwinionych Co się już z ptaków w ludzi nie przechrzciły Wspominam na ogniste twarze ocalonych Jastrzębie tańce Pasków, Siuksów, Delawarów Husarię rozpaloną do białego żaru I etnografów wzrok rozanielany I zakończenie lotu. I piór odgrywanie I wśród turystów gorzkie kwestowanie Arkadia Brylla to kraj, który jest widziany oczami turysty, który wspomina wycieczkę do kraju dawnych Indian, w Arizonie, w Oklahomie, a także wymienia inne miejsca na Ziemi. Wszystko zakończone Ikaryjskim lotem i oczywiście upadkiem, kiedy widzowie (turyści) chwytają na pamiątkę kolorowe pióra. źródło: http://eduseek.interklasa.pl/artykuly/artykul/ida/4486/idc/4/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis nadajemy tutaj --3 grosze--co czas jakis - ale fajnie, ze jest odzew - tym lepiej - ze w kolorach dodatnich - bo Pan nawet nie pali , choc napewno pali sie do wielu rzeczy , do wielu ludzi - i tak byc musi-amen:-) Chyba pomogles --3grosze-- tej dziewczynie - swoja interpretacja wiersza ja dodam, ze nic wiecej nie dodam...bo...w miedzyczasie...\"Nalewka Babuni\" zrobila runde w pokoju;-) no moze jeszcze za chwile rzuce jedno - dwa zdania --czy ten wiersz to juz calosc? czy ino urywek? - pytanie banalne pewnie, ale \"za moich czasow\" \"Arkadii\" nam nie serwowano..hehe...byly za to strasznie zaangazowane wiersze w kierunku \"przyjaciol\" znad Wolgi ..hehe...ale to juz inna historia.. Wracam do realu -- pisz 3 grosze znow - ludzie lubia czytac Twe linijki - obawiam sie jednak, ze poziom szczescia jest prosta odwrotna do ilosci wierszy - dylemat--pisac gdy jest sie szczesliwym czy wtedy , gdy \"swiat sie wali\" ? - prawda lezy posrodku--PISAC ZAWSZE:-) :-) :-) 3maj sie Rodaku and don\'t worry --- be happy ! W tancu miedzy duzym pokojem a kuchnia (aby przyholowac jakis trunek) zanuce cosik...bo muzyka lagodzi obyczaje ;-) i..\"spiewac kazdy moze\";-) pocieszac nie bedziemy - bo bedzie wszystko OK - zobaczysz 3 grosze ! to takie zyczenie odemnie w innym przypadku - pocieszymy takze-amen;-) pozdrowionka v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Arkadia\" Ernest Bryll --zawiera refleksje Brylla o swiecie, ktory znikl bezpowrotnie --do terazniejszosci przetrwaly tylko szczatki dawnych rytualow , ktore fascynuja przez moment ... --slady dawnej kultury pozostaly skomercjonowane jak kazda egzotyka - by \"na pamiatke\" cos tam sobie i innym przywiesc ... v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :D Co ja widzę , widzę ,że rozwijacie pomoc naukową :) i bardzo dobrze D Jestem zdania ,że jeżeli Ktoś prosi o pomoc , a ja mogę jej udzielić - trzeba to zrobić .Cieszę się ,że myślicie i robicie podobnie .Całuję Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie tu u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór! Wszem i wobec :D *radosny--smutek* -> ale mi pochlebiłeś :O - tak że szok :D tzn. nakadziłeś ale to pewnie wina naleweczki ;) a jak mnie coś najdzie to znów coś wbiję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozory myla - 3grosze..i jesli juz tutaj ciut cwierkamy, to wez pod uwage taka mozliwosc, ze ten nick *radosny--smutek* brzmi ino mesko, ale czy to musi byc chlopak, ktory pod nim pisze?;-)) 50:50 - jak mowia Anglicy ;-) wszystko jest mozliwe-amen;-) pozdrowionka konspiracyjne dla *JagodaLee* i dla \"3 grosze\" oraz dla Reszty Swiata:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..konspiracja jest wazna i tajemnicza ..jak u Zagloby poboczna piwnica ;-) ..tam o polnocy ,gdy duchow czas nastanie ..popijaja przednie trunki panowie i panie;-) %%%%.towe pozdrowionka ;-) la..la...laaaaaaaa v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*radosny--smutek* -> widzę konspira jak za \"starych dobrych czasów\" ;) w takim razie błagam o wybaczenie i dosyłam 🌻 z wyrazami szacunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy Pan
Witam wszystkich serdecznie,przede wszystkim autorkę topiku, duża buźka dla Ciebie Jagódko:D🌼 czytam topik już od dawna,siedzę sobie w zaciszu;-) więcej tak lubię, kiedy dla mnie w zmyślenia się przebierasz. zalotnie powłóczyste nie mogą mnie uwierać. i tak się trudno oprzeć, gdy zamierzwione ręce bezskrzydłym uniesieniom cichutko szepczą…, więcej!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tajemniczy Panie :) Szkoda ,że siedzisz w zaciszu .Może zaczniesz częściej tu zaglądać ? Zapraszam serdecznie :D Dzięki za buziaka , oddaje 👄 Fajnie napisane :) Dzień Dobry Wszystkim -tym stałym Bywalcom i tym ,co się przyglądają w zaciszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×