Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna mamaa

ZBIÓRKA WYPRAWKI I INNYCH POTRZEBNYCH RZECZY DLA DZIECKA !!

Polecane posty

kurde poszłąm spac o 1:30 wstałam o 4:30, ech....... lezałam jeszcze w wyrku z godzinke i meczyłam sie zeby zasnac, i NIC :( potem ok 5:50 spiecie z siara w kuchni, awanture mi robi gówniaz o chleb, ze pietki jej zostaja< heheh to niech len wstaje wczesniej to bedzie miała wieksze, no i od słowa do słowa i dym w domu, a jeszcze sie spytała czy moja kurtke moze wziasc buehhe za to jak mnie wyzwała - NIE !! i znów dym :P, teraz jest 6:20 i wreszcie poszła do szkoly :) niech sie UCZY !! matołek :) no spac mi sie zachciało, ale pujde na wyrko i nie zasne. i jeszcze łózeczko z balkonou wstawiłam do pokoju, i skreciłam, i znów chyba wystawie bo lakierem śmierdzi, feee az mnie głowa bolała :( dobra ide cos zjesc jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mama >> Ło matko Ty naprawde nie mozesz spac o 6:30 juz na nogach ;) Odpisalam na maila . Pozdrawiam Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty barbi a znasz to \"kto mieszka w Toruniu ma kuku na muniu\" :D:D albo \"ród kopernika ma zawsze bzika\" :D:D jakies jeszcze znałam, ale juz nie pamietam, i takie fajne były :) śmieszne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot.to
ej nie dawno był tu taki gwar tyle ludzi gadalo a tera cisza tylko barbi gada z mama, co sie z wami stało dziewczyny, gdzie jestescie, odciełyscie sie od tematu czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie odcielam caly czas gadam ...ale gadula ze mnie ;) ot.to>> widzialam ,ze w dzien tez zagladalas -ratujesz mamie topik ;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żordelka
ja tam wole intymny kontakt przez gg;) ale w sumie warto popodbijac czasem topic. zreszta usilnie probuje sie w przyszlym tygodniu wybrac z mezem do bydgoszczy bo ma wycieczke do torunia, wiec moze uda mi sie osobiscie dostarczyc paczke lub chociaz jemu wcisnac jak mnie nie wezmie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy zarac ci podam, a ja ci w prezencie odesle ksiazke o wychowaniu i pochamowaniu OK :) no to sprawa załatwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wam wm wszystkim zdrowych wesołych wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa :):):):):) !!!!!!!! ja wyjeżdzam na siwta na wies :) do usłyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po swietach :) jak wam mineły ? u mnie prawie git, z malym wyjatkiem dos przykrym ale dalo sie przezyc :) pozdrawiam :) zmeczona jestem własnie wróciam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny gdzie sie podziałyscie ??? Barbi ?! gruby mis ?? hellllloooo suszycie sie po dyngusie tak długo ?? tak tu cicho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot.to
siema mamo swieta byly ok, dyngus tez :D:D nie nazekam dawno nie bylo tu mojego posta wiec teraz cos nabazgrole :P hehe ale nie wiem co, mam nadzieje ze u Ciebie wszystko wporzo i ze jakos kompletujesz sobie wyprawke :) zycze wszystkiego naj i powodzenia :) pa jeszcze tu zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka_987
Samotna mama, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka_987
Bo niedokładnie przeczytałam i nie wiem, ile masz lat i czy pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka_987
Czemu nie sprzedasz komputera, albo nie zlikwidujesz internetu, żebyś miała pieniądze? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie jest mój, i nie ja za niego płace, a ty nie musisz byc taka cyniczna i hamska OK. :) i jak masz dalej pisac bzdury to opusc ten topik bo nic dobrego do niego nie wniesiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×