Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *kwiatek

Jestem wysoka

Polecane posty

Gość kurdupel
a ja mam 165 i czuje sie jak liliput :< i z zdrosz wam tych 176 cm wzrostu.... bylam z facetem ktory mial ponad 2 metry ale on jednak wolal nizszee a ajak sie spytam kumplaa ktory raczej do wsokich nie nanlezy 170 to mowil ze woli takie w swoim wzroscie i wyzsze bo mowi ze kobieta wyzsza i swiadoma swojej wartosci jest jego zdaniem piekniejsza. mysle ze to kwestia gustu jedni wysocy wola nizsze inni wysocy wola wyzsze jedni niscy lubia nizsze inni wyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem szalona ***
O sobie nie mogę powiedzieć że jestem wysoka ale też że jestem niska mi się podoba mój wzrost-163 cm (Mam 16 lat) i mam ogromną nadzieje że taki zostanie... Nie chciałabym być wysoka... Ale właśnie o to chodzi żeby akceptować samą siebie Ja uważam że jestem za gruba ale nie przejmuję się tym trochę poćwiczę coś się popróbuje i będzie okey :):):) A wy co sądzicie na ten temat że ważę aż 59 kg przy tym wzroście :(:(:( Piszcie... Ps.A ty się nie martw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaggaa
ja waże 60kg i mam 173 jestem...kocham szpilki a tak mało jest wysokich facetów..deficyt serio chciałabym być niższa, to sie tylk otak wydaje ze wzrost to atut ale jezeli chodzi o sprawy damsko meskie zawsze musialam w sklepach z butami kierowac sie wzrostem moich partnerów i nie wybieralam ulubionych szpilek tylko niskie albo płaskie buty, wolałam byc równa niz wyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻycieToNieBajka
No wiecie...ja mam 182 :) I jedyny problem jaki mam to kupowanie ubrań :P jesli chodzi o facetów, to oczywiście znajdą się tacy którzy lubią wysokie i tacy co wolą niższe. Ja to mam dopiero tragedię.. nie założe sobie np obcasików :( bo 186 jak na kobietę to już chyba przesada ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona13
Ja za to czuję się niska.. Mam 13 lat (znaczy w kwietniu bede miec 13).. I mam marne 162cm.. :( co moge robic zeby byc wyzsza? duzo spac? moze jakies jedzenie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona13
Do "Jestem Szalona".. Wcale nie jesteś za gruba :) Ja to mam niedowage hehe xd bo waze 44kg.. ;] Ale poćwiczyć mozesz :) Nie zawszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta nie na serio
ja mam 1,74 i zwyczajnie nie nosze butow na obcasach:D po prostu podobaja mi sie kurduple... wiec co mam zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuku;) a jaaaa kuci kuci ....
do jestem szalona ja przy wzroscie 165(ktory uwazam w sam raz, mimo ze moj facet ma 190) wazylam 44 normalnie chodzaca anoreksjaa... sama nie akceptowalam siebie i tak przez rok bo bylam chora brzydzilam sie siebie nawet dotknac a teraz? 58 kg sexy zaokraglone posladki uda jest za co zlapac i teraz dopiero czuje sie kobieco;) wiec nie martw sie za gruba nie jestes jezeloi naprawde ci zalezy to kikla kilogramow 3 i bd ok ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuku;) a jaaaa kuci kuci ....
do jestem szalona ja przy wzroscie 165(ktory uwazam w sam raz, mimo ze moj facet ma 190) wazylam 44 normalnie chodzaca anoreksjaa... sama nie akceptowalam siebie i tak przez rok bo bylam chora brzydzilam sie siebie nawet dotknac a teraz? 58 kg sexy zaokraglone posladki uda jest za co zlapac i teraz dopiero czuje sie kobieco;) wiec nie martw sie za gruba nie jestes jezeloi naprawde ci zalezy to kikla kilogramow 3 i bd ok ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona13
dziewczyny i nie tylko.. Mam do Was pytanie.. Czy jeśli mam prawie 13 lat 165cm wzrostu, to jestem niska? Chciałabym być wyższa.. ok. 167cm.. Co mogę zrobić żeby być wyższa, oprucz hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona13
dziewczyny i nie tylko.. Mam do Was pytanie.. Czy jeśli mam prawie 13 lat 165cm wzrostu, to jestem niska? Chciałabym być wyższa.. ok. 167cm.. Co mogę zrobić żeby być wyższa, oprucz hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateodivar
jak dla mnie ideał lubie bardzo wysokie dziewczyny ja mam 187 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateodivar
jak dla mnie wysoka dziewczyna to jest to :) uwielbiam wysokie a sam mam 187 , według mnie to ogromna zaleta . popatrzcie chociażby na mis Łódzkiego ona ma 180 !! a poprzednia miała grubo ponad 170 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona13
"mateodivar " a czy według Ciebie jestem wysoka? Bo ja mam wrażenie że nie.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona13
"mateodivar " a czy według Ciebie jestem wysoka? Bo ja mam wrażenie że nie.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie narzekajcie tak
ja mam 160 i chciałabym mieć kilka cm więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateoseven
na swój wiek jestes wysoka , jeszce jakies 3 lata bedziesz rosła mysle ze spokojnie do 170 dobijesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateodivar
na swój wiek jestes wysoka , jeszce jakies 3 lata bedziesz rosła mysle ze spokojnie do 170 dobijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-romantyczna
przeczytałam z ciekawości cały wątek (trochę mi to zajęło) mam 176 i też od zawsze byłam najwyższa wśród dzieciaków, do tego miałam okresy kiedy byłam pulpetem-nawet kiedy w gimnazjum schudłam prawie 10kg nadal nazywano mnie "pasztetem", bo każdy pamiętał tylko moje gorsze lata. teraz też nie jestem szczupła, raczej okrągła. dopiero w średniej szkole poczułam się lepiej-w klasie połowa dziewczyn też miała powyżej 170. na studiach znów czuję się gorzej-nowe koleżanki mówią mi, że nie powinnam nosić wysokich butów, a one mi się tak bardzo podobają. gdy mijam dużo niższego chłopaka/mężczyznę to czuje się się winna, że to ja dostałam kilka cm więcej niż on. wsiadając do autobusu wychodzę na ciamajdę, bo prawie zawsze uderzam się w głowę rączką do trzymania. dziewczynie wysokiej i szczupłej każdy mówi, że ma figurę modelki i jest śliczna, a mi każdy mówi, że jestem "wielka",do tego rozmiar buta mam taki jak mój tata. nie przeszkadza mi mój wzrost, po prostu jestem przewrażliwiona na słowa krytyki ze strony innych ludzi. chciałabym mieć więcej pewności siebie i olewać to co mówią inni-byłoby mi dużo lżej. no i chłopaki-3/4 mojego wzrostu lub niżsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanrandek2332
174 :) mowi sie ze idealny wzrost kobiety to 178 :) nie masz sie czym martwic :) i zakladaj szpilki, faceci to lubia :) ---------------------------------------------------- www.sympatycznerandki.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9494
a ja mam 16 lat i mam 180cm i wcale mi to nie przeszkadza. chociaz kiedys owszem, bo nie umiała docenic tego, co mam. zawsze była najwyzsza dziewcyzna w klasie, w podstawowce to nawet w szkole. Ale nie uwazam, ze jak ktos jest niski to jest gorszy czy coś.Ludzie muszą być różni, wysocy, niscy itd. Niskie dziewczyny jeśli są proporcjonalne to też są ładne. Grunt to akceptacja siebie.Ja to zrobiłam 3 lata temu i juz mi w ogóle mój wzrost nie przeszkadza, cieszę sie ze jestem wysoka. Wgl teraz to brak wysokich facetów, jak sie idzi ulica to głównie wysokie kobiety... i coraz czesciej widze pary gdzie dziewczyna jest wyższa, i to bez obcasów. ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chriss
A może założymy jakiś specjalny klub na N_K? Klub dla wysokich... co wy na to? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wysokie! Przestańcie się przejmować! To do tych, co twierdzą, że są mało kobiece! Popatrzcie na Anitę Lipnicką - jest mega kobieca, we wszystkim, co założy wygląda świetnie - nawet w zwykłych jeansach i t-shircie! Nie wiem dokłądnie ile ma wzrostu, ale ja mam 177cm a ona jest ode mnie wyższa - miałam okazję sprawdzić osobiście. Powiem wam jeszcze, że znając ją tylko ze zdjęć nie miałam o jej wyglądzie aż takiego dobrego zdania, ale na żywo robi niesamowite wrażenie! Kwintesencja kobiecości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokaaaaa177
ja mam 177cm, jakoś nie słyszałam negatywnych opinii na swój temat, zdarzało się że ktoś w żartach powiedział żyrafa, no i co z tego? jakoś nigdy się tym nie przejmowałam, wykorzystywałam wzrost do sportu, teraz troche tańcze i od razu powiedziano mi że przez wzrost bede miała trudniej, ale to jakoś mnie nie zniechęca czasami tylko smieje się ze nie moge jakiegoś ćwiczenia wykonac bo mam za długa reke czy noge. za to amatorsko zajmuje sie fotomodelingiem, mam ładna buzie długie nogi, co prawda małe cycki ale jakoś na brak powodzenia nie narzekam to tyle a 173 lub 174 to już raczej idealny wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niecale 1,60 (dokladniej cos kolo 1,58 cm) i za cholere nie chcialabym byc wysoka. Moge sobie zakladac 15-cm buty, zarywac do kazdego faceta,ktory ylko mi sie podoba, bo przy kazdym jestem malutka i drobniutka;D Widze ze faceta podobaja sie takie malenstwa, bo mam na roku takie dwie monstrum po 180, sa wielkie i generalnie maja raczej samych kolegow, bo na nic wiecej nie moga liczyc;] oczywiscie sa wyjatki - ladne wysokie dziewczyny o filigranowej sylwetce,ale ile ich jest...pff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokaaaaa177
15 cm? powodzenia ja nie założyłabym takich butów niezależnie od wzrostu po 1. dbam o swój kręgosłup 2. według mnie takie buty są po prostu nie ładne. co do maleństwa to wole jednak żeby facet traktował mnei jak kobiete a nie jakieś maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->wysokaaaaa177 - 100% racji! 15cm buty to zdecydowanie za dużo, niezależnie od wzrostu. Żadnej Dody nie zamierzam z siebie robić i katować się w takich butach. I też nie chcę być żadnym "maleństwem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja pisalam ze robie z siebie dode? Lubie wysokie buty i chuj Was to obchodzi. Faceci mnie traktuja jak kobiete, bo z takim wzrostem wygladam jak kobieta;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałaś, ale mnie osobiście aż tak wysokie buty kojarzą się właśnie z Dodą najbardziej. Natomiast pisałaś o "maleństwie" - dla mnie jedno wyklucza drugie. Tzn. "maleństwo" wyklucza kobietę. Maleństwa to ja mam w pracy (w przedszkolu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×