Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i hate21

co za cwaniaczek, chyba naprawde zaczne nienawidziec facetow......

Polecane posty

Gość i hate21

a teraz moze napisze o co chodzi spotkalam sie wczoraj z chlopakiem poznanym na fotce, do pewnego czasu bylo wszystko ok, dopoki nie zaczal mowic o sexie i prawie klasc sie na mnie (musialam sie odsuwac), ale nie o to mi chodzi.poznany chlopak bardzo mi slodzil, rzucal milymi haselkami. dzisiaj sobie spojrzalam na jego stronke i na komentarze- no coz wszystkim dziewczyna pisal dokladnie to samo co mi wczoraj mowil, co za cwaniaczek z niego. zastanawiam sie dlaczego wszyscy faceci tacy sa...no ale coz, chyba nigdy nie bede mogla sie z kims zwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porter....
jak lecisz na takich pierdolnietych fagasow to juz twoj problem :o do kogo ty masz pretensje? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilka refleksji
wszyscy tacy nie sa ale widocznie wiekszosc taka jest. mozliwe ze nie poznalas go lepiej i wyszlo jak wyszlo. mysle ze powinnas wiecej czasu pozostawic na poznanie go jakim jest jak mowi np na gg niz szybkie spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i hate21
slucham?a kto powiedzial ze ja na takich lece, myslalam ze okaze sie wporzadku i sie rozczarowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i hate21
rozmawialam z nim jakis czas na gg, pare razy przez telefon wiec postanowilam sie spotkac, w sumie czego mozna oczekiwac od faceta z fotki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaded
wiesz co złotko- nie radzę szukać faceta przez internet. wiem co mówię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoka22
no coz moge powiedzec.....facet to swinia i dziwka(meska), czego oni nie zrobia zeby zaciagnac kobiety do lozka (bez obrazy) nawet jesli jest to jakas paszczura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopopopop
uppppppppppp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×