Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flore

po jakim czasie idziecie do łóżka?

Polecane posty

a ja spałam tylko z 2 facetami..z pierwszym po pół roku..i zrobiłam to tylko temu bo już nie mogłam wytrzymać..:p i tak bzykaliśmy sie 2 lata..ale było beznadziejnie..bo to było tak bez uczucia..takie pieprzenie sie..i na dodatek troszkę marne..i potem poznałam innego faceta i obiecałam sobie że przespie sie z nim dopiero jak bede pewna ze go kocham..i po 3 tyg. sie bzyknęlismy..i teraz jesteśmy pół roku po ślubie ..:p ale jak bym miała czekac z seksem do ślubu to bym chyba ocipiał* :o jak mozna sie tak długo chamować..to niezdrowe..biedny facet..bedzie mieć odciski na rece od samotnego walenia konia..:o i uraz pssychiczny..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flore
czarniejszy-niż-mrok, na temat, wiem ze cycki i dlugie nogi wplywają na to kiedy idziesz z kobietą do łóżka, ale do rzeczy chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety chłopie no wstydz sie wstydz..zamiast wziąść sie do roboty to po kryjomu oglądasz takie świnstewka..:p no chyba żę najpierw chcesz poznać bardzo dokładnie anatomie kobiecego ciała..:p zanim przejdziesz dopraktyki..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..no a umiesz znależć dziurkę której sam nie masz?? bo z pepkiem miałeś ułatwione zadanie..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oswajanie..hi hi..spodobało mi sie.. a do dziurki trafiasz po ciemku czy musisz sobie latarenke zaświecać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie co jak stracisz cierpliwosc?? chyb jej niepowiesz ze musisz przetestowac system do nocnej nawigacji?? albo hmm..w pełnym oswioetleniu??bidna kobita..najpier oślepiasz ją światłem a potem celujesz..zanim sie skapnie co jest grane.. a jak sie jej juz spodoba to jazda na maxa..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flore
czarniejszy- niż - mrok po 9 dniach tracisz cierpliwość, ok ciekawe co Ci wtedy mówi męska ambicja - co w końcu Ci nie dała...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zanim spotkałam swojego mezusia to juz sie bzyknelismy..wirtualnie..:p dopiero potem bylo w realu..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... ja chyba czułam albo już nie pamiętam :), teraz to już nawet nie raczej, a wiem na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto sie nie bzykał nigdy wirtualnie reka do góry..?? ja po czymś takim byłam tak napalona ze trza sie było leko ostudzić..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualnie nie raz nie dwa:P ja po pierwszym spotkaniu wiem czy facet mnie kręci czy nie:P ale lubię sie z nim trochę podroczyć jak widzę, że też ma ochotę, przez kilka spotkań udaję że nie jestem zainteresowana chociaż pewnie żadza w oczach mnie zdradza:P, potem prowokuję słownie, a jak widzę, że ciężko już mu się opanować to w końcu sama nie wytrzymuję i rzucam sie na niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię to gorąca! i nie zawsze po palcu! Często jest tak jak mówisz: sama sobie wkłada.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he..jakaś ty gorąca..:p ja nawet po ślubie lubie sie troche podroczyć z męzusiem zanim sie bzykniemy..lubie jak jest taki na maxa napalony..hihi..problem w tym ze rzadko uda mi sie tak długo wytrzymać..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×