Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flore

po jakim czasie idziecie do łóżka?

Polecane posty

ja właśnie wolę jak kobieta się droczy niż jak rozłoży nogi i mowi: bierz co chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flore
tak wirtualnie, no mozna się spocić....:) słuchajcie, ale takie czekanie do oststniej chwili (czyli czasu kiedy już nie możemy wytrzymać) kręci, przynajmniej mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli facet mnie bardzo podnieca to nie jestem w stanie sie długo opanować - nawet mnie nie musi specjalnie zdobywać - sama prowokuję i oddaję się w jego ręce:P ale jesli mnie nie kręci to może stawać na rzęsach i tupać uszami - niczym nie jest w stanie mi zaimponować - pozostanę zimna i obojętna:P tak już jest: jak suka nie da to pies nie weźmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie co to a frajda jak laska rozkłada nogi i nic sie nie trza wysilać..a przeciewż facet to typ zdobywcy..myśliwego..:p no nie..niech sie troche pomęczy..bedzie bardziej gorący..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to , że nawet jak kobieta pożada faceta - to musi sie powstrzymywać i droczyć sie tak, aby on odniósł wrażenie, że ją zdobył:P mężczyżni lubią zdobywać i polować na smaczny kąsek a nie dostawać bez walki - to drapieżcy nie padlinożercy:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ..dobrze ze przynajmniej takiego padlinożerce ktoś w burdelu obsłuży..gorzej jak by była samoobsługa..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlatego mimo tak entuzjastycznego podejścia do seksu nigdy nie poszłabym do łóżka za kasę.... czuć sie upolowanym kąskiem owszem ale... padliną.... nigdy:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flore
jeannot, widzę, że się rozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne każdemu może sie znudzić..no nie..tylko ze my kobiety nie szukamy padliny tylko świeżego mięska..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosonale! Ja nie jestem padlinożercą! I nigdy bym tego nie zrobiła za kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co:P ja tam sobie lubie coś smacznego i świeżego upolować:D:D:D a ile z tego polowania śmiechu - już potem nie wiadomo kto jest myszką a kto kotkiem:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jak Ty Myszko, ale jak ja mam ochotę poczuć męską siłę i dominację to daję sie związać i zrobić ze sobą wszystko nie mając możliwości oporu, a nie daję ciała za kasę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe no wiadomo ,że nie razem :D genaralnie za ręce i za 1 nogę - wieksze pole manewru dla dominanta:D 1:3? ładnie, ale ja mam 1:5 zapewnione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rączki na pleckach a twarzą można wyryć sćieżke..pól biedy jak na łóżku..ale jak ktoś sie lubi bzykać na podłodze..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na podłodze hehe z poduszką pasuje, bo jak dywan szorstki to auuuua:D fajnie jest też pezełożyć pannę przez fotel, nogi przywiązać szeroko do tylnych nóżek, a rece za plecki albo do przednich nóżek:D 2:16 mi się podoba:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie kobietki...... zeszłyście z tematu! Okazuje się że lubicie być uległe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×