Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesolka

POLDANEN I INNE SITOSTEROLE NA TRADZIK zamiast diane-35

Polecane posty

Gość gość
Poldanen - bardzo bardzo drogi lek , ponieważ przy zalecanym dawkowaniu 2 x po 2 kapsułki miesięczny wydatek wychodzi 120 zł .Brak jest opakowania ekonomicznego z większą ilością kapsułek niż 30 sztuk w opakowaniu co dawałoby niższą cenę . Bo im więcej to z reguły taniej. Dziwię się ,że nie ma opakowania ekonomicznego gdyż wiadomo ,że trzeba go brać dłużej patrz zalecenia medyczne . Wniosek - nie kupuję go ze względu na cenę i słabe działanie . Przestałam go brać na trądzik a ojciec na prostatę kupił parę opakowań i dał sobie spokój ze względów o których pisałam wyżej . W aptece cena jego to 30 zł za 30 kapsułek a potrzeba cztery opakowania miesięcznie = 120 zł !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000111
Dzień dobry, Chciałam się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami. Otóż w związku z trądzikiem hormonalnym (mimo szczupłej budowy ciała - podwyższony cholesterol, podwyższone DHEA-S oraz 17-OH-progesteron) endokrynolog zasugerował poldanen. Biorę już 5 dzień - zgodnie z zaleceniami dra Różańskiego - rezultat - wprawdzie cała twarz nawet "w miarę" jak na moje dolegliwości (pojedyncze wypryski, sporo blizn) za to wysypało mnie bardzo na linii żuchwy - zawsze miałam tam największe skupisko zmian, ale teraz to mam zagęszczenie. Większość zmian to ropne cysty. Mam nadzieję, że te zmiany idą w dobrym kierunku. Z uwagi na lokalizację , jestem w stanie ten ogromny wysyp zamaskować. Dodam, że mam skończone 30 lat Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, a nie sugerował kolejnych badań pod kątem wpn? Ja mam właśnie wpn miesiąc sterydoterapii i po tradziku. Tez nie mam nadwagi nadmiernego owłosienia itp. Nieregularne długie cykle plus tradzik od zawsze mimo 2 terapii izotek em. Podwyzszone 17 oh progesteron andostedrion dhea i dhea s testosteron. Wpn nieklasyczne potwierdzone przez 2 lekarzy w tym profesora.dziadostwo a nikt w rodzinie nie choruje. Jak nie wiesz o co chodzi to poczytaj o wrodzonym przeroscie nadnerczy lub zespole nasrerczowo plciowym. Dodam że na 10 lekarzy 7 nie wie o co chodzi. Mogę dać namiary na ogarnięty w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000111
Witaj, Ja nie zgodziłam się na izotek. Nie byłam diagnozowana pod kątem wpn. Dziękuję za podpowiedzi, zaraz poczytam. Kiedyś coś mi przemknęło w internecie, ale tylko rzuciłam okiem, problemów doszukiwałam się u siebie raczej w hormonalnych kwestiach (w sumie to nie wiem czemu tak się nakręciłam na te hormony) Życzę dużo zdrowia i wytrwałości. Ehhh, kobiety to mają problemy, zwłaszcza w dzisiejszych "chemicznych" czasach. Pozdrawiam, gość000111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz mieć rok spokoju to weź izotek, nie taki diabeł straszny a działa choć na chwilę. Wpn to problem z hormonami przez nadczynność kory nadnerczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtrące sie w temat i ja ;) z trądzikiem walcze od 5 lat ( mam 30l) . Mam podwyzszony androstendion. Jak barałam tabletki anty cera była piekna, niestety po odstawieniu było jeszcze gorzej niż przed . Ale postanowilam ,ze do hormonow nie wróce z racji tego,ze nie długo planuje dzidziusia. Zjezdziłam dermatologów, wszyscy to samo tetralysal, damelium i masa maści ,proponowali izotek ale za racji najlblizszych staran o dziecko nie chce tego swinstwa. Zaczełam duzo czytać i postawiłam na poldanen, to był strzał w dziesiatkę . Przez pierwsze 2tyg dawka uderzeniowa 6 tab dziennie,plus 1 tab wierzbownicy, herbatka zpokrzywy,olej z wiesiołka. Po 2 miesiącach cera super, nie robią mi się bolace góle. na dzien dzisiejszy zostały mi tylko blizny , z którymi walcze. Dla podtrzymania efektu biorę poldanen 2tab dziennie plus olej z wiesiołka. Tez jestem ciekawa czy sitosterole maja jakieś skutki uboczne, chodzi mi głownie o przyszłą ciaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przez pierwsze 2tyg dawka uderzeniowa 6 tab dziennie,plus 1 tab wierzbownicy, herbatka zpokrzywy,olej z wiesiołka. " Tylko tak do końca nie wiadomo który suplement zadziałał najlepiej ,był pomocny lub być może razem zgrały się korzystnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podwyższony cholesterol polecam lipotropy w konkretnych dawkach suple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000111
Wracam po nieobecności. Wybrałam zalecona dawkę i przyznam szczerze, że jestem dość zadowolona. "Dość" - gdyż nie pojawiają się nowe ropne krosty, tylko w "tych" dniach, ale pozostały mi czerwone ślady. Czasem podchodzą ropą- stosuję wtedy maść ichtiolową. Zastanawiam się nad przedłużeniem stosowania poldanenu, bo nie chciałabym utracić wypracowanego efektu. Chyba będę łykać profilaktyczne 1 tab dziennie, jednak przyznam szczerze, że nie chciałabym już tego brać (i oczywiście pozbyć się trądziku). Czytałam o herbatce z wierzbownicy i postaram się również w nią zaopatrzyć. Byłam tak zrozpaczona, do tego stopnia iż na jesieni byłam już prawie zdecydowana na izotek. Na szczęście dałam sobie szansę z poldanenem. Dziewczyny i kobiety - nie łykajcie czegoś co ma nieokreślone skutki uboczne, spróbujcie najpierw poldanen. Mój przypadek potwierdza jego działanie- nie jestem super zadowolona, ale widać efekty. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkaa
Czy ktoś wie skąd można zdobyć Neopoldanen? W polskich aptekach od jakiegoś czasu jest niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wysyp po wierzbownicy jest normalny i jak długo się u Was utrzymywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×