Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Czesc i czolem, Kochane! Witam tez nowe kolezanki AAA. Mialam dzis wolny dzien. Wczorajszy w pracy za to nie byl taki zly-moj szef byl w zaskakujaco swietnym humorze i udalo mi sie z nim zalatwic tyle spr. dla osrodka, ze heej!:) W szoku bylam normalnie. Kulam zelazo, ze tak powiem i naprawde jestem z siebie dumna. Niby takie pierdoly-typu reczniki, a uchwyt do korka od wanny, zeby go nie trza bylo paznokciami wyciagac, a naprawa okularow jednej rezydentki, itd. Gadal ze mna o Pl, itd. Normalnie wesolo bylo:) Np. jak mnie zapytal (tak calkiem serio), czy dobrze mysli, ze Rosjanie to Mongoly (??!!) Wypytywal mnie o zespol Downa i wreszcie okazal mi sporo zainteresowania i docenienia. Pewnie to byl Dzien Dobroci dla Zwierzat, ale fajnie przezyc taki dzien, bo sie ma wiecej nadziei na dotrwanie do konca pracy, tak jak planowalam (20X). No i dostalam kontrakt, wiec przynajmniej wiem juz na 100%, ze nie pracuje na lewo, a w najg.snach pojawiala mi sie taka watpliwosc. Ale nie i dobrze. Co prawda, kretynka, czytalam te umowe calkiem dokladnie (o ile sie da na 10min przerwie), ale nie zauwazylam najw., czyli godzin pracy:/ Tzn. zauwazylam, ale z moja matematyka na poziomie ujemnym (normalnie to powinnam sie kwalifikowac pod lekkie uposledzenie, czasem tak mysle) nie policzylam sobie, ze 5x7, to jest 35, a nie 26h, co mam wpisane w kontrakcie. Wiem, wiem, jestem zenujaca po prostu. Slow brak. Postaram sie jutro zapytac, czemu wpisali 26, skoro to nieprawda i czy to znaczy, ze od nast. tyg. bede miec grafik rozpisany na 26h:) Aa, i dostalam wreszcie papier z policji, ze moge pracowac bez nadzoru:) Hehe, po 7tyg:) Dlugo im to zajelo:) Wreszcie jestem pelnoprawnym opiekunem:) Dzis mielismy b.mily dzien-naciagnelam Michala na kupno zajebistej koszuli i takiej atlasowej delikatniutkiej bluzki na ramiaczkach w kolorze trawy:) Pojecia nie mam, kiedy ja wloze, ale jak juz wloze, to bedzie odlot totalny:) Szkoda, ze Moni nie ma. Jakos tak dziwnie bez niej. Monius, mam nadzieje, ze sie swietnie bawicie u rodzicow. Dunia, ciesze sie, ze wszystko ok z Twoimi sprawami:) I ze Ci zmienil tabletki. Slyszalam, ze one sa znacznie slabsze. Ktoras z moich kol. ich uzywa i jest zadowolona. Udanej imprezy-tej z piwem:) Wypij moje zdrowie:) I za wytrzymalosc moich nog i kregoslupa:) Pomyslcie, co musi przezywac nasza Asia teraz, nie? Za 2 dni slub!!!!!!!!!!!!!!!:):):) Aaaa, niesamowite!!!:) Kochana, myslami wspieram Cie na tym polmetku!:) Dunia, dzieki za te wiad. o Kasi. Fajnie, ze cos tam drgnelo:) Malinko, co u Ciebie? QAniu, ale masz tych imprez teraz!:) Ale PN Cie przebija, nie masz szans przy niej:) Ona to ma powiedzialabym nawet przechlapane-tyle prezentow, matko jedyna:) Biedaku, powodzenia w wynajdywaniu jakichs fajnych drobiazgow za przystepna cene:) I oczywiscie za to, zeby babcia podreperowala Twoj budzet:) Buziaki, moje Kochane. Jutro mam na popoludnie:) Pospie sobie:) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff!!!! Własnie skończyłam! Robiłam ogórki na zimę. Korniszony i kiszone. Razem 61 słoików. Zwykle robię te ogórki w lipcu lub sierpniu, ale w tym roku normalnie nie miałam kiedy. W lipcu szpital, w sierpniu spływ. Dobrze, ze choć teraz sie zmobilizowałam :P Terza zmykam spać. Papapa słodkich snów Wam życzę. Ciepłych i puchatych :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Dziewczynki:) Kombinuje wlasnie z tymi biletami samolotowymi, zeby wyszlo sensownie no i jak najtaniej. Ciekawe, kiedy Michal sie zbierze do kupy i je kupi:) Ja na karcie nic prawie juz nie mam,a poza tym nie mam karty-dadza mi nowa dopiero we wtorek. Pisalam Wam, ze mi karte bankomat wcial? Glupi jeden! Popoludnie w pracy. Probuje sie pozytywnie nastawiac. Michal po mnie przyjdzie po pracy,wiec fajnie. Choc ma przeciez nowa zabawke (XBoxa 360+dwie nowe gry), wiec roznie to moze byc z punktualnoscia i pamiecia:) Znam to od tylu lat, ze nawet sie nie denerwuje juz:) Jakie plany macie na dzis, Dziewczynki? Ciekawe, jak sie ten dzien potoczy dla naszej Kasi. Kasienko, mam nadzieje, ze bedzie to dobry dzien!:) Jak Twoja biedna reka? Moze Dunia jak wroci z Chmielakow (tak sie pisze?:) ), to bedzie cos wiedziala. Buziaki i sciski, Drogie Kolezanki. Ide myc kubek:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q-Ania
Asieńko życzę Ci wspaniałego ślubu i zabawy, dokładnie takiego jak sobie wymarzyłaś w najśmielszych snach, życze Ci aby Ten Dzień był jednym z najwspanialszych w Twoim życiu, niech uśmiech nie schodzi z Twej buzi, radość Cię rozpiera, życzę Wam, aby całe Wasze wspólne życie było tak wspaniałe jak dzień ślubu, by malutka Zuzia była nieustanną pociechą i oczywiście jeszcze gromadki rodzeństwa dla Zuzi, i jeszcze pięknej pogody w tym cudownym dniu!!! Asieńko wszystkiego najlepszego!!! :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agripa
Ellou dziewczyny:)Droga Aniu X na Twoje kolanka polecam morski napój dla ciała z firmy Avon,jest rewelacyjny ,zrobiony z alg morskich.Sama stosuje to od dawna i jestem bardzo zadowolona z efektu.Nóżki są tak gładziutkie,że tylko je głaskać...hihi.Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle zalatana, dopiero teraz mam chwilę by cos napisać. Jutro, a właściwie juz dzisiaj nasza Jarzyneczka bierze ślub! Nie mogę przestać o niej myśleć. Sprawdzałam nawet jaka ma byc jutro pogoda w Olsztynie, no i odetchnełam z ulga bo ma byc ładnie :) Asieńko, jestesmy z Tobą, z Wami :) Hihihi wirtualnie kroczyc bedziemy w orszaku weselnym :D :D :D Bądź szczęśliwa i radosna, tak, jak w tym bardzo szczególnym dniu ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agripa
Dzieńdoberek :) Właśnie wstałam,słoneczko tak pieknie świeci,aż ochoty do zycia sie nabiera,zrobiłam sobie kawke i lece prosto do Was,tak mi sie tu spodobało:D.Moj Krzyś zmeczony po pracy jeszcze spi biedaczek,ale kiedy tylko wstanie wyciagne go na zakupy,bo mam cos swietnego na oku,a moja wyplata jeszcze nie wpłynęła na konto;)Jka każda z Was uwielbiam biegac po butikach i wydawać te ciężko zarobione pieniadze.Kiedyś moja kumpela prowadziła sklepik z odzieża uzywana,miala takie swietne ciuszki i za przyzwoita cene,że tylko tam sie ubierałam,ale sie skończyło...Kawka prawie dopita,pranko wstawione,potem jeszcze dobry obiadek,upieke tez ciasto i napewno z kawałeczek zjem,bo nie potrafie sie oprzeć hihi.A potem to juz tylko laaaaaba.Wskocze na rowerek i przejade sie do lasku,tak dla zdrowia.Wieczorkiem jak co sobote zajme sie swoim cialkiem i bede wcierac,wklepywac i wmasowywac różne pachnidełka,no i oczywiście pomaluje sobie paznokietki w jakiś odlotowy wzorek(to już zboczenie zawodowe,ciagle tylko maluje)zrobie sobie make-up i wybiore sie z moim Krzysiem na imprezke,bo u nas sa teraz Dni Karpia,takie miejscowe,weekendowe świeto.A cio Wy bedziecie dziś porabiać?Teraz juz zmykam kubeczek umyc...pewnie jeszcze tu zagladne:)aaaaaaaa choc nie poznałam jeszcze Waszej kolezanki bardzo chętnie przyłanczam sie do życzeń i życzę jej samych pięknych chwil w zyciu...Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienko, cudownego, wspanialego, niezapomnianego slubu, Kochana!!!! Zeby byl jeszcze lepszy, niz sobie wymarzylas!:) I zeby Zuzia pokazala, jak kochana jest coreczka i zeby nie dokazywala za bardzo:) Kochanie, 100 lat dla Was! W milosci, w szczesciu, w spelnieniu, itd. Bla, bla, bla, ale calkowicie od serca i jak najb. szczerze!!!! Kochanie, jestem dzis z Wami przez caly dzien i jutro tez:) Mozesz byc tego pewna:) Jak to Malinka napisala-jestesmy Twoim orszakiem-tym wirtualnym:) Cmok, cmok, cmok ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat niech zyją nam :):):):):):) Jarzyneczki i ich oblubieniec :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dopiero dorwałam się do komputera, bo moje dziecko dowiedziało się o e-pulsie :) no i mam przechlapane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Jarzyneczki to teraz odsypiaja pewnie:) Choc u Was juz 12, to raczej sie pakuja i zabieraja po udanej zabawie do domu:) Asienko, mam nadzieje, ze bylo super i ze za jakies poltora tyg., jak sie to troche wszystko wyciszy, to zajrzysz do nas:) No, moze za dwa:) PN, zazdroszcze Ci tego marszu jamnikow!!! Wlasnie przeczytalam o tym na Onecie i nawet skopiowalam kumpeli,bo kupili jamnika 2tyg. temu:) Ale fajnie, ze Ty w Krakowie, nie pomyslalam o tym:) Opisz potem, jak bylo! Tez bym poszla:) Pewnie bym sie zasmiewala:) To strasznie smieszne pieski:) I madre oczka maja:) A ja mialam wczoraj znosny dzien w pracy. Dodatkowo lekko mi minal, bo czekalam z niecierpliwoscia na te 21, zeby Michal z Sammym(nasz znajomy Walijczyk) przyjechali po mnie i zabrali wlasnie do Sammiego i Manueli (jego zona, Niemka). To nasi najlepsi znajomi tutaj. Zamowilismy Chinczyka, pilismy winko, obejrzelismy film. Super wieczor i tym samym mam poczucie, ze mialam jednak weekend:) Super, bo przeciez piat, sob, niedz. w pracy na popoludnie, to kicha. A jutro i we wtorek na rano. Milej niedzielli Wam zycze, Kochane!! Pieknej pogody i dobrych humorow:) Papa Kiedy ta Monia wraca? Brak jej tu, nie?:) Cmok, cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziewczynki! Mam nadzieje, ze mialyscie udany weekend:) Choc pewnie Jarzyneczka miala najwspanialszy:) Moj minal prawie niepostrzezenie, ale nowy tydzien przede mna, wiec glowa do gory. Spadam zaraz do pracy,bo dzis na rano. Ehh, 5.30 pobudka, to stanowczo mordercza godzina. A powiem Wam, ze wczoraj mialam pierwsze popoludnie z taka Hinduska, ktora lubie i........ skonczylysmy wszystko o 19.30:) Wyobrazacie sobie?! Normalnie tyram do 21 i wszystko w biegu. To mi tylko potwierdzilo, ze Angielka, z ktora normalnie pracuje (ona tam juz 16lat) nic nie robi. Przedwczoraj 4x widzialam, jak siedziala i ogladala tv. A ja nie siedzialam nawet min przez te wszystkie popoludnia. A wczoraj-pelny luksus:):) 1,5h siedzenia na pupie, pisania raportow. Tak powinno byc. Normalnie tak to bym mogla zyc i sie usmiechac i moze miec sile na przyjemnosci:) Aa, dzis im powiem, ze w zw. ze studiami odchodze 11X. Wtedy 12X pojade do Pl na zjazd. Wroce do Anglii 16X, spedze 2tyg. z M.-odpoczywajac i byczac sie-takie wakacje i na amen do Pl zjade 27X:) No, to tyle o mnie:) Milego poczatku tygodnia, Kochane moje:) Malinko, gdzie sie zawieruszylas? Buziaki waniliowe ze szczypta cynamonu dla Ciebie:) Cmok dla reszty:) papa, spadam podcierac pupy:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELLLLLLLOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochane moje babulce Wy nie wiecie i nikt oprocz mnie nie wie jak bardzo bardzo Mi Was brakowalo!!!!!!!!!!!!!!!! Ale juz jestem wrocilam chociaz nie w pelni jeszcze przygotowana to wypilam pierwsza kawke w naszej kuchence. Oniesmiela mnie ten widok nowych twarzy i sie wstydze.............jeszcze nie wsystko przeczytalam ale do jutra sie postaram,bo strasznie tego duzo.Mam nadzieje ze od Moni i OD Duni mialyscie w miare swierze informacje o mnie.Przepraszam ze nie do kazdej pisalam jak sie nalezy,ale bylo mi naprawde ogromnie trudno....Teraz mam wiare ze bedzie juz tylko lepiej i oby tak bylo... KOFAM WAS MOJE BABULCE WSZYSTKIE JAK JEDNA!!!!!!!!!! JARZYNCE zycze samych slonecznych dni a na te deszczowe/oby ich nie bylo/ parasol pozycze. Pozatym wszystkim solenizantkom ktorych imieninki i urodzinki mnie ominely / a pewnie byl szampanik / zycze aby to czego pragna sie spelnilo a to co kochaja aby ich bylo. NOWE DZIEWCZETA WAS WITA GORACO. Jak poczytam to sie o Was wiecej dowiem.Jak slusznie sadzicie po naszym powrocie walka o komputer jest ogromna bo kazde z nas ma jakies tam zaleglosci wzgledem swoich Przyjaciol. Ale mam nadzieje ze wszystko sie pomalu uspokoi,bo niczego bardziej niz spokoju mi nie trzeba.... Koncze juz pozdrawiajac Was wszystkie razem i kazda z osobna. ACHA......TERAZ JESTEM KASIA199 A DAWNIEJ KATARINA199 WSZYSTKO PO TO ZEBY ZA KAZDYM RAZEM NIE WPISYWAC TEGO DURNEGO HASLA,KTORE MNIE TAK IRYTOWALO. ALE TO NAPRAWDE JA WASZA KASIENKA. CALUSKI GORACE DLA: MONI,DUNI,INUSI,BRYDZI,MALINKI,PAPIEROWEJ KOLEZANKI,Q-ANUSI,JARZYNECZKI W DWOCH OSOBACH,INUSI, I WSZYSTKICH NOWYCH KOLEZANEK. PAPAPAPAPAPAPAPAPATKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUPA I NIE UDALO MI SIE BYC CZERWONA KASIA199. NADAL MUSZE BYC KATARINA199 Z TYM DURNYM HASLEM. NIE UMIALAM TEGO ZMIENIC. PAPATULCE UKOCHANE BABULCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko, WITAJ!! WITAJ!! WITAJ!!:):):):):) Bardzo mi Cie brakowalo i straszliwie sie ciesze, ze juz jestes!!:) Kuchnia bez Ciebie jakas nie ta sama!!! Mam nadzieje-tak jak i Ty-ze to koniec takich naszych rozstan, bo b.tesknilam, a tego nie lubie. Czytaj sobie moze rankami, jak mlodsze pokolenie wybedzie do szkol, co tam pisalysmy przez ten czas i pisz o sobie:) Naprawde b.sie ciesze, ze wreszcie jest cos od Ciebie:):):) Aaaa, ale suuuuper:):) Cmok specjalnie dla Ciebie i ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRYDZIULka MOJA KOFANIUTKA rano to jest niemozliwe bo ja pracuje od 6.00 do 14.00 Wiec wtedy kiedy rebionki sa w szkole to Kasienka jest w pracusi......Ale obiecuje ze wyrwe kazda wolna minute....ba .....sekunde dziennie,aby do Was kotenki naskrobac. Zwlaszcza teraz kiedy zaczyna mi sie/mam nadzeje / ukladac. KOFAM WAS-----------------------ZAWSZE O TYM PAMIETAJCIE. WASZA KASIENKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA!!!!!!!! Wreszcie jesteś Kasieńko!!!!!!!!! Super!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Bardzo, bardzo sie cieszę, bo bardzo nam tu Ciebie brakowalo :) Mam nadzieję, ze wszystko zaczyna układac sie po Twojej mysli. Oby! :) Brydziu, jak miło :) mmmm... lubię wanilię, lubię cynamon, lubie buziaki :) a wszystko razem uwielniam :D :D :D A ja zniknelam na dwa dni, bo przyjechała córka ze swoja połóweczka i uwaga... z ich szczeniaczkiem, małym labradorkiem :), a własciwie małą labradorką. Jest śliczna, wyglada jak kopia naszej suczki. Narobiłam zdjęć, wiec gdy tylko córeńka zwróci mi aparat, prześle Wam kilka fotek z psami w roli głównej. A tak wogóle to z tym nowym przybyszem było strasznie duzo zamieszania, bo jak Wam juz pisałam moja suczka nie widzi. No i z poczatku traktowała tą małą jako zagrozenie, wiec jako intruza. Mała biegała za nia jak za mamą, a ta warczała. Ale na szczeście zorientowała sie, ze to szczeniak Troche to trwało, ale zaakceptowała ją, no i jako rozrywkowa dziewczyna, zachecała małą do zabawy, co mała oczywiscie zaraz podchwyciła :) Natomiast nasz pies okazał sie o nas strasznie zazdrosny :P Niby akceptował małą, ale przez cały czas starał sie ja izolować od nas i od naszej suki. A jak umiejetnie to robił! :) Zdolna bestia :) A i jeszcze wazna rzecz, moja córka wraz ze swoja połóweczka zaplanowali ślub. Już ustalona data - 25 sierpnia 2007r. :) :) :) No i jak pewnie wiecie, trwa teraz przeglad katalogów i salonów z sukniami ślubnymi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny. Śpijcie ciepło i puchato :) na chmurkach malinowych, waniliowych, cynamonowych i takich, które lubicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PN, no to Ci sie dzien udal:) Gratuluje zaliczenia, gratuluje tego rozpieszczania:) Faceci to jednak fajne chlopaki:):) Malineczko, gratuluje nowego przybysza w rodzinie!!!:) A jak sie psiak nazywa? To mialas pewnie smiechu co niemiara:) Az zazdroszcze, tez bym sie chetnie tak usmiala z wybrykow 3 psich druhow:) Super! No ale przede wszystkim gratuluje Ci tego slubu Cory:) Ma szczescie Twoja Mala, ze ma nie tylko fajnego faceta, ale taka mame jak Ty! Serio! Boze, gdyby moja Mama umiala sie choc troche tak cieszyc jak Ty naszymi slubami (moimi i Kasi), to jestem pewna, ze nie byloby mowy o zadnym rozwodzie w tej chwili. Ehh! Swietna mame ma Twoja Mala i tyle!:) Dajesz mi wiare w to, ze mozna miec jeszcze normalne relacje matka-corka. Czasem w to powatpiewam, a potem czytam taki post i mi serce rosnie:) Dzieki! Sciski malinowe dla Ciebie tez!;) Cieplych i puchatych Tobie i reszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, nowy psiak to Emi :) Jest rozkoszna i masz rację, było mnóstwo śmiechu przy obserwacji poczynań całej trójki psiaków :) Miłe to, co napisałaś. Ja rzeczywiście sie cieszę tym ich ślubem, bo cieszy mnie ta ich wzajemna radość z tego, ze chcą być razem :) Z moja córką mam faktycznie bardzo dobre relacje. Rozmawiamy o wszystkim. Hmmm... starałam się jej przekazać, że to ona decyduje o swoim życiu, że każdy ma prawo do błędów i wie też, że cokolwiek by sie nie stało, zawsze może na nas liczyć. To ona dokonuje wyboru. A my ten wybór możemy tylko zaakceptować i tyle :) Swoja drogą, cieszy gdy jest im tak dobrze ze sobą :) :) :) Dla mnie bardzo ważne jest to, ze jest szczęśliwa. I o to chodzi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PN, dzieki :) Chetnie zwróce sie o radę, gdy zajdzie potrzeba :) Póki co, jako osóbki bardzo zorganizowane, te moje dzieci zarezerwowały już salę ( i to jaką!) kościół, fotografa, orkiestrę :) Teraz najwazniejsza jest ta sukienka, wiec... same wiecie :):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o swiecie:) Powtarzam sobie co chwilke: \'jutro wolne, jutro wolne\'-tak ku pokrzepieniu serc:) Milego, znosnego i pogodnego dnia, Kochane:) Jutro wolne:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agripa
Dzieńdoberek wszystkim koleżankom:)Taka piękna pogoda,a mnie choróbsko dopadlo :(pewnie wyszło moje sobotnie imprezowanie. Dziekuje za miłe powitanko KATARINA199:D Droga AniuX właśnie dołączyłas do grona 30;),życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba,duzo szaleństw,cudownych chwil w życiu i miłości z niekończącego sie źródełka...Cmoooook A jak tam Twoje kolanka,znalazłaś ten kosmetyk o ktorym pisałam? Wszystkim odwiedzajacym ten topik milutkiegi dnia zyczę i smacznej kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie jesteś Kasieńko!!!!!!!!!!!!!!:Dhura !!!!!!!! Oj brakło Ciebie,brakło nam tutaj ale miałam choć kontakt z Tobą:P Ja dziś wreszcie odespałam chmielaki;)wczoraj wróciliśmy było suuuuper,rewelacja normalnie,nawet będąc tylko we dwoje nie ma możliwości się nudzić,zawsze odwalamy i się świetnie wręcz bawimy i tak też było na chmielakach!Wypiłam hektolitry piwa przenajróżniejszego a zwłaszcza Tyskiego i Perły bo przy tych browarach odbywały się najlepsze imprezki i głównie tym browarkom najlepiej udało się ściągnąć klijenterę gdyż miały sceny,telebimy i swoje gwiazdy także udała się nam zabawa że hej:D a teraz tylko brzuszek już trzeba po tych piwkach zrzucać bo muszę jakoś wyglądać w pażdzierniku będąc druchną:P i znów zaczynam myśleć o tabsach trujakach naszych Meizitangach ale może się obejdzie bo nie dałabym chyba rady ukryć ich zażywania przed moim dupelkiem a chyba by mi sieknął takiego klapsiora w pupkę,że odrazu bu mi je wybił:Pz główki. Przy okazji będąc w Krasnymstawie odebraliśmy już gotowe płytki z wesela mojej siostry na którymbalowaliśmy w sierpniu i koniec świata;) nie dość że jest nas tam więcej niż nawet państwo młodzi to wstyd mi za te szaleństwa oj daliśmy popis:P ale co tam jest z czego się śmiać przynajmniej:) Buziaczki skarby ale muszę jeszcze się walnąć choć na troszki bo sen mnie moży jeszcze:O wkrótce się odezwę i ściskam każdą z was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kasieńko (pozwalam sobie ciebie wyróźnić :) ) i inne kochane dziewuszki. lato w pełni;) a ja leżę i zdycham, bo cuś mnie jakieś grypsko dopadło :( tzn leżę wieczorem jak świninki już tez leżą, chociaż tatuś o dziwo staje na wysokości zadania. bo poza tym to tradycyjnie wszystko biegusiem załatwiam :( przedszkole az do końca września czynne będzie do 13, więc się Młodym z tatą wymieniam, załatwiam dentystów, ortodontów i inne ciulstwa. a to się porobiło :) najpierw się nam dzieci posypały, a teraz śluby :) co do malutkich psiaczków, to borysek ze swoim tatusiem lełonem tez juz sa zaprzyjaźnieni, chociaż nasz lełoncjo tez była na początku zazdrosny. a teraz go przenosi z miejsca na miejsce za kark jak kocica małe kocięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agripa
Bry wieczorek:)i znowu pije kawke...samiutka:(ale cio poradzic każda z nas bywa tu o innej porze.Wezme tableteczki i zmykam pod pierzynke...każda kostka mnie boli...dopadla mnie grypa...buuuuu ,,Mysli lekkich jak motyle na przekór pokręconemu światu,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaX, wszystkiego najlepszego z okazjii urodzin :) I to tak okragłych! Pamiętam ja sama przezywałam 30-tkę :) A ten tort zjemy do kawki w naszej kuchni, a co tam! Mmmmm.... Pycha :) Brydziu, jutro wolne, jutro wolne, jutro wolne... wreszcie sobie odpoczniesz :) Dunia, odespałaś te chmielaki? To podeślij nam kilka fotek z tego szalonego wesela :) Inka i Agripa no co to za chorowanie przy tak pieknej pogodzie! Wracajcie szybko do zdrowia, bo szkoda lata ;) Inka, juz sobie wyobrażam lełona taszczacego boryska :) Super! :) A apropo ortodonty pewnie uznacie, ze oszalałam ale też zakładam sobie stały aparat. W dzieciństwie spadłam z hustawki, niestety na jedynkę i od tego czasu jest nieco przekrzywiona. teraz postanowilam ją wyprostowac. Mój aparat będzie przeźroczysty, więc mniej rzucajacy sie w oczy, ale będzie :) A co mi tam! PN poscigaj te panie profesorki, abys już miała wszystko z głowy! Powodzenia! :) Mmmm... jak na login przystało tez uwielbiam maliny :P :) Kasiu, widzę, ze latorośl nie dopuszcza Cie do netu. Wyznacz jakis grafik ;) :) Jarzyneczka pewnie odpoczywa po weselu, a my nie mozemy doczekac sie relacji :) Pozdrowionka Młoda Mężatko:) Jak Zuzia sprawowała sie na śłubie i weselu? A gdzie znikneła QAnia? Znów ciezko pracujesz? Nie daj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, dziś Jarzyneczka pozdrawiała z mikołajek :) PN ja bym rzekła inaczej- jestem bardzo dumna i zadowolona ze swojej wagi i absolutnie wiele rzeczy mi nie pasuje w moim wygladzie :( np. brzuch. ale boje sie odchudzać nadal, bo wtedy zostanę zupełnie bez biustu i zamiast rąk i nóg będę mieć same kości. byc może jest to skrzywienie jakieś anorektyczno-psychiczne, ale co by za baba ze mnie była gdybym nie miała na co ponarzekać ;) oczywiście przyłączam się do zyczeń urodzinowych 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 przyznam wam się do czegoś po cichutku: bardzo zbiesiłam się jako kucharka i odmówiłam gotowania codziennych obiadków. przywożę na abonament z bursy szkolnej. i o dziwo rodzinka to zaakceptowała. CZY WY WIECIE ILE JA MAM TERAZ CZASU???????????? codziennie idę ze świninkami na rower, albo spacer, albo zajmujemy się ogródkiem. cholera, dziewczyny dopiero teraz do mnie dotarło,że pół zycia przy garach spędzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczko, tak mi przykro:(:( Kochana, jestem z Toba i z Twoim Z.:( Bardzo bardzo mi przykro!Nic wiecej nie pisze, bo co tu jeszcze mozna powiedziec w takiej chwili:( Sciskam Cie najmocniej jak sie da i wysylam wszystkie malinowo-waniliowe calusy, zeby podnosily Cie na duchu i osuszaly lzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×