Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Usmiejecie sie, ale robie za psią przyzwoitkę :P :) Córka ze swoim przyszłym mężem wyjechali na 9 dni, wiec na ten czas mamy w domu 3 psy. Nasze dwa + ich suczka. No i ta ich panna jakieś dwa tygodnie temu miała swoja pierwszą cieczkę. Prawdopodobnie te wszystkie \"suczkowe aromaty\" wciąż działają, bo nasz Migotek wrecz oszalał :) Nawet nie wyobrażacie sobie co robia instynkty z takiego spokojnego psa jak nasz Migi :) No i musze pilnowac cnoty małej, a nie jest to łatwe zadanie :P :) To dlatego wczoraj tak szybko musiałam skończyc pisanie do Was :) Pozdrawiam Was cieplutko. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dominika pieniążki wysłane:) Ja właśnie szykuje sie na imprezke i to dośc huczna mimo postu,oj będe sie w piekiełku smażyć hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzynka, trzymam kciuki i pamiętaj,ze Zuzinki sie szybko rodzą ;) więc zebys zdążyła do szpitala. Moja ukochana szwagierka, rodziła pierwsze dziecko tak: rano była u lekarza, bo ją brzuch bolał. lekarz stwierdził,że to cyt. \"stawiania macicy i jeszcze poczekamy\". wieczorem bolało ja jeszcze bardziej, ale za chiny ludowe nie chciała jechac do szpitala, bo to jeszcze nie to. jak juz się tarzała z bólu po łóżku, to szwagier zadzwonił do nas po pomoc, czyli po porządny opier... dla niej. w koncu dowlókł ja do szpitala, a za pół godziny mó chrzesnik już był na swiecie :D A teraz jadę po rodzinkę, bo mężuś zabrał dzieci do znajomych, żebym ja mogła spokojnie układać testy sprawdzające, bo do przedmiotów zawodowych np. laboratorium nie ma żadnych gotowców. chociaż do chemii też sama układam :D PN, w takim razie jak będą jakies naszyjniki, to daj mi znać :) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzyneczko, jako przyszła mamusia mocno trzymam kciukaski i baaardzo czekam na wieści od ciebie! Czekamy, czekamy :) A ode mnie takie radosne wieści usłyszycie wakacyjnie :D Ciekawe jak ja się będę toczyć do windy na moje 9 piętro :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwile wytchnienia. Psy wreszcie zasneły :) :) :) Tylko cicho sza... żeby sie nie obudziły :P Hehehe... Papierowa, rozmowa z lotniskowcem super! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! Przyjechała do mnie moja ukochana Ciocia z Anglii (od 34 lat tam mieszka) i spędzam z nią szalone dwa dni. Odezwę się pewnie jutro! Dobrego tygodnia, Kochane! Asieńko, trzymaj się!!!!:) Jestem z T. myślami codziennie!!:) I z Zuzią:) Lecę budzić Ciocię:)i ruszamy w miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Was, ale u mnie za oknem snieg z deszczem :( a nietety czeka mnie wyjazd do urzedu skarbowego z deklaracja VAT. Psy na szczescie sie uspokoiły :) Przeszły im amory, wiec jest OK :) Jarzyneczko?? i jak Zuzia? Spieszno jej na ten świat?? :) Życzę Ci szybkiego i łatwego rodzenia :) Miłego dnia Wam wszystkim życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczorek :) )) ..a ja zagadkę rozwiązałam..hihi...w 2 sekundy;) U mnie cieplutko,wiosna:),pojechałam na swoją działeczkę a tam kwitna śliczne, zółte miniaturki irysów,eech...chce sie żyć. W pracy dziś było krwawo,3 rozwalone palce..a krew sie lała...hoho Jarzynko już coraz bliżej i zostaniemy ciociami,ale fajnie:D A propos 8 marca,co planujemy w naszej kuchence,będzie imprezka?:) ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Dominika:) cały dzień będziesz jadła tylko jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia rozwiazałam ta gre, ale nie w 2 sekundy, wiec pewnie w Japonii pracy bym nie dostała :P :) A jeszcze żeby było ciekawiej, nie przeczytałam wczesniej zasad gdy i dochodziłam do nich w trakcie. Hehehe... :P :) :) :) Sunia mojej córki to jakaś wegetarianka :) uwielbia jabłka, pomarańcze, marchwke, kapuste pekińska i tego typu przysmaki :) Swoja karme zjada tylko gdy przy jej misce stoja nasze psy z ogromna ochota na jej jedzonko :) Oooo wtedy bardzo sie spieszy, by zdązyc przed nimi :) A tak wogóle to momentami boki mozna przy nich zrywać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kochane! Asieńko, a Ty nadal 2w1, Biedaczku, ale już b.b.niedługo!:) Trzymam kciuki nieustannie! Będzie dobrze!:) Ciocię odwiozłam rano na lotnisko i jestem ogólnie rozbita, bo tyle się działo, że teraz nie mogę się odnaleźć, a już usiąść do pracy, to mowy nie ma:/ Nie wiem, co to będzie. Przecież w piątek do Michała i nic tam nie zrobię, a jak wrócę, to będzie się marzec zbliżał ku końcowi, czyli zostanie mi 2 m-ce na napisanie całości. Ehh. No nic. Muszę się jakoś zregenerować. Ciocia moja to taki tajfun lub wręcz tornado:) Głośna, hałaśliwa, cudowna-ludzi zaczepia, gada do psów, z ekspedientkami nawiązuje poł godzinne dyskusje o życiu:) Obłędna:) Szalona, ale same rozumiecie, że także trochę męcząca:) 2 dni razem, a czuję się trochę wypompowana, ale było przewspaniale. Strasznie się kochamy. Dobrze, że jutro jadę na cały dzień do Mamy walczyć z ankietami, to przynajmniej coś porobię z tą mgr przed wyjazdem. Trzymajcie się, Dziewczynki! Miłego dnia Wam wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzyneczko, przypomniałam sobie,że jak jęczałam mojemu lekarzowi \"jak długo jeszcze\", to podał sposób na przyspieszenie porodu: \"indiańskie pieszczoty\" czyli...seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! Jestem u Mamy-będziemy siedzieć nad ankietami. W piątek do Michała-liczę godziny:) Asieńko, myślami jestem z Tobą i czekam z niecierpliwością na naszą malutką Zuzię-drugą Zuzię w Kuchni:) tylko młodszą o parę latek:) Buziaki! Trzymaj się!! Wszystkim Wam Kochane życzę udanej środy:) Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jutro rano do Michała. Nie mogę się na niczym skupić, choć planuję zrobić sobie szybko na kompie plan pracy, żeby chociaż coś mieć:/ Jak ja tęsknię za M., właśnie do mnie dociera. Ostatnio się tyle działo, że udawało mi się o tę tęsknotę zepchnąć na dalszy plan, a teraz uderza, bo to już tak niedługo i będziemy razem całe 10dni:):) Co prawda będzie ciężko z tym wspólnym czasem, bo M. nadal na nockach, co jest beznadziejne, ale ważne, że choć trochę będziemy razem. Będę pisać do Was z Norwich. Buziaki, Kochane! Wracam 12.03. Zaraz lecę do Teściowej, bo we wtorek nie byłam (tradycyjnie oglądamy MjakM razem przynajmniej raz w tyg.), a upiekła dla M. ciacho:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprężałam sie dzis, żeby zdążyć na angielski. Zdazyłam, a angielski odwołano, bo awaria pradu :P ;) Psom na szczescie amory przeszły definitywanie, wiec tylko rozrabiaja ile moga :) Ale juz niedługo, bo córka z chłopakiem wracaja w niedziele wieczorem. Chociaz jak twierdzi maż, pewnie bedzie potem az za spokojnie, bo te nasze psy to takie \"grzeczniole\" :) Jarzyneczko, jesli jeszcze nie rozdzieliłas sie na dwoje, to poprosze o ten przepis :) Na tabsach straciłam juz 6 kg ( a to jeszcze nie koniec \"kuracji\"), wiec przyda sie potem cos lekkostrawnego i dietetycznego, żeby te z trudem utracone kilogramy za szybko nie wróciły, no nie?? Brydziu, dobrej podrózy Ci zycze. Naciesz sie tym czasem spedzonym ze swoim M. Bo z pewnoscia obojgu Wam tego brakuje :) Pozdrowionka dla wszystkich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście Fakty? Zatrzymali nasze tabsy. Opisywali je nie najkorzystniej. Hmmm. Na razie żyjemy:):) I oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Brydzia...a ja w poniedzialek zamowilam je..hihi w tajemnicy przed moim ciiii.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzyneczko ja uwielbiam schabik i tez czekam na przepis:) Waniliowa to są tabsy na odchudzanie..niezdrowe;)ale co teraz jest zdrowe..;) Brydzia wspanialego pobytu u męża:) Malinko jestes juz szczuplejsza o te 2kg ode mnie:) 🌻 buziaki:) ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×