Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Puk, puk! Prosze mnie wpuscic, bo mnie przeziebienie lapie i nie chce tak stac na deszczu pod drzwiami nowej Kuchni! Halo, halo!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba napisać do Malinki, albo puścić jej smsa ;) bo tak zabiegana,że nie słyszy. Ale czemu psy nie szczekają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewuszki napiszę do was pewnie w okolicach 18-17 jak już będę w Polsce :) Pojutrze wyjeżdżamy...ciesze się. Wreszcie wszystkich zobaczę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety ale zastój w tej kuchni hop hop gdzie są wszyscy????? Z okazji zbliżających się Świąt życzę wam kochane Zdrowych,radosnych,szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2008Roku!!!! Buziaczki dla wszystkich Was:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety dziewczyny! na nową kuchnię wejść nie możemy, a stara już brudna i zaopuszczona:( piszcie coś. ja mam bardzo dużo, ale biegam na razie, bo wczoraj zmarła moja Cioteczna Babcia, którą opiekowaliśmy się (nie ma żadnej innej rodziny(. tak więc kolejne święta z pogrzebem w tle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, spokojnych, wesolych Swiat Wam zycze! Niech beda wspaniale! U nas 0 sniegu. Ja mam drugi dzien wolny, wiec lece dzis do kosmetyczki:), a potem po choinke:) Od jutra w pracy do samej Wigilii do 18. Ale za to 25,26 i 27.12 mam wolne:) I moja przyjaciolka przylatuje:) Michal bedzie gotowal wszystko na Swieta:) Juz sie szykuje psychicznie:) Wczoraj kupilam swiateczne talerze, jeszcze tylko swiece trzeba dokupic i wystroj stolu i domu mamy:) No i dzis ubieramy choinke w te wszystkie ukochane drobiazki, ktore Michal mi przywiozl ostatnio z mieszkania w Gdansku:) Nie chcialam kupowac nowych, chcialam moje miec tutaj. No a 26.12 nasza pierwsza rocznica! Kiedy to zlecialo? Dopiero co byl panienski, a to przeciez 9.12.06 bylo. Rok minal. Wow! Dziewczynki, cudownych Swiat! Rodzinnych, pieknych, radosnych! Wszystkiego najlepszego dla Was i Waszych najblizszych! Duzo zdrowia i szczescia w Nowym Roku 2008! Choc na pewno sie jeszcze zgadamy przed Nowym Rokiem:) Calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Kochane babeczki:)życzę Wam pięknych,radosnych,pachnących pierniczkami i choinką Świąt,dużo rodzinnego ciepełka i spokoju oraz prezentów;)Całuję -Wasza na forever Agripka:D***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q-Ania
Kochane Dziewczyny! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam przede wszystkim jak najwięcej uśmiechu na twarzy i radości, a także zdrówka i duuużooo śniegu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, a ja nie zdążyłam sobie aktywować konta na gazeta.pl a dzisiaj czekam już pół godziny na załadowanie się strony z rejestracją i nic :( Także... figa z makiem z tej rejestracji, a nie mogłam potwierdzić, bo byliśmy na świętach u babci no i ... tak wyszło. :( Pozdrawiamy gorąco, siedząca (!) Nathi oraz mama Monika, przesyłamy także gorace zyczenia noworoczne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam panie po Świętach :) waniliowa, nie żałuj, bo Malinka nas jeszcze nie wpuściła :( do nowej kuchni. Dziękuję Wam bardzo za wszystkie życzenia mejlowe i smsowe. Nie miałam czasu odpisywać, bo w piątek byłam na pogrzebie ciotecznej babci (która od kilku lat opiekowaliśmy się), a od czwartku jeździłam z Młodym po okulistach i lekarzach, bo koleżanka zdarła mu rogówkę z oka. na szczęście już jest ok, ale całe Święta chodził z zaklejonym okiem i kropienie co godzinkę. Mam nadzieję,że u Was wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super kartka
Wzajemnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczynki! Jak minely Swieta i Sylwester? Nasze Swieta kapitalne-spokojne, cudowne, tylko we dwoje, pelne swiatecznego nastroju i bliskosci:) Naprawde nie spodziewalam sie, ze beda takie fajne. Michal gotowal-spisal sie na medal. Ja pracowalam do pozna w Wigilie. Wszystko bylo przepyszne:) Prezenty niesamowite i w ogole mucha nie siada:) Odpoczelam sobie za wszystkie czasy. Na Sylwestra przyleciala moja przyjaciolka Grazyna z chlopakiem i byl to b. udany Sylwester:) Poszlismy paczka bliskich znajomych do klubu:) Swietnie sie bawilam:) No a za tydzien lece do Gd. na tydzien, wiec super:) A co u Was? Jak Sylwester? Jakies ciekawe postanowienia noworoczne?:) Buziaki dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczynki! Jak minely Swieta i Sylwester? Nasze Swieta kapitalne-spokojne, cudowne, tylko we dwoje, pelne swiatecznego nastroju i bliskosci:) Naprawde nie spodziewalam sie, ze beda takie fajne. Michal gotowal-spisal sie na medal. Ja pracowalam do pozna w Wigilie. Wszystko bylo przepyszne:) Prezenty niesamowite i w ogole mucha nie siada:) Odpoczelam sobie za wszystkie czasy. Na Sylwestra przyleciala moja przyjaciolka Grazyna z chlopakiem i byl to b. udany Sylwester:) Poszlismy paczka bliskich znajomych do klubu:) Swietnie sie bawilam:) No a za tydzien lece do Gd. na tydzien, wiec super:) A co u Was? Jak Sylwester? Jakies ciekawe postanowienia noworoczne?:) Buziaki dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kochana, gratuluje chrzestnego synka:) Ja mam jednego-w Krakowie:) Jestem mocno przeziebiona, a we wtorek w nocy ruszam do Gdanska:) Troche sie boje tych mrozow, bo tu taka pogoda marcowa, a nie Sybir jak w Gdansku. Zamarzne! Buziaki, Kochane! Strasznie sie ciesze na ten urlop-az 9 dni bez pracy:) Caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam zwolnienie-5 dni,znowu zapalenie zatok,niestety:( W nocy glowa boli,spać nie można. Co do Sylwestra Brydziu to mój był udany:) wytańczyłam się ,naprawdę nieźle pobalowałam:) Aniu świetnie,że będziesz matką chrzestną:) Trochę się nam ta kuchenka,tak rozeszła gdzieś...ale jestem dobrej myśli,że za niedlugo znowu będziemy tu wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas jestem, tylko aktualnie walczę ze studniówką (konkretniej z organizacją) i nawet nie mam siły opisywać, co się dzieje. Ale czytam uważnie :D Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q-Ania
Bylam wczoraj na wizycie u gina i bardzo się po niej uspokoiłam :) Po pierwsze dzięki lekom przez ostatni miesiąc nic się nie zmieniło, a jest to bardzo dobra wiadomość :) Po drugie wybrany przeze mnie szpital podpisał już kontrakty z lekarzami, że jak zacznę rodzić, to na pewno będzie jakiś personel :P Gorzej, że obecnie w Poznańskich szpitalach jest przepełnienie i odsyłają... mam nadzieję, że za dwa tygodnie trochę się rozluźni i nie będzie problemów z przyjęciem :P Z gorszych wiadomości to Mała w skończonym 35 tygodniu waży 2900, co mnie bardzo przeraziło:-o mam nadzieję urodzić przed terminem, bo ta waga mnie paraliżuje!!! Wczoraj też po raz pierwszy w gabinecie miałam nadciśnienie i dostałam przykaz mierzenia ciśnienia w domu dwa razy dziennie, póki co nie panikuje, chociaż wcześniej nie miałam symptomu białego fartucha... Następna wizyta za 2 tygodnie, po tym terminie mogłabym spokojnie rodzić, mam nadzieję, że urodzę przed terminem a nie po terminie... Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Zdrówko w normie Aniu,antybiotyk zadziałal skutecznie i w poniedziałek trzeba wracać do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Psy szczekały, walenie do drzwi intuicyjnie wyczuwałam (kto by takiego walenia nie usłyszał!), a ja przez calutki miesiac byłam odcieta od netu!!!! Wreszcie mam, odrabiam wszystkie zaległości, a jest tego caaała masa. Jutro wejdę na nasze nowe miejce i powpuszczam Was, zebyście mi juz nie mokły, nie marzły i nie pukały w drzwi rozpaczliwie :) Wybaczycie mi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Własnie wpuściłam agripę, inkę, jarzynkę, kopikę, mydzię, quoylę i słodka poziomkę czyli wszystkie, które cierpliwie czekały m\\na mrozie i deszczu. Ciekawe kiedy sie odezwiecie... czekam z gorąca herbatą :) Kurujcie sie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba, ze macie lepszy, mniej skomplikowany sposób na pogadanie :) Jestem otwarta na wszystkie propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dziewczynki, nie wiem dlaczego, ale mi nie działa dziś w ogóle forum gazeta.pl ... :( Wam też? Czy tylko ja mam takiego pecha? Moja Nathalie siedzi zasmarkana, zakatarzona, ale szczęśliwa - no i SIEDZI, jest zupełnie stabilna (!) niemniej jednak nie spuszczam jej z oka ani na chwilę. To tyle doniesień z frontu, bo znowu mi coś popłakuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam, ja też już wypiłam herbatkę w nowej kuchni :D ciężko było, ale podołałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jako ze lepiej nam chyba w naszej starej dobrej Kuchni, to ja ja reaktywuje dobrym newsem:) DOSTALAM PRACE W ZAWODZIE:):):) Aniu-Poziomko, dzieki za kciuki:) Dzisrano mialam interview i o 13, gdy bylam z kolezanka w knajpie, zadzwonili i zaproponowali mi prace i powiedzieli, ze to bylo najlepsze i najfajniejsze interview, jakie mieli od lat i ze podbilam ich serca i ze nie moga sie doczekac, az dolacze do ich zespolu:) Jest to duzy osrodek dzienny dla doroslych niepelnosprawnych:) Takze, Kochane, kieliszki na stol i opijamy:) A dla Asi 2w1 soczek:) Buziaki dla Was:) i piszmy do siebie tutaj, nie ma to jak Kuchnia:) A jak bedzie cos b.prywatnego, to mozemy zawsze zostawic wiadomosc w kuchence nr 2:) Buziaki! Co Wam minal dzien? Moj byl naprawde wspanialy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia AAAaaaaaa!!!!!!!!Wiedziałam że Ci sie powiedzie!!! No, jak ja trzymam kciuki, to musi się udać. Cały dzień sobie przypominałam o tobie i myślałam, ale nie wiedziałam że tak szybko dostaniesz odpowiedz. Gratulacje! Wiecie co, ja tez tęskniłam. Ale tamto forum też Nam się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×